Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Diany Blake

Go down 
+4
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
Diana Blake
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyNie Cze 12, 2016 10:24 pm

Pokój Diany Blake 2euoqad
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyPon Cze 13, 2016 11:06 am

Z ulgą położyłam się na swoim łóżku. Luna od razu do mnie dołączyła, mrucząc radośnie  przyciskając swój nos do mojego nosa, w celu okazania przyjaźni. Roześmiałam się cichutko. Byłam jednak zbyt zmęczona, żeby się dzisiaj z nią pobawić.
- Jutro - obiecałam jej. - Mogę nawet zawalić śniadanie, aby tylko cię zadowolić.
Wydawało mi się, że Luna od razu załapała, o co mi chodzi i zajęła swoją część łóżka. Pomyślałam jeszcze tylko, że najwyżej prysznic wezmę jutro rano i od razu porwały mnie objęcia Morfeusza.


Następny post w Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptySro Cze 15, 2016 11:04 am

Weszłam do pokoju i napełniłam miski z jedzeniem dla swojego czworonoga. Położyłam się na łóżku i puściłam cichą, spokojną muzykę. Przymknęłam oczy. Błądziłam myślami. Chociaż dalej czułam się trochę osłabiona po utracie krwi, to jednak nie czułam się źle pod względem psychicznym.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptySro Cze 22, 2016 7:40 pm

Zapukałem do drzwi jej pokoju. Dostanę odpowiedź na swoje, już dwa, pytania i.. Mile spędzę czas. Na to liczyłem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:20 am

- Wejdź - powiedziałam, otwierając drzwi. - Nie będę miała jednak dziś dla ciebie zbyt wiele czasu. Porozmawiajmy. Chyba tylko na tyle możesz liczyć w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:53 am

- W porzadku - odpowiedziałem z uśmiechem, rozejrzałem się po pokoju zanim usiadłem. Spojrzałem na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 4:22 pm

- Opowiedz mi, co się działo między tobą, a panną Kwon - powiedziałam po prostu, siadając koło niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 5:37 pm

- Skrzywdziła Isobel, a ja się zemściłem. Teraz w końcu nie widzę siostry w takim stanie jak wcześniej... Jeszcze jakieś pytania? - odpowiedziałem, spojrzałem na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 5:38 pm

- Raczej rozkaz, abyś był dla niej miły, a przy następnych problemach... radzę zgłosić wszystko do mnie, albo do dyrektorki, zrozumiałeś? - zapytałam z uroczym uśmiechem na ustach, chociaż mój głos zabrzmiał bardzo groźnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 5:41 pm

- Rozkaz? - uniosłem brew zaskoczony. - Hah, no okej... - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 5:45 pm

- Tak. Rozkaz. Jeden z wielu, jakie wydałam w swoim życiu. I w sumie wydaje mi się, że wydam ich jeszcze więcej. Ty musisz się po prostu stosować do wszystkiego co powiem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 5:47 pm

Spojrzałem na nią jeszcze bardziej zaskoczony, nie wiedząc co odpowiedzieć podrapałem się po szyji. - A więc... O to chodziło z tą obietnicą? - zaśmiałem się nie wiedząc co powiedzieć. Wkopałem się... Teraz to już mnie usidliła. W końcu, nigdy nie łamałem danego słowa.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 7:12 pm

- Idź już. Proszę cię. Muszę przemyśleć kilka ostatnich spraw. Wiesz... ja nie wiem, czy my powinniśmy w to brnąć. Jesteś uczniem. Jestem nauczycielką. To dosyć chora relacja - powiedziałam prawie szeptem, po czym westchnęłam głośno i z pozycji siedzącej przeszłam na leżącą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 7:25 pm

- Nikt nie musi przecież wiedzieć. Aż do teraz nikt nie wie. Chore jest to, co uzna się za chore, w swoim pokoju robię co chcę, bo to mój teren... Myślę, że ten pokój i pani ma taką samą sytuację - wzruszyłem ramionami. - We Francji je się żaby, ludzie się temu dziwią, kiedy dla tamtych jest to całkowicie normalne. Nasze inne nawyki dla innych są dziwne, dla nas normalne. Takie tam moje poglądy - powiedziałem i podszedłem do drzwi, westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 7:27 pm

- Czy uważasz, że gdyby teraz ktoś do mnie wszedł i zobaczył, jak trzymam twojego penisa w swoich ustach, to ktokolwiek by to zaakceptował i nikomu nie powiedział? Wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie, które nas może zdradzić i zrujnować zarówno moją karierę, jak i twoją przyszłość. Czy naprawdę tego chcesz? Ryzyka, emocji? Może to wszystko jest niepotrzebne i nie warto się w to angażować?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 7:29 pm

- Od czego są drzwi, które da się zamknąć dla klucz, oraz ogólny szacunek dla prywatności. Albo... - oparłem się o ścianę udając zamyślenie. - Skarpetka na klamkę. Bynajmniej w akademiku w Japonii to działało - dodałem z lekkim rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:02 pm

- Może to działa wśród uczniów, ale nie wśród nauczycieli - dodałam cicho, dziwiąc się, że mój głos może być przy tym tak niski i kuszący. - Boję się też tego, że w pewnym momencie nie będę w stanie tego skończyć. Nie będę w stanie skończyć nas i naszej relacji.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:03 pm

- Czym tu się martwić? Nie planuję zmiany szkoły - odpowiedziałem wciąż rozbawiony i stwierdziłem, że może zostanę. Usiadłem znów. - Nie ma się czego bać - przeciągnąłem się. Kości to poczuły, od rana tego nie zrobiłem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:21 pm

- W takim wypadku chodź i mnie pocałuj - wyszeptałam i spojrzałam prosto w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:22 pm

- Z przyjemnością - wymruczałem z uśmiechem, pocałowałem ją namiętnie i gorąco.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:26 pm

Leżałam, a on pochylał się nade mną. Wygięłam delikatnie plecy w łuk, aby mu to ułatwić i przy okazji zetknąć swoją klatkę piersiową z jego klatką piersiową. Wydawało mi się, że bardzo mu się to podoba... a ja dopiero zaczynałam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:28 pm

Położyłem się na nauczycielce, znów poczułem jej boskie piersi na swojej klacie, a bandyta w spodniach był już gotowy na rozboje. - Uzależnia mnie Pani - szepnąłem z uśmiechem i wróciłem do kolejnych pocałunków.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:37 pm

- Jeszcze nie - mruknęłam i sprawiłam, że to nagle on znalazł się na dole, a ja na górze. Siedziałam na nim okrakiem i pochylałam się nad nim, aby dalej się z nim całować. Jednocześnie jednak poruszałam delikatnie swoimi biodrami, aby poczuć, jak twardy jest oraz, żeby jeszcze bardziej go podniecić.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:39 pm

Jęknąłem od tego co zrobiła. Ona była nie do przebicia w łóżku, stwierdziłem już to na samym początku. Odwzajemniałem pocałunek równie gorąco i z równym zaangażowaniem, strzelba nabita, teraz tylko czekać aż naciśnie spust. Uśmiechałem się w przyjemności.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:44 pm

Wyszeptałam zaklęcie i po chwili szaty, które oboje mieliśmy na sobie, znalazły się obok nas, na podłodze. Byliśmy w samej bieliźnie, przez co jeszcze lepiej czułam jego twardego członka. Przesunęłam swoje usta na jego ucho i ugryzłam je dosyć mocno. Po chwili jednak zaczęłam wytyczać sobie ścieżkę w dół - przez szyję, obojczyki, aż po sutki. Nie byłam tylko i wyłącznie delikatna. Lizałam, ssałam, całowałam i gryzłam, ale wiedziałam, że sprawiam mu tym wyjątkową przyjemność. Zresztą - samo prowadzenie gry wstępnej było dla mnie czymś podniecającym.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:45 pm

Jęczałem coraz głośniej. Ta kobieta jest jak demon! Krzyknąłem w myślach zaskoczony i niesamowicie zadowolony. Zamknąłem oczy napawając się odczuciami.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:50 pm

Po raz kolejny zaczęłam schodzić coraz niżej, wyznaczając sobie ścieżkę w kierunku jego podbrzusza, przy którym spędziłam chwilę, zanim przy użyciu zębów nie ściągnęłam z Azazela jego bokserek.
- Połóż się na łóżku tak, abyś był naprawdę blisko zagłówka - rzuciłam, napawając się widokiem jego boskiego ciała.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:53 pm

- Hmmm... No okej - odpowiedziałem coraz bardziej zaskoczony. No, raz kozie śmierć. Położyłem się tak jak chciała i spojrzałem na nią pytająco, ale wciąż z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:56 pm

Po raz kolejny wyszeptałam zaklęcie, ciesząc się, że znam ich aż tyle, a na nadgarstkach chłopaka pojawiły się kajdanki, które krępowały mu ruchy. Z powodu połączenia z masywnym łóżkiem nie mógł stąd uciec. Teraz był zależny tylko i wyłącznie ode mnie.
Po raz kolejny zaczęłam całować i lekko gryźć jego podbrzusze, czekając, aż zacznie mnie zachęcać do tego, abym kontynuowała.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 8:58 pm

Wydałem z siebie okrzyk zaskoczenia. - Lubię nowe doświadczenia - skomentowałem i szarpnąłem testowo kilka razy rękami. Hmm... Mocne. Teraz naprawdę wpadłem i nie mam już innego wyjścia. Uśmiechnąłem się na tą myśl i zamknąłem oczy dając nauczycielce swobodę działania.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:03 pm

Chwyciłam dłonią jego penisa i poruszyłam dłonią w górę i w dół, po czym włożyłam sobie do ust sam czubek i zaczęłam go ssać oraz drażnić językiem. Chwilę później odsunęłam się i zeszłam z łóżka po krzesło, które stało po drugiej stronie pokoju, aby postawić go w taki sposób, aby Az miał na niego doskonały widok.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:05 pm

Westchnąłem głęboko z przyjemności, gdy przestała i otworzyłem oczy, by zobaczyć co planuje. Siadała na krześle? Po co... Zresztą, widok jej piersi, mimo że w staniku, to i tak dosypywał tylko więcej prochu do strzelby, co już czułem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:10 pm

Powoli zdjęłam swój stanik, patrząc cały czas w oczy chłopaka. Chwilę później ściągnęłam z siebie także koronkową bieliznę. Usiadłam na krześle i rozłożyłam nogi w taki sposób, że opierały się one na łóżku.
Przejechałam swoją dłonią po wewnętrznej części swoich ud, po czym podniosłam palec do ust i wsadziłam go do buzi na kilka sekund, ssąc lekko.
- Patrz, jaka mokra jestem... - wymruczałam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:13 pm

Więc o to Ci chodziło... Sadystka... O cholera. Miałem ochotę zerwać te kajdanki i podejść do niej, ale właśnie o to jej chodziło, więc starałem się opanować swoją reakcję. Kiedy wzięła go do ust, zrobiło mi się niewyobrażalnie gorąco. Odwróciłem wzrok, nie patrz, nie patrz... Nie wytrzymałem i znów spojrzałem. Czy Ty chcesz bym zdemolował Twój pokój? Pomyślałem będąc totalnie pod wpływem podniecenia.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:29 pm

Stwierdziłam, patrząc na jego reakcje i na wygłodniały wzrok, jaki rzucał w moim kierunku, że nie będę przerywała tego przedstawienia. Wsunęłam w siebie jeden palec i zaczęłam powoli nim poruszać. Widziałam, jak chłonął ten widok i marzył, żeby być we mnie. Moja druga dłoń wylądowała na mojej piersi, delikatnie ją masując.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:32 pm

Halo, Putin, przyjacielu, masz tu bombę zwaną John, która może zgładzić świat, pomyślałem gdy czułem że naprawdę zwariuję patrząc na Dianę i to jak mnie nęciła. Ona się nade mnę naprawdę lubi znęcać... Cholerne kajdanki! Patrzyłem na nią błagalnie, czułem się jak wulkan.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:35 pm

Przerwałam czynności, po czym zbliżyłam się do chłopaka, chodząc po olbrzymim łóżku. Usiadłam koło niego, krzyżując jednocześnie nogi, po czym włożyłam mu do ust palce, które przed chwilą w sobie miałam.
- Posmakuj mnie, kochanie - wyszeptałam mu do ucha.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:37 pm

Z przyjemnością wziąłem jej palce do ust i oblizałem, słone, ale... Byłem tak podniecony, że zrobiłbym dla niej wszystko. Patrzyłem na nią z pożądaniem i pragnieniem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:41 pm

Wyciągnęłam mu z ust swoje palce, po czym pochyliłam się, aby mój sutek trafił na to samo miejsce. Chciałam, żeby jego język i zęby wyczyniały z nim cuda, sprawiając, abym była jeszcze bardziej mokra niż teraz. Jeśli on jest wulkanem, który grozi erupcją, to ja jestem powodzią, która może go ugasić.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 23, 2016 9:43 pm

Złapałem jej sutka wargami, zacząłem lekko pociągać, później drażniłem go trochę zębami. Oblizałem dokładnie i znów złapałem ustami. Łapczywie i łagodnie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyPią Cze 24, 2016 5:05 pm

Usłyszałam alarm. Cholera, to już? Odsunęłam się od ucznia i pstryknięciem palców zdjęłam kajdanki z jego nadgarstków.
- Zbieraj się - powiedziałam, zakładając na siebie bieliznę i szatę. - Za dziesięć minut mamy być w Londynie!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyPią Cze 24, 2016 6:58 pm

- Ooooo, no okej! - zaśmiałem się zadowolony. - Czas na zabawę!
NP: Londyn.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 30, 2016 7:15 pm

Ułożyłam chłopaka na łóżku i delikatnie pogładziłam go po włosach. Zaczęłam grzebać w szafce nocnej w poszukiwaniu eliksiru, który pomógłby szybciej powrócić mu do zdrowia. Nie chciałam zabierać go do pielęgniarki. W końcu... sama byłam w stanie mu pomóc.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 30, 2016 7:20 pm

Otworzyłem oczy. I na dodatek tego wszystkiego ten pokój... Bolała mnie głowa, dotknąłem nosa czując, że coś jest z nim nie tak. - Ała! - zawołałem głośno gdy go dotknąłem. Oddychanie również sprawiało mi ból, dlatego robiłem to nieregularnie. Kątem oka, nie chcąc ruszać głową, spojrzałem na Dianę. - Dzień dobry - powiedziałem pierwsze co mi przyszło na myśl
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake EmptyCzw Cze 30, 2016 7:23 pm

Wyciągnęłam jedną fiolkę, otworzyłam ją szybkim ruchem i wręcz wlałam zawartość do gardła chłopaka.
- Witaj - powiedziałam cicho. - Po tym poczujesz się o niebo lepiej, musisz mi uwierzyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Diany Blake Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Diany Blake
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diana Blake
» Pokój dwuosobowy
» Pokój jednoosobowy #2
» Pokój jednoosobowy #3
» Pokój jednoosobowy #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: