Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz na czwartym piętrze

Go down 
+4
Samantha Drought
Kath Black
Nathan Collins
Diana Blake
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyWto Lut 07, 2017 5:33 pm

-Wykorzystać do innych celów co?-prychnęłam krzyżując ręce na wysokości-Bo zrezygnuję z posady bycia twoim przewodnikiem-zaśmiałam się i oddałam mu z łokcie. Znając życie niczego poczuł.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySro Lut 08, 2017 2:57 pm

-No już, żartuje mała-Zaśmiałem się i poczochrałem ją po włosach roztrzepując trochę idealnie ułożoną fryzurę. Ups, chyba będzie zła. Uwielbiam patrzeć na wkurzone dziewczynki, są wtedy taki urocze i zabawne. Zaśmiałem się w duchu i czekałem na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Lut 09, 2017 7:57 pm

-Pff, mała- mruknęłam marszcząc brwi. Rozwalenie fryzury niewiele zrobiło. Bo od kiedy włosy dla mnie są aż tak ważne?-Coś ci nie wyszło- parsknęłam.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2017 5:31 pm

-Miałem nadzieję, że obie rzeczy cię rozzłoszczą ale jedna też może być-Wzruszyłem ramionami i się zaśmiałem. Miałem ochotę wyjść na zewnątrz, ta szkoła sama w sobie była z lekka nudna
-Macie tu tereny należące do szkoły, takie na zewnątrz?-Zapytałem z nadzieją.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2017 6:53 pm

-Jezioro, błonia, boisko , łąka...-zaczęłam wyliczać patrząc w sufit.-A co?
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySob Lut 11, 2017 12:10 pm

-Wole świeże powietrze od obszernych pomieszczeń, myślisz, że możemy wyjść?-Zapytałem zainteresowany. W sumie jest idealna pogoda na mały spacer. Wpatrywałem się w nią czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySob Lut 11, 2017 12:14 pm

-W sumie czemu by nie- powiedziałam również na niego patrząc. Po chwili obróciłam się kierując się do kolejnych schodów.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySob Lut 11, 2017 12:31 pm

-Tak więc prowadź!-Uśmiechnąłem się i szedłem za nią. Po drodze rozglądałem się po wszytskich ruchomych obrazach.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySob Lut 11, 2017 10:11 pm

-Takie moje zadanie-parsknęłam schodząc po schodach.

NP: Jezioro Hogwartu
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySob Lut 11, 2017 10:53 pm

-Szkoda, że traktujesz to jak zadanie-Wzruszył ramionami. No cóż, nie zawsze wszystko idzie po twojej myśli Mathew.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 9:30 am

Zacząłem błądzić po szkole. Stara i niezbyt urodziwa. Zupełnie jak niektórzy nauczyciele.
Będąc juz na korytarzu na czwartym pietrze usiadłem na jednym z parapetów, spoglądając przez okno poprzez ramie.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 9:40 am

Nie miałam okazji, żeby zwiedzić szkołę, więc od razu po obudzeniu się, wybrałam się na małe rozeznanie. Doszłam aż do czwartego piętra, słyszałam, że to właśnie tu jest biblioteka, czyli zaciszne miejsce, w którym zawsze można się schować. Po ostatnich przemyśleniach stwierdziłam, że jakieś znajomości w tej szkole się przydadzą, bo wszyscy i tak siedzą w grupkach, więc miałam zamiar otworzyć się na ludzi. Miejmy nadzieję, że mi to wyjdzie, ale jakby co to musicie mi wybaczyć, bo pewnie się nie uda.
Na końcu korytarza zauważyłam jakiegoś chłopaka, przez chwilę myślałam o tym, żeby podejść, ale nie wiedziałam czy w ogóle uda mi się zacząć jakąś rozmowę.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 9:48 am

Slyszac kroki, leniwie spojrzałem w tamtym kierunku dostrzegając jakas blondynkę. Westchnalem cicho.
Odwróciłem wzrok średnio zainteresowany kolejna ktora zaraz zwieje "bo wrażliwe dziecię"
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 9:54 am

Chłopak mnie zauważył, więc stwierdziłam, że już nie ma odwrotu. Gdybym tak potrafiła czytać w myślach bez użycia różdżki..ach. Podeszłam troche bliżej chłopaka i wskakując na parapet, usiadłam. Nieco zadarłam głowę, bo jednak ciemnowłosy był wyższy ode mnie i w końcu otworzyłam buzię.
-Cześć, jestem Kim-pewnie wysunęłam dłoń w jego stronę.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:15 am

O ja pier...
Widząc że idzie w moją stronę a następnie siada obok jęknąłem w duszy.
Westchnąłem i zwróciłem na nią wzrok słysząc jak się przedstawia.
-Kim Woo Bin.- powiedziałem w końcu ale nie uścisnąłem jej dłoni. Jeszcze by orgazmu dostała od samego dotyku.



Ostatnio zmieniony przez WooBin Kim dnia Czw Cze 01, 2017 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:26 am

No cóż widać, że chłopak jest mną z przed kilku sekund. Zrobiłabym to samo co on, ale nowe piętro nowa ja czy jak to tam się mówi. Zabrałam rękę wzruszając ramionami, ale wzroku od niego nie odwracałam, podobno tak się lepiej rozmawia.
-Jesteś nowy, prawda? Wczoraj widziałam cię po raz pierwszy w tej głównej sali.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:31 am

- Zgadza się. - odparłem.
- A ty? Pracujesz w gazetce szkolnej?- zapytałem ciekawy, robiąc gest dłonią i uśmiechając się po swojemu.

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 1b43cc10
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:36 am

-To tu jest w ogóle jakaś gazetka? -Zmarszczyłam nos namyślają się, ale o żadnej gazetce szkolnej nie słyszałam. Gdy chłopak zrobił ten gest, to w sumie poczułam się jakoś dziwnie, bo nie wiem jak to inaczej opisać. Chciało mi się jednocześnie śmiać, ale i myślałam o co może mu chodzić z tą ręką. Pomimo tego wyglądał całkiem uroczo.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:38 am

- Najwyraźniej jest skoro zadajesz zbędne pytania.- powiedziałem robiąc już normalną minę.
- Potrzebujesz czegoś?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:43 am

-Potrzebuje hmm towarzystwa, a ty wydajesz się by świetnym kompanem do rozmowy- Powiedziałam nieco sarkastycznie, ale nie było to jakieś wredne stwierdzenie. Nawet zmusiłam się do delikatnego uśmiechu, żeby uwiarygodnić swoją gadkę.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:48 am

Spojrzałem na nią ponownie.
-Widze że humorek dopisuje.
Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Tumblr11
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:52 am

-W sumie to tak, a ty zawsze próbujesz odstrasza od siebie ludzi?-Zapytałam opierając się o okno za mną.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:55 am

- Nie próbuje. Ja po prostu to robie. Ale często nie musze. Ludzie sami uciekają. - powiedziałem.
-Jeśli wywiad skończony to możesz wracać do zajęc. Jesteś wolna
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 10:58 am

-Myślę, że ze mną nie będzie tak łatwo-Uprzedziłam chłopaka. Co on tak gada o tych wywiadach, wielki pan gwiazdor hmm.
-Jeśli tak bardzo chcesz tego wywiadu, to mogę zagadać do jakiejś gazety i zrobią ci wywiad.-Cicho się zaśmiałam.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 12:34 pm

— Podziękuje. Juz dość ich miałem. — odparłem.
Nie odwali się... No a jakże. Zawsze znajdzie się taka...
— Z jakiego domu jestes?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 1:27 pm

-Ze Slyterinu- Odpowiedziałam, ale myślę, że nie pasuję do niego, no cóż, może tiara wie lepiej.
-Niech zgadnę, Gryfindor? Ale pewnie nie jesteś zadowolony z przydzielenia tiary, hę?- Zapytałam odwracając wzrok od chłopaka i przenosząc go za widoki z zza okna.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyCzw Cze 01, 2017 11:07 pm

Slytherin. Cudownie. Chyba się polubimy.
— Czy ja wiem. Kto powiedział ze te domy maja jakikolwiek sens. — prychnalem.
— Wszyscy wariują na tym punkcie. Jak z kims rozmawiasz to należy na niego patrzeć. Szczególnie ze jestem to ja.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 11:18 am

-A kim ty jesteś, że tego ode mnie wymagasz hę?-Zapytałam w końcu odwracając wzrok w kierunku chłopaka i obserwując każdy, następny jego ruch. Kolejny zadufany w sobie chłopak, który myśli, że jest bogiem. Ech, trzeba mu udowodnić, że nie wszystkich może powalić na kolana.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 1:15 pm

— Kims kto zamierza... A nie. Jednak nie. Az tak ładna nie jestes. — wzruszyłem ramionami wyciągając z kieszeni paczkę papierosów. Zapaliłem jednego po czym wyciągnąłem paczkę w jej stronę.
— Chcesz?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 1:42 pm

-Milusi- Parsknęłam śmiechem i poczęstowałam się papierosem. Nie wiem czy w Hogwarcie można palić czy nie, ale parę zasad już złamała, więc jedna w tę czy we w tę nic nie zmieni, prawda?
-Dzięki- Wyjęłam zapalniczkę z tylnej kieszeni spodni zapalniczkę i także zapaliłam.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 1:43 pm

— Wiem. — powiedziałem chowajac paczkę gdy juz wzięła jednego.
Zaciągnąłem się wypuszczając dym nosem.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 1:53 pm

-Ale sam nie jesteś jednym z najprzystojniejszych, nie dodawaj sobie-Spojrzałam na niego rozbawiona, bo ta cała sytuacja mnie jednak bawiła. Dodatkowo to, ze chłopak jest w pewnym sensie poważny, przynajmniej ja to tak odczuwał, nie źle mnie rozbawiało.
Zaciągnęłam się i wypuściłam dy, oczywiście za każdym razem jak to robiłam, obserwowałam szary obłoczek.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 2:15 pm

— Kobiety twierdza inaczej. Ale wybaczę ci to bo jestes jeszcze dzieckiem. Sadząc po rozmiarze twojego biustu. A raczej jego braku. — powiedziałem patrzac na przeciwległe okno z ktorego widać było jezioro.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPią Cze 02, 2017 2:40 pm

-Po pierwsze, podobno trzeba patrzeć na rozmówce, to twoje słowa, więc nie bądź hipokrytą, a po drugie rozmiar piersi nie świadczy o kobiecości.-Powiedziałam wypuszczając dym z ust.
Nie bardzo obchodzi mnie jego zdanie na temat mojego biustu, bo kto by się przejmował jedną głupią uwagą, a zresztą on robi to specjalnie.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyNie Cze 04, 2017 12:43 pm

- Ale ja tak bardzo lubie być hipokytą...- powiedziałem.
-Tak masz rację. - przytaknąłem.
-Próbuje ci delikatnie przekazać że raczej nie należysz do grona tych ładnych. -odparłem lekko.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyNie Cze 04, 2017 12:55 pm

-Nie zależy mi na tym, żebyś uważał mnie za ładną, czy zawsze jak podejdę do jakiegoś chłopaka, musi sobie coś ubzdurac? -Westchnęłam i zaciągnęłam się ostatni raz. Wypuściłam dym, po czym wyrzuciłam pozostałość papierosa przez uchylone okno.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySro Cze 07, 2017 11:28 am

— Co ubzdurac? Właśnie nic sobie nie ubzduralem. — uśmiechnąłem się widzac jej poirytowanie.
Taki moj urok.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptySro Cze 07, 2017 9:44 pm

-Wszyscy twierdzą, że próbuje się przypodobać każdemu, kogo spotkam, przynajmniej ja to tak odbieram- Westchnęłam cicho nie odwracając wzroku od chłopaka, bo przecież tak nie wypada.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyNie Cze 11, 2017 9:31 pm

— No cóż... wygladasz na takie cos. — odparłem gasząc peta.
— Jestes dziewica?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyNie Cze 11, 2017 11:00 pm

-Na takie coś? Ugh chyba serio nie potrafisz rozmawiać z ludźmi.-Mruknęłam cicho do siebie, nie miałam ochoty z nim rozmawiać, rozumiem niechęć do ludzi, ale jakiś szacunek powinien być zachowany. Następnym pytaniem strasznie mnie zaskoczył, nie wiedziałam jak mu mam na to odpowiedzieć. Niby najlepsza jest prawda, ale to strasznie krępujące pytanie.
-Zgaduje, że ty nie przypominając sobie jak mówiłeś o tych wielu kobietach które dostawały orgazmu od samego spojrzenia w twoją stronę.-Wywróciłam oczami.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPon Cze 12, 2017 11:20 am

— Moze tak... a moze nie...— powiedziałem lekko.
— Skup się. Powiedziałem ze dostawały orgazmu na moj widok. Nie wspominałem o ruchaniu ich jak dzikich foczek. — dodałem.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPon Cze 12, 2017 12:54 pm

-Czyli nigdy nie skorzystałeś z okazji, gdy napalona, baloniasta pani oferowała ci swoje krągłości?-Zapytałam wiercąc temat i skierować go całkowicie na chłopaka tak, żeby odszedł od sprawy mojego dziewictwa, na prawdę wolałabym o tym nie mówić.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPon Cze 12, 2017 5:09 pm

— Tego tez nie powiedziałem....— uniosłem brew i zaśmiałem się.
— To jestes dziewica czy nie?— zapytałem odwracając głowę przez co znalazłem się blisko jej twarzy. Spojrzałem jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyPon Cze 12, 2017 9:14 pm

Przełknęłam głośno ślinę, nie podobało mi się to, że aż tak się przybliżył. Zmarszczyłam lekko brwi, ale po chwili odpowiedziałam z wyczuwalną pewnością siebie.
-Nie.- Onienienie.jpg Miałam powiedzieć prawdę, nie wiem czemu to powiedziałam, jednak muszę się tego trzymać i już, trudno. Jego wzroku unikałam, jeszcze spostrzegłby w nich kłamstwo, a to byłoby ostatnią rzeczą, której chciałabym doświadczyć..
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 EmptyWto Cze 13, 2017 11:11 pm

Prychnalem. Taaak.... Walczyłem ze sobą aby się nie roześmiać. Zamiast wytknąć jej kłamstwo stwierdziłem lekko.
— W sumie to... widać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na czwartym piętrze   Korytarz na czwartym piętrze - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz na czwartym piętrze
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Balkon na czwartym piętrze
» Korytarz na piątym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Korytarz na parterze
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Czwarte piętro-
Skocz do: