Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka Hogwartu

Go down 
+20
Lyss Bane
Rose Weasley
Kath Black
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Luke McCartney
Lexy Tuan
Noelle Morgan
Mortimer Ivory
Charlie Caufield
Annabelle de Violine
Matt Claws
Samantha Drought
Leticia Hale
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:26 pm

- Nie, jedynie ją - odpowiedziałem, zamyśliłem się chwilę. - Na wieżę w sumie można by też iść, nie?
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:29 pm

-No w sumie można by pójść teraz. Tylko czy ty chcesz tam iść?- spytała go z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:32 pm

- Oczywiście, że chcę - odparłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:34 pm

-W takim razie ruszamy- powiedziała wstając ze swojego miejsca po czym podała mu ręke- Jeżu pozwolisz?- powiedziała z rozbawieniem
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:37 pm

-Sam-powiedziałam uśmiechając się lekko. Zauważyłam naszywkę na jego szacie-Ravenclaw? Witam kolejnego Krukona
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:38 pm

- Nie pozwolę - odpowiedziałem ze śmiechem i wstałem sam. - Zatem... lećmy! - wyszedłem z biblioteki.
Z/t
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:40 pm

Osz ty- powiedziała z udawanym oburzeniem po czym ze śmiechem podążyła za nim
<z/t>
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 10:50 pm

Spojrzałem na jej szatę. A więc też była Krukonem. Spróbowałem trochę się rozluźnić i wreszcie opuściłem rękę. Nie za bardzo wiedziałem, co mogę powiedzieć.
- Powiesz coś o sobie...? - Spytałem, nie mając pomysłu, o co innego mógłbym w tej chwili spytać. Bawiłem się palcami i huśtałem na krześle. Unikałem też jej wzroku. Sam nie wiem, czego się bałem. Wydawała się miła.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 11:00 pm

Skoro spytał się, to znaczy, że nie widział tego, co mam w szkicowniku. Uff-Jestem Sam, tak jak już słyszałeś, mam szesnaście lat i lubię rysować-powiedziałam po czym westchnęłam-Zabrzmiało to jak przedstawianie siebie w przedszkolach-mruknęłam poprawiając włosy. Spojrzałam na jedno z miejsc-W sumie wiesz, jeśli ci przeszkodziłam w lekturze, to mogę iść-dodałam po chwili przenosząc wzrok na swoje dłonie.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 11:07 pm

- Nie przeszkadzasz mi... W sumie nie wiem, czemu to czytam. Czy w tym notatniku są twoje rysunki? - Przeniosłem wzrok na jej twarz. Im dłużej rozmawialiśmy, tym łatwiej było mi wypowiedzieć kolejne słowa.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Paź 30, 2016 11:13 pm

-Oh, okej-uśmiechnęłam się do niego, po czym usiadłam na krześle. Słysząc pytanie kiwnęłam głową-Tak tutaj są, ale zwykle to są bazgroły-wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyPon Paź 31, 2016 7:08 pm

- Pokażesz mi je? - Spytałem, wyciągając okulary z pod szaty. Ich oprawki były kwadratowe w czarnym kolorze. Wsunąłem je na nos, po czym zamknąłem książkę i odłożyłem ją na miejsce. Gdy skończyłem, spojrzałem na nią wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyPon Paź 31, 2016 9:21 pm

-W sumie nie ma ich, co pokazywać. I tak jest ich tam niewiele-powiedziałam drapiąc się po karku. Nie chciałam ich pokazywać-nie było tam żadnych zapisków za rysunkami, ale...Coś mnie blokowało, aby dać ten szkicownik w ręce chłopaka, jednak nie chciałam aby zabrzmiało to jakoś nieprzyjemnie. Chwilę patrzyłam na jego twarz i chyba tego nie kontrolowałam, bo podałam mu szkicownik. Co się właściwie stało?
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyPon Paź 31, 2016 10:28 pm

Delikatnie wziąłem rysownik z rąk dziewczyny. Obejrzałem dokładnie każdy szkic i rysunek, chcąc zauważyć wszystkie szczegóły. Było ich niewiele, ale każdy coś przekazywał i w każdym było dużo uczuć samej autorki.
- Bardzo ładne. - Stwierdziłem, kończąc analizować ostatni.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyPon Paź 31, 2016 10:51 pm

-Dzięki-powiedziałam i cieszyłam się w duchu, że nie zgubiłam innego szkicownika. Właściwie wciąż nie rozumiałam, dlaczego ja dałam Marcelowi zeszyt, bo...Wcześniej nigdy nie dałam swojego rysownika obcej mi osobie, a nawet tym, których dobrze znam nie chciałam ich pokazywać. Mort ich nie zobaczył. Sam, przestań. Ponownie spojrzałam na Krukona uśmiechając się do niego lekko. Nie mam bladego pojęcia dlaczego.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyWto Lis 01, 2016 1:24 pm

Oddałem dziewczynie notatnik po czym zapatrzyłem się w podłogę. Nie wiedziałem, co mogę więcej powiedzieć... To było dla mnie trochę za dużo. Ciężko mi było poznawać nowych ludzi, a rozmawialiśmy już jakiś czas.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyWto Lis 01, 2016 2:41 pm

- Um... Wiesz, gdzie dokładnie można spotkać testrale? - Spytałem w końcu, zanim zorientowałem się, o co pytałem. - Znaczy... Nie ważne, zapomnij o czym w ogóle mówiłem! - Dodałem szybko. Powiedziałem to jednak za głośno, więc do moich uszu od razu dotarło "Ciii!".
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyWto Lis 01, 2016 3:27 pm

-Nie wiem-powiedziałam po czym gdy coś powiedział szybko, pokiwałam głową-Okej, nic nie słyszałam-dodałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyWto Lis 01, 2016 5:02 pm

- Dziękuję. - Mruknąłem. - Lubisz czytać? - Spytałem, zerkając na książki znajdujące się na półce.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptySro Lis 02, 2016 7:29 pm

-Czasem- powiedziałam odgarniając włosy na jeden bok. Mhm, tak czasem. Wcale nie są to zarwane noce.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptySob Lis 05, 2016 11:11 am

-Yhym. - Mruknąłem, nerwowo bawiąc się palcami. - Ja... Ja już lepiej pójdę. - Trochę za szybko wstałem i niedbale zasunąłem krzesło. Drżącymi rękami chwyciłem torbę, leżącą przy stoliku.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Lis 06, 2016 6:52 pm

Szybkim krokiem opuściłem bibliotekę i skierowałem się na lekcję.
NP: Klasa eliksirów.
Powrót do góry Go down
Aiden West

Aiden West


Liczba postów : 75
Join date : 06/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Lut 26, 2017 9:54 am

Z powodu braku zainteresowania, postanowiłam wybrać się w jakieś ustronne miejsce. Oczywiście pomyślałam, że idealną do tego będzie biblioteka. Strzał w dziesiątkę. Praktycznie zero żywej duszy, tylko książki. Podeszłam do jednego regału. Chciałam książki, ale nie miałam bladego pojęcia jakie. Chciałam czytać...Tylko co? Podręczniki od zielarstwa? Może te kuszące książki kucharskie, czy księgi zaklęć. Albo te mugolskie. Pomyślałam, że warto się dowiedzieć więcej na temat historii Hogwartu. W ten więc sposób czytałam i dowiadywałam się bardzo dużych ciekawych i przydatnych informacji.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyWto Mar 07, 2017 10:14 pm

Coś przywiodło mnie tutaj, do tej wielkiej przestrzeni pełnej książek. Może był to żal, że inni potrafią pisać, a ja nie? A może jednak po prostu mi się nudził o po tym, jak Kai postanowił wrócić do zamku. Stawiam na to drugie, no bo ile można turlać się po mokrej trawie. Fajna zabawa, ale co za dużo, to niezdrowo. Jakimś cudem znalazłam się przy ogromnej, stalowej bramie prowadzącej do zamkniętego działu. Ciekawe co tam jest, a tym bardziej ciekawe, skąd mogę wziąć klucz. Żeby nie wyglądać zbyt podejrzanie odeszłam stamtąd i zaczęłam przeglądać przypadkowe książki.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyCzw Mar 09, 2017 9:43 pm

Biblioteka. Po co ja tu przyszedłem? Już zapomniałem, ale chyba chciałem się douczyć czegoś o tych wszechświecie co się dwoi i troi, o którym mówiła mi Sami. Wszedłem i zobaczyłem jakąś dziewczynę, wyglądała na inteligentną, więc podszedłem zapytać się o niektóre rzeczy.
-Hejka, wiesz może gdzie znajdę dział o wszechświatach, efektach motyla i tym podobnych?- Gdy to mówiłem cały czas się uśmiechałem, jak to na optymistycznego chłopaka kwiatu przystało.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyCzw Mar 09, 2017 9:54 pm

Stałam przy jednym z regałów i szukałam zaklęcia, które mogłoby otworzyć dział ksiąg zakazanych. Alohomora nie zadziałała, więc potrzebowałam czegoś sto razy lepszego. Nagle usłyszałam męski głos. Miałam nadzieję, że to Kai, ale zawiodłam się widząc gościa w szatach Ravenclawu.
- Wyglądasz na zaradnego chłopaka, sam sobie poradzisz - mruknęłam unosząc na sekundę wzrok znad książki, którą właśnie przeglądałam. Czy ja wyglądam na jakąś cholerną bibliotekarkę? No błagam, taka stara to ja nie jestem.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyCzw Mar 09, 2017 10:46 pm

- Pozory mylą koleżanko. Niestety nie czytam za dużo książek, ale dziękuję za komplement czy coś. Za to ty wyglądasz na inteligentną, myślałem, ze może mi pomożesz- Wzruszyłem ramionami, widocznie nie wszyscy w tej szkole są przyjaźni jak Sam. Trudno, jakoś trzeba sobie poradzić, więc przeszedłem wzrokiem po półkach ale nich meh.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyPią Mar 10, 2017 6:38 am

- Eeeeee dziękuję? - mruknęłam wracając do czytania. Komplementy, ah komplementy. Coś czego najbardziej w świecie nienawidzę, zaraz za otwartym hejtem i bezimienną ślizgonką. Po co ktokolwiek to stworzył? Jak będę potrzebowała miłego słowa to sobie o nim pomyślę, bo jednak angielski tak trochę potrafię.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 EmptyNie Mar 12, 2017 12:48 pm

Minęło sporo czasu, a ja chyba przysnęłam nad książkami. Nadal nie wiem, jak mam się dostać do działu ksiąg zakazanych, ale nie wiem co miałoby się stać, ja i tak tam wejdę. Odłożyłam książki na swoje miejsca. Jeszcze raz przestudiowałam dokładnie zamek w drzwiach i potem wyszłam.
/np: wielka sala
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Kuchnia Hogwartu
» Błonia Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: