Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami

Go down 
+7
Isobel Tokisaki
Samantha Drought
SooAh Kwon
Mortimer Ivory
Christine Stephens
Miyafuji Rina
Admin
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:10 pm

Patrzyłam skonsternowana to na Is, to na Dakotę, to na Soo. Nauczycielka miała w sobie to coś, zdecydowanie. Przygryzłam wargę i spuściłam wzrok w dół.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:11 pm

Chyba się spóźniłem na zajęcia. No cóż, trudno. Pchnąłem drzwi i rozejrzałem się po klasie. Sophie, Soo, jakaś dziewczyna, inna dziewczyna o białych włosach, Is i nauczycielka. Soo...Dawno z nią nie rozmawiałem, ale skoro uważa mnie za kompletnego świra-Dzień dobry-mruknąłem siadając w wolnym miejscu za białowłosą.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:12 pm

Dakota pokręciła tylko głową -Skończyłyście czy jeszcze macie sprawy do załatwienia? - spytała
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:13 pm

- Hej Nathan - przywitałam się z nim cicho, bawiąc się kosmykiem swoich włosów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:14 pm

Wytarlam usta rękawem po czym wróciłam na miejsce. Serce waliło mi jak oszalałe ze strachu. Co to kurwa było. .Spojrzałam przelotne na blondyna po czym wbiłam wzrok w ławkę, znów wycierajac usta.


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon ♡ dnia Czw Lis 03, 2016 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:15 pm

- Skończyłyśmy, spokojnie. Nie wytrzymam więcej tego błogosławieństwa, tego smaku ust Sio! Pfu, Soo! Ohhh... Inaczej ta szczęśliwa energia by mnie rozerwała! - oświadczyłam dramatycznym głosem.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:18 pm

Patrzyłam na ten cyrk zastanawiając się nad jednym...
-Czy każdy w tym zamku maca albo całuje innych bez ostrzeżenia?  -mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:20 pm

-Może są jakieś wyjątki- mruknąłem w odpowiedzi do dziewczyny siedzącej przede mną i położyłem głowę na ławce, po czym przysnąłem.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:22 pm

- A co, Letycja Cię pocałowała? - zapytałam Kath i momentalnie zatkałam usta przerażona i zaskoczona. Co ja właśnie palnęłam?!
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:24 pm

Dakota machnęła ręką i spojrzała na klasę - Dobrze chyba można znaczyć. Dzisiejszy temat może nie jest pasjonujący ale jest dobry na początek. Jakie znacie magiczne ptaki? - spytała
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:24 pm

- Feniksy - odpowiedziałam od razu.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:27 pm

-Chyba tylko ja..-odpowiedziałam odwracając sie lekko. Uniosłam brew patrząc na czupryne chłopaka. -Czyli ze można pospać?  -odwróciłam się do swojej ławki i w tym samym momencie usłyszałam pytanie dziewczyny. -Co? Skąd. .. nie! Nigdy w życiu! -powiedziałam czując jak się czerwienie. Musiała. .?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:28 pm

-Ptak dyrka jest na pewno magiczny. Pewnie niezłe czary nim wywija. .-mruknęłam przeglądając książkę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:29 pm

- Wybacz, nie powinnam - wydukałam zakłopotana. - Harpie się wliczają? - spytałam nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:32 pm

- Che? - zakrztusiłam się słysząc SooAh. Aż nawet nie po angielsku się odezwałam.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:34 pm

Na słowa koreanki pewnie by się zażenowała gdyby była młodsza, a tak była nie wzruszona - Harpie są tematem sporów pod tym względem ale można zaliczyć - powiedziała z uśmiechem i spojrzała na nich - Dziś chciałam pokazać dwa dość interesujące egzemplarze . Kto z was gra w Quditcha albo mocno się interesuje - spytała podchodząc do jednej z klatek
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:34 pm

-Bo się udusisz. -rzuciłam do dziewczyny która mnie zaatakowała.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:35 pm

Chciałam odpowiedzieć na pytanie nauczycielki ale stwierdziłam że już lepiej będzie jeśli nie odezwę się na tej lekcji...
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:35 pm

- Ż-żadne quidditch - pokręciłam szybko głową. - Nie umiem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:37 pm

- Spokojnie - odpowiedziałam Azjatce. - Ja kocham!
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:38 pm

-Jeszcze jestem spokojna..
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:42 pm

-W takim razie powinnaś kojarzyć tego malucha - zaśmiała się cicho i wypuściła z klatki złotą kulkę z dziobem która zaczęła latać po klasie tak szybko jak złoty znicz. -To znikacz, pierwotnie on był złotym zniczem. Gdyby nie interwencja ministerstwa pewnie byście go nawet nie zobaczyli, na tą chwilę używa się jego piór do tworzenia zniczów
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:47 pm

- Jak mogłabym go nie kojarzyć! - wyłapałam dobrą chwilę i wystrzeliłam w przód, w ostatniej chwili udało mi się go złapać.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:49 pm

-Tylko delikatnie proszę, są bardzo mało wytrzymałe a są pod ścisłą ochroną.- powiedziała widząc jak Is go łapie
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:50 pm

- W porządku - wystawiłam do niej rękę i oddałam jej całego i zdrowego. - Nie jestem osobą bez serca.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:50 pm

Będziemy rozmawiać o jakimś brzydkim czymś do Quidditcha?! O mamo...Oparłam ramiona na ławce i złożyłam na nich głowę, zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:52 pm

Śledziłam wzrokiem Znikacza.  Wow.. Nie sądziłam że kiedykolwiek zobaczę go na żywo. ..Obserwowałam go dopóki Ślizgonka go nie złapała.
Powrót do góry Go down
Dakota Lupin

Dakota Lupin


Wiek : 39
Skąd : Skye, Szkocja
Liczba postów : 117
Join date : 24/09/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:56 pm

-Domyślam się - powiedziała z uśmiechem biorąc ptaka i chowając go do klatki. Reszta lekcji minęła na omawianiu innych magicznych ptaków - To by było na tyle. Następną lekcje spróbuję przeprowadzić w zakazanym lesie albo na jeziorze - powiedziała ze spokojem - a teraz możecie znikać do domów - powiedziała z uśmiechem i odwróciła się do klatek i innych akwariów
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 9:59 pm

Uniosłam głowę słysząc moje ulubione zdanie. Podniosłam się z ławki i wyszłam zanurzając dłoń w gęstej sierści psa.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 6:57 am

Podniosłem głowę z ławki. Czyli to już koniec? Na to wyglądało. Wstałem z miejsca i skierowałem się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 6:59 am

Wstałam z miejsca i podobnie jak wysoki blondyn skierowałam się do wyjścia-Do widzenia- rzuciłam uśmiechając się lekko zanim opuściłam salę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami   Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa opieki nad magicznymi stworzeniami
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nieużywana klasa
» Pusta klasa na pierwszym piętrze
» Klasa eliksirów
» Klasa transmutacji
» Klasa historii magii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: