Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łazienka chłopców na parterze

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Cze 11, 2016 11:47 am

(Zdjęcie łazienki prefektów ale może to i lepiej)
Wchodząc głębiej do łazienki napotykamy się na ogromną wannę dla tych którzy nie wstydzą się nagości. Na lewo są kabiny z toaletami oraz umywalki, a na prawo prysznice oddzielone od siebie ściankami i zasłonięte zasłonkami. Łazienka chłopców na parterze 3c7a93d68e9c3da22040aaf37df172a5_full
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 3:44 pm

- Kurde, ale ciężko mi no... - mruknąłem wchodząc do łazienki i kierując się do kabiny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:04 pm

-Nie! Proszę nie! O mój Boże jesteś obleśny!-krzyknęłam.-Zrób coś zeby nas rozdzielić! Nie chce! Zostaw mnie! Idziemy do dyrektora zeby coś z tym zrobił!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:31 pm

Śmiałem się tylko i wszedłem do kabiny, w której zdjąłem spodnie. Zostawiłem jednak bieliznę, tak żeby nie widziała i usiadłem na klopie. - Ooooooooh! Fus do raaaaaaaaah!
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:34 pm

-Jezu jak ja cię nienawidzę!-krzyknęłam podskakując. Odwróciłam sie do niego tyłem i praktycznie wcisnęłam w róg kabiny jak najbliżej drzwi.
-Idziemy do dyrektora!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:35 pm

- Cz-cz-czekaaaaaaaaaaaaaaj! Aaaah! Tak, tak, leciiiii! - ukradkiem wyrzuciłem jabłko, które miałem zjeść w sali, ale miałem w kieszeni. Zrobiło genialny odgłos głośnego chlupnięcia. - oooo...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:37 pm

-Nienawidzę cię!-krzyknęłam. Rozpłakałam sie z frustracji.
-oddaj mi moja rękę! Dobrze ze jestem lewo... Która ręka.. Sie posługujesz...?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:41 pm

- Prawą, a co? - spytałem i wyrzuciłem kolejne jabłko, z trudem się nie uśmiechnąłem rozbawiony.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySob Lis 12, 2016 5:50 pm

-O nie...Jezu błagam wypuść mnie stad..-w koncu otworzyłam drzwi szeroko.
-Jak ktos mnie tu zobaczy to bedzie niefajnie...Wyłaź już..
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:08 pm

- Dokąd Ci się tak śpieszy? Aaaaaaa! Kurwa leci little boy! - zawołałem jakbym był na wojnie. - Aaaaaaaaaataaaaaaaaak! Aaaaa! - wołałem dalej, stopniowo coraz bardziej rozbawiony tym jak się zachowywała SooAh. I dobrze, nauczy się następnym razem myśleć o tym co robi. Znów zrzuciłem jabłko do wody i chlupnęło głośno. - No i co? Będzie tylko, że SooAh Kwon ma fetysz srających facetów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:11 pm

-Nienawidzę cie. Juz nigdy więcej się do ciebie nie odezwę jak tylko się uwolnie. Nie a widzę cie bardziej niż Carla. -powiedziałam. Dopiero potem zaczęłam się zastanawiać kim jest Carl.
-Kim jest...-urwałam.  Nie gadam juz z nim.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:16 pm

- Obłąkana czy szalona? - spytałem i udawałem, ze właśnie teraz się podcieram. Zastanowiło mnie co ciekawego by porobić teraz, skoro jeszcze trochę ma mi potowarzyszyć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:23 pm

-Normalna.  POSPIESZ SIĘ BO CHCE IŚĆ DO JAMESA JAK NAJSZYBCIEJ!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:26 pm

- Spokojnie, nie krzycz - zaśmiałem się i założyłem spodnie, wyszedłem z kabiny i podszedłem do wanny, zacząłem się rozbierać, woda już była napuszczona i czekała ciepła kąpiel.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:28 pm

-Co ty robisz?!-krzyknęłam i odwrocilam się tyłem. No nie... Usiadłam na podłodze po turecku i nie ruszyłam się już.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:31 pm

- Lepiej się rozbierz, albo zmoczysz sobie całkowicie ubrania - prychnąłem rozbawiony. Nie zamierzałem się cofnąć przed tym. Zapamięta swój błąd do końca życia.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:31 pm

-Nie ma mowy. -powiedziałam twardo siedząc na miejscu.
-Nienawidzę cie.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:34 pm

- No to się zmoczysz - wzruszyłem ramionami i na bombę wskoczyłem do wielkiej wanny. Pokochałem to uczucie gorącej wody pieszczącej moje ciało i uwalniające od większych trosk.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:40 pm

Zostałam dosłownie wciagnieta do wody. Przez moment nie wiedziałam co się dzieje. Nie mogłam się wynurzyć. Długi sweter owinął się wokół mnie ciasno. Zaczęłam machać wszystkimi kończynami.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:42 pm

Wyciągnąłem ją na powierzchnię i przewróciłem oczami. - Jak z dzieckiem po prostu...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:46 pm

Zaczęłam pluć i parskac woda z zamkniętymi oczami. Do tego doszedł płacz z powodu paniki.  Dlatego tak bardzo nie lubiłam wody. Dlaczego tu jest tak głęboko skoro to.. WANNA!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:52 pm

Westchnąłem ciężko i zacząłem się kąpać jak gdyby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 6:54 pm

Odsunęłam się od chłopaka,  w ogóle nie patrząc w jego stronę.  Przecieralam oczy, wycierajac z nich wodę.  Świetnie.  Byłam cała mokra.  Na pewno wyglądałam zajebiście. Pociagnelam nosem, trzymając prawa rękę za plecami.
-Chce stąd wyjść.  Jesteś największym chujem jakiego znam.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 7:58 pm

- Cóż... - Wstałem, akurat mój wzrost umożliwiał mi bycie pasem ponad powierzchnią wody, więc widziała mojego krakena. - Kolega się obraża, jest ciut niedoceniony, nie uważasz?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyNie Lis 13, 2016 8:07 pm

-Co?-odwróciłam sie i krzyknęłam zasłaniając oczy. Ja ci dam debilu jeden...Niech ja sie tylko uwolnię...
-Nienawidzę cię!-uderzyłam ręka w tafle wody po czym popchnelam chłopaka, tak ze wpadł pod nią.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 7:20 am

Kiedy tylko mnie popchnęła, kajdanki wciągnęły Koreankę razem ze mną pod wodę, przez co tylko bardziej mi się chciało śmiać. Wciągnąłem powietrze na sekundę przed zanurzeniem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 3:55 pm

Znów to ja znalazłam sie pod woda. Chłopak dostał pod nią w twarz z otwartej, na jego szczęście, dłoni po czym wynurzylam głowę na powierzchnie. Znaleźliśmy sie po środku wielkiej wanny.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:21 pm

- Cóż... Ciekawe jak Ty tu przeżyjesz bejbe - zaśmiałem się i poczochrałem ją po głowie. Nic sobie nie robiłem z jej uderzenia, bardziej mnie śmieszyło niż bolało.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:24 pm

-Jak to jak? Normalnie. Zaraz stad wyjdziemy i pójdziemy do dyrka. Wykąpałeś sie? Super. Wychodzimy.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:31 pm

- Jeszcze nawet nie zdążyłem sobie zwalić! - zawołałem z oburzeniem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:33 pm

-Co?!-wrzasnęłam. -O nie...-pociągnęłam go do krawędzi i wyszłam z wody. Wszystkie ciuchy, tak samo jak włosy, poprzyklejały sie do mnie.
-Wyłaź!-ukucnelam nad krawędzią.
-Chce stad wyjsć.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:36 pm

- Pięknie krzyczysz. Idziemy do mnie? Spokojnie, gumki jak coś mam - oświadczyłem stawiając opór i patrząc ze spokojem na Azjatkę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:40 pm

Otworzyłam usta zeby go wyzwać ale rozmyśliłam sie. Zmrużyłam oczy i uśmiechnęłam sie.
-Tak. Tylko sie pospiesz.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:42 pm

- Ewentualnie można zrobić to tutaj - zamruczałem i objąłem ją w pasie, brodę oparłem na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:44 pm

-Tutaj nie ma warunków.-powiedziałam wyrywając sie z jego objęć.
-Nie dotykaj!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:48 pm

- Ugh - wyszedłem z wody i zacząłem się wycierać ręcznikiem zadowolony z siebie. Trochę mina psa, kiedy wchodzisz do domu i on tą miną mówi "wcale Ci nie nasrałem jak byłeś w pracy". Ze względu na jej obecność więcej czasu poświęciłem na miejsca intymne. - Teraz idziemy do Jamesa, czy uciekniesz mi przed seksem i nie powinniśmy jeszcze do niego iść?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 6:50 pm

-Nie bedzie żadnego seksu Valentine. Jak sie rozdzielimy to będziesz mógł sobie zwalić ale beze mnie.-mruknelam ciagnąc go do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 7:13 pm

- To wolę zwalić sobie na Ciebie - zaparłem się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 7:14 pm

-Żebym ja nie zwaliła ciebie z wieży... Idziemy Val...
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 7:17 pm

- Nie chce mi się - mruknąłem w odpowiedzi i zacząłem się ubierać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptySro Lis 16, 2016 7:29 pm

-Nie utrudniaj Krukonie..-mruknelam katem oka widząc jak sie ubiera. Usmiechnelam sie do siebie.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyWto Gru 06, 2016 6:58 pm

- Chodźmy już do tego Jamesa, bo inaczej się od Ciebie nie uwolnię kobieto - wywróciłem oczami i podążyłem w stronę drzwi. Liczyłem, że wyciągnie ona jakąś naukę z tego. Nie powinna ze mną zadzierać, nie zmuszać do niczego. - Podobało się? Mam nadzieję, że dobrze będziesz wspominała ten czas spędzony ze mną.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze EmptyWto Gru 06, 2016 7:18 pm

- A chcesz sie ode mnie uwolnić? -zapytałam całkiem poważnie.
-Nie wiem czy sie podobało. Na pewno było dziwnie i niezwyczajnie. -powiedziałam.
-Myślałam ze spełnisz swoje groźby. -mówiłam wyciskając rękoma wodę z włosów i idąc za nim. W mojej głowie kłębiły sie rożne myśli. Od tych zwyczajnych do tych niepokojąco niemoralnych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łazienka chłopców na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka chłopców na parterze   Łazienka chłopców na parterze Empty

Powrót do góry Go down
 
Łazienka chłopców na parterze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Łazienka dziewcząt na parterze
» Łazienka chłopców na szóstym piętrze
» Korytarz na parterze
» Łazienka nauczycieli
» Wspólna łazienka na korytarzu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: