Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami

Go down 
+7
Isobel Tokisaki
Samantha Drought
SooAh Kwon
Mortimer Ivory
Christine Stephens
Miyafuji Rina
Admin
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptySob Cze 11, 2016 12:16 pm

Jest do dość spore pomieszczenie. Przy każdej ścianie stoją długie regały wypełnione książkami, planszami i słojami z formaliną, w których znajdywały się członki różnych magicznych stworzeń. Na środku klasy na do sufitu jest przyczepiony prawdziwy szkielet Gryfa. Na ścianie za biurkiem w szklanej klatce znajduje się wypchany olbrzymi wąż morski. Jest tu również wiele innych wypchanych magicznych stworzeń. Obok biurka można zauważyć również tablice. Przy wejściu stoi spore akwarium z miniaturkami żywych smoków, po jednym z każdego gatunku. napisał:
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 2:45 pm

Wszedłem do klasy bez pukania. Nie spodziewałem się aby mógł ktoś w niej być. Rozejrzałem się i usadowiłem się w ostatniej ławce. Miejsce zająłem to od ściany. Rozejrzałem się jeszcze raz. Jak dobrze, że nie ma żadnych zwierząt. Położyłem twarz na ławce i przymknął oczy. Ręce też powędrowały na nią.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:14 pm

Na korytarzu było słychać odgłosy kroków, jakby ktoś biegł. Po chwili do sali wbiegła zdyszana Rina. Od razu spojrzała na ostatnie miejsca pod ścianą. Było zajęte, więc postanowiła, że usiądzie w przed ostatniej ławce. Jak tylko usiadła rozejrzała się. Na suficie przykuł jej uwagę szkielet. Patrzyła się przez dłuższy czas na niego.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:16 pm

Zobaczyłam Rinę przed salą. Weszłam do środka. Rozejrzałam się. W ostatniej ławce siedział jakiś chłopak. Podeszłam bliżej.
- Hej - powiedziałam do niego - Mogę się dosiąść? Nie lubię siedzieć z przodu.
Uśmiechnęłam się szeroko, ale on nie wyglądał na takiego, co uśmiech przekona do wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:20 pm

Wszedłem do klasy i zająłem ławkę na końcu, najbliżej drzwi wyjściowych. Rozejrzałem się, ale na razie nie było tu nikogo ani niczego poza kilkoma innymi uczniami. Ciekawe jakie okropne kreatury każą mi dziś poznawać? Chyba wolałem nawet o tym nie myśleć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:22 pm

Po wyjściu z WS pobiegłam do dormitorium i zabrałam z niego torbę z książkami. Teraz ONMS. ... Dobra... Szłam korytarzem rozglądając się po drodze. Ta dziewczyna... Powoli zaczynała doprowadzać mnie do szału. .. Nie podoba mi się to... Weszłam do sali w której. .. było już kilka osób. Usiadłam w przedostatniej ławce na uboczu, gdzie nie było mnie za bardzo widać. No to czekamy.. na jakieś zajęcia w końcu trzeba iść...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:29 pm

Weszłam do sali. Widzę, że jak zwykle miejsca z tyłu są zajęte... Dostrzegłam Krukona i ruszyłam w jego kierunku- Cześć-przywitałam go z uśmiechem po czym odsunęłam krzesło- mogę się dosiąść?
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:34 pm

- Jasne, siadaj - odparłem i przesunąłem się nieco na bok, robiąc dziewczynie miejsce. - Jak mija ranek? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:35 pm

Rozejrzała się po klasie. Nic ciekawego się nie działo, więc wyciągnęła swój szkicownik. Otworzyła w połowie szkicownika i zaczęła rysować. Zdawałoby się, jakby odłączyła się od rzeczywistości. Była pochłonięta swoim powstającym dziełem. Skrobała coś szybko ołówkiem, gumowała i dalej szkicowała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:46 pm

Spojrzałem się na dziewczynę dość zaspany. - Hey hey. Siadaj. Strasznie się nie wyspałem więc nie licz na jakieś większe rozmowy jeśli nasz nauczyciel przynudzi za bardzo. - Uśmiechnąłem się po chwili i odsunąłem dziewczynie krzesełko.- Za owocną współpracę ! Czy coś .
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:49 pm

- Dzięki - usiadłam obok, a uśmiech nie schodził mi z twarzy - Jakbyś zasnął w czasie lekcji, to cię obudzę. Mogę też pożyczyć notatki, gdybyś potrzebował.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:57 pm

Weszłam do klasy, usiadłam sama w kącie. Gdy byłam w drodze do ławki, zauważyłam SooAh. Zamarłam na chwilę, ale szybko się ogarnęłam. Wyciągnęłam notatnik i z nudów zaczęłam rysować. Wzrok mój padł na papugę, czułam że nic innego mi się nie chce rysować więc ją narysowałam. Nie byłam już smutna, raczej obojętna, więc było ze mną w porządku.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 4:58 pm

Wyjęłam z torby swój zeszyt w którym ostatnio narysowałam zdobienia łóżka. Odwróciłam sie bokiem do ławki i zaczęłam w nim rysować szkielet Gryfa wiszącego pod sufitem. Nauczyciel ma zamiar kiedyś przyjść czy tak będziemy sobie tu siedzieć do usranej śmierci? W sumie to... Mogłabym iść do dormitorium się przespać. .. czemu nie w sumie.. dokończe szkielet i jak do tego czasu nauczyciel nie przyjdzie to spadam stąd. Wszyscy szczerzą się do siebie jak idioci... Gdzie ja jestem...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:03 pm

-Wolałabym pospać, ale nie jest źle-wzruszyłam ramionami-A tobie? Wyspałeś się?-podrapałam się po policzku i uśmiechnęłam
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:05 pm

Akurat siedziałam obok za SooAh, patrzyłam na nią poznając coraz więcej szczegółów jej urody. Bawiłam się nerwowo włosami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:11 pm

Spoglądałem jeszcze chwilę w przestrzeń. Widziałem uczniów, ale zero nauczycieli. Chyba mogłem dalej iść odsypiać by krótkie drzemki. Położyłem głowę na blacie w stronę dziewczyny obok.- Czika... Ja idę dalej spać jak go nie ma. Nic mi w sumie nie zakazuje w takiej sytuacji. Miłego czekania , czy coś ?- Powiedziałem z przerwą na ziewnięcie.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:11 pm

Po wyjściu z łazienki zajrzałem jeszcze do swojego pokoju aby się ubrać. Wszedłem więc do klasy w ciuchach, a nie tylko szlafroku. Podniosłem wzrok na swoich uczniów, uśmiechając się przy tym.
- Chodźcie. Idziemy na dwór.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:12 pm

-Ja Cię widzę idiotko.-powiedziałam nie odrywając wzroku od kartki. Przyglądała mi się od jakiegoś czasu już. Próbowałam udawać ze jej nie widzę ale to się stało juz uporczywe.-Nie gap się puchonie. -podnioslam glowe kiedy nauczyciel wszedł do sali. Nareszcie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:13 pm

Wstałam i wyszłam za nauczycielem.
Następny post; tam gdzie Dexter
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:13 pm

Chwilę później się podniosłem.  Od razu musiał przyjść ?- Nie sądzę abym miał się wyspać wiesz ... - Wstałem i przygotowałem się do wyjścia na dwór. To było tak daleko! - Mam chyba pecha.


                                                  Następny post ---> Dwór
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:13 pm

- Przysnąłem wczoraj w fotelu - przyznałem. - Ale w sumie było wygodnie. - Spojrzałem w górę, na szkielet gryfa. Ciekawe, czy mają też inne kości. I ile lat ma to coś. Gryfy są raczej długowieczne, a w tych czasach polowanie na nie jest średnio legalne, za to w średniowieczu była to popularna rozrywka.
Gdy nauczyciel się pojawił niechętnie wstałem z ławki. Chyba nie zapowiada się na lekcję teoretyczną...

*następny bodajże przy jeziorze*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:18 pm

Widząc nauczyciela mina mi zrzedła. Chętnie zostałabym i uczyłabym się teorii niż jeżeli to praktykować. Szczerze powiedziawszy obawiam się, że może mi się coś stać, ale...Nie jestem sama prawda? Wstałam z miejsca i ruszyłam za grupką uczniów.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:18 pm

Wstałam razem z wszystkimi i ruszyłam w stronę jeziora.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:19 pm

Zamknęłam zeszyt po czym wyszlam z sali za jakąś dziewczyną . Po drodze schowałam szkicownik do torby po czym zarzuciłam ja na ramię i poprawilam włosy.

NP : JEZIORO
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 5:20 pm

Nie chciała przerywać szkicowania. Miała ochotę zostać w klasie. Ale schowała szybko szkicownik. Wstała i ruszyła za resztą klasy. Była zaskoczona, że lekcja odbędzie się na dworze. Liczyła na spotkanie z jakimś stworzeniem.

Następny post gdzieś na dworze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Cze 16, 2016 6:10 pm

Ledwo dotarłam do klasy, a wszyscy już z niej ubyli. Szybko dogoniłam grupę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 5:21 pm

Jako, ze nie miałam co robić w szkole, weszłam po cichu do klasy. O, i tak nikogo nie ma. Usiadłam sobie w ostatniej ławce i wyjęłam książkę, zaczęłam sobie czytać.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 7:59 pm

Kobieta weszła do klasy w towarzystwie swojego kruka, rozejrzała się po pomieszczeniu i spojrzała na dziewczynę Długo już tak czekasz - spytała ją z delikatnym uśmiechem stając przy jej ławce
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:11 pm

- N-nie, skąd - pokręciłam głową z uśmiechem. - Od... Dwudziestu minut? - byłam i tak w połowie książki, a jakiś czas temu ją zaczęłam. Co z tego, że nawet zakładki nie miałam na wierzchu.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:18 pm

-To i tak sporo wybacz że nie przyszłam wcześniej - powiedziała po czym usiadła na przeciw niej - Co ciekawego czytasz?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:21 pm

- A... Percy'ego Jacksona - odpowiedziałam z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:25 pm

Weszłam do klasy-Dzień dobry, nie spóźniłam się?-powiedziałam siadając na jakimś miejscu.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:32 pm

-Nie czytałam war....- Nie skończyła ponieważ weszła kolejna uczennica- nie skąd. Siadaj jeszcze poczekamy
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:33 pm

- Hej Sam - przywitałam się z lekkim uśmiechem i zaczęłam szukać zakładki po kieszeniach, uprzednio położywszy otwartą książkę na ławce grzbietem do góry.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:44 pm

Rozejrzała się po klasie a na jej usta wpłynęło lekkie nie zadowolenie. Trudno mogło być gorzej -Dobrze usiądzie w jednej ławce będzie wygodnej - powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:47 pm

- Chętnie - usiadłam obok Sam z lekkim uśmiechem, już znalazłam zakładkę i wsunęłam ją w książkę, teraz wrzuciłam ją do torby.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:49 pm

Weszłam do klasy w podłym nastroju. Rozejrzałam się po czym przywitałam z nauczycielka krótkim "Dzień dobry". Zajęłam jedno z wolnych miejsc I naciągnęłam rękawy szaty na dłonie,  składając je na ławce przed sobą.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:55 pm

Spojrzała na nowoprzybyłą i juz wiedziała że może jednak nie będzie zbyt przyjemnie. No nic , wstała i podeszła do biurka a Bone radośnie siedział na szkielecie pod sufitem .Oparła się o mebel i patrzyła na dziewczyny - Raczej nikt więcej nie przyjdzie. A więc jestem Dakota Lupin i jestem waszą nową nauczycielką od opieki nad magicznymi stworzeniami. Mam jedno pytanie, ponieważ wasz poprzedni nauczyciel nic mi nie przekazał, chciałam dowiedzieć się co z nim już omawialiście. - powiedziała spokojnym głosem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 8:57 pm

Do klasy weszłam z hukiem.
-Witam! -powiedziałam siadając w ostatniej ławce. Ulozylam się na krześle I pochyliłam do przodu, opierając o blat ławki. Pies położył się z mojej lewej strony.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 9:01 pm

- Mieliśmy o druzgotkach tylko jedną lekcję i nic więcej - odpowiedziałam jej wchodząc do sali. - Soo! Psiapsi! - zawołałam i skoczyłam na nią, przytuliłam mocno.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 9:03 pm

-Co.. Co ty wyrabiasz? !-odskoczyłam od dziewczyny, spadając z krzesła. -Co ty robisz głupia wariatko! Życie ci niemiłe? !
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 9:05 pm

- Ale... Aaaa! Bo Ty mnie nie pamiętasz! - ogarnęłam się dopiero teraz. - Wiem co Ci mnie przypomni! Pamiętasz Carla Clawsa? - spytałam patrząc jej w oczy po czym wpiłam się w jej usta, mając pewność, że to jej przypomni tamten pocałunek w dormitorium.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 9:07 pm

Dakota spojrzała na dziewczyny i odrazu przypomniała jej się ostatnia noc. No świetnie -Drogie panie możecie z tym poczekać albo pójść chociaż ma korytarz - powiedziała mimo że spokojnym to twardym głosem, Kruk jej zawtórował
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 9:08 pm

-Jakiego Carla Cla..-otworzyłam szeroko oczy kiedy mnie pocałowała. Odepchnęłam ja szybko i zaczęłam krzyczeć. -Co to było? !
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami EmptyCzw Lis 03, 2016 9:09 pm

- Kurde, coś kiepsko z Twoją łepetyną - westchnęłam ciężko. - James za dobrze to zrobił - zacmokałam z niezadowoleniem i usiadłam w ławce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nieużywana klasa
» Pusta klasa na pierwszym piętrze
» Klasa eliksirów
» Klasa transmutacji
» Klasa historii magii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: