Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Soo

Go down 
+3
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Matt Claws
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptySro Sie 24, 2016 7:02 pm

Po wejściu do swojego dormitorium zdjelam buty oraz ciuchy, i w samej bieliźnie rzuciłam się na łóżko. Nie mam już humoru na nic. Gapilam się w komodę stojąca niedaleko łóżka aż w końcu zasnęłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptySro Sie 24, 2016 9:03 pm

Obudziło mnie dziobanie Sowy. Ptak ciągnął mnie i szarpał za włosy. -No wstaje ty kurwiu! -zeszłam z łóżka i wciagnelam na siebie spodnie oraz koszule które niedawno z siebie zdjelam. Zamiast szpilek założyłam trampki i wybiegłam z Sową która ciągnęła mnie za włosy, nawet nie zapielam koszuli.
Next: Błonia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyCzw Sie 25, 2016 10:13 pm

Usiadłam na swoim łóżku po czym zabrałam się za słodycze oraz pisanie tekstu nowej piosenki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyPią Sie 26, 2016 1:24 pm

Usnelam podczas pisania. Po przebudzeniu się poszłam się wykąpać a następnie ubrać. Założyłam te same shorty co poprzedniego dnia i top po czym wyszlam z dormitorium
Next: Jezioro
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyPią Sie 26, 2016 4:20 pm

Wróciłam do swojego dormitorium i położyłam się na łóżku w poprzek, patrząc w sufit.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptySob Sie 27, 2016 12:00 am

Słabo,  ale słychać było muzykę dochodzacą z wielkiej sali. Po dłuższym namyśle wstałam I zaczęłam się szykować.
Ubrana i umalowana stanęłam przed lustrem. Bal maskowy?  Spojrzałam na swoją czarną,  koronkowa maskę która  zakrywała oczy. Hmm.. Spojrzałam w lustro po czym chwyciłam swoją różdżkę i zmienilam długość oraz kolor włosów.
Jeszcze raz sprawdziłam czy jest okej, po czym założyłam buty na wysokim obcasie i wyszlam.
Dormitorium Soo  - Page 4 16gjqza
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Sie 28, 2016 4:44 pm

Zrzuciłam najpierw obcasy z nóg,  a potem zabrałam się za zdejmowanie sukni. Rzuciłam ja na fotel a na nią podwiazkę i różdżkę. Zauwazylam ze na nagdarstku nie ma mojej bransoletki z przywieszką w kształcie delfina. Pozniej jej poszukam. W samej bieliźnie poszłam do łazienki.
W czasie kąpieli ciągle myślałam o tym co zobaczyłam.  Zastanawiałam się skąd je ma. Nie wyglądały jak blizny po zadrapaniu. . Czy czymś.  Po prysznicu, założyłam sięgający do kolan szlafrok i zawiązałam go. Położyłam się na łóżku,  gapiąc w baldachim. Korciło mnie żeby do niego iść i zapytać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyPią Wrz 02, 2016 11:23 pm

Wpadłam do siebie, od razu rzucając się do łazienki a następnie do sedesu do którego zwróciłam wszystko, łącznie chyba z żołądkiem. Kiedy skończyłam, siedziałam na podłodze przez jakiś czas, opierając się o toaletę. W końcu podniosłam się I podeszłam do umywalki. Szybko umylam zęby i wypłukałam usta. No i ładnie. Wyszłam z łazienki i położyłam się na łóżku. O mamo...
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:10 pm

Wszedłem z Soo do dormitorium. Zaskoczyło mnie, że jej własnego, posadziłem ją na łóżku.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:11 pm

-O.. I fajnie.. Ale to nie jest moje dormitorium. ..-powiedziałam poprawiając włosy. -Zaśpiewasz mi coś?
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:13 pm

- Nie umiem śpiewać - zaśmiałem się i oparłem o ścianę.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:15 pm

-To może opowiesz mi coś ciekawego? -położyłam się na łóżku. -Możesz tu usiąść. Raczej cie nie ugryze.-powiedziałam klepiąc miejsce na łóżku.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:17 pm

- Wiem, że nie - usiadłem na łóżku. - Co chcesz by Ci opowiedzieć?
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:21 pm

-Cokolwiek. Historie swojego życia. . Pierwsza miłość. .. Wszystko
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:24 pm

- Nie za dużo trochę? - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:25 pm

-Nie. No opowiedz! -powiedziałam dźgając go w ramie.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:26 pm

- Może chcesz posłuchać o tropieniu smoka w Himalajach? - zapytałem z rozbawieniem. Skrzywiłem się, gdy nagle rozbolała mnie noga. Po chwili ból minął.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:29 pm

-Nie. Nie lubię smoków. Chce posłuchać wzruszającej historia twego życia gadzie. .. Coś ci jest?
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:31 pm

- Nie, to po prostu pamiątka po walce ze śmierciożercą - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:40 pm

-Walczyłeś ze śmierciozerca?
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:43 pm

- Z kilkoma, czterech na pięciu, ale akurat Yaxley trafił mnie w nogę...
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:45 pm

-I co ci w nią zrobił? -zapytałam unosząc się na łokciu.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 2:54 pm

- Trafił w nią, nie da się jej do końca wyleczyć. Cholera by go... - syknąłem.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:03 pm

-Tak mi przykro..-powiedziałam siadając i kładąc mu rękę na ramieniu. -Współczuję twojej nodze.-rozpłakałam  klepiac go lekkow rękę. -Bardzo boli?


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon dnia Nie Wrz 04, 2016 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:04 pm

Spojrzałem na nią z totalnym mindfuckiem. - Kilka razy dziennie, nic wielkiego, nie płacz.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:16 pm

-Dlaczego? Może coś tym zrobić?  -zapytałam nie przestając płakać.  Przecież to tragedia.-Upiec ciasto.. albo cos
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:21 pm

Zmarszczyłem brwi. - Da się coś zrobić. Żyć z tym - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:23 pm

-A ona nie chce być lepsza? Kochasz ją?
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:25 pm

- Widać, że jesteś pijana - przewróciłem oczami.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:27 pm

-Nie jestem. Ja nigdy nie jestem pijana. I nie przewracaj oczami bo mnie to denerwuje James
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:31 pm

- Właśnie, że jesteś, Soo - mruknąłem ignorując uwagę o przewracaniu oczami.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:31 pm

-Wlansie ze nie jestem, James...-przedrzeźniłam jego ton.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:34 pm

- Jesteś - podniosłem się. - Lecę do siebie odpocząć, do kiedyś tam, Soo - rzuciłem i wyszedłem.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 04, 2016 3:36 pm

-No i mnie zostawił.. bajki nie było. .. Dupek.-Odwróciłam sie na drugi bok, nie zdejmując nawet butów. Swoją drogą będę musiała poszukać swojego płaszcza
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Wrz 11, 2016 3:10 pm

Wróciłam do swojego dormitorium gdzie zamknęłam drzwi i zdjelam buty, następnie kładąc się na łóżku i przyjrywajac się do połowy kołdrą. Zaczęłam płakać nie mając siły w inny sposób wyrazić swojego smutku i poczucia własnej beznadziejności. Nawet krzyczeć mi się juz nie chciało.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyPon Wrz 12, 2016 8:55 pm

Że snu wyrwał mnie okropny ból brzucha. Zgięło mnie w pół na łóżku. Kiedy trochę przeszło, zsunęłam się z łóżka na ziemię. Wstałam I podeszłam do drzwi, wychodząc przez nie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptySob Paź 29, 2016 9:06 pm

Kiedy wróciłam do dormitorium, wyjelam z szafy torbę i włożyłam do niej kilka rzeczy. Przebrałam się cała na czarno po czym zarzuciłam na głowę kaptur bluzy. Wzięłam torbę na ramię i ruszyłam do drzwi.
-Chodź. -powiedziałam a pies zaczął na mnie szczekać. Stanął przed drzwiami i zaczął na mnie szczekać i warczec. Sięgnęłam po różdżkę której nie miałam. Wypadła mi w klasie... Cholera.
-Cong Cong. .. wypuść mnie..-Husky jeszcze bardziej zaczął szczekać. Wystraszyłam się go. Nigdy tak nie robił. W końcu zaczęłam płakać nie wiedząc co robić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 EmptyNie Paź 30, 2016 10:20 pm

-Dobra. . Nigdzie nie jadę.  Obiecuje. -powiedziałam po kilku godzinach siedzenia na łóżku bez ruchu. Pies pilnował żebym z niego nie zeszła. Juz cala odretwiałam. -Naprawdę nie pojadę.  -powiedziałam szczerze. Cong Cong  popatrzył na mnie i wskoczył na łóżko lizać mnie po twarzy radośnie.  Nie lubiłam tego.
-Ey! Nie pozwalaj sobie.-ostrzeglam.  Usiadł i zaczął mer dać ogonem. Pogłaskałam go i wstałam z łóżka.  Nie protestował.  Poszłam się wykąpać.

Po powrocie do pokoju zrzuciłam ręcznik i zaczęłam się ubierać. Czarne rzeczy, skóra i wysokie obcasy weszły mi już w modę.  Czułam się w tym po prostu dobrze.  Postawiłam znów zmienić fryzurę.  Od czegoś mam magię. . Następnie wyszlam z dormitorium a pies cicho podążył za mną. 
Next: Gdzieś gdzie nie powinno mnie byc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Soo  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Soo
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: