Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pusta klasa na pierwszym piętrze

Go down 
+5
Christine Stephens
Matt Claws
Diana Blake
Isobel Tokisaki
Admin
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Cze 11, 2016 12:07 pm

Wydaje się, że pomieszczenie używane było do przechowywania nieużywanych aktualnie przedmiotów takich jak: krzesła, książki, biurka. Znajdowało się tam także mnóstwo różnych pudełek. napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:08 pm

Po chwili wspinaczki po schodach udałem się do pustej klasy na pierwszym piętrze. Tu mogłem mieć chwilę spokoju, wyjąłem z kieszeni fiołkę wypełnioną krwią, odkorkowałem ją i zbliżyłem do ust. Ostatnio musiałem używać więcej krwi by hamować swą wampirzą rządzę krwi co mnie denerwowało. Zaczynałem nie panować nad swoją naturą. Zbyt dużo świeżej, młodej krwi było w tej szkole. Upiłem łyk i zamknąłem oczy oblizując usta, gdy je otworzyłem wiedziałem że będą przez moment czerwone. Popijałem krew z fiołki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:12 pm

Weszłam do klasy od razu zerkając na nauczyciela, wiedziałam. Nie odskoczyłam, nie krzyknęłam, nie odsunęłam się, tylko spokojnie patrzyłam. Hmmmm... Ciekawie. W końcu coś się dzieje, może specjalnie dla mnie siły wyższe to zaaranżowały? Nie odzywałam się, czekałam aż mnie zauważy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:14 pm

Gdy zauważyłem uczennicę warknąłem, naprawdę nigdzie nie można mieć ani chwili spokoju żeby napić się krwi? Niech to wszystko trzaśnie.
- Czego chcesz? Jestem zajęty nie widzisz? - zapytałem chowając zakorkowaną znów pustą fiołkę po krwi. Naprawdę dlaczego Ci uczniowie muszą być tacy dociekliwi? Jakby nie mogli mi dać spokoju.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:16 pm

Podeszłam do niego z gracją, nieskromnie mówiąc - tak jak zawsze. Usiadłam na ławce. - Spokojnie, przecież jakoś nie krzyknęłam ani nie poleciałam do Wielkiej Sali krzyknąć, że nasz nauczyciel jest wampirem. Może krzyknęłabym albo i zrobiłabym to, ale tylko wtedy gdybyś mi odmówił jednej rzeczy. Spokojnie, nie chodzi o przemianę, chcę najpierw podpytać o to jak to jest być wampirem. Ale nie to mam na myśli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:20 pm

- A co Cię interesują nagle wampiry? Poza tym może ja muszę pić krew z innego powodu? - zapytałem mimo iż miała jak na dłoni kim byłem, czerwone oczy, lekko zmarszczony nos no i kły które mimo wszystko trudniej jest ukryć. Pokręciłem głową i zamknąłem oczy oddychając powoli by uspokoić swój organizm.
- Życie wampira jest cholernie ciężkie, potrzeba krwi staje się tym silniejsza im dłużej przebywam w towarzystwie ludzi w tym przypadku uczniów tej szkoły. Ciężko też jest panować nad instynktem mordercy, cały czas muszę panować nad samym sobą by utrzymać tę formę - powiedziałem i usiadłem na ławce, cóż miło było z kimś pogadać. Jednak musiałem uważać.
- Cokolwiek dalej powiem musi pozostać miedzy nami jasne? - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:22 pm

- Pozostanie, o ile powiesz mi wszystko co wiesz o nauczycielce z którą gadałeś przy stole i z którą na chwilę wyszedłeś, potrzebuję tej wiedzy. Swoją drogą, już wtedy domyślałam się że jesteś wampirem. Tylko nie wiem czy wampiryzm nie przeszkodziłby mi w osiąganiu mistrzostwa w pewnej dziedzinie magii, może na to też mi odpowiesz? Interesuje mnie stanie się taką istotą - powiedziałam całkiem poważnie. Wiedziałam co robię i czego chcę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:26 pm

- Chodzi Ci o Dianę? Jest opiekunką Ślizgonów, zdolną czarownicą. Naprawdę zdolną lubiącą sie zabawić na imprezach. Wątpię jednak by była zainteresowana tak młodą dziewczyną jak ty, wątpię też by była lesbijką czy też biseksualną kobietą. - powiedziałem i zaśmiałem się, tak wiedziałem że część uczniów ma odmienną orientację, sam byłem gejem ale nie chciałem tego zdradzać nikomu.
- Wampiry mają własny rodzaj magii, zupełnie odmienny od magii jaką uprawiacie wy. My nie potrzebujemy nawet różdżek, nasza magia jest czysta i piękna jak i niebezpieczna - powiedziałem i na pokaz oplotłem ją szkarłatnymi łańcuchami których nikt nie zerwie.
- Jest ona niebezpieczna jeśli nad nią nie panujesz. A o przemianie nie warto myśleć, to tylko zrujnuje Ci życie - powiedziałem chcąc ją odwieść od tego pomysłu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:27 pm

Spojrzałam z uznaniem na łańcuchy. - A co z nekromancją? Wchodzi ona w skład waszych możliwości? - wyglądałam teraz śmiertelnie poważnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:29 pm

- Nekromancja? Owszem potrafimy ożywiać trupy i tworzyć z nich Inferiusy, jednak niewiele wampirów zajmuje się tą dziedziną. Sam jestem jej przeciwny gdyż łamie ona wszelkie zasady - powiedziałem i skrzywiłem się. Naprawdę ta dziewczyna jest szalona, odwołałem łańcuchy i westchnąłem.
- Mam propozycję, w zamian za 3 fiołki tygodniowo twojej krwi mogę Cię wyuczyć parę zaklęć naszej rasy - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:33 pm

Sięgnęłam do szuflady i znalazłam mały nóż. - A masz jakieś puste fiolki przy sobie teraz? - samą czynnością mówiłam "wchodzę w to". Zostanę wampirem, powtarzałam to sobie w myślach. A potem groźną nekromantką, która dojdzie tam, gdzie żaden nekromanta jeszcze nie doszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:36 pm

- masz mnie za głupca? - powiedziałem wyjmując jedną fiolkę na jej krew. Wystarczy mi to na parę dni. A chcę wziąść od niej tylko 3 pełne fiolki przez cały tydzień. Jednak nie wezmę ich na raz, będę brał je wtedy gdy naprawdę nie będę miał innego wyjścia. Podałem jej fiolkę i spojrzałem na nóż.
- Wiesz że noszenie broni w szkole jest niedozwolone? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:38 pm

Przewróciłam oczami. Za kogo on mnie ma? Wskazałam no odsuniętą szufladę - tam był - mruknęłam. Wzięłam fiolkę, zrobiłam nacięcie, tak by skutecznie zasłaniała to potem szata, na przedramieniu i zaczęłam upuszczać krew. Podałam mu napełnioną. Poczułam triumf.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:40 pm

Odebrałem od niej fiolkę i chwyciłem ją za przegub ręki którą zraniła. Spojrzałem jej w oczy.
- Pozwól że pomogę - powiedziałem i przyłożyłem rękę do rany szepnąłem jedno słowo po czym odsunąłem rękę podziwiając jak rana się zagoiła i zniknęła. Uśmiechnąłem się.
- Przydatny czar, uzdrawia praktycznie każdą ranę - powiedziałem - Ale nie przywraca do życia - dodałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:48 pm

- Świetne... - powiedziałam patrząc na to. - Jakiego zaklęcia planujesz mnie nauczyć jako pierwsze? - spytałam z ogniem ciekawości w oczach. Już przez myśl mi przeszło: Isobel wampirzyca, łaskawa, w ataku ułaskawiła jednego i dała mu żyć lecząc, oczywiście jakąś przypadkową ofiarę jej ataku. Czułam jak się nakręcam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:52 pm

- Sądzę iż mało potraficie zrobić z ogniem, co byś powiedziała na to bym nauczył Cię władzy nad czterema żywiołami? W stopniu przekraczającym wasze zaklęcia. - powiedziałem i zaśmiałem się, chciałem sprawdzić jak daleko Isobel się posunie by zdobyć to czego pragnie, a pragnęła przemiany w wampirzycę. Mogłbym to zrobić, gdyż jedynie czystej krwi wampiry są do tego zdolne.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:54 pm

Spojrzałam na niego szerokimi oczami, pokiwałam szybko głową, czułam jak ogarnia mnie szczęście. - Mogę zacząć choćby i teraz! Ale termin zależy od Ciebie - spojrzałam na niego próbując odgadnąć jaka będzie jego odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:56 pm

- Cóż mógłbym podać Ci odpowiednie słowa, jednak to czy uda Ci się to wykonać zależy od siły twej woli, zbyt słaba wola i zaklęcia obrócą się przeciwko tobie, tak jak moja różdżka. - powiedziałem dotykając swej różdżki. Drzewo z którego zobiona była było niezwykłe, trzeba mieć silną wolę by zapanować nad nią w pełni.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 5:57 pm

Weszłam do pustej sali, słysząc ciche głosy. Przez chwilę sądziłam, że to jacyś uczniowie postanowili się tam chwilę... zabawić, ale widok Devona i rudowłosej całkowicie mnie zaszokował. Nie okazałam tego jednak. Moja mina pozostała bezwyrazowa.
- Czy może mi ktoś powiedzieć, co do diabła się tu wyczynia?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 6:00 pm

Spojrzałem na Dianę i westchnąłem.
- Nic wielkiego, chcę nauczyć Isobel magii która różni się od waszej. Tak ona wie czym jestem ale nie powie nikomu - powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem.
- Spokojnie Diana nic się jej nie stanie, chcę ją po prostu sprawdzić. Jeśli chce zostać nekromantką musi sie postarać - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 6:00 pm

Podskoczyłam i się odwróciłam, zakręciło mi się w głowie. To ona... To ona... Diana. Uchyliłam okno żeby złapać trochę powietrze. Patrzyłam na nią zauroczona, starając się w miarę to ukryć. Czułam lekkie zakłopotanie, ale wiedziałam że mnie tego nauczy. Zobowiązał się, dał słowo. - Mogę zacząć choćby i teraz... Zależy to od Ciebie kiedy będziesz miał czas - powiedziałam trochę ciszej niż zwykle i nerwowo bawiłam się włosami.


Ostatnio zmieniony przez Isobel Tokisaki dnia Wto Cze 14, 2016 6:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 6:06 pm

- Czy wiesz, co by się stało, gdyby dowiedziała się o tym dyrektorka? Oboje byście wylecieli. Prawdopodobnie zostalibyście zamknięci w Azkabanie za złamanie miliona reguł tej szkoły! Ona ma 17 lat! Nauka takich rzeczy w jej wieku jest prawnie zakazana. No i do tego wszystkiego wie jeszcze, że jesteś wampirem... No pięknie. Ten dzień zaczyna się naprawdę dobrze zapowiadać! Równie dobrze możesz ją teraz osuszyć z krwi, wyjdzie prawie na to samo, a ja, z racji tego, że na was wpadłam i to wszystko widzę, będę współwinna.
Spojrzałam najpierw na mężczyznę, a później na dziewczynę.
- Widzimy się za piętnaście minut w mojej sali. Z tobą, Devon, pogadam jeszcze wieczorem.
                                                       Następny post w Sali od Eliksirów.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 6:09 pm

- Dobrze... Przyjdę - wydukałam z siebie. Jej obecność... Przestawałam od razu być sobą. Sam na sam z nią, dostawałam dreszczy. Dobrze wyczułam - jej miły uśmiech był przykrywką. Nie słuchałam nawet o Azkabanie. Phi, jaki auror w przyszłości będzie miał chęci walczyć z armią nieumarłych? Miałam zaprotestować, że mnie nie osuszy, ale wszelkie skłonności buntownicze gasły we mnie w jej obecności. Starałam się zrozumieć samą siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 6:10 pm

- Diana uspokój się do jasnej anielki. Nie moja wina że ta smarkula pchała się do tej sali kiedy spożywałem krew. Wiesz jak reaguje kiedy mi jej brakuje, nie potrafię tego znieść. Za dużo ludzi, za dużo pokusy wcześniej wystarczyła jedna fiołka na dzień, teraz zużywam co najmniej 3 razy tyle. - powiedziałem i pokręciłem głową. Zamknąłem oczy i odetchnąłem.
- Zresztą jak uważasz, do zobaczenia Diano, Isobel przepraszam za wpakowanie Cię w kłopoty - powiedziałem i opuściłem salę.

Następny post: Pokój Devona Westa
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptyWto Cze 14, 2016 6:12 pm

- W porządku... Sama się też prosiłam - odpowiedziałam i usiadłam czekając aż Diana wyjdzie pierwsza, patrzyłam w okno. Spojrzenie na nią... Nawet nie chcę myśleć jak podziałało by ono na mnie. Później się dużo napatrzę. Bawiłam się palcami nie mówiąc nic. Wstałam i udałam się tam, do tego anioła. Ostrego anioła.
Następny post w Sali Eliksirów.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 6:50 pm

Weszłam gwałtownie otwierając drzwi, zamknęłam prawie że nimi trzaskając. Poszłam od razu na parapet, usiadłam kolana podciągając pod brodę i patrząc przez okno. Z oka spłynęła mi jedna pojedyncza łza, potem druga z następnego. Nazywałam to prawie płaczem. Zawsze starałam się trzymać "fason", jeśli płakałam, to tak, że ledwie można to było tak nazwać. Mimo tak wielkiej furii na siebie samą. Schowałam twarz w kolanach obwiniając samą siebie. Nie uważam co robię, jestem niezdarna, rozkojarzona... Przez jakiś, sama nie wiedziałam jaki, czas tak się opisywałam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 7:02 pm

Po jakimś czasie, nie wiem jak długim, wyszłam z sali i poszłam ku błoniom.
NP: Błona Hogwartu
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 8:28 pm

Weszłam do Pustej Sali i usiadłam na pierwszej lepszej ławce. Po chwili położyłam się na niej i zamknęłam oczy. Błagam. .. niech nikt tu nie przychodzi.., a już szczególnie nauczyciel.. kurde.. od wczoraj nie było mnie na zajęciach. .. Ciekawe ile punktów stracę jak mnie dorwą. .. O hui...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySro Cze 15, 2016 9:24 pm

Coś mi tu nie gra... Chwila... Moja różdżka! Nie mam jej! Sięgnęłam dłonią do dekoltu sprawdzając czy naszyjnik jest na miejscu. Był. .. uff.. zeskoczylam z ławki i wyszlam z klasy rozglądając się po korytarzu. Ruszyłam nam do Wielkiej Sali.

Następny w WS
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:28 am

Otworzyłem drzwi. Nikogo nie było. Przepuściłem Soo w drzwiach, które zaraz po tym jak je przymknąłem zaskrzypiały.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:31 am

-Czasami tu strasznie co...? -powiedziałam wchodząc do klasy i odwracając sie w jego stronę. --Na pewno Cię nie boli? Martwię się.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:33 am

-Spokojnie. Nic mi nie będzie-powiedziałem i popatrzyłem na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:34 am

-Co? Potargałam się? -zapytałam odruchowo przygladzając ręką włosy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:41 am

Podszedłem do niej i dotknąłem ręką jej włosów. Miała bardzo miękkie i taaakie fajne- Teraz masz- powiedziałem tym samym rozwalając jej fryzurę ręką.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:43 am

Stałam jak zamrożona z otwartą buzia. -Czy... ty.. ..właśnie rozwaliles moje włosy. ..? Wiesz ze czeka cię śmierć? -zapytałam po chwili, zła ale jednocześnie trochę rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:49 am

-W takim razie śmiało! Czekam na zemstę- roześmiałem się i usiadłem na ławce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:51 am

-Ah.. czyli podobają Ci się moje zemsty? -zapytałam podchodząc do niego i stając między jego kolanami. -Trzeba było tak od razu a nie.. niszczyć mi fryza. ..-powiedziałam I pocałowałam go, opierając dłonie na jego udach.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 12:58 am

Pochyliłem się i odwzajemniłem pocałunek. Lewą ręką sięgnąłem do swojego krawatu, którego od razu zdjąłem. Nic mnie bardziej nie irytuje niż to gówno.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:03 am

Uśmiechnęłam się nadal go całując i zlapalam go za kołnierz koszuli przysuwając się i przyciągając go do siebie. Westchnęłam cicho dziękując Bogu za to że teraz robie to co robię a nie siedzę w dormitorium zapłakana, ewentualnie martwa w trumnie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:08 am

Zaczyna się robić coraz ciekawiej. Soo tak świetnie całuje, o Boże...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:11 am

Zaczęłam coraz bardziej zatracać się w pocałunku. W pewnym momencie odsunęłam się na moment, tylko po to żeby złapać oddech. Oparłam czoło o jego. -Można powiedzieć. .. Że zapierasz dech w piersi..-powiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:18 am

-Oh weź.. Zarumienię się jeszcze- zaśmiałem się. Wpatrywałem się w jej oczy i byłem ciekawy, co zrobi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:20 am

-Carl.. -powiedziałam patrząc się guziki jego koszuli. -To ze ja się na ciebie nie patrzę nie znaczy ze nie czuje ze ty się gapisz. ..-Podnioslam na chwile wzrok ale szybko go spuscilam. -Nie potrafię ci patrzeć w oczy... Ani nikomu innemu... To jedna z moich wad... wiec... No...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:27 am

-Okej...-powiedziałem kierując swój wzrok na jej dłonie-Możesz żałować, bo mama zawsze mówiła, że mam śliczne oczy-wyszczerzyłem się
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze EmptySob Lip 02, 2016 1:30 am

-Heh... mama ma zawsze rację. .. Wiem ze masz... to że nie patrzę w nie z bliska nie znaczy że nie patrzę w nie w ogóle. ..-powiedziałam uśmiechając się. -No Claws. ..-zaczęłam , odsuwajac się i przysiadajac na ławce za mną. -Dlaczego zaciągnąłeś mnie tutaj? -zapytałam krzyżując ręce na piersi. -Tłumacz się lepiej...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze Empty

Powrót do góry Go down
 
Pusta klasa na pierwszym piętrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Korytarz na piątym piętrze
» Korytarz na czwartym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Balkon na czwartym piętrze
» Łazienka chłopców na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: