Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz na parterze

Go down 
+10
Annabelle de Violine
Samantha Drought
Xavier Devers
Miyafuji Rina
Leticia Hale
Christine Stephens
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Diana Blake
Isobel Tokisaki
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 7:54 pm

- Nande monai - odpowiedziałam odruchowo. Zastanowiła mnie jej przeszłość, przygryzłam wargę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 7:56 pm

-Nic?- Zapytała i kiwnęła głową. Um..arigatou...sama pewnie bym błądziła dalej w lochach. -Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:01 pm

- Nie ma sprawy - odpowiedziałam z uśmiechem. Wyciągnęłam rzecz, którą tam znalazłam, podłużne, nie kanciaste. - Patrz co tam znalazłam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:02 pm

-Co to jest?-Zapytała. Ja jedynie znalazłam szczury..- Mruknęła.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:10 pm

- To chyba ten światłowygaszacz, który kiedyś wynalazł Dumbledore - powiedziałam i użyłam swojego znaleziska. Światło z pobliskiej latarni poleciało do rzeczy. Gdy nacisnęłam inny przycisk, poleciało do niej. - Wow.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:16 pm

-Niezła zabawka. - Powiedziała. Nagle przytuliła się do Letycji. Wtuliła się z nie wiadomo z jakiego powodu. Umilkła, mając mętlik w głowie.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:18 pm

Spojrzałam na nią lekko zaskoczona, ale objęłam i wtuliłam w siebie. Niech się czuje lepiej, widziałam, że jest zagubiona. Jeśli mogę ją wesprzeć choćby i tym, to chętnie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:21 pm

-Gome..-Szepnęła cicho. Wtuliła się do niej. -Na pewno nie masz nic do roboty? - Zapytała cicho.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:22 pm

- Nie, nie mam, spokojnie - odpowiedziałam i oparłam się o okno zamyślona, wciąż ją przytulając.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:25 pm

Przymknęła oczy i po dłuższej chwili usnęła. Od czasu do czasu mruknęła coś pod nosem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:35 pm

Przewróciłam oczami, ale nie wstałam i nie budziłam jej. Pogrążyłam się w rozmyślaniach.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:40 pm

-Otworzyła leniwie oczy. nagle się zerwała.
-Gome...-Powiedziała od razu. Um..to nie było celowe..-Odparła.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:42 pm

- W porządku - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:45 pm

-Co w tym śmiesznego? - Zapytała zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:46 pm

- Nic nic - pokręciłam głową, spojrzałam na nią. - Chociaż nie robisz okropieństw podczas snu - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:49 pm

-Niby jakich? - Zapytała. Autentycznie ją zaciekawiło co miała na myśli.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:53 pm

Zatkało mnie, przypomniały mi się te wszystkie nieprzyjemne wspomnienia. Mina mi zrzedła, nie odpowiedziałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 8:56 pm

-Nie chcesz to nie mów, ale chyba wiem co byś powiedziała. - Uśmiechnęła się pod nosem. Mattaku, chyba właśnie se coś przypomniałam...-Powiedziała i zaśmiała się. Wiesz co, bądź po prostu sobą i tyle. Sis mi tak kiedyś powiedziała. - Odparła.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:02 pm

- Jeśli będę sobą, to cała szkoła się zbierze by mnie zlinczować, a tego bym pewnie nie przeżyła - odpowiedziałam z powątpiewaniem w jej słowa.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:05 pm

Zastanowiła się chwilę.
-Aż tak źle?- Zapytała. Nie będę pytać. Ale nie jesteś taka zła. - Zachichotała. To co sis czasem robiła to..hm..wygłupy, i czasem dostawała szlaban za to...-Zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:10 pm

- Wiesz... Zależy, czy znasz w tym umiar i nad tym panujesz - odpowiedziałam wbijając wzrok w ścianę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:12 pm

-Mogę posłuchać. - Odparła. I tak nie mam nic do roboty.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:12 pm

Zacisnęłam usta w wąską linię, znów milczałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:18 pm

Spojrzała na nią i przytuliła się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:19 pm

Objęłam ją ręką, zamknęłam oczy wyciszając swoje czarne myśli.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:23 pm

Spojrzała na nią katem oka. i chyba się domyśliła o co jej chodziło. Przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:24 pm

Oddychałam powoli obejmując ją, oparłam się wygodniej o szybę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:28 pm

Położyła nieświadomie głowę na jej klatce piersiowej i przysnęła.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:30 pm

Pogłaskałam ją delikatnie po włosach, sama lekko już usypiałam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:33 pm

Spała tak przy niej i coś czasem mruknęła pod nosem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:35 pm

Oparłam głowę o jej głowę sama zasypiając.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 9:37 pm

Spała niewzruszona, twardo. Ciekawe czy jakby tajfun przeszedł, czy by się obudziła.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptySob Lip 16, 2016 11:02 pm

O dziwo spałam spokojnie, nic nie robiłam przez sen. Oddychałam normalnie. Nic mi się nie śniło.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 10:21 am

Przebudziła się i spojrzała ukradkiem na Letycję. Nic nie mówiła. Zastanawiała się która to godzina. Po dłuższej chwili postanowiła się przejść.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:34 pm

Zatrzymuję się na chwilę, a wtedy ktoś na mnie wpada i przywraca się to tyłu. Sam
-Przepraszam- mówię i podaję jej rękę, żeby wstała
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:38 pm

Postanowiłam się przejść na łąkę. Moje myśli dalej krążyły wokół tego czy powiedzieć Mortowi o tym, co robiła Letycja. Przerwało mi to zderzenie z czyimiś plecami. Po chwili straciłam równowagę i upadłam na podłogę, a nie za głośny huk odbił się echem po korytarzu. Spojrzałam w górę i złapałam chłopaka za dłoń-Nic się nie stało-odparłam
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:41 pm

-Idziesz w jakimś konkretnym kierunku?- uśmiecham się ironicznie.
Tak, nie mam co robić. I tak, pójdę za nią
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:45 pm

Puściłam jego rękę chowając je za siebie. Tak po prostu.-W sumie miałam w planie wybrać się gdzieś na świeże powietrze-powiedziałam po chwili-Tak dla odmiany niż siedzenie w bibliotece-dokończyłam w myślach.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:54 pm

-Przejdę się z tobą- to nawet nie jest pytanie. Ale jak coś będzie nie tak, to mogę sobie pójść.
Idziemy w stronę głównych drzwi i wychodzimy na zewnątrz
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:55 pm

W milczeniu idę obok.

NP Łąka
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyNie Lip 31, 2016 9:29 pm

Przyszłam tu i usiadłam na parapecie. Westchnęłam patrząc w ścianę. Noelle była prześliczna, potrafiłam słodzić się na samą myśl o niej, ale potrzebowałam tu trochę odsapnąć by nie przesadzić ze swoim zachwytem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyNie Lip 31, 2016 9:34 pm

Szłam równym, wściekłym krokiem. Miałam dość wszystkiego i jeden jakiś niepotrzebny ruch czy słowo doprowadzi mnie do furii. W tej chwili nie myślałam o niczym. Co mnie sprowokowało do ponownego ataku!? Oddychałam ciężko, nie zwracając na nic uwagi.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyNie Lip 31, 2016 9:38 pm

Przeniosłam wzrok na jakąś dziewczynę, która tędy szła. Wyglądała na wściekłą. Zeskoczyłam z parapetu, gryfonka, więc raczej nie powinno pójść ciężko. - Hej, coś się stało? Oh, to oczywiste, że tak, jestem idiotką - westchnęłam. - Co się dzieje? Może mogę Ci pomóc.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyNie Lip 31, 2016 9:47 pm

- Wiesz co raczej nie możesz mi pomóc, nikt nie może mi pomóc. - patrzyłam nerwowo wszędzie, tylko nie na dziewczynę - Stało się prawda? - mówiłam jak chora psychicznie, w końcu wgłębiając się w jej oczy - Czemu kurwa ja, a nie ona? Czemu ja tam trafiłam, a ona już kurwa nie? - tłumiłam w sobie płacz, zaciskając pięści, wbijając paznokcie w skórę.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 EmptyNie Lip 31, 2016 9:48 pm

Przygryzłam wargę, podeszłam bliżej by spojrzeć w jej oczy i położyć ręce na jej ramionach. - Mogę wiedzieć o co chodzi? Może jakoś Cię pocieszę albo coś...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz na parterze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na parterze   Korytarz na parterze - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz na parterze
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Łazienka chłopców na parterze
» Łazienka dziewcząt na parterze
» Korytarz między dormitoriami
» Korytarz na piątym piętrze
» Korytarz na czwartym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: