Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Diany Blake

Go down 
+4
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
Diana Blake
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptySro Lip 20, 2016 6:34 pm

- Jutro. Po lekcjach - odpowiedziałam jej i mocno ścisnęłam jeden z jej sutków. - Jak będziesz grzeczna, to czeka cię odpowiednia nagroda. Teraz jednak, idź stąd. Jeśli ktoś zacznie cię szukać, to mogą sprawdzać także u mnie. Nie było cię na lekcji. Nie chcę robić sobie niepotrzebnie kłopotów. Zrozumiano?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptySro Lip 20, 2016 6:35 pm

Jęknęłam głośno gdy ścisnęła. - Dobrze, przyjdę - szepnęłam. - Będę grzeczna, Pani - dodałam i czekałam, aż ze mnie zejdzie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptySro Lip 20, 2016 6:38 pm

Zeszłam z jej ud i usiadłam tuż obok. Uniosłam kąciki ust odrobinę w górę. Miałam ochotę napić się wina i posłuchać ulubionej muzyki. Uważnie wpatrywałam się jednak w to, jak dziewczyna się ubiera.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptySro Lip 20, 2016 6:39 pm

Wstałam i się ubrałam, podeszłam do drzwi i zatrzymałam się na chwilę - Dziękuję za dziś - powiedziałam z wdzięcznym uśmiechem. - Do jutra - wyszłam.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyPią Lip 22, 2016 1:02 pm

Przyszłam znów, świeżo po prysznicu, wyszykowana i wyperfumowana. Byłam w krótkiej czarnej sukience. Chciałam się dla niej postarać ze swoim wyglądem. Zapukałam do drzwi. - Można?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyPią Lip 22, 2016 7:01 pm

Skinęłam głową.
- Wejdź, wejdź. Możesz usiąść koło mnie - powiedziałam, po czym włożyłam zakładkę w odpowiednie miejsce książki.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyPią Lip 22, 2016 7:07 pm

Weszłam i usiadłam obok niej, spojrzałam jaką książkę czyta. - Jestem pewna tego słowa, tak jak i pewna tego, że mój masochizm jest równy Pani sadyzmowi. Więc nawet nie będzie sytuacji, bym zdesperowana przypominała sobie to słowo. Myślałam o tym po wyjściu, przez cały prysznic i nieprzespaną noc, wiem, że takie słowo wybieram oraz to, że nie będę nawet chciała go powiedzieć - powiedziałam patrząc na nią z pewnością siebie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Lip 24, 2016 12:38 pm

- A ja jestem pewna, że nie dotknę cię, póki tego słowa nie wymyślisz. Są pewne zasady, które nawet w BDSM trzeba przestrzegać. Takie są moje wymagania i moje warunki. Mówiłam ci, że bez tego słowa możesz do mnie nie wracać.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Lip 24, 2016 12:51 pm

- Ale przecież wymyśliłam! Wybrałam, że to Quetzelcoatl! - westchnęłam bliska załamania. Nie spodziewałam się, że będzie to szło tak ciężko i będzie miała opory wciąż. - Mówiłam, że jestem pewna, że to słowo...
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Lip 24, 2016 12:55 pm

- A ja jestem pewna, że to słowo nie istnieje. Wyjdź. Idź do Hogsmeade i pomyśl nad tym, jak powinno naprawdę wygląda bezpieczne hasło. W przeciwnym razie, więcej nie chcę cię tu widzieć. Zrozumiałaś?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Lip 24, 2016 12:56 pm

Warga mi zadrżała, czułam jakbym miała się rozpłakać. Tak się nastawiłam na dzisiejsze spotkanie, tak się cieszyłam, tyle o nim myślałam i... Nic? Kiwnęłam tylko głową i wyszłam z jej pokoju.
NP: Pub pod trzema miotłami.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyPią Lip 29, 2016 8:02 pm

Zatrzymałam się przed drzwiami pokoju. Stwierdziłam, że sama z siebie urozmaicę lekko nasze spotkanie. Ubrana w mundurek jakiejś mugolskiej szkoły, dość na moje oko ponętny i kuszący, zapukałam do drzwi. Kilka sekund przed jej odpowiedzią poświęciłam na przypomnienie sobie dwóch wymyślonych słów, które były przeznaczone dla naszej relacji. Wątpiłam, że kiedykolwiek z nich skorzystam, ale miały być fundamentem tej relacji.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyPią Lip 29, 2016 8:08 pm

Minęło kilka minut i nic nie usłyszałam, żadnej odpowiedzi. Może jej nie ma? Albo śpi? Ehhh... Westchnęłam ciężko i poszłam do dormitorium. Znów podniecona na samą myśl o spotkaniu zdecydowałam się sama siebie zaspokoić.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptySob Lip 30, 2016 11:31 am

Przyszłam znów, po drodze odwiedzając dormitorium by ubrać się tak jak wczoraj. Usiadłam na podłodze obok drzwi, nie wchodziłam do pokoju, domyślając się, że Diana jest jeszcze w klasie. Oparłam głowę na rękach i się zamyśliłam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptySob Lip 30, 2016 2:05 pm

Wstałam i prychnęłam. Nie to nie. Wyszłam.
NP: Bóg jeden wie gdzie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:23 pm

Zatrzymałam się przed drzwiami jej pokoju czekając na brata i Soo. Ostrożnie trzymałam minibombę, niekoniecznie trzeba była używać słowa zapalnika. Palec nie tam gdzie trzeba i śmierć na miejscu, z takiej odległości.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:25 pm

-No na co czekasz? Wio! -ponagliłam Isobel.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:25 pm

Dotarłem na miejsce, wziąłem bombę od Isobel, stojąc przed drzwiami pokoju. Wyjąłem różdżkę i skierowałem na drzwi. - Alohomora - schowałem do kieszeni. - Słowo zapalnik? - zapytałem siostrę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:26 pm

-Pewnie "giń szmato" hahah-powiedziałam opierając się o ścianę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:26 pm

- Azazel to rzuci lepiej niż ja - wyjaśniłam Soo. Moje dzieło nie było zbyt lekkie, wyjęłam z kieszeni notes i nabazgrałam na nim słowo, pokazałam bratu, nie chciałam mówić, bo wybuchłoby to tu na miejscu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:31 pm

- No... To słowo byłoby dobre - powiedziałem do Soo z uznaniem. Przeczytałem uważnie słowo na kartce, spróbowałem się nie roześmiać. Kopniakiem otworzyłem drzwi i wrzuciłem bombę na środek pokoju. - Chomik akbar! - zawołałem gdy wylądowała i zamknąłem drzwi szybko. Słychać było głośny huk, drzwi zadrżały. Otworzyłem je na chwilę. Materiał wybuchowy przewrócił szafę, rozwalił stolik, krzesła roztrzaskały się o ścianę, łóżko leżało przewrócone na bok, Diana cała czerwona od farby, a małe bomby roztrzaskały jeszcze okno i szafkę nocną. - No, ładnie - zamknąłem drzwi i odwróciłem się do nich. - Co teraz robimy?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:35 pm

Kiedy po wrzuceniu bomby Az otworzył na chwile drzwi, na moment odebrało mi mowę. Kiedy znów je zamknął zaczęłam się opętańczo śmiać. -Chyba... Chyba jednak zainwestuje w aparat! Hahah -wzięłam kilka oddechów. -Proponuje... Odjebać coś Gryfonom. Ot tak... losowy dom sobie wybrałam... Konkretnie dormitorium chłopców. ...-powiedziałam udając niewiniątko.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:36 pm

- Hmmm... Gryfoni... Nic do nich nie mam, ale przecież... Jakieś tam żarty nie zaszkodzą, tak? - roześmiałam się razem z Soo. - Chodźmy!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:37 pm

- Bo Carl? - zapytałem i poszedłem za Isobel.
NP: Dormitorium Chłopców (Gryffindor)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyWto Sie 09, 2016 2:38 pm

-Cooo? Nieee.. Pff.. jaki Carl..-powiedziałam szczerząc się do Aza i idąc razem z nim.
Next: Wiecie
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 2:23 pm

Usiadłam na brzegu łóżka, patrząc z wyczekiwaniem na ucznia.
- Co to do cholery miało znaczyć?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 2:30 pm

Wszedłem do pokoju rozglądając się. Mhhm, uroczy róż. Idealny dla opiekunki ślizgonów...-W sumie, to nic wielkiego. Można odkupić te talerze-wzruszyłem ramionami wkładając ręce do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 2:32 pm

- Pytam się, dlaczego je stłukłeś, kretynie. Nie obchodzi mnie to, że możesz iść do sklepu i kupić identyczne. Po prostu pytam, czy odebrało ci już do końca rozum, czy nigdy go nie miałeś, skoro się tak zachowujesz?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 2:35 pm

-Najwidoczniej-mruknąłem-Mogę dostać ostrzeżenie, minusowe punkty i stąd iść?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 2:43 pm

- A to by nie było za łatwe? - rzuciłam z uśmiechem. - Za karę masz wrócić do swojego pokoju, nawet na chwilę nie wkraczając już na Wielką Salę. Co więcej, nie możesz z nikim gadać, jeśli tylko ktoś będzie zaczepiał cię na korytarzu. Jutro rano posprzątasz całą Wielką Salą i zaklęciem, które wyczytasz dziś ze swojego podręcznika do zaklęć, posklejasz wszystkie odłamki talerzy, bawiąc się najpierw w układanie ich niczym puzzli. Ciesz się, że jestem tak łagodna, a teraz wyjdź. Jeśli nie zastosujesz się do moich poleceń, to długo nie pożyjesz.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 2:44 pm

-Cudownie-mruknąłem otwierając drzwi-Do widzenia-powiedziałem wychodząc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Diany Blake - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Diany Blake   Pokój Diany Blake - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Diany Blake
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Diana Blake
» Pokój dwuosobowy
» Pokój jednoosobowy #2
» Pokój jednoosobowy #3
» Pokój jednoosobowy #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: