Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Diany Blake

Go down 
+4
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
Diana Blake
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:32 pm

Wszedłem do pokoju Diany. Ku mojemu zadowoleniu był pusty. - Zapłaci za to - warknąłem do siebie i stanąłem przy drzwiach z krzesłem, gotów ją ogłuszyć gdy tylko wejdzie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:35 pm

Usłyszałam miauczenie mojego kota, zanim zdążyłam otworzyć drzwi. Ktoś był w środku. Wyciągnęłam różdżkę i rzuciłam zaklęcie, które otworzyły drzwi na całą szerokość. Ktoś upadł na podłogę z jękiem. Podeszłam do niego, kierując różdżkę w jego stronę. Az. Rzuciłam na niego zaklęcie ogłuszające i lewitacją przeniosłam go na moje łóżko. Przykułam go kajdankami do ram łóżka i sprawiłam, że został w samej bieliźnie. Nie miał jak uciec. Nie miał, jak się bronić. Zamknęłam drzwi na klucz i pogłaskałam Lunę. Czekałam, aż się obudzi, żeby zacząć zabawę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:37 pm

Przeklęty kot... Pomyślałem zanim drzwi mnie porządnie rąbnęły w twarz, a potem usłyszałem zaklęcie Diany. Ciemność przed oczami. Obudziłem się po około trzydziestu minutach, coś miałem na rękach i kostkach. Podniosłem głowę i zobaczyłem kajdanki. Na dodatek byłem półnagi. Zobaczyłem jeszcze ją, spojrzałem na nią z lodowatą wściekłością.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:40 pm

- Spokojnie. Jako twoja opiekunka zatroszczę się o to, aby nikt cię nie szukał. Co więcej, postaram się o dodatkowe pomieszczenie, w którym będę mogła cię trzymać. Coś jak lochy. Nie będziesz mógł nic zrobić. Już nie możesz. Jesteś całkowicie zdany na moją łaskę. Jak to jest trafić do łóżka byłej, porzuconej kochanki? Jestem pewna, że dalej mnie pragniesz - powiedziałam, po czym podeszłam do niego, usiadłam na skraju łóżka i przejechałam paznokciem po jego penisie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:42 pm

- Pragnę jedynie Ann teraz, zwłaszcza po tym, jak się teraz zachowujesz - powiedziałem możliwie się przesuwając na łóżku o kilka centymetrów, unikając jej dotyku. - Nie pragnę Cię już, im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej - warknąłem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:48 pm

Roześmiałam się.
- Psychicznie możesz mnie nie pragnąć, ale fizycznie reagujesz na mój dotyk. Mogę robić z tobą, co chcę. Mogę sprawić, że dojdziesz we mnie, albo w moich ustach, a ty nie będziesz w stanie tego zrobić. Mogę przyprowadzić tu twoją siostrzyczkę, pieprzyć ją na twoich oczach, a później skasować jej wspomnienia z całego tego zajścia. Mogę otruć Ann i powiedzieć, że był to nieszczęśliwy wypadek. Mogę wszystko, a ty zapominasz, że jesteś zdany tu tylko i wyłącznie na moją łaskę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:50 pm

Miałem ochotę zrobić wyjątek od mojej zasady nie bicia kobiet. - Gdyby nie te kajdanki, mogłabyś sobie wprawiać nowe zęby - zasyczałem przez zęby wściekle. Zdecydowałem się na ofensywę. - Żałosny sposób na leczenie złamanego serca - zaśmiałem się szyderczo. - Myślałem, że masz swoją dumę, a bawisz się w zemstę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:55 pm

- Zemsta smakuje najlepiej, nie uważasz? Szczególnie, gdy mam dziś prywatne lekcje z twoją siostrą... Jak myślisz, jak bardzo będzie próbowała ze mną walczyć, gdy wsadzę w nią swoje palce i zacznę ssać jej sutki? Ja sądzę, że rozłoży przede mną swoje nogi i jeszcze bardziej wypchnie biodra, abym miała lepszy dostęp. W końcu macie wspólne geny, czyli po części musi być dziwką...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySob Lip 16, 2016 8:58 pm

Zadrżałem z wszechogarniającej moje ciało furii, splunąłem na nią, prosto w jej twarz. - Dziwką? Kto przyszedł do mnie i chciał ze mną seksu pierwszego dnia gdy byłem w tej szkole?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyNie Lip 17, 2016 10:27 am

Zamrugałam kilkakrotnie, po czym sięgnęłam do swojej szafki nocnej, aby zakneblować usta chłopaka. Nie mógł się ruszać, nie mógł mówić.
Pochyliłam się nad nim i zaczęłam ssać jego sutki, wyznaczając sobie pocałunkami drogę coraz bardziej w dół. Zaśmiałam się w duchu. Nawet nie mógł teraz zaprotestować...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyNie Lip 17, 2016 11:47 am

Warknąłem jedynie z nienawiścią, która w tym momencie zaślepiła moje naturalne męskie żądze. Nie miałem erekcji, a jedynie żądzę mordu.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyNie Lip 17, 2016 8:44 pm

Spojrzałam na niego i nie czułam już nic z tego, co czułam do niego wcześniej. Żadnej ekscytacji, czy pożądania. Westchnęłam. Zemsta zaczynała mnie nudzić.
Sięgnęłam po różdżkę i wyszeptałam kilka słów, również całkowicie kasując jego pamięć od momentu, kiedy w ogóle dotarł do szkoły. Rzuciłam zaklęcie usypiające. Kiedy jego powieki się zamknęły, rozpięłam jego kajdanki, narzuciłam na niego szatę, po czym deportowałam go do jego pokoju. Westchnęłam po raz kolejny.
Musiałam znaleźć sobie inną zabawkę.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:08 pm

Zapukałam do drzwi. - Pani Profesor? - zawołałam zbolałym głosem - Potrzebuję pomocy...- oparłam się o ścianę obok drzwi. Tak mi się chciało pić... Tak bardzo mi głowa pękała... Same kroki jakie robiłam były dla mnie hukiem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:14 pm

Spojrzałam na nią.
- Wy zawsze czegoś ode mnie oczekujecie... Szczególnie pomocy z kacem. Niestety, byłam ostatnio zbyt zajęta, by go zrobić. Muszą ci wystarczyć tabletki przeciwbólowe i duża ilość wody.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:16 pm

- Ma może Pani? - zapytałam z nadzieją. Nie mogłam ustać, więc usiadłam na łóżku łapiąc się za głowę, zapominając zapytać się o pozwolenie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:18 pm

Wymamrotałam przekleństwo pod nosem.
- Mam. Chociaż jestem pewna, że równie dobrze ma ja pielęgniarka, która chętnie się tobą zajmie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:24 pm

- Znów ma Pani zły dzień? - zapytałam z troską patrząc na nią i czekając, aż poda mi tabletkę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:48 pm

- Możliwe - odpowiedziałam i wygrzebałam z szafki jedną tabletkę, po czym wcisnęłam jej ją do ręki. - Zażyj ją i poczujesz się o niebo lepiej.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:50 pm

Wzięłam tabletkę i przepiłam wodą ze szklanki. Odczekałam kilka sekund i wszystko mi minęło, jakbym wczoraj miała zwyczajny dzień trzeźwy. Zamrugałam oczami i spojrzałam na nią z podziwem. - Pani jest genialna! Dziękuję!
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:58 pm

- To tylko tabletki - wzruszyłam ramionami. - Nawet mugole muszą czasem czegoś używać, kiedy boli ich głowa i mają kaca. Zamiast moich idealnych mikstur mają jednak całkiem niezły zamiennik...
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyPon Lip 18, 2016 8:59 pm

- Chciałabym kiedyś spróbować działania jakiegoś eliksiru zrobionego przez Panią. Muszą być naprawdę świetnie przyrządzone, nie mylę się? - zapytałam z uśmiechem, uwadze mi umknęło, że bluzka mi się zsunęła ukazując nagie, śnieżnobiałe ramię.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:01 pm

- Niebawem rozpocznie się lekcja. Mam nadzieję, że do tego czasu minie ci ból głowy - rzuciłam i uśmiechnęłam się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptyWto Lip 19, 2016 6:54 pm

O wielka Morgano.. To ten uśmiech... Wpatrywałam się w nią, oniemiała z wrażenia i zachwytu. - J-j-już minął - wydukałam zauroczona. - Emmm... Mogę przyjść jeszcze do Pani po lekcji? - zapytałam
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:09 am

- Jeśli masz odpowiedni powód, to tak - rzuciłam tylko.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 9:48 am

- W sumie to i tak już się skończyło - odpowiedziałam i wzięłam oddech. Zdecydowałam się teraz wyłożyć karty na stół. Kilka punktów w dół raczej się nadrobi, teraz, albo nigdy. - Podobno... Lepiej jest wyładować emocje niż dusić je w sobie, inaczej wracają ze zdwojoną siłą - zaczęłam starając się dobrać jak najlepsze słowa. - Nie uważa Pani profesor tak samo? I... - nerwowo podrapałam się po ręce. - Jeśli Pani jest sadystką to... - przełknęłam ślinę. - to jednocześnie ma przed sobą masochistkę, na której mogłaby się wyładować - odpowiedziałam wypuszczając powietrze. Sukces, udało się. Pytanie czy nią jest... Miałam nadzieję.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:01 pm

Nawet nie wiesz, jak wielką sadystką jesteś - chciałam wymruczeć niskim, złowieszczym tonem, ale powstrzymałam się.
- Czy ty oby na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, co mi proponujesz? - zapytałam poważnie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:02 pm

- Tak. Wiem, że ryzykuję, bo pewnie Pani nie lubi tych praktyk... Nawet jako uczennica nie powinnam tego proponować, ale... Czuję, że muszę - odpowiedziałam i dopiero teraz zauważyłam swoje obnażone ramię. Nie poprawiłam bluzki by je zakryć.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:12 pm

- Nie mówiłam, że nie lubię. Stwierdziłam po prostu, że ty możesz w pewnym momencie tego nie znieść. Rozumiesz? Nie jestem delikatna. Nie lubię myśleć o uczuciach innych. Liczę się tylko ja. Jeśli nie jesteś gotowa wskoczyć na naprawdę głęboką wodę, to lepiej stąd odejdź. A jeśli ktokolwiek się o tym układzie dowie, będę musiała cię zabić, pamiętaj.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:14 pm

- Nikt się nie dowie, będę dyskretna, obiecuję - powiedziałam cicho i wstałam. - Wiem na co się piszę - dodałam i dłońmi złapałam dół swojej bluzki, pytająco patrząc na nią czy chce, bym to zrobiła.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:22 pm

- Ściągnij ją - rzuciłam tylko. - Nie wiesz, na co się piszesz. Wydaje ci się, że wiesz. Nie jestem jakąśtam sadystką. Niebawem to zrozumiesz... Ale wtedy może być za późno.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:23 pm

- A Pani nie wie, jaką ja jestem masochistką - odpowiedziałam z pewnością i się całkowicie rozebrałam, nie miałam już na sobie nic. Splotłam dłonie za sobą patrząc na nią i próbując odgadnąć jej emocje.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:30 pm

Uśmiechnęłam się tylko.
- Nie kazałam ci się całkowicie rozbierać. Słuchaj, co do ciebie mówię. Inaczej spotka cię kara, której nie będziesz w stanie aż tak łatwo znieść. Powiedz mi słowo, po którym mam przestać cię dotykać, tylko wywalić cię za drzwi i nigdy więcej ci ich nie otworzyć.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:32 pm

- Przepraszam. Nie wiem, czy istnieje takie słowo - zaśmiałam się nerwowo. - Chomik. Takie słowo.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:43 pm

- Czemu akurat "chomik"? - zapytałam podejrzliwie. Wydawało mi się, że jest to na tyle proste słowo, że kiedyś może je wypowiedzieć chociażby przesz przypadek. Wolałam się upewnić, że naprawdę ma to na myśli i się na to decyduje.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:44 pm

- Eh, no dobrze, więc... Quetzelcoatl może być? - uniosłam brew. Samo stanie nago przed nią już budziło we mnie uczucie uległości i podniecenie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:49 pm

- A co to w ogóle znaczy? - zwróciłam się do niej, po czym podeszłam do szafki nocnej i zaczęłam w niej grzebać w poszukiwaniu kilku rzeczy, które akurat podsunęła mi moja wyobraźnia.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:51 pm

- Właśnie nic i jest to trudne słowo, więc myślę, że pasuje tutaj idealnie - odpowiedziałam i zaciekawionym wzrokiem podążyłam za nią. Przeszły mnie miłe dreszcze.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:52 pm

- Nie zapomnisz go? - rzuciłam. - Jest takie prawdopodobieństwo. Całkiem spore. Pomyśl nad tym słowem. Masz czas do naszego następnego spotkania. Dziś będę delikatna... na tyle, na ile ktokolwiek może mnie nazwać delikatną.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 5:54 pm

- Nie zapomnę. W sumie nie wiem, czy chcę nawet je pamiętać - odpowiedziałam z uśmiechem. - Pomyślę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:01 pm

- Chcesz je pamiętać - wyszeptałam, po czym podeszłam do niej i pociągnęłam ją w stronę łóżka. Chwilę później popchnęłam ją lekko, a ona na nie opadła. Usiadłam okrakiem na jej udach i wplotłam dłonie w jej włosy, mocno ciągnąc jej w głowę w swoją stronę, abym nie musiała się za bardzo pochylać, aby ją pocałować. W chwili, w której nasze usta się złączyły, nie było jednak nic delikatnego.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:03 pm

Jęknęłam gdy pociągnęła, odwzajemniłam pocałunek czując ogarniające mnie szczęście i motyle w brzuchu. W końcu znalazłam kogoś pasującego do mnie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:07 pm

- Nie licz dziś na dużo więcej - powiedziałam do niej szeptem. Dopóki nie wymyśli sobie bezpiecznego hasła, nie zamierzałam się tak naprawdę do niej zbliżać. Chciałam jednak dać jej przedsmak tego, co może ją przy mnie spotkać i rozbudzić tak, aby niebawem po raz kolejny chciała do mnie wrócić.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:08 pm

- Ale Pani, ja już wymyśliłam i jestem jego pewna. Na 100 procent - odpowiedziałam cicho, patrząc na nią błagalnie totalnie podniecona. - Nie chce się Pani wyładować?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:22 pm

- Nie dziś - powiedziałam. - Masz jeszcze czas, żeby się wycofać. Nie protestuj i nie namawiaj mnie, bo zaraz wywalę cię za drzwi. Chcesz tego?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 EmptySro Lip 20, 2016 6:24 pm

- Nie chcę. Zdecydowałam, że należę do Pani - pokręciłam szybko głową. - Kiedy przyjść znów? - zapytałam patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Diany Blake - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Diany Blake
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diana Blake
» Pokój dwuosobowy
» Pokój jednoosobowy #2
» Pokój jednoosobowy #3
» Pokój jednoosobowy #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: