Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz na parterze

Go down 
+10
Annabelle de Violine
Samantha Drought
Xavier Devers
Miyafuji Rina
Leticia Hale
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Diana Blake
Isobel Tokisaki
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:38 pm

-Ja wiem. Nic nie mowie przecież. -powiedziałam odsuwajac ja od siebie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:39 pm

- Więc czemu mnie odsuwasz? - zapytałam z obawą, patrzyłam z miłością w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:43 pm

-Bo jest mi trochę za ciepło. -skłamałam starając się patrzeć na nią, chociaż w tej chwili miałam ochotę się rozpłakac. Nadal się uśmiechałam. -Idź do niej kotku
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:44 pm

- Jebać ją. Ty jesteś najważniejsza. Ukrywasz coś przede mną, widzę to - powiedziałam cicho. W oczach wciąż miałam łzy.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:50 pm

-Nie płacz juz. Nic się przecież nie stało. -powiedziałam głaszcząc ją po policzku.-Chyba pójdę juz do siebie. Jestem zmęczona. -powiedziałam nadal się uśmiechając. Spałam dwa dni bez przerwy wiec byłam wyspany ale nie chciałam juz jej przeszkadzać. -Nie ukrywam nic
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:51 pm

- Będę płakać, stało się, a Ty coś ukrywasz i to widzę - wzięłam ją na ręce. - Bez dyskusji idziemy do mnie do dormitorium, póki regulamin nie obowiązuje - trzymałam ją stanowczo i z nią wyszłam.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:54 pm

Westchnęłam tylko i pozwoliłam się nieść.
Next: Tam gdzie ona
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Wrz 11, 2017 11:23 pm

Usiadłem na murku, żeby się przewietrzyć, naprawdę tego potrzebowałem. Nawet nie mogłem być w jednej sali z nią, bo już się denerwowała. W sumie się jej nie dziwię, jedynie żal mi jej, że trafiła na mnie, ale nie zamieniłbym chwil z nią na żadne inne. Były one wyjątkowe, na swój sposób dziwaczne, ale w większości pozytywne. Gdy usłyszałem swoje imię, spojrzałem wtamtą stronę i zobaczyłem moją kruszynkę, która szybko do mnie podbiegła.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Wrz 11, 2017 11:30 pm

Szłam rozglądając się za nim. Miałam nadzieje, ze nie wrócił do dormitorium. Mój uśmiech się poszerzył gdy go zobaczyłam, siedzącego na murku. Wspominałam już, że był żywym obrazem mękki i rozpaczy. Pewnie tak. Podbiegłam do niego trochę, by mógł mnie słyszeć i nabrałam powietrza w płuca.
- Tyler! - krzyknęłam i rzuciłam mu się w ramiona. Zawsze jego ramiona mnie uspokajały, zawsze miałam w nim wsparcie, więc chciałam by on miał też we mnie wsparcie. Postanowiłam uszanować jednak decyzje Rian i nic mu o niej nie mówić.
- Dlaczego tak wybiegłeś z sali? - spytałam, jednak na jego pytanie zdziwiłam się.
- Przecież jestem w Hogwarcie od zawsze, a ty od ilu? - zadałam kolejne pytanie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Wrz 11, 2017 11:36 pm

Wypuściłem ją z objęć by usiadła, obok mnie na murku, co też szybko wykonała. Jej pytanie bardzo mnie zaskoczyło, bo jakoś nigdy na nią nie trafiłem a tu tak nagle...bum i jest.
- Nieważne - odparłem szybko.
- Od kiedy jesteś w Hogwarcie ? - spytałem, jednak jej odpowiedź bardzo nie zdziwiła
- No już z 2 lata - odparłem bez namysłu wpatrując się w nią
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Wrz 11, 2017 11:44 pm

- Mam pomysł dlaczego się nie spotkaliśmy, ja zazwyczaj przesiaduje na wieży astronomicznej, a ty penwie na miotle - zaśmiałam się.
- Powiedz mi dlaczego tak szybko wyszedłeś dobrze wiesz, że masz we mnie oparcie - mruknęłam uśmiechając się. Tyler proszę powiedz mi to, będę wiedziała co z wami zrobić.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Wrz 11, 2017 11:52 pm

Gdy mnie zaczęła prosić od razu uległem. Miałem do niej pełne zaufanie, dlatego zacząłem od tego przez kogo wyszedłem z WS. Powiedziałem jej jak się nasza znajomość, opowiedziałem o naszych kłótniach i o tym co do mnie czuje, o moim pierwszym zostawieniu jej, o pięknych momentach spędzonych z nią w sypialni, albo na dworze, o tym jak była w szpitalu. Opowiedziałem jej o przykrej sytuacji, którą widziałem i następnym dniu, w którym wcale się do mnie nie odzywała. Później powiedziałem o wyjeździe i jaki jest powód mojego wyjazdu, a zakończyłem tym co działo się w stołówce i moich obaw. Gdy to skończyłem, Kate przytuliła mnie, a ja się w nią wtuliłem, potrzebowałem tego bardziej niż myślałem.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Wrz 11, 2017 11:59 pm

Słysząc jak o tym opowiada, zrozumiałam, że głównym problemem ich obojga jest niezrozumienie i domyślanie się, bez pytania drugiej osoby co się stało. Nie mogłam nic zrobić jak tylko go przytulić. Gdy już oboje troszkę się ustaliliśmy odsyłam się i spojrzałam w jego zmęczone oczy.
- Idz spać, ja będę miała na nią oko, by żaden jej nie dotknął i nie dyskutuj ze mną - dodałam szybko
- Radziłabym ci wziąć coś na sen np. eliksir słodkiego snu - mruknęłam, wiedząc, że przytakuje, uśmiechnęłam się, a następnie przytuliłam po raz kolejny.
Patrzyłam jak odchodzi a następnie sama to zrobiłam idąc w odwrotnym kierunku

Next > WS
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Wrz 12, 2017 12:03 am

Słuchałem jej uważnie, wiedziałem, że nie ma się o co z nią kłócić i tak jest teraz silniejsza psychicznie ode mnie. Przytaknąłem tylko na jej słowa głową i odwróciłem się, by iść spokojnie spać. Ale najpierw musiałem poprosić opiekunkę o przysługę.

Next > Skrzydło szpitalne
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 10:35 pm

Gdy znalazłam sie na korytarzu, oparłam sie lekko tyłkiem o parapet okna za którym zaczął padać lekki deszcz. Ułożyłam dlon na łokciu wyprostowanej drugiej ręki i wbiłam wzrok w swoje buty, czekajac na Tylera i coraz bardziej czujac tęsknotę za domem. A raczej za ludzmi w nim. Nie mowie o rodzicach i siostrze. Z nimi nigdy nie miałam dobrego kontaktu. Odkąd troche dorosłam, Minho przestał traktować mnie jak totalne dziecko. On i pani Kim ktora zajmowała sie naszym domem i służba byli dla mnie chyba najbliżsi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 10:46 pm

Znalazłem się na korytarzu, a stąd była prosta droga do dormitorium, jednak zauważyłem Rian, opierającą się o ścianę. Nie widząc nigdzie jej towarzysza, domyśliłem się, że czeka właśnie na niego, więc przyspieszyłem kroku chcąc znaleźć się już w pokoju.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 10:49 pm

Podniosłam głowę kiedy usłyszałam kroki zbliżające sie w moja stronę. Podniosłam głowę z lekkim uśmiechem wiedząc do kogo należą. Jednak gdy w tym momencie Puchon mnie minął, Rozchylilam usta ze zdziwienia. Odbiłam sie od parapetu i podpieglam do niego, łapiąc go za nadgarstek i stając przed nim. Zmarszczyłam brwi i lekko przekrecilam głowę patrzac na niego pytająco.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 10:55 pm

Gdy poczułem,że dziewczyna łapie mnie za nadgarstek, przewróciłem oczami ze zdenerwowania
- Czego? - warknąłem, patrząc jej w oczy.
- Możesz mnie puścić? Śpieszę się - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 10:58 pm

— Gdzie? Do kogo?— zapytałam unoszac brwi.
— Co ci sie stało?— dodałam patrac co działo sie w jego oczach. — Tyler?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 11:00 pm

- Na trening - mruknąłem szybko, nie zastanawiając się nad słowami. Oczywiście było to kłamstwo wymyślone na szybko.
- Nic mi się nie stało - odparłem - Mogę już iść? - spytałem, rozglądając się po korytarzu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 11:03 pm

Zacisnelam zeby i spojrzałam na niego.
— Po pierwsze. Łżesz jak pies. Po drugie. Zanim zaczniesz sie wkurwiac to pytaj. A po trzecie. Dzięki za zaufanie kochanie. — prychnelam i gwałtownie puściłam jego rękę. — Pierdol sie balwanie. — mruknęłam odsuwając sie z jego drogi i wskazałam ręka drogę.
— Na co kurwa czekasz? Idz. Rozpierdol pół dormitorium. A nie... Sorki... Na "TRENING". — powiedziałam kreśląc znak w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 11:12 pm

- Wiesz ufałem i nie wątpiłem w Ciebie, ale akcje z Gryfonem, a teraz tym gostkiem to dla mnie za dużo - odparłem.
- Jesteś seksowna i to w cholerę, ale jak widać aż za - mruknąłem z lekkim uśmiechem.
- Dzięki, że wierzysz iż staram się panować nad agresją, naprawdę to widać - westchnąłem i przetarłem oczy.
A następnie ruszyłem do dormitorium, nie oglądając się za siebie.

Next > Dormitorium Puchonów
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyWto Lis 14, 2017 11:15 pm

Po raz kolejny nie wierzyłam ze powiedział cos takiego. Patrzyłam za nim kiedy odchodził, czujac jak zbierają mi sie łzy w oczach. Spuscilam głowę po czym ruszyłam w druga stronę, wychodząc po chwili na deszcz.


Next: Błonia
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyNie Sty 07, 2018 11:41 pm

W połowie korytarza zatrzymałam sie, zauważając ze pada śnieg. Podeszłam do okna i wyjrzałam przez nie z rozchylonymi ustami, gapiąc sie jak zaczarowana na padający snieg. Chyba sie ubiore i wyjdę na zewnatrz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyNie Sty 07, 2018 11:57 pm

Widząc dziewczynę stojącą przy oknie, postanowiłem skorzystać z okazji i przu okazji dopilnować by mi nie uciekła. Położyłem dłonie po obu stronach jej ciała.
- Co się dzieje Rian? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyNie Sty 07, 2018 11:58 pm

Slyszac swoje imię, chciałam sie cofnac jednak zostałam jakby otoczona przez Puchona.
— Pada śnieg...— powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:01 am

- Nie pytałem co się dzieje na dworze, tylko co dzieje się z Tobą - mruknąłem.
- Dlaczego tak dziwnie reagujesz? - spytałem, mając na myśli sytuacje w stołówce.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:03 am

— Jak dziwnie?— zapytałam zaciskajac dłonie na książce ktora przyciskałam do piersi.
— A jak powinnam reagować?— dodałam znow czujac jak serce tłucze mi w piersi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:06 am

- Nie wiem - odparłem, lekko się odsuwajac by dać jej przestrzeń.
- Ale nie tak wyobrażałem sobie nasze ponowne spotkanie - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:11 am

Odwrocilam się do niego, lekko marszcząc brew.
— Jakie ponowne?— zapytałam przekrzywiajac głowę.
— Wybacz... Ale... O co Ci chodzi?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:27 am

Słysząc jej słowa zacząłem mrugać oczami, nie odrywając od niej wzroku.
- No niewidzialiśmy się przez święta i sylwester Shin - mruknąłem.
- Liczyłem na przywitanie jak z peronu, gdy wróciłem z Brazylii. No w sumie trochę lepsze - uśmiechnąłem się do niej.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:30 am

— Nie mow do mnie po nazwisku...Ty.— warknelam.
Powitanie jak z peronu? Po powrocie z Brazyli? Czyli jak? Niewiele myśląc chwyciłam jego dlon i usciskalam ją entuzjastycznie.
— Witaj w Angli...!— powiedziałam z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:33 am

Widząc jej gest, otworzyłem usta, a następnie je zamknąłem. Zacząłem się powoli od niej odsuwać, a gdy natrafiłem na ścianę po drugiej stronie, zsunąłem się bezwładnie po niej.
- Wiesz chociaż jak mam na imię? - spytałem z nadzieją w głosie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:35 am

Zdziwiłam sie nieco jego reakcja. Myślałam ze o to chodziło No...
— Mm Tak...— powiedziałam. Skoro on znał moje to ja powinnam znać jego.
Podeszłam do niego powoli i ukucnelam.
— Dobrze się czujesz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:39 am

- Powiedz je - mruknąłem, patrząc na nią.
- Powiedz jak mam na imię - dodałem, widząc że przy mnie kuca.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:45 am

— Mmm... No dobra nie pamiętam ale ja rzadko kiedy zapamiętuje imiona..— powiedziałam szybko.
— Za duzo ludzi w szkole po prostu..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:49 am

Może i rzadko, ale moje mówiłaś przez sen - powiedziałem w myślach.
- Rozumiem - zdobyłem się na lekki uśmiech, który posłałem dziewczynie.
Wstałem, przytrzymując się ściany.
- Tak w ogóle to Szczęśliwego Nowego Roku -
mruknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 12:52 am

Lekko zmarszczyłam czoło wstając wraz z nim.
– Skar..Ej..— powiedziałam poprawiając sie szybko. Brawo Rian. Od razu zedrzyj z niego ubrania.
— No... wzajemnie... Wszystko okej?— zapytałam kładąc mu dlon an ramieniu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 7:03 am

Teraz już nie wiedziałem czy robi sobie ze mnie żarty czy nie. Nie mogłem uwierzyć że naprawdę mnie nie pamięta, bo wszystko co razem przeżyliśmy ona zapomniała.
- Naprawdę mnie nie pamiętasz? - spytałem, spuszczając wzrok.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 10:50 am

— Nie znam Cię wiec jak moge cie pamietać?– zapytałam w koncu.
— Mamy razem jakies zajecia w ogole?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 11:04 am

- Nie, nie - odparłem i uśmiechnąłem się lekko.
Wziąłem kilka oddechów i narzuciłem na siebie maskę obojętności.
- Muszę lecieć - mruknąłem.
- Trzymaj się - dodałem na odchodne - i unikaj Gryfonów - zaśmiałem się sztucznie, znikając z pola jej widzenia.

Next > Dormitorium Puchonów
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 EmptyPon Sty 08, 2018 11:09 am

Stałam przez chwilę w miejscu patrzac za chłopakiem lekko zdezorientowana.
Obraził sie bo nie wiem jak ma na imię? Ja bym sie nie obraziła gdyby nie znał mojego jeju...
Nie do konca rozumiejąc o co mu chodzi, powloklam sie do swojego dormitorium zeby ubrać sie w cos cieplejszego i wyciągnąć Magnusa na śnieg.


Next: Dorm Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz na parterze
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Łazienka chłopców na parterze
» Łazienka dziewcząt na parterze
» Korytarz między dormitoriami
» Korytarz na piątym piętrze
» Korytarz na czwartym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: