Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka Hogwartu

Go down 
+20
Lyss Bane
Rose Weasley
Kath Black
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Luke McCartney
Lexy Tuan
Noelle Morgan
Mortimer Ivory
Charlie Caufield
Annabelle de Violine
Matt Claws
Samantha Drought
Leticia Hale
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:38 pm

Zauważyłem że złamał jej się ołówek, wyciągnąłem jeden z kieszeni i jej dałem. - Od dawna rysujesz?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:47 pm

-Nie trzeba- powiedziałam- Pewnie i tak teraz byś się nudził podczas tego rysowania. Dokończę to, hmmm... nie wiem może w nocy? Wtedy najlepiej się rysuje.- zaśmiałam się i zdjęłam gumkę z włosów. Chwilę potem włosy luźno opadały na ramiona, ale zaczęłam je splatać w warkocza-Ile? No nie wiem...Ciągnie się to za mną od dzieciństwa.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Lip 07, 2016 11:37 pm

Schowałem go z powrotem do kieszeni, z rozpuszczonymi włosami wyglądała świetnie... Odsunąłem od siebie te myśli. Nie chciałem nikogo krzywdzić w końcu. Większą wagę po prostu przywiązuj do samej... Początkującej przyjaźni. Tak. - Hmmm... W sumie jak u mnie z gitarą. Kiedyś po nocach też tworzyłem coś swojego... Zawsze sąsiedzi przychodzili do mnie z jakimś problemem, chcieli pomocy z bezsennością. Jak dobrze, że zawsze wtedy grałem na gitarze...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Lip 07, 2016 11:46 pm

-Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło do gry na instrumentach. Wolę słuchać niż tworzyć-powiedziałam kończąc splatać warkocza.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 9:43 am

- No to Ci kiedyś zagram - powiedziałem i znów się prawie położyłem na krześle. nogi założyłem na inne krzesła. - Kiedy narysowałaś Isobel? - zapytałem i spojrzałem na nią.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 10:17 am

-Wydaje mi się, że wczoraj? Nie wiem w sumie. Straciłam rachubę czasu- zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 10:19 am

- Ciekawie - zaśmiałem się razem z nią i pogłaskałem kota.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 10:26 am

Przeniosłam wzrok na kota Azazela. Był uroczy. Wyciągnęłam rękę w stronę sierści kota i zaczęłam go głaskać- To jak się nazywa, twój kot?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 12:29 pm

Weszłam do biblioteki i ruszyłam w stronę półki z książkami o Quidditchu i miotłach.
- To czytałam ... to czytałam - powtarzałam cicho przekładając kolejne książki - O! Tego jeszcze nie czytałam. Ale to wiem - mruknęłam odkładając książkę - Cokolwiek nowego? Jest!
Podniosłam książkę z półki i zaczęłam ją kartkować.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 12:32 pm

Stanęłam za Chris, opierając się o regał z książkami. Rozglądałam się. Może wzielabym coś dla siebe? Nie... Nie chce mi się. .
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:38 pm

------


Ostatnio zmieniony przez Isobel Tokisaki dnia Pią Lip 08, 2016 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:39 pm

- Tego szukałam - krzyknęłam podnosząc książkę do góry (udając scenę z Króla Lwa) - aaaaah zabenyaaaaaaaaaaaaa mamabetsebabooooooooo.
Opuściłam książkę i zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:42 pm

- Itachi - odpowiedziałem i podrapałem go za uchem. Kątem oka zobaczyłem Soo. Cholera, biedny Itachi. Gdybyś rozumiał o co chodzi to już byś uciekał. - Swoją drogą, masz ładniejszy odcień włosów niż Chris - dodałem mówiąc do Sam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:44 pm

-Faktycznie jesteś pierdolnieta. .-zasmialam sie. Po chwili kichnelam , wpadając w regał. Kilka książek spadło, tym samym scinajac mnie z nóg. -Aua..
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:46 pm

Do biblioteki wparowała Rina. Oczywiście na miotle. Wyhamowała przed samą Soo. Spojrzała na nią i zaczęła się chichotać.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:48 pm

Czy ja dobrze słyszałam? Wychyliłam się zza półki i zobaczyłam Azazela.
- Dzięki, Az - zaśmiałam się - Ty też nie jesteś taki piękny.
Otworzyłam książkę na pierwszej stronie i zaczęłam czytać.
- Sam ... nie daj mu się, bo zrobi ci to samo, co mnie - dodałam nie podnosząc wzroku utkwionego w zdjęciach drużyn Quidditcha.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:50 pm

-Tak Rina... Też uważam ze to w chuj zabawne...-powiedziałam masując głowę. Z bólu stanęły mi w oczach łzy. A ta się cieszy... Dom wariatów.. Jak Boga kocham...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:51 pm

Zerknęła na Chris.
-Czytasz to?-Zapytała do Chris.
Podeszła do niej z miotłą w ręku. Zerknęła na książkę.
-Ciekawe czy nam też dadzą tak zagrać. - Pomyślała na głos.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:51 pm

Uderzyłem się dłonią w czoło gdy mi odpowiedziała. No tak, w końcu Soo ma sojusz przeciwko mnie z Chris. Westchnąłem. - Naprawdę myślisz że mi chodzi o to, by podrywać na prawo i lewo? - odpowiedziałem z rozbawieniem. - Proszę Cię, mam swoją dumę. Wierzę w przyjaźń damsko-męską - zawołałem do niej i usiadłem wygodniej, pokręciłem głową z rezygnacją.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:52 pm

- Gdzie ta twoja duma? Może zostawiłeś w pokoju swojej dziewczyny? - spojrzałam na niego przenikliwym wzrokiem, a potem wróciłam do czytania.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:53 pm

Podniosłam się z ziemi po czym pozbierałam książki i położyłam je na stole. Małe chujki. .. Aish. .. Wait... Itachi? Rozejrzalam się i dojrzałam Aza z kiciem i Sam. -Kiciuś. ..Moje kochane pimpirimpi. ..-powiedziałam biorąc kota na ręce i tulac go.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:55 pm

-Chris..-Powiedziała zniecierpliwiona. Z którego regału wzięłaś tę książkę? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:56 pm

- Pfff. Cóż, niektórzy tylko zwyczajnie patrzą, zamiast dostrzegać o wiele więcej - wzruszyłem ramionami. Westchnąłem z rozbawieniem gdy Soo podeszła i wzięła kota. Wiedziałem. Spokojnie Itachi, jestem z Tobą.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 2:58 pm

Odwróciłam sie wróciłam do Chris. Usiadłam na krześle głaszcząc kota. -Kocham cie kociaku. .. -pocałowałam go między uszy i podrapalam. -Lubisz to.. -powiedziałam kiedy zaczął mruczec.-No ja wiem..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:00 pm

- Na ciebie nie za bardzo da się patrzeć - zaśmiałam się - Ale nie przejmuj się, to ci przejdzie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:02 pm

Mruknęła coś pod nosem po japońsku. Nie lubi jak ktoś ją ignoruje. Podeszła do regału i zaczęła szukać książki.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:04 pm

Wstałam z miejsca i dosunęłam krzesło. Dziwnie się czułam będąc w towarzystwie tak licznego grona. Wzięłam swoje rzeczy po czym wyszłam z biblioteki.

NP błonia
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:04 pm

- Rina - zawołałam za puchonką - Ostatni regał po lewej, trzecia półka od dołu. Jest tam tego wiele więcej.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:07 pm

Podeszła do regału wskazanego przez Chris, mrucząc coś pod nosem. Przykucnęła i wyjęła książkę. Wróciła się do reszty i usiadła obok Chris. Wyciągnęła również szkicownik. Zaczęła czytać, a niektóre rzeczy z książki przerysowywać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:12 pm

-Rozumiem ze teraz już zawsze będziecie tak drzew koty? Sorry Itachi..-powiedziałam kiedy kot spojrzał na mnie dziwnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:16 pm

Wstałem i udałem się ku wyjściu, po drodze minąłem Chris. - Ja Ci nie niszczyłem i nie niszczę przyszłych relacji. Jeśli nie chcesz przyjąć do siebie prawdy i tego, że nie chciałem Cię skrzywdzić, to nie mój problem, ale Twój. Mi to wisi, wiesz? Itachi, idziemy - odpowiedziałem z lekką irytacją i gestem zawołałem kota, który wyskoczył z rąk SooAh i podbiegł do mnie, szedł u mojego boku, z gracją wyszedłem z biblioteki.
NP: Błonia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:19 pm

-Co za palant.. Zabrał mi kota...-westchnęłam tylko.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:25 pm

- Idiota - zaśmiałam się - Nie umie się drażnić.
Usiadłam na podłodze pod oknem i wróciłam do czytania książki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 3:57 pm

-Chris. .. Nie czuję się dobrze... Idę się przejść. ..-powiedziałam wstając z krzesła. -Zobaczymy się później...
Next: Hui wi
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 4:57 pm

- Pa - powiedziałam uśmiechając się ciepło. Zamknęłam książkę i poszłam po następne. Usiadłam przy stole i rozłożyłam je wokół siebie. Przewracałam strony kolejnych książek i robiłam z nich notatki.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 6:56 pm

-Co tam piszesz? Jak jakieś triki na miotle to lecę od razu testować. - Powiedziała i zachichotała.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:20 pm

Znudziło jej się czytanie. Wzięła miotłę i poszła się przejść po szkole. Było jeszcze sporo miejsc do zwiedzenia.
NP: Gdzieś tam...tam..tam..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:29 pm

- Akurat robię notatki o pewnym triku, ale jest bardzo trudny - powiedziałam - Opanowałam go do perfekcji, ale dwa razy wylądowałam przez to w Mungu - podniosłam wzrok znad książek - Rina! Czekaj, mówię do ciebie! Nie chcesz pogadać o lataniu?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:36 pm

Wróciła do biblioteki w popłochu. Cala zdyszana. Zeszła z miotły. Spojrzała na Chris i podbiegła do niej.
-Az mnie zabije! Chyba...albo ....-Nie dokończyła, mówiła szybko, nawet trochę za szybko.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:39 pm

- Co się stało? - prawie krzyknęłam z przerażeniem - Siadaj, bo mi tu zemdlejesz. I opowiadaj.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:41 pm

Pokręciła głową.
-Sama nie wieże w to co widziałam...I nie usiedzę teraz!-Zawołała. I nie zemdleje, chociaż byłoby może lepiej....Az mnie dopadnie, powie Is, potem ją naśle...-Później zaczęła coś mamrotać o japońsku. Najwyraźniej to były przekleństwa.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:51 pm

- Weź - powiedziałam wpychając jej w ręce notatki o kombinacjach taktycznych w Quidditchu - Poczytaj sobie i zapamiętaj. Może ci się przydać. Szczególnie polecam naukę Zwodu Wrońskiego, chociaż jest to bardzo trudne.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:54 pm

Spojrzała na nią. Kiwnęła głową.
-Zwód Wrońskiego? Co to? Jest aż tak trudne...-Umilkła. Właśnie, Is! Gdzie jest Is?!-Zapytała.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:56 pm

- A po co ci teraz Is? - zapytałam - Coś się z nią dzieje? - byłam już trochę bardziej przerażona - Ma jakiś problem?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lip 08, 2016 8:59 pm

-Ja mam problem, bo widziałam coś ... co nie powinnam...A poszłam tylko po eliksir....kuso...-Wyjaśniła. Az mnie zabije, potem ...ona...a potem Is, być może...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Kuchnia Hogwartu
» Błonia Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: