Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Soo

Go down 
+3
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Matt Claws
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyWto Sie 16, 2016 9:26 pm

- Gabriela. Jestem z Ravenclaw i pomyślałam, że zobaczę jak mieszkacie. Koniecznie potrzebowałam kogoś poznać, a najlepiej czuję się w towarzystwie ludzi podobnych do mnie, czyli ślizgonów - mówiłam wolno i wyraźnie - Wszystko w porządku? Nie wyglądasz najlepiej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyWto Sie 16, 2016 9:29 pm

-Wiem. Nie musisz mi tego mówić. -powiedziałam ruszając w stronę lamp. Zapaliłam je i stanęłam po środku -A więc. .. Oto ślizgońskie dormitorium.-oznajmiłam dla dać jedna dłoń na biodro a druga przykładając do czoła. Miałam wrażenie ze całe pomieszczenie wiruje.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyWto Sie 16, 2016 10:04 pm

Podeszłam do Soo szybkim krokiem i złapałam za ramię.
- Może powinnaś iść do pielęgniarki? Albo chociaż się połóż.
Pierwszy raz miałam okazję troszczyć się o kogoś. Dziwne uczucie, ale całkiem przyjemne.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyWto Sie 16, 2016 10:12 pm

Odskoczylam od niej kiedy mnie dotknęła, przy okazji potykając się i upadają na ziemię. -Nic mi nie jest. -powiedziałam próbując się podnieść. Złapałam się krawędzi komody ale po chwili zabrałam rękę. -Nic mi nie jest. - dodałam po czym rozpłakałam się przy nieznajomej. -Przepraszam
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:16 am

- Hej, co tu się dziej... - wszedłem przeczesując włosy. - Cholera - podszedłem do Soo i ją objąłem. - Co jest? - zapytałem i spojrzałem jeszcze na nieznajomą. - Miło poznać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:21 am

Kiedy usłyszałam głos Aza mój płacz się nasilił. Pokreciłam głową, wtulajac się w niego i zasłaniając usta dłonią. -Przepraszam. Az. On mnie nienawidzi. Widziałam to.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:25 am

- Kto miałby Cię nienawidzić? Tamten wichajster z Gryfindoru? - objąłem ją mocniej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:26 am

-Carl. Powiedziałam mu wszystko. Ten wzrok. Ja świeża to spojrzenie. . Boże Az.. Ja tak bardzo za nim tęsknię. Chce go chronić ale.. Az ja juz nie chce tu być
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:27 am

- Wątpię czy w ogóle on umie nienawidzić. Nie myśl o nim, jestem tu i Ci pomogę jak tylko mogę - głaskałem ją po głowie czule i uspokajająco.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:28 am

-Obiecujesz? Pomożesz mi? -powtorzyłam. -Zrobisz wszystko o co cie poproszę?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:29 am

- Tak, obiecuję. W końcu, jesteś moją siostrą, tak?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:36 am

-No to mnie zabij. Tylko nie avadą. Chce pocierpieć. Tak jak inni cierpieli przeze mnie. Zrób to teraz.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:37 am

- Są jednak wyjątki. Nie zrobię tego, rozumiesz? To nie jest pomoc - wtuliłem ją mocniej, przeklinałem Carla. Czemu nie poprosiła o zabicie akurat jego?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:38 am

-Czyli mnie okłamałeś. -powiedziałam. -Obiecałem ze zrobisz wszystko. Mam świadka. -dodałam. -Pomożesz mi i wszystkim wokoło.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:39 am

- Obiecałem, że zrobię wszystko by Ci pomóc, a świadek potwierdzi, że to pomoc. Czyż nie? - spojrzałem na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:43 am

-Nie chce tu juz być. -powiedziałam. -Prawie w każdym miejscu w Hogwarcie byłam z nim. Nawet tu... To tutaj Diana przyłapała nas razem... To tutaj...-nie dokonczylam przez kolejną fale płaczu. -Az..-powiedziałam przypominając sobie o czymś. -Tobie. .. Tobie nie wolno tu być. . Tobie Gabrielle tez..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:46 am

- Pieprzyć regulamin, gdy trzeba Ci pomóc, Soo. Kiedyś będziesz się z tego śmiała, zobaczysz - głaskałem ją wciąż, przeniosłem na łóżko.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:49 am

-Mało masz problemów z Dianą? Az, jeśli cię tu przyłapie to znowu będzie się na tobie mściła. Kto wie co zrobi tym razem. Tym razem może dorwać Isobel. Ja sobie poradze... Posiedzę tu kilka dni i będzie w porządku. .. Będzie w porządku. Będzie przecież
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:51 am

- Niech się mści, nie obchodzi mnie to, Is nie jest dzieckiem poradzi sobie - otuliłem ją kołdrą.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 12:58 am

-Nie sądziłam że kiedykolwiek będę płakać przez coś takiego... Jestem idiotką. To ja powinnam była utopić się w tym jeziorze. To ja powinnam stracić pamięć. Byłabym taka jak na początku i nikomu nic by się nie stało. Jeszcze nie przeprosiłam Isobel nawet.. Bo jestem zbyt samolubna i zajmuje się swoimi uczuciami..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:01 am

- Isobel nie ma Ci tego za złe, Ty nie powinnaś się tam utopić, szkoda że tamten to przeżył. Nie powinien według mnie istnieć za to, jak Cię zranił...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:03 am

-Zasługuje na to.. A nawet na więcej. -przymyknęłam oczy, bo dormitorium znowu zaczęło wirować. -Jestem nic nie wartym ścierwem. Taka prawda.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:04 am

- Nieprawda - objąłem ją mocniej. - Jesteś zranioną przez szmaty wartościową i świetną osobą, Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:09 am

Przytuliłam się do niego, chowając twarz w jego koszulce.-Czuje się taka... Takie nic. Taka... do niczego. Taka słaba i bezużyteczna
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:10 am

- A tak naprawdę jest wręcz przeciwnie - okryłem ją lepiej kołdrą, głaskałem po głowie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:14 am

-Źle się czuje. Azazel...-czułam jak powoli wiotczeje. - Zaprowadź mnie d..-zamknęłam oczy a ręka która ściskała koszulkę chłopaka opadła bezwładnie kiedy urwał mi się film.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 1:19 am

- Zaraz będę - mruknąłem do... Jak jej było? Gabrielle. Wziąłem Soo na ręce i poszedłem z nią do skrzydła szpitalnego.
NP: SS.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySro Sie 17, 2016 9:24 am

Stałam w miejscu jak wryta. Nie ogarniałam o czym rozmawiali, ani o kim rozmawiali. Dziwne rzeczy się tu dzieją ... Ale nie ma czasu na stanie. Wybiegłam z pokoju trzaskając drzwiami i starałam się znaleźć skrzydło szpitalne.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyCzw Sie 18, 2016 3:46 pm

Weszłam do dormu i zamknelam drzwi na klucz. Poczłapałam do łazienki żeby wziąć prysznic.  Gorąca kąpiel jeszcze bardziej mnie uspokoiła... A raczej oczyściła z emocji i uczuć. Po umyciu się i wysuszeniu włosów,  wyszlam z łazienki.  Stanęłam przed lustrem przyglądając się sobie. Jedyna ruchem różdżki zmieniłam sobie kolor włosów,  na jaśniejszy niż miałam.  Kiedy ubrałam się już w mundurek szkolny, zrobiłam sobie makijaż.  Czarne kreski na powiekach, wytuszowane rzęsy i delikatny, brzoskwiniowy błyszczyk na ustach. Byłam okropnie blada ale nie zamierzałam eksperymentować z różem czy czymś takim bo wyglądałabym jak porcelanowa laleczka z horrorów.
Next: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 3:07 pm

Weszłam do siebie żeby się naszykować do Londynu. Szybki prysznic, makijaż i ubranie. Dormitorium Soo  - Page 3 Qxuwck
Do kieszeni włożyłam potrzebne rzeczy i wyszlam.
Next:WS
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:33 am

Gdy dotarliśmy do pokoju Soo położyłem ją na łóżku. Kurde nieźle ma własne dormitorium... Nawet nie zauważyłem kiedy w drodze zasnęła. Myślami byłem gdzie indziej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:39 am

Kiedy otworzyłam oczy, dopiero po dłuższej chwili dotarło do mnie ze jesteśmy w Hogwarcie. -Czyje to dormitorium? -zapytałam siadając na łóżku. -Dobra... Nie było pytania...Dlaczego mnie tu przyniosłeś?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:46 am

-A gdzie miałem cię przynieść?-spytałem poprawiając włosy
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 1:48 am

-Gdziekolwiek... Tylko nie tutaj... Jeszcze nie teraz.. Dopóki nie zapomnę. . Dopóki mi nie przejdzie. Szybko sobie radzę z takimi rzeczami wiec tylko kilka nocy spędzę we wspólnym. .-zsunelam się z łóżka i usiadłam na podłodze. -Jak cie ktoś tu zobaczy to będziesz miał problemy na dzień dobry..
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 2:06 am

-Okej, nie wnikam- spojrzałem na nią. No cóż nie wiem czy chcę się dowiedzieć o co chodzi. Roześmiałem się- Problemy? Co mogą mi niby zrobić?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 2:09 am

-Odjąć punkty, szlaban, mi też się przy okazji może dostać. A ja wolę unikać teraz konfliktów. -położyłam się na ziemii bo zaczęło kręcić mi się w głowie. -Nath? Jeśli kiedykolwiek będę chciała pić. .. zrób ze mną porządek. .
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 2:13 am

-Mhhm- pokiwałem głową i poczułem się okropnie senny. Bez zastanowienia położyłem się na łóżku dziewczyny i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 2:15 am

Eee..-Ziomek? -odwrocilam się patrząc co ten idiota robi. -Nath. . Wstawaj. Nathan wstawaj!! -kurwakurwakurwa. -Nath proszę! -uklęknełam obok łóżka i potrząsnęłam nim. -Ej!
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 2:21 am

No nie wierzę. . Śpi sobie w MOIM dormitorium.. w MOIM łóżku. . I nawet się nie budzi.. kurwa..Dostałam się do fotela i zabrałam z niego koc. Zarzuciłam na tego kretyna po czym wyszlam z dormitorium na czworakach.
Next: PW
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 9:06 am

Uchyliłem powieki. Co? Gdzie? Ahhhh, tp dormitorium Soo. Podniosłem się na łokciach i rozglądałem po pokoju. Chyba powinienem wstać. Taak mi się nie chce. No ale muszę. Pójść do dormitorium, przebrać się. Ok, to dobry powód. Wstałem i rozciągnąłem się ziewając. Skierowałem się do wyjścia.

Np dormitorium chłopaków (Slyth)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyNie Sie 21, 2016 11:26 am

-No dobra Nath.. Wstaje..Nath? -weszłam do pustego pokoju. O.. No dobra.. Aish... To było już naprawdę moje ostatnie picie.. juz nigdy więcej. . Głową mi pękała. Ja pierdole. Wzięłam bieliznę, jeansy oraz koszulkę sięgającą do połowy brzucha i poszłam do łazienki. Godzinę później byłam gotowa, wykąpana i pachnąca ulubionym, kokosowym balsamem. Wzięłam szatę z naszywka Slytherinu, w rękę i wyszlam.
Next: WS
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyPon Sie 22, 2016 4:16 pm

Kiedy się rozdzieliliśmy, poszłam do swojego dormitorium a następnie do łazienki żeby wziąć prysznic. Chyba nie ruszam się dzisiaj z lochów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyPon Sie 22, 2016 4:44 pm

Po kąpieli ubrałam się w kigurumi(taka pizama) óżowego królika, zabrałam swój notes i szurajac kroliczymi kapciami wyszlam z pokoju.
Next: PW
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:09 pm

Weszłam do swojego dormitorium od razu zdejmując kigurumi i zostając w samej bieliźnie. Podeszłam do szafy i zaczęłam wyrzucać z niej ciuchy, szukając czegoś do ubrania i jednocześnie próbując dać upust emocjom.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 EmptyWto Sie 23, 2016 11:27 pm

Kiedy wywalilam z szafy juz wszystko zlapałam czarne spodnie i błękitną, rozpinaną koszule, której pierwsze cztery guziki rozpięlam.. Przebrałam się zakładając do tego ulubione lakierowane szpilki i biorąc wierzchnią szatę ze sobą. Wyszłam z dormu.
Next: WS
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Soo  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Soo    Dormitorium Soo  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Soo
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: