Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
+7
Kim Elizabeth Rose
Evie Lodbrok
Willow Harrison
Isobel Tokisaki
Nelly de Violine
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 1:46 am

- N-nelly - jęknęłam głośno, pokręciłam głową i złączyłam nogi, uniemożliwiając dostęp do siebie. - Nie, nie chcę, by nas wyrzucono ze szkoły - wyjaśniłam oddychając szybko.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 1:49 am

- Jak wolisz. - zjechałam z niej, zakładając ręce za głowę i śmiejąc się cicho - Co Ty taka święta teraz? - uniosłam rozbawiona brwi.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 1:53 am

- Nie że święta, ale nie chcę Cię stracić przez wylecenie z Hogwartu - westchnęłam i przybrałam smutną minę, przygryzłam wargę.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 1:54 am

- No dobrze. - wstałam z łóżka, wyjmując z kufra całkiem świeże ubrania - Tiaa... Lecę pod prysznic, czuję jakbym miała na sobie warstwę niezmazywalnego brudu, ugh. - ruszyłam do łazienki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 1:57 am

- Okej - przykryłam się kołdrą. To był mój plan taktycznego wensza żecznego. Gdy weszła do łazienki, wyszłam spod kołdry i się zakradłam w okolice prysznica, podglądając ją i patrząc jakbym się naćpała. Ociekała seksapilem, aż rozwarłam usta z wrażenia.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:39 pm

Nie przejmując się niczym, rozebrałam się do naga, spoglądając w lustro. Złapałam za wystające kości biodrowe, obojczyki i szczękę. Włączyłam wodę i weszłam pod wrzątek, nie odczuwając bólu tego ciepła.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:43 pm

Patrzyłam na nią z maślanymi oczami dalej, przypomniałam sobie, że nie brałam prysznica. Dobra, jest przecież granica między nagością a seksem, tak? Rozebrałam się do naga i wskoczyłam do kabiny, pisnęłam gdy poczułam temperaturę wody, szybko ją zmniejszyłam. - Nie wiedziałam, że lubisz się gotować... - zadrżałam od nagłej zmiany temperatury.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:48 pm

- Nie czuję wrzątku. - zaśmiałam się i nawet nie zareagowałam na jej zachowanie - Za to teraz jest mi zimno. - zaśmiałam się odczuwając zmianę temperatury.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:54 pm

Podwyższyłam lekko temperaturę, by woda była gorąco, ale nie parząca. Spojrzałam znów na jej ciało. - Jeju, anioł... Tylko gdzie masz siniaki? - zmarszczyłam brwi.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:55 pm

- Siniaki? Chodzi o ten tekst, że spadłam z nieba czy jakoś tak? - roześmiałam się, mydląc swoje ciało.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:59 pm

- Przejrzałaś mnie - zaśmiałam się i zaczęłam szorować piersi.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptySro Sie 24, 2016 12:03 am

Z moich oczu leciały czarne smugi, spowodowane zamierzchłym makijażem. Próbowałam wszystkiego się pozbyć. Okropieństwo.
Umyłam włosy, które wyglądały gorzej niż kiedykolwiek. Czuję się jakby ktoś nasmarował mi je kisielem kiedy smacznie sobie spałam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptySro Sie 24, 2016 12:05 am

- Wyglądasz creepy, ale jednocześnie pięknie - westchnęłam i pomogłam jej w myciu jej tak wyjątkowych włosów.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptySro Sie 24, 2016 12:14 am

- Zapewne. - uśmiechnęłam się szeroko, zamykając oczy od nadmiaru piany - Jak. Trudno. Je. Umyć. - siłowałam się z własnymi włosami, które jakby żyły własnym życiem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptySro Sie 24, 2016 12:19 am

- Bo dwa tygodnie nie były myte - przewróciłam oczami i uporałam się z nimi, myłam je dalej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptySro Sie 24, 2016 12:26 am

- Nikt się mną nie zajął i wolał pić, chlać i ćpać. - wzruszyłam ramionami, spłukując włosy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptySro Sie 24, 2016 12:29 am

- Nie byłam jeszcze w Slytherinie, nie miałam jak się Tobą zająć - przewróciłam oczami znów.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Sie 26, 2016 7:42 pm

- Tylko się droczę. Dobra pośpiesz się, obrazy mówiły, że szykuje się niezły bal. - puściłam jej oczko, wychodząc spod prysznica i obwiązując się ręcznikiem.
Nałożyłam na siebie sukienkę w kolorze przygaszonego bordowego koloru. Była to prosta tkanina, rozkloszowana od pasa, odkrywająca ramiona.
Wysuszyłam włosy i zrobiłam perfekcyjny makijaż.
- Czekam w Wielkiej Sali! - krzyknęłam i wraz ze stukotem moich czarnych koturn wyszłam z dormitorium.

[img]Dormitorium Dziewcząt - Page 3 331h8pf[/img]

NP: WS
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Sie 26, 2016 8:57 pm

- Bal? - uniosłam brwi zaskoczona, wyszłam krótko po Nelly i zamrugałam oczami patrząc na nią. Wyglądała prześwietnie. Zamyśliłam się chwilę, wybrałam strój i go włożyłam. Stwierdziłam, że będzie dobry na tą okazję.
Dormitorium Dziewcząt - Page 3 2qwn8sh
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 9:55 pm

Wróciłam do dormitorium i padłam na łóżko zmęczona myślami o Chris. Gdzie jest Nelly?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:10 pm

- Zabij mnie, ale ja niczego nie pamiętam! - wparowałam do swojego dormitorium, lekko się kołysząc - No gadam poważnie, nic kompletnie. - gadałam do siebie, co mogło wyglądać dziwnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:13 pm

- Nelly! - zawołałam szczęśliwie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:20 pm

- Co co co? - usłyszałam swoje imię i rozejrzałam się powoli po pokoju.
Miałam na sobie taką samą sukienkę jak na balu, a w dłoni trzymałam parę szpilek.
- Isobel! Masakra, ale się działo nie. - powiedziałam, jakby wypluwając z siebie wszystkie emocje.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:21 pm

- Ojjjj i to jak! - wstałam i pomogłam jej usiąść. - Mam świetną wiadomość.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:24 pm

- Mów! - czułam się jak pod wpływem dobrych narkotyków - No no no!
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:25 pm

- Mam niewykorzystaną jeszcze zgodę na seks! - uśmiechnęłam się szeroko.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:26 pm

- Takie zgody istnieją? - roztworzyłam lekko szczękę ze zdziwienia, nie mogąc skoncentrować wzroku na oczach Isobel.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:27 pm

- Owszem, wykorzystajmy ją - zamruczałam podekscytowana.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:30 pm

- W ogóle ostrzegam Cię, że nie wiem co brałam, ale to jest dobre. - zaśmiałam się, szczerząc się jak głupia.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:31 pm

- Nieważne, Ty to Ty, zawsze będę Cię kochać - pocałowałam ją namiętnie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:33 pm

- Może w końcu mnie podniecisz, znaczy wiesz, nie żebyś mnie nie podniecała, bo robisz to w każdej sekundzie mojego życia, a i nawet milisekundzie, ale wiesz zawsze było tak, że nie dawałam po sobie tego poznać, bo ja ogólnie jest twarda i no. - skończyłam swój zaisty monolog, przerywając na chwilę pocałunek, w tym czasie ściągając z siebie i z Isobel koszulkę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:35 pm

- Może mi się uda - wyszczerzyłam zęby w uśmiechu, szybko dostałam się do jej kobiecości i zaczęłam ją lizać.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:40 pm

- Tak szybko? - spojrzałam na nią, wplątując swoje palce w jej włosy.
Były tak aksamitne... Puszyste i nie rude. Zaśmiałam się pod nosem, pociągając je lekko.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:41 pm

- Owszem, teraz będę widziała, że jesteś podniecona - zaśmiałam się i lizałam intensywniej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:53 pm

Ughhh... Dać jej tą satysfakcję? A niech ma. Za którymś ruchem jej języka, jęknęłam cicho, jedną rękę zaciskając na pościeli.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:54 pm

Uśmiechnęłam się zadowolona. - Jesteś wciąż dziewicą, prawda?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:00 pm

- Stety... Niestety tak. - zawarczałam do niej uroczo
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:01 pm

Spojrzałam na nią, przybliżyłam swoją twarz do jej twarzy. - Więc już nie jesteś - szepnęłam i wsunęłam w Nelly dwa swoje palce.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:04 pm

Wydobył się ze mnie niekontrolowany, głośny jęk.
- Oh skarbie. - szarpnęłam bezboleśnie za jej włosy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:05 pm

- Przyjemnie? - zapytałam i zaczęłam poruszać powoli palcami w jej tak boskim ciele.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:07 pm

- C h o l e r n i e... - wydusiłam z siebie po kolei każdą literę, w między czasie pojękując.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:08 pm

- To się cieszę - uśmiechnęłam się i wróciłam do poprzedniej pozycji. Ręką zaczęłam masować jej pierś, a językiem weszłam w Nelly i nim poruszałam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:12 pm

- Jesteś niemożliwa. - przyciągnęłam ją do siebie mimo wszystko.
Pocałowałam jej usta, tocząc równą bitwę z jej językiem. Jednym ruchem ściągnęłam z niej spodenki, obracając Is na łóżko.
Wyznaczyłam prosty tor. Począwszy od jej piersi, zacisnęłam swoje wargi na jej sutku, a później na drugim. Zjeżdżałam w dół powoli, zostawiając na jej brzuchu stertę bordowo-sinych malinek.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:13 pm

Jęknęłam głośno i przeciągle, głowę przekręciłam na bok, mój oddech przyspieszył. Spojrzałam na nią przymrużonymi w przyjemności oczami.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:15 pm

Zjechałam do jej wzgórka, zębami naciągnęłam gumkę od jej bielizny i szybkim ruchem ją z niej ściągnęłam. Masowałam ją chwilę palcami, patrząc w jej pełne podniecenia oczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: