Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cieplarnia

Go down 
+12
SooAh Kwon
Matt Claws
Diana Blake
Charlie Caufield
Samantha Drought
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Christine Stephens
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:03 pm

Weszłam do cieplarni. Pierwsza lekcja, a ja jak w poprzednim roku-prawie bym ją ominęła. To, że jestem lekko przeziębiona nie znaczy, że mam opuścić zajęcia!-Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie-powiedziałam półgłosem, a potem zobaczyłam Isobel...Jako nauczycielkę? Oh, niezłe zaskoczenie. Dostrzegłam również Luke'a, a więc skierowałam się do jego ławki-Mogę?-spytałam cicho patrząc na niego-I co robimy?-dodałam i odwróciłam głowę zakrywając ją ręką, po czym zakaszlałam. Potem ponownie spojrzałam na chłopaka uśmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:11 pm

- Hej Samantha, nawet się nie pytaj. - uniosłem wzrok na jej twarz, mając zajęte ręce posiekanym na kawałki skrzelozielem - Z tego co mi wiadomo nasza profesorka Isobel, podała nam przepis na mniej bolesne przemienianie się tą roślinką. - spojrzałem na swoje dłonie, wrzucając do pokrywek skrzeloziele.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:15 pm

Skinęłam głową i usiadłam obok. Przez zatkany nos nie czułam zapachu-Jest ten przepis gdzieś w podręczniku?-związałam włosy w kucyka tak aby mi nie przeszkadzały i spojrzałam na ławkę. Rozpoznałam skrzeloziele.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:18 pm

- Masz. - podsunąłem jej dodatkowe naczynia - Musimy zagotować wodę i posiekane skrzeloziele, potem poda nam dalszy przepis. - posłałem jej szeroki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:18 pm

- Kiedy już ułożycie skrzeloziele, dodajcie konopii rumuńskich do wody i ułożcie je na kociołku. Przykryjcie też materiałem, para wodna, gorąco oraz konopie zmienią w lekkim stopniu właściwości skrzeloziela i... Gotowe! - oparłam głowę na ręce przyglądając się ich pracy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:20 pm

Zrobiłam wszystko co kazała Is i gdy skończyłam, zaniosłam fiolkę wypełnioną miksturą na jej biurko. Usiadłam przy swoim stanowisku i zaczęłam się zastanawiać gdzie jest Charlie. Przecież on nie spóźnia się na zajęcia, a co dopiero jeśli chodzi o nieobecność. Ostatnio widuję go baaardzo rzadko. Coś musi być nie tak.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:20 pm

Co mam dodać? ! Spojrzałam na nauczycielkę z rozchylonymi ustami, już planując ucieczkę z zajec, tak żeby nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:21 pm

- Konopie rumuńskie, tam są - wskazałam na drugi stolik. - Wszystko jest przygotowane, Soo - uśmiechnęłam się lekko do niej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:26 pm

Zamknęłam usta kiedy zwróciła się bezpośrednio do mnie. Lewa dłoń nadal mnie piekła, wiec ruszyłam do stolika dmuchajac na nią. Była lekko czerwona ale nie wyglądała źle. Wzięłam co trzeba i wróciłam na swoje miejsce. Jakiś czas później skończyłam. Trochę dziwne było to że tylko moja mikstura miała kolor różowy. .. Mimo to zanioslam próbkę na biurko profesorki i usiadłam na swoim krzesle glaszczac psa prawa ręka.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:27 pm

Uniosłem w ręce już zmodernizowane skrzeloziele. Podszedłem do biurka nauczycielskiego, wręczając w ręce, fiolkę z kawałkami rośliny. Uśmiechnąłem się promiennie, dostrzegając obok mnie Nelly, dla której przygotowanie magicznej roślinki, było jak rozpalenie zapałki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:28 pm

- Kto już skończył, ten może iść. Dziękuję za udział - odezwałam się z uśmiechem i zerknęłam na mikstury.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:31 pm

Nucąc pod nosem, konczylam zadanie. Dumna z siebie zaniósł am próbkę do nauczycielki po czym wróciłam na miejsce. Dopiero teraz zobaczyłam wilka w drugim końcu sali. Nie.. to nie był wilk... to chyba pies. Ale jakiś zmutowany. . Ale słodki. Hehe.. Zastanawiało mnie czy zwierzęta mały wchodzić na zajęcia. Nie widzialam tu żadnej sowy.. Uniosłam głowę słysząc nauczycielkę.
-Do widzenia! -krzyknelam wychodząc z cieplarni.
Next: Biblioteka
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:31 pm

Do pokoju... Westchnąłem ciężko, dość niewyspany.

Np: Dormitorium chłopców (Slytherin)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:33 pm

Słysząc pozwolenie Isobel wstałam i wyszłam z cieplarni wraz z psem. Zaraz. .. Postanowiłam coś sprawdzić. Gwałtownie zawróciłam i stanęłam w wejściu.
-Isobel!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:34 pm

Uśmiechnęłam się do Is z wdzięcznością i udałam się do pokoju.

NP: Dormitorium dziewczyn (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:35 pm

- Pani profesor Tokisaki - poprawiłam ją, ale jednak zaskoczyło mnie, że mnie rozpoznała. Pokiwałam głową w odpowiedzi na jej pytanie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:37 pm

-Isobel..-powtórzyłam. -Isobel.. -patrzyłam chwile na nią po czym odwróciłam się na pięcie i wyszłam.
Next: Jezioro
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:43 pm

Gdy udało mi się zrobić cokolwiek na wzór tego eliksiru zaniosłam go na biurko Isobe...Znaczy się pani profesor, a potem po powiedzeniu do widzenia, opuściłam cieplarnie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 EmptySob Paź 01, 2016 7:48 pm

- Do widzenia profesor Tokisaki - zaśmiałam się i wyszłam.
NP a no nwm
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cieplarnia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cieplarnia
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: