Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biblioteka Hogwartu

Go down 
+20
Lyss Bane
Rose Weasley
Kath Black
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Luke McCartney
Lexy Tuan
Noelle Morgan
Mortimer Ivory
Charlie Caufield
Annabelle de Violine
Matt Claws
Samantha Drought
Leticia Hale
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 2:17 pm

Po wejściu do biblioteki, usiadł przy stole z kilkoma książkami. Miał nadzieję że nauka pomoże odciągnąć jego myśli od pesymistycznej strony umysłu. Dopiero co wziął tabletkę, ale zajmie trochę czasu zanim zacznie działać. Po długim czasie postanowił odpocząć i pójść nad jezioro, zażyć świeżego powietrza.

NP: Błonia Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:54 pm

Wszedłem do biblioteki i zacząłem się rozglądać za czymś ciekawym wśród książek, nie miałem co ze sobą zrobić, a do Diany planowałem iść jakoś wieczorem. Westchnąłem i przeglądałem książkę za książką.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:58 pm

Weszłam do biblioteki trzymając szkicownik. Usiadłam przy stole i usiadłam kładąc zeszyt na ławie. Zauważyłam Azazela- Cześć- powiedziałam
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:01 pm

Odwróciłem się. - O, hej Sam - odpowiedziałem, akurat udało mi się znaleźć książkę, która mnie zainteresowała. Usiadłem koło stołu i spojrzałem na jej szkicownik, coś wystawało spomiędzy kartek. Z zaciekawieniem wyciągnąłem rysunek Isobel, tak by nic go nie urwać. - Nieźle. Z mojej siostry robi się modelka? - uniosłem pytająco brew. Książkę o tytule "Historie i dokumenty o widmach, zjawach i omenach śmierci" położyłem na stoliku, jeszcze nie mając zamiaru jej czytać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:26 pm

Momentalnie poczerwieniałam-M-Mógłbyś mi to oddać?-powiedziałam patrząc na niego. Nikt nie miał tego widzieć.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:30 pm

- Wiesz.. - oparłem się wygodniej na krześle i spojrzałem na nią. - Jeśli chciałabyś jakieś koloru na tym rysunku, to jakbyś przeniosła ze swojej twarzy kolor na jej włosy, to byłby on idealnie oddający rzeczywistość... - złapałem swoją brodę w zamyśleniu patrząc na rysunek. - I jakie detale... Nie no, świetnie rysujesz, masz moje uznanie - oddałem jej z łobuzerskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:45 pm

-Dzięki- mruknęłam biorąc od niego kartkę. Schowałam ją w zeszyt, ten zamknęłam i oaodsunęłam jak najdalej od chłopaka. Nie chciałabym aby widział inne bazgroły z tego zeszytu. Chwilę patrzyłam na swoje ręce, a potem przeniosłam wzrok na jeden z regałów.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:47 pm

- Co jesteś taka zawstydzona? - zmarszczyłem brwi w zaskoczeniu i zaciekawieniu. - Przecież ładnie rysujesz i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:55 pm

-To nic takiego. Po prostu długoletnie ćwiczenia. Nic szczególnego.-powiedziałam wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 2:57 pm

- E tam, nieprawda. Na pewno kiedyś zabłyśniesz - połozyłem za swoją głową na krześle swoje splecione dłonie i oparłem ją o nie, całkowicie wyluzowany. - Tylko zastanawia mnie skąd pomysł narysowania jej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:04 pm

-Nie wiedziałam, co narysować potem przyszła Is, później zasnęła i tak jakoś wyglądała, że zaczęłam ją rysować- powiedziałam pomijając fakt, co mówiła i co robiła Isobel podczas snu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:08 pm

- Wyglądasz, jakbyś wstydziła się coś jeszcze o tym powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:16 pm

-Nie mam nic do dodania- powiedziałam z uśmiechem unosząc wzrok na twarz Aza.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:26 pm

- No okej - wzruszyłem ramionami. - Jesteś chyba jedyną krukonką jaką widzę, nie czujesz się samotna? - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:32 pm

-Zastanawiam się, co się stało z resztą krukonów- powiedziałam opierając dłoń o policzek.-Rzadko kogo widuję i w sumie to... trochę czuję się samotna.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:34 pm

- A widzisz. Jak coś to tam uderzaj do mnie jak nie masz z kim gadać, może i jestem zajęty, ale to nie oznacza, że można pospędzać czas - powiedziałem i spojrzałem na nią, ziewnąłem. - Albo wiesz... Mogłabyś też powiedzmy narysować mnie, jak jednego ze swoich krukońskich chłopaków - zaśmiałem się. - Albo po prostu pożar narysujesz... Opcji jest sporo.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:38 pm

-Coś się zrobi- powiedziałam uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:39 pm

- Dokładnie. I może chociaż ktoś w końcu nie będzie mnie uważał za polnego ruchacza - westchnąłem z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 3:42 pm

Słysząc chłopaka wybuchnęłamZ głośnym śmiechem. Zaraz potem próbowałam się uspokoić, bo to biblioteka- Skąd takie przezwisko?- spytałam z uśmiechem na ustach
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 6:54 pm

- Hah, przez to, że mój związek z Chris się rozpadł i jestem z kimś innym. Kobieca solidarność - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:01 pm

-No to nieźle- powiedziałam i poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:06 pm

- Nieźle? Nie powiedziałbym. Nie mam z kim gadać, z wyjątkiem Ciebie, Nelly i siostry, z którą na szczęście się pogodziłem - przeczesałem włosy palcami.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:16 pm

-I tak to lepiej niż ze mną- westchnęłam podnosząc wzrok na sufit-No wiesz, nie jestem duszą towarzystwa- od razu wyjaśniłam
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:17 pm

- No i co? Lubię Cię, zresztą, Isobel też Cię lubi, a ona ma dobry gust, więc widzisz - uśmiechnąłem się pokrzepiająco.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:31 pm

Słysząc jego słowa kąciki moich ust uniosły się- Dzięki, miło to słyszeć.-powiedziałam i wzięłam ołówek do ręki, który obracałam między palcami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:36 pm

- Nie ma sprawy, mówię jak jest - wzruszyłem ramionami z uśmiechem, do biblioteki wbiegł mój kot i wskoczył mi na nogi. - Ty to zawsze mnie znajdziesz - odezwałem się do niego.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:40 pm

-Mam nadzieję, że nie zje Nelsa- powiedziałam widząc kota. -Jest uro...Apsik!- z ręki wypadł mi ołówek, a ten upadł mi na podłogę, od razu schyliłam się aby go podnieść
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:42 pm

Moje oko od razu powędrowało do jej dekoltu gdy się schyliła. Nie! Co ja robię? Odwróciłem wzrok z powrotem na kota. - Spokojnie, nie powinien - odpowiedziałem jej. - Więc, nici z kolacji dopóki nie wrócę do dormitorium, zrozumiano? - powiedziałem do kota, miauknął na znak, ze rozumie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:50 pm

-Mam nadzieję- powiedziałam i wróciłam na miejsce. Spojrzałam jeszcze raz to na kota, a to na Aza. Wzięłam szkicownik i szukałam wolnej strony, bo to był wciąż ten mój, a nie tamten od chłopaka.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:51 pm

- Nie używasz tego ode mnie w ogóle? - zapytałem głaszcząc kota.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:55 pm

-Jeszcze nie skończyłam tego uzupełniać. Staraj się nie ruszać, okej?-powiedziałam i nareszcie znalazłam czystą kartkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:05 pm

- O, okej. A masz jakąś kanapę czy coś? Zresztą, trzeba by zamknąć jeszcze drzwi do biblioteki, nie chcę by ktoś mnie zobaczył bez ubrań. Chyba że nie chcesz tradycyjnie i chodzi o zwykły portret - wzruszyłem ramionami. - No dobra, więc się nie ruszam - zaśmiałem się i znieruchomiałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:17 pm

Zaczęłam szkicować. Chwilę zajęło rysowanie pozy, a także kota. Z skupieniem wpatrywałam się w kartkę lekko zagryzając wargę. Po chwili zaczęłam rysować włosy, w które się wpatrywałam aby dobrze je odwzorować.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:19 pm

Siedziałem nieruchomo, z rozbawieniem obserwowałem jej skupienie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:24 pm

W sumie może być bardziej w stylu kreskówkowym... W sumie to zabawnie wygląda, ale ma swój klimat.-Myślę, że możesz się już ruszać- powiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:34 pm

- No to świetnie, bo chyba jakiś owad mi wleciał do spodni - wstałem. - Jednak mi się wydawało, po prostu nie lubię siedzieć w miejscu - zaśmiałem się i usiadłem obok niej, patrząc jak rysuje.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:41 pm

Skupiłam się na rysunku i nie zauważyłam, że Az się dosiadł. Chwilę potem zakręciło mi w nosie. Nie wiem czy to spowodowane kotem, czy może zapachem perfum Azazela. Gdy skończyłam rysować włosy, zajęłam się twarzą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:50 pm

- Naprawdę umiesz rysować - powiedziałem z uznaniem, wciąż obserwując jak rysuje, kątem oka widziałem jej dekolt.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:55 pm

-Dalej mam problemy z rysowaniem zwierząt, co widać- pokazałam palcem na pseudo kota, którym było kółko, dwa trójkąty, oczka i buźka. Odgarnęłam włosy z twarzy i pochyliłam się bardziej, aby dopracować oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 9:58 pm

- Praktyka czyni mistrza. Miałem podobnie, ale to z kilkoma utworami na gitarze, teraz mogę, no, wszystko już zagrać - odpowiedziałem pokrzepiająco i coraz ciężej mi było nie uciekać wzrokiem do dekoltu i szyi. Miała w sobie coś z Diany, tylko że w przeciwieństwie do niej była nieśmiała.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:12 pm

Chwilę potem uniosłam głowę i zmazałam niepotrzebne ślady ołówka.-Kiedyś chętnie posłucham- powiedziałam dalej pracując nad detalami twarzy. Zerknęłam na niego i poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:14 pm

- No to nie ma sprawy - usiadłem wygodniej, zastanawiałem się, czemu nie poznałem jej przed Dianą i Chris. Ale trudno, może kiedyś, nie przy aktualnym obrocie spraw. Zauważyłem, że miała jeden rozpięty guzik przy dekolcie. - Masz rozpięty guzik - powiedziałem z rozbawieniem i spojrzałem w okno zainteresowany aktualną pogodą.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:20 pm

Odłożyłam szkicownik na stolik, a ołówek z przyzwyczajenia przytrzymałam w ustach. Zapięłam guzik, poprawiając przy tym bluzkę, aby nie było widać za dużo. Położyłam szkicownik na kolanach i wróciłam do szkicowania- Dzięki- powiedziałam przechodząc na rysunku do szyi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:24 pm

- Spoko - odpowiedziałem i się zamyśliłem na chwilę. Rysunek ją pochłaniał tak, że nie dało się z nią zbytnio rozmawiać, ale jeśli nie z nią, to z kim? Diana pewnie teraz była czymś zajęta, a znając Isobel, to pewnie siedzi z Nelly i ma krwotok fascynując się z nią i zauraczając. Ziewnąłem. Chris i tak nie chce mnie znać, więc... Ale pomimo nierozmowności, to i tak lubiłem spędzać czas ze strażakiem. Hmmm... Jak się mówi, że można z kimś konie kraść, to czy tak samo można z kimś pożary gasić? Może kiedyś, zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:37 pm

Chwilę potem rysowanie zostało mi przerwane przez to, że ołówek mi się złamał. No nic... Dokończę kiedy indziej. Westchnęłam zamykając szkicownik. W sumie to fajnie się spędza czas z Azazelem...Nawet jeśli miałabym jakiekolwiek szansę to, przecież i tak ma kogoś... Eh nieistotne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biblioteka Hogwartu   Biblioteka Hogwartu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biblioteka Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Kuchnia Hogwartu
» Błonia Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: