Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz na czwartym piętrze

Go down 
+4
Samantha Drought
Kath Black
Nathan Collins
Diana Blake
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyWto Cze 13, 2017 11:24 pm

-Ciekawe po czym panie znawco? -Zapytalam lekko zdziwiona, wiem, że chłopak wyczuł kłamstwo, ale nie mam zamiaru się do tego przyznawać. Bo po co?
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 1:32 pm

— Z twarzy... widać takie kurestwo. Ale to dobrze. — odparłem.
— Ile masz lat?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 1:44 pm

Spojrzałam na niego zdziwiona, trzeba nie mieć żadnego wyczucia, żeby mówić ludziom takie rzeczy. Moje usta utworzyły jedno wielkie o, nie mogłam z siebie nic wydusić, pierwszy raz odkąd stałam się "zimna i twarda" zrobiło mi się cholernie przykro. "Widać takie kurestwo"...?
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 2:01 pm

Dobrze widać było jej reakcje. I po co było kłamać? Nie musiałbym to mowic. Ehh ludzie sa beznadziejni.
— Widze ze idealnie układasz usta do loda. — powiedziałem.
— To ile masz lat?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 2:22 pm

-Jesteś beznadziejny-Powiedziałam po chwili gdy chłopak skomentował ułożenie moich ust. Był cholernie nie miły, ale czułam silną potrzebę przekonywania do siebie ludzi, więc nie mogłam zrezygnować.
-Dobra, przyznaje się, nie wiem dlaczego ci to powiedziałam...
-osiemnaście, ale nie wiem po co ci ta informacja.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 9:36 pm

— Bo wole ruchac pełnoletnie. — odparłem z uśmiechem.
— Wiem ze jestes dziewica. Nie potrafisz kłamać.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 9:44 pm

-No chyba cie coś pojebało-Powiedziałam oburzona, czy na prawdę musiałam trafić na jakiegoś zidiociałego zboczeńca od razu jak chciałam się otworzyć przed ludźmi? Chyba moje otwieranie się na tym zdarzeniu się skończy...
-Nigdy tego nie potrzebowałam
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 10:44 pm

— Czego nie potrzebowałas?— zapytałem ciekawy mimo wszystko.
— Seksu? Czy mówienia o cnocie?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 10:50 pm

-Kłamania, możemy o tym nie mówić?-Zapytałam po chwili, na prawdę nie spodobał mi się ten temat, po prostu nie i tyle nie miałam jakiegoś lepszego powód, żeby nie rozmawiać o tych sprawach. Zawsze mnie to strasznie krępowało i nie zapowiada się aby przestało....
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 11:04 pm

— Dlaczego? Lubie rozmawiać o takich rzeczach. Nie badz świętojebliwa. — prychnalem.
— Dlaczego nie robiłaś tego jeszcze?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 11:10 pm

-Na prawdę muszę odpowiadać?..... Umh więc nie zaskoczę cię, nie spotkałam nikogo z kim mogłabym to zrobić. Raczej żadna dziewczyna nie zrobi tego z pierwszym lepszym poznanym chłopakiem, prawda?- Spojrzałam na niego marszcząc lekko brwi, wkurzał mnie, ale coś kazało mi tu zostać.
-No chyba, że twoje baloniaste koleżaneczki miały inne zdanie...
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 11:22 pm

— Skarbie... chyba ktos ma komeksik na punkcie swoich cycków...— zaśmiałem sie radośnie, odrzucając głowę do tylu.
— Biedna dziecinka..
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 11:29 pm

-To ty powtarzałeś to jakimi to "kobietami" się otaczasz, a podobno kobietą się jest jak ma się duże piersi. Mi moje zdecydowanie wystarczą, bardzo się cieszę, że tobie nie- Wyszczerzyłam się złośliwie
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 11:39 pm

— Tak? Cieszysz się?— prychnalem.
— Bo mam inne wrazenie. — przeleciałem wzrokiem po jej ciele.
— Ale jak wolisz..
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySro Cze 14, 2017 11:44 pm

-Myślisz, że chciałabym podobać się takiemu chamowi jak ja? To troszkę się mylisz, twoja osoba zupełnie mnie nie interesuje- Ponownie się uśmiechnęłam i spojrzałam za okno, chciałam jakoś poprzeć wypowiedziane przeze mnie słowa, więc zupełnie straciłam jakiekolwiek zainteresowanie Woo Binem.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 1:18 am

— "takim chamem jak ja"? Eee wcale nie jestes chamem. — zaśmiałem się.
— Oho... foszek. Dawno cie nikt nie wyruchal.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 2:29 am

-Wcale a wcale- Powiedziałam sarkastycznym tonem i skrzyżowałam ręce pod piersiami. Spojrzałam na niego ze zmarszczonymi brwiami i odezwałam się.
-możesz już przestać wszystko łączyć z seksem?
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 11:45 am

— Nie łącze wszystkiego. — odparłem luźno.
— Po prostu stwierdzam fakt. Ludzie którzy dawno się nie kochali maja straszny ścisk dupy. I innych mięśni.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 11:47 am

-Tylko że przy tobie nie da się nie denerwować-Mruknęłam wlepiając wzrok z zwisające za parapetem nogi. Siedziałam tam jak jakaś przyklejona, niby mogłam w każdej chwili iść, ale jednak nie.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 11:56 am

— Nie mówiłem o nerwach. Ale o spieciu. — sprostowalem.
— Ehh drogie dziecko...
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 12:09 pm

-W takim razie przy tobie nie da sie nie być spiętym, kiedy hadasz o takich rzeczach. -Powiedziałam cichym głosem.
-I nie mów do mnie dziecko...
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 1:57 pm

— Ah... w takim razie wybacz...— powiedziałem lekko skłaniając głowę.
— Juz nie bede.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 2:35 pm

-Mówisz serio?- Zapytałam nie dowierzając w to co mówi chłopak, to zadziwiające jak można zmienić nastawienie w ciągu chwili. Mam nadzieję tylko, ze chłopak mówi serio i nie będzie już zaczynał tych tematów.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 11:00 pm

— Zawsze mowie serio. — odparłem przeciągając się.
— Zapamiętaj to sobie. Skarbie.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyCzw Cze 15, 2017 11:37 pm

-Skarbie?-Zapytałam zdziwiona, ten facet zaczyna mnie przerażać, nie zalewam.
-O co ci chodzi?- Nienawidzę takich nazw, każde słonko, skarbie, misiu mnie strasznie wkurza.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Cze 16, 2017 12:37 am

— Co?— zmarszczyłem brew.
— O co TOBIE chodzi?— zapytałem.
— Pojebana jestes
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Cze 16, 2017 12:45 am

-Najpierw jesteś strasznie chamski, a teraz mówisz do mnie skarbie-Spojrzałam na niego ze zmarszczonymi brwiami, o chamski Woo Bin wrócił, milusio, chyba wole już "skarba",
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Cze 16, 2017 9:49 pm

— Spokojnie. Ten "skarb" nie oznacza bliższych relacji. — wyjaśniłem.
— Mowie tak do kogos jak ktos jest wyjątkowo tępy.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptySob Cze 17, 2017 10:21 am

-Cale szczęście, myślałam już, że ci się coś stał odpowiedziałam lekko prześmiewczo, nie wiem dlaczego cały czas tu stoje, ale to jakaś dziwna odmiana od tych wszystkich sztucznie milusich osóbek. Czasem człowiek potrzebuje troche chamstwa, a jego uwag i tak nie brałam specjalnie do siebie.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyNie Cze 18, 2017 2:10 pm

— Nie. Spokojnie. Ze mna wszystko w porzadeczku. — odparłem puszczając jej oczko.
Skoro juz i tak nie zamierzała stad isc to chociaz zepsuje jej dzien.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyWto Cze 20, 2017 9:17 pm

-Ufff-Westchnęłam z ulgą i przeczesałam spadające na twarz kosmyki włosów do tyłu, niedługo powinnam się jakoś zbierać do dormitorium, ale na tym parapecie było jakoś wybitnie, dziwnie wygodnie.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPon Cze 26, 2017 10:53 pm

— Słyszę ulgę. Czyzbys się zmartwiła?— zaśmiałem się.
— Oj skarbeczku... to niepotrzebne...
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 1:04 pm

Nie zwracając uwagi na to jak mnie nazwał, delikatnie się uśmiechnęłam.
-To bardzo dobrze-Stwierdziłam ponownie z wyczuwalną ulgą i przeniosłam wzrok na las za oknem. Nie sądzę by chłopak chciał kontynuować rozmowę, więc obiektem moich rozmyślań stały się las i zdarzenie, które miało miejsce całkiem niedawno.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 2:45 pm

Zaśmiałem się i pokręciłem głowa.
— Ranisz moje uczucia Kimmie..— Westchnalem teatralnie i podniosłem się z parapetu.
— Chyba nie bede ci przeszkadzał. Ale wiesz. Jak zatęsknisz za czyms pięknym to mnie znajdź..
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 2:52 pm

Nienawidze. Nienawidze jak ktoś zdrabnia lub rozszerza imie Kim. A ten idiota właśnie to zrobił. Zanim wstał zdążyłam uderzyć go w prawą pierś.
-Nigdy więcej nie mów do mnie Kimmie. -Powiedziałam poważnie z miną żadna krwi chłopaka. Ta mina nigdy mi nie wychodziła, tworzyło sie coś na kształt słodkiego, złego pieska, który nie umie gniewać się na ludzi.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 3:23 pm

Uniosłem brew gdy ta mnie uderzyła.
Zaśmiałem się po czym Westchnalem i przycisnąłem ją do ściany, łapiąc za ramiona.
— I nie gap się tak bo ci to nie pasuje. — powiedziałem
— badz potulna bo ci klienci zwieją. — puściłem ja i odsunąłem się.
— Kimmie.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 3:26 pm

-Dupek-Wysyczałam cicho przez zęby i nawet na niego już niepatrzyłam. Miałam go dosyć, niech już sobie idzie i obym więcej go nie spotkała. Tak to dobra myśl.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 7:45 pm

— Miło mi. Jestem Woo Bin. — parsknąłem śmiechem.
Podszedłem do niej i chwyciłem jej podbródek dwoma palcami by unieść jej twarz ku sobie.
— Serce ci wali jak mały koliber
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 21, 2017 9:11 pm

-Jesteś tak głupi czy tylko udajesz-Spojrzałam na niego znudzona gierkami, w które właśnie pogrywa. Wzrok utkwił mi w jego ciemnych oczach, ale nie było to zaskoczone spojrzenie, było znudzone. Moje serce może biło szybciej, bo przestraszyłam się tego co chłopak chciał zrobić, ale nie przesadzajmy,
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyNie Lip 23, 2017 2:29 pm

— W udawaniu najlepsza jestes ty.— powiedziałem. — Udajesz kogos kim nie jestes. Starasz się grać silna i taka Oh ah. Ale powiem ci szczerze Kim. Nie wychodzi ci to i wyglada to naprawde żałośnie... ogranicz to. — powiedziałem szczerze, patrzac jej w oczy.
Odsunąłem się od niej po czym odszedłem kawałek, opierając się tyłkiem o parapet i odpalając kolejnego papierosa.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPon Lip 24, 2017 11:48 pm

W mojej głowie, aż roiło się od różnego rodzaju uczuć, emocji i pytań, Jednak szedłem dalej tym korytarzem, w końcu to go chciałem zwiedzić, zanim zobaczyłem blondynkę. Jednak obraz płaczącej jej w moich ramionach, sprawił, że oparłem głowę o jedna z marmurowych kolumn. Musiałem chwilę odetchnąć. "Jestem przecież Ślizgonem" powtarzałem sobie w myślach " okropnym, wrednym Ślizgonem, którego to nie obchodzi" myślałem, choć wiedziałem, że sam siebie oszukuję. Otworzyłem notes, w którym zauważyłem wpis Lexy, na co lekko się uśmiechnąłem i odpisałem jej krótko " To ją wypierz, maluchu albo jak znów nie będziesz spała to ci ją zabiorę i nie oddam" zamykając notatnik i chowając go do spodni. Po chwilowym zastanowieniu postanowiłem pkazać Sarah co, działo się w pokoju spotkań, skoro twierdziła, że nie pamięta.

Next> Balkon na czwartym piętrze
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyWto Lip 25, 2017 7:33 pm

-W sumie masz racje, bycie kontaktową, nie zamkniętą w sobie osobą, która próbuje znaleźć jakąkolwiek żywą duszę do wymienienia paru zdań nie jest dla mnie, wrócę do bycia antyspołeczną suką, która wszystkich odrzuca. W sumie to jesteśmy do siebie podobni, nie uważasz?- Wszystko to powiedziałam patrząc prosto na niego z prawdziwą pewnością siebie. Skuliłam nogi i przytuliłam je do siebie, odwracając głowę w stronę okna westchnęłam, po czym zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyPią Lip 28, 2017 5:53 pm

— Nie użalaj się na sobą bo to czyni cie jeszcze bardziej żałosna niz jestes. Zdecyduj się. Jestes kontaktowa czy aspołeczna. Suka. Albo to albo to. — prychnalem śmiechem.
— Wydaje mi sie ze jestes atencyjna mocno
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyNie Lip 30, 2017 7:57 pm

-Ech... jak i tak mi się do niczego nie przydasz to weź się może nie produkuj i spierdalaj, okej?-
Powiedziałam to z udawanym uśmiechem, oczywiście było widać, że jest na mojej twarzy na siłę. Wcale nie pragnęłam uwagi, tylko osoby, z którą mogłabym czasem pogadać, ale oczywiście musiałam trafić na Woo Bina. Cudownie.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 EmptyNie Lip 30, 2017 9:24 pm

— Ty tez mi się raczej nie przydasz. Wyruchalbym cie najwyżej raz. Nie wiecej. — prychnalem.
— Eee tak się składa ze byłem tu pierwszy. Wiec zabierz swoj tyłek i zmiataj stad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz na czwartym piętrze
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Balkon na czwartym piętrze
» Korytarz na piątym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Korytarz na parterze
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: