Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cieplarnia

Go down 
+12
SooAh Kwon
Matt Claws
Diana Blake
Charlie Caufield
Samantha Drought
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Christine Stephens
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:21 pm

Pomyślałam o czymś smutnym, bym mogła zauważyć efekt. Diana. W oczach stanęły mi łzy, odchyliłam głowę i wypiłam do dna. Po kilku sekundach zaczęłam się uspokajać i nie chciało już mi się płakać. Idealnie... To chyba będzie mój nałóg... - Działa - powiedziałam z dumą.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:26 pm

Przysunelam sie powoli do Isobel. -Is.. Co robimy? -szepnelam do niej,patrząc na dyrektorke ukradkiem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:29 pm

- Wywar z dziurawca, trzeba go znaleźć i zrobić wywar - odpowiedziałam równie cicho.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:39 pm

-Dziurawiec... Aha.-powiedziałam kładąc łokcie na stole i opierajac brode na dłoniach.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:40 pm

- Wygląda tak, jak roślina którą ma Sam. To właśnie on - dodałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:43 pm

-No zajebiście. ... piękny. ..-powiedziałam patrząc na chwasta. Dla mnie wszystkie wyglądają tak samo.... Jezu....
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:53 pm

Wypiłem wywar. Czułem przez gardło przyjemną słodkawą ciecz. Po chwili cały stres, który był ze mną przez cały dzień zniknął, a na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Pusty kociołek odstawiłem.-Przepraszam, można po skończeniu tego wywaru iść?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 5:58 pm

Kurt zastanowił się przez chwilę, ale postanowił nie szukać rośliny. Nie wiedział kształtu liści i jakie są w dotyku czy zapachu, a to byłby problem.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 6:05 pm

- Tak, tak. Po skończeniu wywaru i wypiciu go, możecie stąd iść. Nawet, jeśli zrobilibyście wywar ze złej rośliny, to nic poważnego tak naprawdę się wam nie zdarzy. Usunęłam stąd przed lekcją wszystkie rośliny, które mogłyby być zabójcze.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 6:11 pm

Wstałam I wyszlam z cieplarni bez słowa. I tak nic nie robiłam wiec po co tam siedzieć. .

Next: Jezioro
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 6:14 pm

-W takim razie do widzenia- powiedziałem u wyszedłem z sali.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 6:17 pm

- Więc... Oszukała mnie Pani! - oskarżyłam ją z rozbawieniem. - Już się obawiałam, że umrę! - szturchnęłam ukradkiem Azazela by się obudził.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 6:25 pm

Obudziłem się, ziewnąłem i przeciągnąłem. - Już? To dobrze - mruknąłem, wstałem i wyszedłem rzucając krótkie "Do widzenia" do nauczycielki.
NP: Pokój Diany Blake
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyPon Lip 04, 2016 6:33 pm

Po jakimś czasie napar był gotowy. Wypiłam go i zadziałał. Wstałam po czym powiedziałam do widzenia i poszłam na błonia.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:09 pm

Weszłam do cieplarni i rozejrzałam się, szukając wzrokiem twarzy swoich uczniów. Westchnęłam. Ciągle było ich za mało, a dziś planowałam coś naprawdę wyjątkowego...
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:10 pm

Wszedłem do cieplarni rzucając krótkie "Dobry" i usiadłem na jednym z wielu wolnych miejsc.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:10 pm

Wszedłem do cieplarni.-Dzień dobry-mruknąłem i usiadłem na jakimś miejscu.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:11 pm

Weszła do klasy i rozejrzała się. Od razu rzuciła jej się w oczy dyrektorka.
-Dzień dobry. - Powiedziała i zajęła miejsce.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:17 pm

Wszedłem do cieplarni, po drodze postanawiając jedno. Przy nauczycielach nie kryć się z utratą pamięci i po tym zorientować się w sytaucji. - Dzień dobry - podszedłem do blondwłosej dyrektorki. - Pani profesor, żeby nie było, jest to moja pierwsza lekcja w tej szkole, więc mam nadzieję, że da mi Pani szansę, w razie czego? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:17 pm

Weszłam do cieplarni-Dzień dobry-powiedziałam i zauważyłam Morta i od razu obok niego usiadłam-Cześć-rzuciłam w jego stronę
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:19 pm

- Azazelu, usiądź na swoim miejscu i przestań sobie żartować - rzuciłam do niego, przypominając sobie jego akta, które jasno świadczyły o tym, że chłopak był buntownikiem i czasem miał głupie pomysły. Chciałam jednak dać mu szansę i pozwolić mu na to, żeby się czegoś nauczył...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:20 pm

Wszedłem do sali upychając atrament i pióro w torbie. Rozumiałem ten przedmiot tylko dzięki eliksirom. Nie to, że Dyrektorka źle uczyła, po prostu to do mnie nie trafiało. Rzuciłem ,, Dzień Dobry " i usiadłem na końcu sali
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:21 pm

Zamrugałem oczami, czyli jednak. Ktoś, możliwe, ze już wiem kto, wykasował mi wspomnienia. Zacisnąłem zęby i usiadłem na wolnym miejscu. Zrobiłem to co zawsze, położyłem głowę na ławce i zamknąłem oczy. - Obudź mnie jak skończy się lekcja - rzuciłem do Sam, która siedziała niedaleko i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:22 pm

-Sensei? On na serio nic nie pamięta...I pewnie uważa, że mam paranoje..-Mruknęła.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:26 pm

- Hej - odparłem i bez pytania zabrałem jej zeszyt. - Obiecałaś mi notatki - przypomniałem i zacząłem przeglądać zapiski.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:27 pm

Westchnęłam.
- Jest wiele powodów, dla których mógł utracić pamięć. Sama powinnaś o tym najlepiej wiedzieć, prawda Rina? W każdym bądź razie, Az, zostań po lekcjach.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:28 pm

Weszłam szybko do klasy i usiadłam w ławce obok brata. Przewróciłam oczami, o spaniu na zielarstwie to już pamięta... Westchnęłam ciężko i spojrzałam na nauczycielkę. Nie wydawała mi się już atrakcyjna, była... Zwyczajna. Jedyna osoba, która była w stanie mnie czarować swoim wyglądem, to była to Nelly.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:30 pm

Wbiegłem do cieplarni zdyszany. Jak mogłem zaspać?!-Dzień dobry-wysapałem. Zauważyłem, że lekcja się jeszcze nie rozpoczęła. Usiadłem na końcu obok jakiegoś chłopaka, Puchona-Cześć!-rzuciłem w jego stronę nadal trochę zaspany. Przetarłem oczy i spojrzałem na chłopaka. Nie wiedziałem, że mam współlokatora. Posłałem mu miły uśmiech.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:30 pm

Kiwnęła głową i podparła się na ławce łokciem. Czekała aż lekcja się zacznie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:46 pm

-Mhhm, okej-pokiwałam głową i poprawiłam włosy. Byłam ciekawa, co wymyśliła nauczycielka.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:56 pm

- Tak więc, mam nadzieję, że za bardzo nie przyzwyczailiście się do swoich ławek i doceniacie pogodę, którą mamy za oknem. Pójdziemy dziś na łąkę, na spacer, abyście sami mogli docenić piękno przyrody i zrozumieć, że bez niej tak naprawdę nic nie jest w stanie istnieć. Jeśli to zrozumiecie, to pojmiecie całą istotę zielarstwa, w którym nie potrzeba cudów, tylko odrobiny wiedzy, aby poradzić sobie z danym problemem. To jak, gotowi na wyjście?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:58 pm

- Zaaamknij ktoś okno, hałas z ulicy nie daje mi spać! -  zawołałem przez sen i położyłem się wygodniej.


Ostatnio zmieniony przez Azazel Tokisaki dnia Wto Lip 19, 2016 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:58 pm

Gdy usłyszałam nauczycielkę wzięłam od Morta zeszyt bez pytania-Teraz ci się nie przydadzą-powiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:01 pm

- W takim wypadku, proszę za mną. Zachowujcie się cicho i grzecznie. W przeciwnym wypadku będzie to ostatni spacer w tym roku. Mam nadzieję, że wam się jednak spodoba taka forma lekcji... - rzuciłam.
NP: łąka
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:02 pm

Podniosła się. Miała w głowie tylko jedno. Chciała polatać na miotle. Ale zapewne będzie zabronione w końcu jest lekcja zielarstwa, a nie latania.

NP: Łąka
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:03 pm

Przewróciłam oczami słysząc Azazela. Potrząsnęłam Azazelem, żeby się obudził. Wstałam i wyszłam za dyrektorką.
NP: Łąka
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:03 pm

Lekcja w terenie? No dobra, może w końcu będzie to coś przydatnego... Oddałem Sam zeszyt i wstałem, kierując się do wyjścia.

*na łąkę, marsz!*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:05 pm

-Mógłbyś chociaż zaczekać-mruknęłam i dogoniłam Morta trzymając swój zeszyt w ręce.
NP Łąka
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:07 pm

Obudziłem się od wstrząsów siostry. - Ale to nie ja wybiłem okno... Aaaa... - wstałem i zaspany wyszedłem za wszystkimi.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:10 pm

Wstałem z miejsca i poszedłem za resztą.

NP Łąka
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 7:42 pm

Weszłam do cieplarni trochę zaskoczona, bo nikogo w niej nie było. Nie ma zajęć? Lepiej dla mnie! Wyszłam po czym jak najprędzej poszłam nad jezioro.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 9:41 am

Wszedłem do cieplarni. - Pani profesor? Podobno chciała Pani bym został - zawołałem rozglądając się po miejscu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:49 pm

- Hm, nie to nie - wzruszyłem ramionami i wyszedłem.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptySro Sie 10, 2016 1:47 pm

Wszedłem do cieplarni razem z Soo na rękach, wtuloną we mnie. - Pani dyrektor? - zawołałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 EmptySro Sie 10, 2016 1:58 pm

-Widzisz? Nie ma jej tu. Idźmy stąd... Do niego. On tam leży teraz sam. Przeze mnie. A jeśli coś mu się stanie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cieplarnia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cieplarnia
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: