Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka Hogwartu

Go down 
+20
Lyss Bane
Rose Weasley
Kath Black
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Luke McCartney
Lexy Tuan
Noelle Morgan
Mortimer Ivory
Charlie Caufield
Annabelle de Violine
Matt Claws
Samantha Drought
Leticia Hale
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Rose Weasley

Rose Weasley


Liczba postów : 47
Join date : 13/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:42 am

-No dobrze misiaczku, w takim razie go zmień. -powiedziałam wracając do książki.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 11:09 am

-Chętnie przyjmę każdą pomoc- powiedziała z tym swoim uśmiechem po czym spojrzała na rudą. Wzruszyła ramionami i spojrzała na Azazela- No cóż Jeżu poszukajmy czegoś lepszego. W sumie tak widziałam jakiś wolny stolik- powiedziała wstając i zbierając książki które wzięła z regałów
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 11:11 am

- Hm, no okej - pomogłem jej zebrać książki i przesiadłem się razem z Lyssą do innego.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 11:32 am

Usiadła przy wolnym stole gdzieś przy końcu biblioteki- Ech może chociaż da nam spokój chyba że ma jakiś super słuch jak nietoperz- powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 12:24 pm

- Cóż, kto wie - zaśmiałem się i oparłem o krzesło. - Opowiedz mi coś o sobie.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 12:32 pm

Uśmiechnęła sie do niego szeroko- A więc jestem Lyss SunJung Bane mam 16 lat i pochodzę z Korei ale na tą chwile mieszkam z rodzicami tutaj w Anglii. Jestem półkrwi i jak zauważyłeś jestem metamorfomagiem, no i nie wiem co chciałbyś jeszcze wiedzieć? Chyba że sam o sobie opowiesz?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 1:29 pm

- Ładnie... - skomentowałem i wsunąłem ręce w kieszenie. - Cóż, Azazel Janusz Tokisaki, 20 lat. Mieszkałem w Japonii, potem we Włoszech, Francji i w końcu tutaj - westchnąłem. - Jestem czystej krwi i nie jestem metamorfomagiem. O czymś zapomniałem?
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 2:02 pm

-Nie nie zapomniałeś za to przedstawienie należy ci się medal z ziemniaka - powiedziała z uśmiechem na twarzy - Masz 20? Czy to nie oznacza że powinieneś juz opuścić mury tej szkoły? - spytała go niepewnym głosem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 5:09 pm

- Pfu - machnąłem ręką - 18 lat. Pomyślałem o kimś innym chwilę i stąd pomyłka. Ziemniaka? - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 5:36 pm

-To o kim myślałeś drogi jeżu? Czyżby jakaś pani która jest starsza od ciebie - powiedziała z uśmiechem chochlika i znowu na niego spojrzała - No z ziemniaka chyba że wolisz z czegoś innego?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 5:50 pm

- Przelotna tam myśl. Hmmm... Może... Ananas, one są genialne! - odparłem z entuzjazmem, zapragnąłem nagle ananasa w syropie, takiego w plasterkach.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 6:25 pm

-W sumie ananasy są dobre takie świeże. Chociaż wolę liczy i smoczy owoc. Niestety smocze owoce tutaj są słabo dostępne a jak juz są to sie nie nadają do spożycia- powiedziała ze smutkiem patrząc na niego
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 6:55 pm

- Liczi jest prześwietne! A smoczego owocu z kolei nie próbowałem - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 6:58 pm

-Może jak kiedyś będziesz w okolicy Korei albo Tajlandii tam poszukaj świeżych. Może cena trochę duża ale naprawdę warto spróbować. Tu u was trudno o smaczny smoczy owoc- powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 7:11 pm

- Byłem tylko raz w Korei, ale nie próbowałem. Możliwe, że za krótko tam byłem - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 7:22 pm

-To daj znać kiedy następnym razem się wybierzesz, to wtedy tez pojadę pod pretekstem odwiedzenia rodziny. Wtedy cię oprowadzę i spróbujesz koreańskich specjałów nie ma bata- powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 7:26 pm

- Z wielką przyjemnością - klasnąłem w dłonie ucieszony.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 7:37 pm

Uśmiechnęła się do niego słodko a jej włosy zmieniły kolor na taki pudrowy róż- A więc ustalone, wycieczka wokół Korei i uwierz mi ja ci nie odpuszczę- powiedziała z rozbawieniem- A jak jest u ciebie? We Włoszech? Zawsze chciałam zwiedzić ale nie było okazji
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 7:38 pm

- Włochy... Ja i siostra jesteśmy z Florencji. Naprawdę, polecam mocno - uśmiechnąłem się do niej szeroko. - I kluby... I różne ciekawe miejsca... Te historyczne też.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 7:51 pm

-Tak widząc te książki w architekturą naprawdę bym chętnie pojechała i została ciesząc oczy widokami. Pozatym ta kuchnia mocno kusi - powiedziała ze śmiechem. Lyss była trochę łasuchem i zawsze jak gdzieś jechała musiała próbować wszystkich specjałów
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 8:00 pm

- Zatem zgaduję, że lubisz makaron, czyż nie? - zapytałem z rozbawieniem. - Choć nie tylko na tym opiera się nasza kuchnia.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 8:17 pm

-Lubię wszystko, no dobra może nie przepadam za zbyt ostrymi potrawami, ale tak zjem wszystko- powiedziała z uśmiechem na twarzy- A ty masz jakieś szczególne upodobania kulinarne? Nie uwierzę byś lubił sam makaron i pizze- powiedziała rozbawiona
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 8:19 pm

- Cóż... Spaghetti, lazania, tosty... Kocham też ser, leczo, sushi... Owoce morza też bardzo lubię - aż poczułem jak robię się głodny.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 8:22 pm

Patrząc na niego zaśmiała się cicho- Mówiąc o tych pysznościach aż zgłodniałam. Czemu nie możemy gadać o czymś mniej apetycznym jak o historii magii na przykład-powiedziała rozbawiona
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 8:40 pm

Cicho wszedłem do biblioteki. Udałem się do przypadkowego działu i usiadłem. Wziąłem jakąś starą księgę ze srebrnymi zdobieniami i położyłem ją przed sobą. Otworzyłem ją na przypadkowej stronie. Jak się okazało, była o magicznych stworzeniach. Westchnąłem i zaczytałem się w rozdziale o smokach.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:21 pm

- Taaa... Jakby to było jakkolwiek ciekawe. Wolałbym nie wiem, klątwy, trucizny, a nie... - przewróciłem oczami.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:31 pm

Weszłam do biblioteki. Gdzie ona jest? Zaczęłam krążyć wokół regałów w poszukiwaniu szkicownika. Gdzie on może być? Zauważyłam jakiegoś chłopaka, który czytał jakąś książkę. Nie chciałam mu przeszkadzać i ogółem się odzywać, ale z drugiej muszę znaleźć moją zgubę. Nie chciałabym aby ktokolwiek zobaczył co tam jest.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:34 pm

-O chętnie posłucham o truciznach i klątwach, szczególnie od kogoś kto się tym interesuje- powiedziała ze słodkim uśmiechem patrząc na chłopaka- A więc zaczynaj
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:41 pm

- Pytanie, czego dokładnie chciałabyś posłuchać. Zazwyczaj właśnie wolę słuchać, niż opowiadać. O wiele lepiej radzę sobie z iluzjami, więc olewam inne dziedziny - odpowiedziałem patrząc na nią z ciekawością.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:43 pm

-To może zagramy w pytania żeby jakoś to wyrównać. Ty zadajesz pytania ja na nie odpowiadam i potem zamiana ról. Chyba że wolisz wykładać mi o iluzjach- powiedziała ze śmiechem patrząc na niego
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:45 pm

- Pasują mi pytania - zmieniłem pozycję na wygodniejszą, szykując się do pytań. - Ulubiona trucizna?
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:47 pm

Z lektury wyrwała mnie jakaś dziewczyna, która gorączkowo czegoś szukała. Spojrzałem na nią, ale chyba mnie nie zauważyła. Sięgnąłem ręką, żeby przewrócić stronę, ale moja dłoń dotknęła czegoś innego. Jak się okazało, był to jakiś notatnik. Zerknąłem na dziewczynę. "Może tego szuka?".
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:51 pm

Dostrzegłam, że chłopak, który wcześniej czytał książkę, pod nią miał mój szkicownik-Hej, mógłbyś mi to oddać?-spytałam niepewnym tonem głosu, co było dla mnie lekkim zaskoczeniem. Coś...Było coś w tym chłopaku, co mnie onieśmielało,może to ten wzrok. Chwila,o czym ja myślę?
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:51 pm

-Moja? W sumie tak myśląc teraz to chyba trucizna z miesięcznika, bardzo interesująca ale dość rzadko używana a szkoda. W japońskiej szkole podobno sporo tego używają- powiedziała z lekkim uśmiechem na twarzy- A jaka jest twoja ulubiona klątwa?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:53 pm

- Moja... Nie pamiętam dokładnie nazwy, była na jednym z tych naszyjników. Śmiertelny dotyk - uśmiechnąłem się do niej.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:55 pm

-Chyba wiem o którym mowa i zgodzę się była naprawdę interesująca. Niby wydaje się niewinna a potrafi wyrządzić piękne szkody- powiedziała z lekkim uśmiechem- Twoja kolej?
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:57 pm

Nie odpowiedziałem jej, tylko chwyciłem notatnik i podałem jej. Trzymałem go tak, żeby nasze palce przypadkiem się nie zatknęły, a potem szybko cofnąłem rękę. Za szybko. Musiałem komicznie wyglądać, trzymając ją blisko siebie i trochę spłoszonym spojrzeniem przyglądać się dziewczynie. Swoją drogą, musiała czuć się skrępowana.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 9:58 pm

- Ale nawet przez materiał jest bardzo ciekawa - dodałem. - Też robi fajne rzeczy. Hmmm... Ulubiona toksyczna roślina?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:02 pm

Wzięłam od niego szkicownik-Dzięki-powiedziałam po chwili. Swój wzrok przeniosłam na książkę, którą czytał-Jak masz na imię?-spytałam patrząc na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:08 pm

-W sumie zgadzam się sam materiał jest interesujący- powiedziała z uśmiechem i po chwili zamyśliła się- E no tego chyba nie mam żadnej. Ulubione magiczne stworzenie?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:10 pm

- Myślę, że bazyliszek. A Twoje? - oparłem głowę na ręce, przyglądając się jej.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:14 pm

-Fascynują mnie testrale jednak nie prędko zobaczę jakiegoś, przynajmniej tak mi się wydaje- powiedziała z uśmiechem- Masz jakieś ulubione miejsce w szkole?
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:17 pm

- Marcel. - Powiedziałem szybko. Pewnie powinienem spytać, jak ona się nazywa, ale w takich sytuacjach moja kultura gdzieś uciekała. Bałem się innych osób. Wstydziłem się tego, ale nie umiałem tego ukryć. Zestresowany przyciskałem rękę do klatki piersiowej, a drugą nerwowo bawiłem się skrawkiem szaty.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:21 pm

- Szczerze... To chyba nie. Pokój Spotkań w sumie lubię. A Ty?
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 EmptyNie Paź 30, 2016 10:26 pm

-Ja uwielbiam wieże astronomiczną, szczególnie siedzieć tam w nocy kiedy niebo się pięknie gwiździ- powiedziała z uśmiechem- Czy poza tamtą ślizgonką masz tutaj na miejscu jakaś rodzinę? Wiesz inną siostrę czy brata?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Kuchnia Hogwartu
» Błonia Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: