Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+5
Ray Firewood
Sophie Neveu
SooAh Kwon
Matt Claws
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 7:41 pm

- Zleć mi z głowy. - Śnieżka posłusznie zeszła z jego głowy. - Pocieszny zwierzak.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 7:43 pm

- I jak się słucha, wow - zaśmiałam się lekko. - Aż przypomina mi się pewna historia z książki, którą kiedyś czytałam.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 7:54 pm

- Mówisz?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 7:58 pm

- Tak. Był kiedyś pewien chłopak - zaczęłam - dostał od ojca sokoła. Miał go oswoić, zrobić go posłusznym sobie. Chłopak się starał, mimo że ptak go drapał, dziobał, ranił. Spędzał z nim tak dzień za dniem, aż w końcu pokochał ptaka, z wzajemnością. Zawsze mu towarzyszył, przylatywał do niego, jadł mu z ręki. Gdy poszedł pokazać ojcu, czego dokonał, ten skręcił sokołowi kark. Jego odpowiedź: "miałeś go oswoić, wytresować, a nie zmiękczyć" - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:18 pm

Wytrzeszczył oczy na dźwięk kręcenia karku. Skojarzyło mu się z sytuacją z przeszłości. Przez to nie mógł wydusić słowa. - Uh...
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:30 pm

- Okropna historia, zapada łatwo w pamięć - westchnęłam ciężko. - Bestialstwo.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:34 pm

Nic nie mówi.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:35 pm

- Ray? - zapytałam zmartwiona, spojrzałam na niego. Kurde, Sophie, Ty to masz wyczucie....
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:38 pm

Ocknął się. - C...co...? Uh, nic mi nie jest.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:40 pm

- To dobrze - odetchnęłam z ulgą, uśmiechnęłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:42 pm

Spojrzał na nią bez uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 8:56 pm

-To... Ja może pójdę spać... - powiedziałam cicho i wstałam, wzięłam królika na ręce. Ruszyłam ku drzwiom do naszej części do dormitorium.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 9:18 pm

Westchnął smutno. Schował głowę między rękoma.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 9:20 pm

- Przepraszam... - powiedziałam cicho, spuściłam głowę.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 9:27 pm

- Nic nie szkodzi...
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 9:31 pm

Wyszłam cicho do dormitorium dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Ray Firewood

Ray Firewood


Liczba postów : 96
Join date : 17/08/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Sie 18, 2016 9:42 pm

Westchnął ponownie i skierował się do dormitorium chłopców.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySob Wrz 24, 2016 8:46 pm

Wszedłem do pokoju i wskoczyłem na kanapę, rozsiadłem się na niej, prawie że położyłem i czekałem na Gryfonów.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyNie Wrz 25, 2016 7:04 pm

Po nocy, o dziwo przespanej na kanapie, poszedłem do dormitorium szybko wziąć prysznic. Po około kilkunastu minutach wyszedłem do Wielkiej Sali, idąc przez pokój wspólny.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyWto Sty 31, 2017 11:30 pm

Weszła i z książką usiadła na kanapie przed kominkiem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 11:38 am

Dzień jak co dzień, słonko świeciło, dzień zapowiadał się na spokojny... A tymczasem do pokoju wspólnego wszedł Azazel, we własnej osobie, zmierzał od dormitorium chłopaków. Zauważył od razu nową osobę, której nie kojarzył wcześniej i która ewidentnie czytała książkę. Zamaszystym ruchem poprawił sobie grzywkę i podszedł bliżej do kanapy.
- Witam.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 12:07 pm

Lekko się zlękłam, gdy usłyszałam męski głos. Odwróciłam się powoli -Hej -Uśmiechnęłam się miło
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 1:48 pm

- Witaj - przywitał się i wsunął ręce w kieszenie jeansów, zaczął się od niechcenia, powoli, przechadzać po pokoju wspólnym.
- Azazel jestem. Zapewne nowa jesteś? Nie widziałem cię wcześniej tutaj - odwrócił się, by zmierzyć wzrokiem dziewczynę, krótko po tym kontynuował swoją odyseję po pomieszczeniu. Po prostu, tylko wypatrywać Charybdy lub Skylli.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 1:55 pm

-Jestem Max, tak, nowy uczeń. Dość mały ruch tutaj. -spojrzaław stronę kominka
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 1:59 pm

- Co fakt, to fakt - zgodził się i odwrócił ponownie w stronę Max.
- Kiedyś był o wiele większy, powie ci to Sophie, Eist, czy chociażby moja siostra. Najpierw byłem w Slytherinie, więc nie widziałem tego na własne oczy, ale też nie wiadomo jak wielki to on nie był. Największy właśnie był w domu węża, zaraz po nim u puchonów było duży, a najmniejszy tutaj i w Ravenclaw.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 2:32 pm

-Hmm, ciekawie. Mamy dzisiaj jakieś lekcje? -przewróciła stronę w książce
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySro Lut 01, 2017 2:38 pm

- Owszem, są eliksiry z Ilarią - westchnął ciężko, czując co się święci. Nie żeby lekcje z Salerno były lekkie, poznał się już na nauczycielce. No i cóż, dostał też od niej szlaban, przez który przez trzy dni tylko mógł wychodzić jedynie na lekcje i do wielkiej sali na posiłek. Nie opłacało się mu jednak namalować na ścianie na korytarzu jednorożca. Chociaż, jakby go nie przyłapała na gorącym uczynku...
- No i po eliksirach będzie OPCM z nowym nauczycielem, ciul wie kim on jest, ale to po jego przybyciu Ilaria zrobiła się jeszcze ostrzejsza, zatem mam podstawy, by czuć niepokój.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyCzw Lut 02, 2017 12:09 pm

-Niedawno przybyłem, więc pierwszą lekcję sobie odpuszcze. Zwłaszcza patrząc jak bardzo z wejścia mogę mieć... no...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 8:46 am

- Myślę, że w tej sytuacji będzie tylko gorzej, jeśli nie przyjdziesz i nie będziesz na bieżąco - odparł Azazel i kucnął przed kominkiem, z nudów je szturchnął pogrzebaczem.
- Jak zazwyczaj odczuwasz zaległości jak kulę u nogi na trudnych przedmiotach, nie? - zaczął swoją dość długą poradę i wyjaśnianie realiów Hogwartu. - Ilaria sprawia, że czujesz tą kulę jeszcze mocniej. Jeśli wyczuje, że nie ogarnąłeś jednego tematu, będzie cię nim męczyć do końca świata i jeden dzień dłużej. Mam wrażenie, że jest sadystką, poważnie - spojrzał na chwilę na rozmówcę, po czym wrócił do swojego zajęcia.
- Dlatego nie chcę opuszczać eliksirów, bo wolę być na bieżąco i owego problemu z naszą kochaną profesorką nie mieć.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPią Lut 03, 2017 12:16 pm

-Ou, to dość słabo, może faktycznie, idźmy na zajęcia, co Ty na to? -odparła, odkładając książkę na sofę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySob Lut 04, 2017 10:15 am

- Mamy jeszcze na to czas, spokojnie - machnął ręką, patrząc na zegarek. Usiadł w jednym z foteli i oparł policzek na dłoni. - Trochę się na to będzie szło, owszem, bo w podziemiach znajduje się klasa, ale damy radę, nie martw się - dodał i wyjął różdżkę, czysto by się nią po prostu bawić w rękach.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySob Lut 04, 2017 2:07 pm

-Rozumiem, ze mamy do przejscia caly zamek? -westchnela i wziela ponownie ksiazke do reki. Wrocila do czytania, jednym okiem obserwujac co jakis czas chlopaka
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptySob Lut 04, 2017 5:47 pm

- No może niecały. Jak już, to prawie cały - odpowiedział i schował różdżkę, oparł głowę wygodnie o fotel i założył ręce na szyję. - Pocieszaj się jednak tym, że krukoni mają gorzej, bo mieszkają jeszcze wyżej.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyNie Lip 16, 2017 8:55 pm

Weszliśmy do pokoju wspólnego cali przemoczeni.
Postawiłem dziewczynę na podłodze i przeczesalem mokre włosy.
— Ehh... Cudownie. — jeknalem.
— Jutro rano przyjdę po ciebie i zabiorę na śniadanie. Moze byc?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyNie Lip 16, 2017 9:19 pm

Otrzepałam jak szczeniak swoje długie, czarne i już mokre włosy. Złapałam swoimi lodowatymi dłońmi twarz chłopaka, stając na palcach i patrząc w jego oczy.
- Dobrze Jasonie. - dla ułatwienia schyliłam nieco jego głowę ku sobie i pocałowałam go w czoło - Jakby mnie nie było tutaj to dobijaj się do mojego pokoju. - posłałam mu czuły uśmiech.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyNie Lip 16, 2017 9:37 pm

— Dobrze. — przytaknąłem uginając lekko kolana by było jej łatwiej. Następnie pocałowałem jej chłodne usta, łapiąc za dłonie na moich policzkach.
— Wysusz sie porządnie... I ubierz ciepło... pogoda do dupy..
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyNie Lip 16, 2017 10:09 pm

- Tak zrobię. - przeszły mnie dreszcze kiedy jego rozgrzane usta dotknęły moich zimnych warg, uśmiechnęłam się promiennie.
Odwróciłam się i poprawiając mokre włosy, ruszyłam od razu w stronę łazienki w pokoju.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 12:31 am

Patrzyłem za dziewczyna dopoki nie zniknęła mi z oczu. Jeszcze chwile stałem tak w miejscu az w koncu ruszyłem się i z uśmiechem na ustach poszedłem do swojego dormitorium.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 7:19 pm

Ból w potylicy odpuścił, kiedy rozłożyłam się na jednej z kanap. Nie spodziewałam się tego, że będę czekała na Jasona. To zawsze przecież na mnie się czeka.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 8:54 pm

O poranku po odświeżeniu się poszedłem do Pokoju Wspólnego. Gdy tylko się tam znalazłem, zauważyłem Annabelle leżącą na kanapie.
- Hej brzydalu. - zażartowaęlm opierając się na oparciu kanapy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 8:56 pm

- Cześć farfoclu. - spojrzałam na niego, po czym usiadłam na kanapie.
Nie potrafiłam przestać się uśmiechać, jak gdyby mięśnie skurczyły się w jednym miejscu.
- Co tak późno? - powiedziałam udawanym, pretensjonalnym głosem.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 9:11 pm

- Sama jesteś farfocel...O. Albo frędzel. -poprawiłem się szybko.
-Eee? Słońce ledwo wstało? Chciałem pospać jak człowiek?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 9:32 pm

- Ja już nie śpię od w pół do piątej. - uśmiechnęłam się do niego dla niepoznaki, by jak najbardziej próbowałam ukryć to, że znowu jestem na lekkim haju.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyPon Lip 17, 2017 11:56 pm

— O matko. Dlaczego?— zapytałem. Dotknąłem jej czoła. Chłodne.
— Juz myślałem ze się przeziębiłaś
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 EmptyWto Lip 18, 2017 12:21 am

- To mi chyba nie grozi. Bardzo bolała mnie głowa. - zaśmiałam się pogodnie, stając bliżej Jasona - Jak się spało? - pogłaskałam jego policzek, zatrzymując na długo swój wzrok na swojej dłoni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pokój Wspólny
» Pokój Wspólny
» Wspólny pokój
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Siódme piętro :: Obraz Grubej Damy-
Skocz do: