Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+5
Ray Firewood
Sophie Neveu
SooAh Kwon
Matt Claws
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 12:44 am

— Oj to niedobrze...— powiedziałem. — Chcesz isc do skrzydła?— zapytałem łapiąc ja za dlon ktora głaskała moj policzek.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 1:04 am

- Co? - potrząsnęłam głową, oddalając się od chłopaka o krok - Nic mi nie jest, wzięłam tabletkę i wszystko jest w porządku. - wbiłam w niego swój wzrok, który niósł ze sobą przerażenie w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 1:37 am

Zmarszczyłem brwi. Zajebiscie. Znowu zaczela.
— Annabelle. Jaka tabletkę wzięłaś?— zapytałem.
— Hm?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 1:39 am

- Przeciwbólową, jaką inną mogłabym wziąć? - nerwowo splotłam ze sobą dłonie, przyglądając się Jasonowi.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 4:57 pm

— Nie wierze Ci. — powiedziałem prychajac.
— Znowu zaczęłaś. Wiesz co Annabelle? Zauważyłem.. ze cos się miedzy nami rodzi. Ale chyba się pomyliłem. Ty wolisz swoje magiczne lekarstwa..
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 5:32 pm

- O czym Ty mówisz? - poczułam jak w momencie mogłabym wykrzyczeć wszystkie możliwe przekleństwa świata - Nigdy nie brałam czegoś innego niż lekarstwa przeciwbólowe. - mimo gotującej się we mnie złości, wypowiedziałam te słowa ze stoickim spokojem.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 10:13 pm

— Belle. — nachyliłem się do niej i spojrzałem w oczy.
— Powiedz prawdę. Przeciez widze. Przestane ci ufać...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyWto Lip 18, 2017 10:16 pm

- Mówię prawdę, nic poza takimi tabletkami nigdy nie brałam. - kiedy usłyszałam jak melodyjnie wypowiada moje imię, cała złość zeszła ze mnie momentalnie - Przysięgam. - spojrzałam mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyPią Lip 21, 2017 2:27 pm

— Nie wiem czy moge ci uwierzyć... niby chce ale z drugiej strony zachowujesz się jak naćpana...— powiedziałem wzdychając.
Odsunąłem się od niej przejechałem dłonią po twarzy, następnie poprawiając włosy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyPią Lip 21, 2017 3:43 pm

Zamurowało mnie kiedy usłyszałam to co powiedział, całkowicie opadłam z sił, jakby jego słowa były kilkutonowym ciężarem. Zabolało mnie to, cholernie.
- Jeżeli byś chciał to byś uwierzył. - skomentowałam oschle, wymijając wzrokiem jego spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 2:55 pm

— Aha. — skwitowałem czujac jak zaczyna się we mnie gotowac.
— Jakby Ci zależało to przestałabys brac prochy..
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 5:00 pm

- Bolała mnie głowa! - wykrzyczałam mu w twarz, nie wytrzymując już całego napięcia, które tylko unosiło się w powietrzu - Miałam umrzeć na ten ból czy raczej nie wychodzić przez cały dzień z pokoju?!
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 5:27 pm

— Miałaś isc do Skrzydła!— rowniez uniosłem głos.
— Raczej nie sadze żebyś brała zwykle lekk na bol głowy! Annabelle zachowujesz się jak któregoś dnia po tym jak cos wzięłaś. Moze trzeba było przyjść do mnie Hm?! Albo do swojego byłego bo ja najwidoczniej nie jestem dość dobry zeby próbować ci pomoc!
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 5:40 pm

Zacisnęłam wargi w wąską linie, patrząc na niego z wściekłością. To co powiedział o Azazelu po prostu sprokowało u mnie znaczną agresję, chociaż nie mogłam ją wyładować na Jasonie.
Złapałam go za nadgarstek i pociągnęłam w stronę pokoju.
- Chcesz dowodu żeby mi zaufać? Naprawdę nie potrafisz tego zrobić bez niego?! - powoli mój głos przechodził w rozpacz.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 5:45 pm

Gdy złapała mnie za nadgarstek i pociągnęła w stronę dormitoriow, szarpnalem ręka przez co ta poleciała e moja stronę.
Przygarnąłem ją w swoje ramiona i zacząłem głaskać po głowie.
— Przepraszam. — szepnąłem cicho.
— Chce ci zaufać. Ale nigdy nie dałaś mi ku temu powodu. Wiesz o tym prawda.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 5:56 pm

- Teraz Ci daje, wystawiam Ci to jak na dłoni. - zamknęłam oczy, czując jak łzy wymykają mi się spod kontroli - Po prostu to zrób. Zaufaj mi. - mówiłam, wtulając się w nic innego jak w jego koszulkę, zaciągając się jego zapachem.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 7:39 pm

— Dobrze...— powiedziałem.
— Juz dobrze. — ciagle głaskałem ją po włosach. Pocałowałem ja w czubek głowy.
— Tym razem uwierzę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptySob Lip 22, 2017 8:19 pm

- Jesteś głodny? - odsunęłam się delikatnie by spojrzeć mu w oczy, które były wpatrzone w moje - Mieliśmy iść razem na śniadanie. - przypomniałam mu, dalej będąc w jego objęciach.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyNie Lip 23, 2017 2:24 pm

— Troche jestem. — powiedziałem wzdychając i patrzac na nia. Założyłem jej włosy za ucho.
— Mieliśmy.... Wiec chodźmy Hm?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyNie Lip 23, 2017 3:33 pm

- Czekaj. - zanim zwróciłam się do drzwi, stanęłam na palcach i delikatnie musnęłam jego usta - Teraz możemy. - uśmiechnęłam się łobuzersko.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 EmptyNie Lip 23, 2017 10:43 pm

Przewróciłem oczami.
— Dzieciak. — mruknąłem po czym pociagnalem ja do dziury pod portretem.
Next: WS
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Pokój Wspólny
» Pokój Wspólny
» Wspólny pokój
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Siódme piętro :: Obraz Grubej Damy-
Skocz do: