Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt 1

Go down 
+4
Noelle Morgan
Leticia Hale
Samantha Drought
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 8:19 am

Obudziłam się. Było mi dość przyjemnie i niczego nieświadoma wygięłam się bardziej i położyłam dłonie pod policzki jakbym chciała ponownie zasnąć.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 10:45 am

Spałam sobie wciąż w najlepsze, obejmując ją i oddychając spokojnie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 10:50 am

Nie mogłam zasnąć więc postanowiłam, że obrócę się na drugi bok. Gdy to zrobiłam zobaczyłam...Letycję? Wtedy zauważyłam, że mnie obejmuje. Czemu śpi ze mną?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 10:57 am

Przysunęłam się bliżej i wtuliłam, kołdra osunęła się trochę ukazując mój strój. - Co jesteś taka niespokojna... Nie podobała Ci się upojna noc ze mną? - zamruczałam przez sen.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:01 am

-C-Co? Jaka noc?- pomyślałam spanikowana. Poprawiłam kołdrę i zobaczyłam strój brunetki. To nie jest prawdą! N-Nie może być...
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:04 am

Obudziłam się i spojrzałam na nią, ziewnęłam. - Dzień dobry - uśmiechnęłam się i położyłam głowę na jej piersiach, znów zamknęłam oczy słysząc bicie jej serca. - Jak się spało?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:07 am

-Hej... Mam pytanie- spojrzałam na nią-Co się wczoraj działo?-spytałam niepewnie
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:14 am

- Hmmmm... - spojrzałam na nią i uniosłam brew. - A co miałoby się dziać? Wykąpałyśmy się, ja sobie ćwiczyłam, a potem poszłyśmy spać. Chyba że chcesz coś jeszcze, to chętnie... - sugestywnie przejechałam palcem po jej obojczyku.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:20 am

-Nie dzięki-powiedziałam odsuwając się od niej. Ta krukonka znajduje się za często bliżej mnie niż bym tego chciała.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:25 am

- Pfff... - wstałam z łóżka, prosto przed nią i się przeciągnęłam, spojrzałam na dziewczynę. - Powiem Ci coś. Są dwa rodzaje ludzi, Ci co są zboczeni, oraz Ci co UDAJĄ że nie są zboczeni. Zapamiętaj - uśmiechnęłam się i podeszłam bliżej do swojego kufra, otworzyłam je i zaczęłam przeglądać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:46 am

-Dobrze wiedzieć- mruknęłam i pochyliłam się nad kufrem i wzięłam szatę. Skierowałam się do łazienki i ubrałam się w strój. Zawiązałam krawat i wróciłam do pokoju i zaczęłam splatać warkocza.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 11:51 am

- Nie ma chyba dzisiaj lekcji? Oznacza to że muszę być w szacie czy mogę coś normalnego założyć? - zapytałam leżąc na łóżku wciąż w skąpej bieliźnie, z ręką za głową i włosami rozrzuconymi w artystycznym nieładzie, jakbym pozowała jak jakaś modelka. Przypatrywałam się jej, była przepiękna. Miałam ochotę skoczyć na nią i ją zmacać, ale nie tędy droga, musiałam lepiej to rozegrać, jeśli chciałam czegoś z nią.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:02 pm

-Jak nie ma lekcji i nie zamierzasz iść na Wielką Salę, to nie musisz ubierać szaty.- powiedziałam i zawiązałam warkocz gumką. Z kufra wyciągnęłam jeszcze szkicownik i kilka ołówków, które schowałam w kieszeni szaty.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:10 pm

- W sumie, na Wielkiej Sali będą nauczyciele? Gdzie to w ogóle jest? - zaśmiałam się i zaczęłam szukać w kufrze ubrań. Wyciągnęłam czarne koturny, czarne przecierane jeansy i czarną koszulkę z zespołem metalowym, przeczesałam włosy . Ubrałam się i stanęłam przed nią. - I jak wyglądam? - zapytałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:12 pm

-Nie wywróć się w tych butach- powiedziałam i wzięłam Nelsa na ramię.-Idziemy, czy chcesz coś jeszcze zabrać?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:23 pm

- Spokojnie, nie wywrócę się. Od razu jak się urodziłam to pierwsze co zrobiłam to pobiegłam do takich butów i w nie skoczyłam - zaśmiałam się. - Czy chcę coś zabrać?... Hmmm... - podbiegłam do Sam i wzięłam ją na ręce. - Już zabrałam, Ciebie - wyszczerzyłam zęby w uśmiechu. - Więc Wielka Sala? Mam nadzieję, że zjem tam coś.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:27 pm

-Letycja puść mnie- powiedziałam stanowczo i zaczęłam się wyrywać.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:30 pm

- Pff, czemu? - postawiłam ją i spojrzałam bez wyrazu emocji.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:49 pm

-Mam swoje nogi i umiem na nich chodzić- odparłam z lekkim uśmiechem i wyszłam z dormitorium.

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyNie Lip 10, 2016 12:51 pm

Przewróciłam oczami i wyszłam za nią.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 4:17 pm

Weszłam do dormitorium, rozebrałam się do bielizny i poszłam pod prysznic by się trochę zrelaksować. Po nim, nie ubierając się, położyłam się na swoim łóżku i otworzyłam podręcznik znów. Nie myślałam o niczym, miałam pustkę w głowie, którą zapychałam zielarstwem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 5:23 pm

Po wchodzeniu po schodach i poprawnej odpowiedzi na zagadkę, wparowałam do dormitorium. Gdy po raz kolejny zobaczyłam Let w bieliźnie, lekko się zaczerwieniłam. Będę musiała się przyzwyczaić do takich widoków- Hej- rzuciłam i wzięłam z kufra zeszyt od zielarstwa- Wiesz gdzie jest cieplarnia? W razie czego mogę cię zaprowadzić- powiedziałam uśmiechając się do niej.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 5:26 pm

- Myślę, że trafię. W końcu cieplarnię da się łatwo rozpoznać - powiedziałam cicho znad książki. Nie miałam Sam za złe Morta, był pierwszy ode mnie. Wyścig szczurów, kto pierwszy, ten lepszy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 5:29 pm

-Wszystko gra?-spytałam siadając na jej łóżku
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 5:32 pm

- A co miałoby nie grać? - odpowiedziałam bez namiętnie i spojrzałam na nią bez emocji. - Wszystko w porządku, naprawdę. Szczęścia - wróciłam wzrokiem do podręcznika.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 5:37 pm

-No dobra...To do zobaczenia na zajęciach- powiedziałam cicho po czym wstałam z miejsca trzymając zeszyt i wyszłam z dormitorium.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 6:28 pm

Nie chciałam tak siedzieć w samotności, musiałam coś zrobić. Wstałam, ubrałam się, zostawiłam książkę i wyszłam.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:14 pm

Wróciłam, zmęczona drogą na samą górę na wieżę, już nie mówiąc o tym, że dwadzieścia minut mi zeszło zmaganie się z kołatką, żeby wejść. Rozebrałam się do snu, tak zmęczona i śpiąca, że nie zauważyłam, że całkowicie do naga. Od razu opadłam na łóżku i w negliżu zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:54 pm

Weszłam do pokoju i pisnęłam. Od razu zasłoniłam dlońmi widok na ciało Letycji i tak za dużo zobaczyłam. Cała czerwona skierowałam się do swojego kufra i kucając plecami do śpiącej brunetki otworzyłam wieko i zaczęłam szukać swojej piżamy.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:56 pm

Obudził mnie jakiś pisk, z trudem otworzyłam oczy. Usiadłam i ziewnęłam, jeszcze się przeciągnęłam. - Morgano... Coś się dzieje że takie piski? - zapytałam podczas kolejnego ziewnięcia, spojrzałam na nią. - I czemu jesteś taka czerwona?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:03 pm

-Letycja, ubierz się-ledwo z siebie wydusiłam i wzięłam swoją piżamę. Skierowałam się do łazienki nie patrząc w jej stronę po czym poszłam pod prysznic. Zimny.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:07 pm

Byłam zaspana, więc nie ogarniałam co do mnie mówi tak jak i to co się dzieje. Poszłam za nią pod prysznic. - Że co? Chyba jakoś nie usłyszałam czy coś... - ziewałam, ale przerwałam widząc Sam. Ręką zatkałam nos, z którego miałam krwotok i pobiegłam na łóżko. Zdałam sobie sprawę ze swojego negliżu. - Cholera!! - nie żeby mi przeszkadzało, że byłam naga, ale widziałam Sam, która jak wiadomo była nieśmiała. Martwiłam się teraz o jej psychikę, siedząc po turecku na łóżku.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:16 pm

-Wyjdź!-krzyknęłam odwracając się plecami do drzwi. Następnym razem gdy będę brać prysznic zamknę drzwi na klucz. Stałam oparta plecami o kafelki. Nie potrafiłam się ruszyć. Po jakimś czasie odkręciłam kran i oblałam się zimną wodą.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:18 pm

Było mi głupio, założyłam bieliznę i szlafrok i całkowicie się zakryłam nim, wbiłam wzrok w ziemię, usta zaciskając w wąską linię.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:32 pm

W końcu wyszłam z łazienki z mokrymi włosami. Byłam wpatrzona we własne stopy. Nie spojrzałam na Letycję, bo po tym, co się wydarzyło, nie wiem czy będę w stanie spać tutaj. Podeszłam do swojego łóżka i wzięłam z niego koc i małą poduszkę.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:33 pm

- Sam... Wybacz mi... Nie ogarniałam w ogóle co robię... - odezwałam się cicho i niepewnie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:42 pm

-Ja...Pójdę się przejść-powiedziałam cicho ściskając poduszkę-Pogadamy później czy coś...-dodałam i pociągnęłam za klamkę wychodząc z dormitorium.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:43 pm

Nie odpowiedziałam nic, schowałam twarz w dłoniach, które zaciskałam na swojej głowie. Walczyłam ze łzami. Za dużo nieprzyjemności jednego dnia, za dużo.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 2:51 pm

Wstałam mając już dość siedzenia w miejscu. Ubrałam się w jakieś jeansy czarne i za dużą bluzę i wyszłam.
NP: Pokój Wspólny
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 5:12 pm

Szybko się ubrałam i z szkicownikiem wybiegłam z dormitorium, kompletnie zapominając o związaniu włosów.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 12:18 am

Wróciłam do dormitorium, mając w myślach ich widok razem. Położyłam się na łóżku na brzuchu chowając twarz w poduszce. Nie wytrzymałam i rozpłakałam się.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 1:13 pm

Weszłam do dormitorium z uśmiechem na twarzy mając w głowie to co się dziś wydarzyło. Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam Letycję, która płakała.-Letycja, dlaczego płaczesz?- spytałam cicho po czym podeszłam do jej łóżka czując jak ubrania mokre od deszczu przyklejają się do ciała.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 3:15 pm

Wzdrygnęłam się, Sam wróciła wcześniej niż się spodziewałam. Do tego czasu miałam już skończyć płakać, to nie tak miało być... Usiadłam i otarłam je, ból zmiotłam pod uśmiech, który pojawił się na mojej twarzy. - Nic się nie stało, nic nie widziałaś i wszystko jest w porządku - odpowiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 3:18 pm

-Raczej nie jest w porządku jeśli płakałaś. Letycja powiedz o, co chodzi. Proszę- powiedziałam, usiadłam na łóżku i spojrzałam na nią
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 3:20 pm

- Nic nie widziałaś i nic się nie stało - powtórzyłam i pociągnęłam nosem, który po chwili wysmarkałam w chusteczkę. Wyrzuciłam ją do kosza. Unikałam wzroku Sam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt 1
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: