Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łazienka Jęczącej Marty

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptySob Cze 11, 2016 12:21 pm

Łazienka omijana przez uczniów. Znajduje się w niej duch jednej z uczennic, zabitej przez bazyliszka.
Łazienka Jęczącej Marty Latest?cb=20140125143459
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptySob Wrz 03, 2016 4:04 pm

Weszłam do łazienki i szybko się po niej rozejrzałam. Pusto tu trochę. Usiadłam w jednej z kabin i wyciągnęłam z kieszeni parę skrętów i strzykawkę. Ciekawe czy jeszcze pamiętasz jak się to robi. Wbiłam igłę w żyłę i poczułam jak moje ciało ogarnia fala ciepła i po chwili zakręciło mi się w głowie. Tęskniłam za tym uczuciem. Następnie zapaliłam skręta i zostawiając wszystko w pizdu wybiegłam z łazienki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 10:04 pm

Obudziłam sie wcześnie rano. Tylko dlatego że zrobiło sie dziwnie pusto. Przynajmniej dla mnie. Na mojej poduszce nie było Diabła. Pięciomiesięcznego kociaka ktorego dali mi rodzice. Po wstaniu z łóżka zauwazylam ze drzwi dormitorium sa uchylone. Cholerka. To teraz Mia Ferro i zaginiona bestia.
Po szybkiej porannej toalecie, ubrałam sie w szatę z naszywka Slytherinu i wyszłam z dormitorium. Znowu szukałam futrzastej bestii po całym zamku, stukając obcasami po marmurowej powierzchni. Byłam w WS sprawdzić czy przypadkiem nie zachciało mu sie czegoś dobrego. Ale nie było go tam. Chyba ze wpadł do kociołka z gulaszem… Biedni konsumenci.
Z braku laku weszłam tez do łazienki Jęczącej Marty. Jeju… Mam nadzieje ze nie wpadł do kibelka… Kocham tego zwierzaka. Otwierałam i sprawdzałam każda kabinę. Tak. Deski na wszelki wypadek tez podnosiłam.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 10:12 pm

Wszedł szybko do łazienki jęczącej Marty -Kurwa, kurwa, kurwa, kurwa, kurwa! -Krzyczał a cały głos.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 10:32 pm

Wychyliłam sie z kabiny słysząc krzyk.
-Eee? To chyba nie o mnie? — zapytałam na wszelki wypadek.
—Cos nie tak?
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 10:40 pm

Szybko obróciłem głowę w stronę, z której dochodził damski głos. -E... n...nie... -odpowiedział zapeszony. -Nie, wszystko okay... Czemu siedzisz tutaj sama? -Zapytałem opierając się o umywalkę i uśmiechnąłem się do damy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 10:48 pm

—A Ty? — zapytałam.
— Ja szukam Diabła... Wyszedł z mojego dormitorium i muszę go znaleźć. — westchnęłam cieżko.
— Jestem Mia Ferro
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 10:50 pm

-Emmm... nieważne, zapytałem pierwszy. -Zaśmiałem się cicho. - Diabła? -Przechyliłem głowę. -Max Brotherhood. -Chwyciłem delikatnie dłoń dziewczyny i ucałowałem jej wierzch kłaniając sięprzy tym delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:11 pm

—A ja druga. — jak na damę przystało pokazałam mu język.
—Diabeł to moje kocisko. — wyjaśniłam kiedy ucałował moja dłoń.
— Wow.. Jestes z kosmosu? — zaśmiałam się. — Mój kocurek lubi sobie wędrować po Hogwarcie. Chyba spodobała mu sie zabawa w poszukiwacza bo mam wrazenie ze specjalnie mi ucieka. — zażartowalam.
— Z jakiego domu jestes?
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:14 pm

Zaśmiałem się lekko. -oooo, ja mam psa, dużego psa. -uśmiechnąłem się na wzmiankę o kosmosie. -Nie,z LA. Jestem z Gryffindoru, a Ty?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:17 pm

— Masz pieska?! Jakiego? Mam alergie na pieski. Pokażesz? — zapytałam klaszcząc w dłonie. Zachowuje sie jak idiotka.
—Slytherin. — powiedziałam wskazując na naszywkę.
—Mam cie nienawidzić czy będziemy bardzo zbuntowani i sie polubimy? — uśmiechnęłam sie szeroko.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:21 pm

-Mastif tybetański, kojarzysz? -uśmiechnąłem się -Możemy być jak Romeo i Julia. -Złapałem ją delikatnie w talii i uniosłem jedną brew. -Zakazana miłość, a później umrzemy. -Dobra, moja powaga się skończyła, nie wytrzymałem i zacząłem się śmiać, jednocześnie się odsuwając
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:27 pm

— Niekoniecznie. Nie wolno mi sie do nich zbliżać wiec za bardzo nie znam sie na psach. — przyznałam.
—Omajga! — powiedziałam teatralnie kiedy objął mnie w pasie.
— Śmierc z tobą to jak nowe życie...— rowniez zaczelam sie śmiać.
— O moj Romeo.... W sumie to tylko tyle pamietam...
Chociaz nie... Jeszcze jedno
"Czy nie lepiej żartować niż jęczeć z miłości". To jest dopiero motto!
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:33 pm

-Taaaaki bydlak, jak siedzi to jest wielkości człowieka i ma grzywe lepszą od lwa. -teatralnie uklęknąłem przed dziewczyną, w trzymanej za plecami dłoni wyczarowałem czarną róże i wyciągnąłem ją ku Mii. -Co za blask strzelił tam z okna, ono jest wschodem, a Julia jest słońcem. -chwila zastanowienia. -Jak cudowna jest miłość skoro cień miłości tyle bogactwa niesie i tyle radości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:40 pm

— Chce go zobaczyć! — zdziwiłam sie kiedy nagle uklęknął. — Zawsze miałam powodzenie no ale zeby od razu oświadczyny? — zażartowalam znow. Zamilklam slyszac dobrze znana scenę z dramatu.
Rozchylilam usta lekko, widząc czarna róże.
— O mamo... Jaka śliczna. Zawsze chciałam taka dostać! — powiedziałam z zachwytem biorąc ja do ręki.
— Auć! No z kolcami... No wiesz co... — udawalam zawiedziona patrząc na kciuk na którym pojawiła sie kropelka krwi.
— A co do kwestii. Nigdy nie mogłam tego zapamietać. — westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:44 pm

-Nie masz przypadkiem alergii? -wstałem do pionu. -Myślę, że są lepsze miejsca do rozmowy, co Ty na to, żeby stąd wyjść? -zaśmiałem się cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:53 pm

—Mam! Ale chce go zobaczyć! — tupnelam lekko.
— Nie widziałeś tego tupniecia...— mruknelam.
—W sumie tak. Gdzie chcesz iść Max?
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lut 02, 2017 11:55 pm

-Na pewno? -zapytałem niepewnie.
-Udam, że inie,mimo, że to było urocze. -uśmiechnąłem się delikatnie.
-Hmmm... w sumie jestem tutaj nowy, więc Ty coś zaproponuj. -odparłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyPią Lut 03, 2017 12:00 am

— Urocze? Ja? Matko... — uśmiechnęłam sie.
—Hmmm... Czekaj myśle.. Tak. Zdarza mi sie. Hm..— zaczelam sie zastanawiać.
— Ale zamek czy na zewnatrz? Na zewnatrz łąka albo jezioro.. A zamek to moze.. Schowek na miotły? — zabawnie poruszyłam brwiami.
— Głupi żarcik... Jak w zamku to moze biblioteka? Cicho tam jest. Albo wieże
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyPią Lut 03, 2017 12:04 am

Zaśmiałem się cicho. -Można iść na wieżę, prowadź madame. -Uśmiechnąłem się zalotnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyPią Lut 03, 2017 12:11 am

— Go go power rangers! — zanuciłam.
— Udawaj ze tego tez nie było. — pokręciłam głowa. Ruszyłam do wyjścia.
NeXT: Wieża astronomiczna
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyPią Lut 03, 2017 12:12 am

Powstrzymałem śmiech i ruszyłem za damą.
NP.WIEŻA ASTRONOMICZNA
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyPon Lip 24, 2017 11:28 pm

Kiedy po próbie rozmowy z pewna Gryfonka dostałam konwersacyjnego kosza, Powedrowalam do łazienki Jeczacej Marty. Tam rzadko kiedy ktos zaglądał a ja mogłam posiedziec tam sama. Tu nie czułam się ignorowana... No bo nikogo nie było. Marta tez gdzies zwiała.
Usiadłam na podłodze miedzy rozmieszczonymi po dwoch stronach kabinami i otworzyłam dziennik.
Widzac wpis Noah uśmiechnelam się i wytarłam lazy które pojawiły się w drodze do łazienki.
Przygryzlam wargę i odpisałam.
"Wstałam. Miałam napisać wiec pisze. Wstałam wcześniej ale nie spodziewałam się że odpiszesz.
I tak nie spałam cała noc bo poduszka tak spierdziala ze się nie dało... "
Uśmiechnelam się pod nosem i ułożyłam otwarty dziennik na wyprostowanych udach.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyWto Lip 25, 2017 12:07 am

Gdy tylko zobaczyłam litery pojawiające się na kartkach notesu, chwyciłam go i zaczekałam az skończy pisac. Znow się uśmiechnelam mimowolnie.
"Nie wypiore. I nie zabierzesz bo wiesz ze bedzie mi przykro i bede smutna i bede płakać i bede jęczeć i bede... cos tam.."
Po chwili dodałam jednak.
"PS przeczytałam "wypieprz". Najgorsze jest to ze nawet sie nie zdziwiłam..."
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty EmptyCzw Lip 27, 2017 11:15 pm

"Nie mów a raczej nie pisz do mnie „mała“. Bo zobaczysz.... Ide sobie do dormitorium bo mi tyłek zdretwial. Jak cos to napisz. Cos ci dam jutro buahahahahahaha"
Odpisałam w dzienniku i wyszczerzylam się go siebie wstając.

Next: Dorm Puchonek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łazienka Jęczącej Marty Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Łazienka Jęczącej Marty Empty

Powrót do góry Go down
 
Łazienka Jęczącej Marty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Łazienka nauczycieli
» Wspólna łazienka na korytarzu
» Łazienka chłopców na parterze
» Łazienka dziewcząt na parterze
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: