Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Soo

Go down 
+3
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Matt Claws
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:41 pm

Po chwili nasze języki zaczęły toczyć "walke" o dominację która chłopak wygrał. Nieładnie... Rozwiazałam jego krawat rzucając go gdzieś na bok i zaczęłam rozpinać jego koszule. Trochę za długo to trwało więc po prostu chwyciłam połówki ubrania i szarpnelam. Guziki wystrzelily w różne strony. Położyłam dłonie na jego ciepłej klatce piersiowej, delikatnie jeżdżąc po niej opuszkami palców.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:53 pm

Moja koszula...Dotyk Soo był tak przyjemny... Przymknąłem oczy i uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 12:03 am

Odsunęłam się od niego i zaczęłam całować po szyi zostawiając na niej mocniejsze ślady niż ostatnim razem. Chce zobaczyć jego minę jak go ktoś zapyta... Zjechałam pocałunkami nizej, całując jego klatkę piersiową i brzuch. Rozpielam jego spodnie u zsunelam je lekko. -Pozbądź się ich.-powiedziałam całując go w usta i językiem jeżdżąc po jego podniebieniu.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 8:00 am

Posłuchałem się dziewczyny i zdjąłem swoje spodnie, które gdzieś spadły.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:39 am

Znów uchyliłem drzwi, uniosłem brwi zaskoczony. A myślałem, że ona w ogóle nigdy do tego nie dopuści... No, dziewczyno, rozwijasz się. Wyjąłem paczkę prezerwatyw z kieszeni i im rzuciłem. - łapcie! Nie ma za co - uśmiechnąłem się. - Polecam zamknąć drzwi na klucz - zamknąłem drzwi i poszedłem do Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:41 am

Zaczęłam zsuwac się niżej, aż do momentu kiedy dotarłam do jego bokserek , których krawędź chwyciłam zębami i ściągnęłam w dół, następnie rzucając gdzieś za siebie. Moim oczom ukazał się nabrzmiały członek chłopaka po którym powoli i delikatnie przejechałam palcem wskazującym. -Trzeba ci zmienic ksywke Slow Motion. ..-powiedziałam
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 12:33 pm

Wstrzymałem powietrze, gdy dziewczyna mnie dotknęła.-Na jakie?-zapytałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 12:39 pm

-Na jakieś... Bardziej. .. Efektowne...-parsknelam śmiechem i pocałowałam Carla, jednocześnie dłonią, obejmując jego członka. Poruszyłam powoli ręką i uśmiechnęłam się do siebie słysząc jęk chłopaka.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 12:56 pm

Jedną ręką zdjąłem jej krawat i zacząłem rozpinać koszulę. Jeknąłem po raz kolejny czując dotyk Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 1:07 pm

Przyspieszyłam ruchy dłonią , czując jak rośnie jeszcze bardziej pod wpływem mojego dotyku. Zassałam dolną warge bruneta lekko ją gryząc. -Carl...-powiedziałam po chwili, całując jego szyję. -Co byś mi zrobił. .. gdybym cie teraz tak zostawiła. .. I zwiała?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 1:21 pm

-Nawet...Nie...Próbuj..-powiedziałem dysząc. Jak długo zamierza się ze mną tak bawić?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 1:32 pm

-A co jeśli? -zapytałam uśmiechając się i zsuwajac się w dół. Uklęknełam między jego nogami i pchyliłam sie i wzięłam go całego do ust. Ruszałam głową, jednocześnie pomagając sobie ręką. Od samych jęków Carla, robiłam się mokra i gotowa. Wolną ręką odgarnęłam włosy na jedną stronę i zassałam się na czubku jego penisa.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 6:13 pm

Poczułem jak zalewa mnie fala gorąca. Proszę Soo nie przestawaj.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 6:28 pm

Jęczenie chłopaka rozchodziło się po całym dormitorium. Po ich intensywności zorientowałam się że jest bliski orgazmu. Po chwili poczułam dziwna, słoną ciecz na języku,  która połknełam a następnie wylizałam jego genitalia ze spermy. Podniosłam się I usiadłam na jego biodrach,  czując go przez materiał swoich majtek. Specjalnie nie wytarłam ust po czym pocałowałam Carla,  wsuwając język do jego rozchylonej buzi.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 8:12 pm

Poczułem w ustach słony smak. Nie wierzę w to co się dzieje.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 8:13 pm

-I jak? -zapytałam odsuwajac się odrobinę i mrugając powiekami. -Panie Claws?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:36 pm

Otworzyłam drzwi bez pukania.
- Co tu się do cholery dzieje? - powiedziałam i zamrugałam kilkakrotnie, rejestrując to, co właśnie zobaczyłam.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:41 pm

Chciałem coś powiedzieć, ale w drzwiach dormitorium pojawiła się nauczycielka. Od razu zakryłem dół, akurat koszulą leżącą obok i poczerwieniałem. Cholera...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:42 pm

Shit... Powoli, nadal mając nadzieję że zwariowałam i słyszę głosy, odwrocilam się. Nie.. Nie przesłyszało mi się. .. W drzwiach stała Diana... Zerwalam się z łóżka. -Co.. co ty tu robisz?! -zapytałam zapinajac koszule.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:46 pm

- Przyszłam. W końcu mogę, jako twoja opiekunka, wchodzić do ciebie w dowolnym momencie. Za to on nie. Carl, wypad do siebie. Zapraszam cię na rozmowę jutro po lekcjach. Lepiej, żebyś do tego czasu nie podchodził do Soo, jeśli nie chcesz być wydalony ze szkoły, jasne? Złamałeś regulamin. Nie możesz tu być. Nie mogliście sobie znaleźć lepszego miejsca do uprawiania seksu?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:48 pm

-Nie. Nie masz prawa tu wchodzić kiedy ci się podoba... To naruszanie przestrzeni osobistej... A Carl będzie się do mnie zbliżać kiedy tylko sobie tego zażyczy...-wydusilam przez zaciśnięte zęby -A regulamin złamałam JA a nie ON.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:50 pm

- Po pierwsze, tu nie ma czegoś takiego jak przestrzeń osobista. Nauczyciele mogą ją łamać w każdej chwili, Zrozumiałaś? Ale to on teraz tu jest, a nie ty u niego, więc to on będzie miał problemy. Chyba nie chcesz wpędzić go w jeszcze większe kłopoty?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:53 pm

-Jest tu dlatego że ja tego chciałam! -krzyknęłam rzucając chłopakowi jego spodnie.-I nie kurwa, nie zrozumiałam. Nie życzę sobie wchodzenia do mojego dormitorium kiedy ci się zachce. Wiec wyjdź, i zamknij drzwi z drugiej strony, Diano.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:57 pm

Pośpiesznie ubrałem się i wytarłem usta. Skierowałem w stronę Soo nieme "przepraszam" i skierowałem się wolnym krokiem do wyjścia. Mam przewalone.

NP nie wiem gdzie


Ostatnio zmieniony przez Carl Claws dnia Nie Lip 03, 2016 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:00 pm

- Możesz zaraz nie mieć własnego dormitorium. Możesz zaraz nie należeć nawet do tej szkoły. Wyrażaj się kulturalnie, jeśli chodzi o mnie, rozumiesz? Jedno moje słowo do dyrektorki i stąd wylatujesz, a cała magia zostaje ci zabrana na zawsze. Niezbyt kusząca opcja, co? Nikogo nie obchodzi, czego chce rozwydrzona, nastoletnia dziewczyna. Więc się dostosuj do jasnej cholery. Teraz żegnam. Nie mam ochoty dziś dłużej na ciebie patrzeć.
NP: pokój wspólny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:01 pm

Byłam wściekła. Jak jasna cholera... -No nie...-powiedziałam I wybiegłam za nauczycielką.

Next : PW
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:28 pm

Weszłam do swojego dormitorium i poszłam się wykąpać. Wiedziałam. .. Kurwa pusta idiotka. . Po co ja chciałam żeby on tu przyszedł. . Narobiłam mu problemów. .. kurwa..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:32 pm

Po wyjściu z kapieli ubrałam się w jeansy i luźny sweter po czym wyszlam z dormitorium.

Next: Błonia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 7:58 pm

Obudziłam się jakaś. .. mniej ospała... Taka.. Pełna energii. Otworzyłam oczy i zamrugałam kilka razy. Nie wiedziałam co się dzieje i ile dni spałam.  Pierwsza rzeczą,  jaką zauważyłam po podniesieniu się do siadu, by mój naszyjnik leżący na mojej poduszce. Zmarszczyłam brwi, nie wiedząc o co chodzi. Carl..? Nie... Nie wszedłby tu... No nic.. Założyłam naszyjnik i zapielam go. Od razu lepiej! Zeszłam z łóżka po czym poszłam wziąć chłodny prysznic. Po ubraniu się w jeansy i przylegającą do ciała koszulkę na ramiączka, wyszlam z łazienki.  Przeszłam kolo lustra, natychmiast się do niego wracając.  Usiadłam na krzesełku i przejrzałam się w zwierciadle, podejmując szybką decyzję.  Wzrokiem poszukałam różdżki po czym wstałam po nią,  i wróciłam ja miejsce.  Raz się żyje. ..

Po pół godzinie moje włosy były już o wiele krótsze i miały inny kolor. Zadowolona z siebie wstałam i  wyszlam z dormitorium, kierując się na Wieże Astronomiczną
Dormitorium Soo  - Page 2 29477dc
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 24, 2016 12:51 pm

Po drodze do dormitorium, na tablicy ogłoszeń,  zauważyłam notkę o tym ze dziś każdy może wyjść do Hogsmeade.  Idealnie! Zrzuciłam z siebie szatę i poszłam pod prysznic. Kiedy wyszlam, zrobiłam sobie makijaż i zaczęłam grzebać w szafie, w poszukiwaniu ciuchów które po chwili znalazłam. Do całości założyłam czarne szpilki i wyszlam z dormitorium a następnie z zamku, zabierając jeszcze torebkę.

Dormitorium Soo  - Page 2 16a487l
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptySro Lip 27, 2016 5:11 pm

Po wejściu do dormitorium, od razu poszłam się wykąpać. Pół godziny później zakładałam juz mundurek szkolny oraz buty. Zrobiłam sobie mocny makijaż oczu, i wyszłam chwytając szatę w rękę
Next: WS
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyNie Lip 31, 2016 3:25 am

Po wejściu do dormitorium, od razu padana łóżko, wraz z kotem który zwinąl się przy mnie w kłębek i zamruczał2cicho kiedy go przytuliłam .
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyPon Sie 01, 2016 4:09 am

Po przebudzeniu się, dotarło do mnie ze spałam prawie całą dobę. Zdjęłam Itachiego ze swojej klatki piersiowej na której się wygodnie ułożył i poszłam się wykąpać. Po kąpieli ubrałam się w ciuchy podobne do tych z poprzedniego dnia po czym wyszlam z dormitorium.
Next: Pusta klasa na pierwszym piętrze
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyPon Sie 01, 2016 9:37 pm

Po powrocie z pustej klasy, poszłam do swojego dormitorium gdzie zaczęłam grzebać w skrzyni, w poszukiwaniu notesu. W końcu odnalazłam go tak samo jak długopis. Pisało się nim o wiele wygodniej niż piórem.  Zabrałam wszystko i wyszłam.
Next: PW
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyWto Sie 02, 2016 7:52 pm

Poszłam do dormitorium aby wziąć prysznic. Po wyjściu umalowałam się i ubrałam w skórzane rurki, podkoszulke i luźny sweter z opadajacym jednym ramieniem. Obejrzałam się w lustrze. Dobra. Chuj. Założyłam buty na wysokim obcasie po czym wyszłam.
Next: Wieża Astronomiczna
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:58 pm

Weszła do dormitorium, narzuciłam na siebie szatę I szybko wyszłam na lekcje.
Next: Klasa zaklęć i uroków
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyPią Sie 05, 2016 1:54 am

Weszłam do środka i zamknelam drzwi na klucz. Zdjęłam wierzchnia szatę, która założyłam na ciuchy i rzuciłam ja byle gdzie na ziemię. Zdjęłam również buty po czym położyłam się pod kołdrą, wcześniej gasząc wszystkie lampy. Zostawiłam tylko jedna, małą przy łóżku. Prawie nic nie widziałam ale niepotrzebne mi to było. Wyjdę stąd za kilka dni, kiedy mi przejdzie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyPią Sie 05, 2016 4:33 pm

Że snu wyrwał mnie czyjś krzyk. Usiadłam na łóżku, zlana zimnym potem. W dormitorium byłam sama. I nikt raczej nie krzyczał. Wzięłam głęboki oddech po czym wstałam I po omacku zaczęłam szukać piżamy w szufladzie komody. Wzięłam ze sobą ciuchy i poszłam się wykąpać. Kiedy się już powycierałam, założyłam jasnorożową piżame w białe króliki oraz kapcie z takim samym motywem. Włosy zostawiłam wilgotne żeby było mi trochę chłodniej po czym wyszlam z łazienki. Wzięłam koc i wyszlam z dormitorium do pokoju wspólnego. Rzadko kiedy ktoś tam był ale jakoś tam było raźniej.
Next: Pokój wspólny
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyCzw Sie 11, 2016 3:27 pm

Powlokłam się do łazienki żeby się wykąpać. Zamknęłam kabinę po czym odkręciłam zimną wodę i zsunelam się do brodzika. Zaczęły wstrząsać mną dreszcze ale po chwili już przestało mnie to obchodzić. Przeklinałam dzień w którym tu przyjechałam. W którym go poznałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyCzw Sie 11, 2016 10:05 pm

Po jakimś czasie było mi tak potwornie zimno że przestałam czuć palce u dłoni. Zakrecilam wodę i powoli podniosłam się. Przez trzęsące się dłonie, nie mogłam się normalnie wytrzeć z wody wiec dałam juz temu spokój i wyszlam z łazienki, owinieta w suchy ręcznik. Ubrałam się, zakładając mundurek szkolny oraz ciepły sweter zamiast wierzchniej szaty. Z włosów nadal kapala mi woda ale nie przeszkadzało mi to. Poprawilam spódniczkę i naciagnelam rękawy swetra wychodząc.
Next: Pokój spotkań
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyPon Sie 15, 2016 10:07 pm

Weszłam do swojego dormitorium i stanęłam za drzwiami, po to by za chwilę zsunąć się na ziemię, po ścianie. Nie sądziłam że kiedy będę aż tak cierpieć. Nie sądziłam ze będę cierpieć z takiego powodu. Położyłam się na ziemi i wpatrywałam w jedyna lampę która płonęła w pomieszczeniu.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyWto Sie 16, 2016 8:50 pm

Biegając w kółko po zamku zaglądałam do różnych pomieszczeń. Z ciekawości postanowiłam zakrzeć do pokojów ślizgonów. Otworzyłam drzwi z hukiem rozglądając się wokół.
- A więc tak bym mieszkała, gdyby tiara nie popełniła cholernego błędu - powiedziałam do siebie. Nagle zauważyłam jakąś dziewczynę. Pewnie to jej pokój - Gabriela Maria Consuela Rodriguez. A ty?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyWto Sie 16, 2016 8:58 pm

-Co? -powiedziałam zachrypiałym głosem, orientując się po chwili ze ktoś wszedł do O jego dormitorium. Nie za bardzo widziałam kto to ale po głosie zorientowałam się że to dziewczyna.-O co chodzi?
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyWto Sie 16, 2016 9:17 pm

- Jestem nowa i tak z ciekawości zajrzałam do pierwszego dormitorium jakie się nawinęło. Co z tego, że jestem w innym domu. Fajnie tu masz. Myślałam, że będę ślizgonką ... Przepraszam, że tyle gadam. W poprawczaku musiałam soedzieć cicho i teraz jak mam z kim porozmawiać to się ze mnie leje. Jestem Gabriela. Eee coś się stało? Może ja już sobie pójdę?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 EmptyWto Sie 16, 2016 9:19 pm

Patrzyłam na nią, marszcząc brwi. -Czekaj... Na sam początek.. Mów trochę wolniej.-powiedziałam podnosząc się z podłogi i trzymając ściany. -Ja nie do końca ogarniam w tym momencie tak szybko. Jestem SooAh
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Soo  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Soo
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: