Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+24
Maddie Miller
Kai Joshua Graham
Viktoria Evans
Jason Smith
Eist Bloomkvist
Ilaria Salerno
Lykon Norris
Emily Black
Willow Harrison
Rose Weasley
Kath Black
Scarlett Dune
Alex Riddle
Katie Marow
Nathan Collins
Gregory Martin
James Shadows
Preston Blue
Isobel Tokisaki
Sophie Neveu
SooAh Kwon
Charlie Caufield
Alessia Tokisaki
Christine Stephens
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 9:52 pm

- Może kiedyś się przyzwyczaje - usmiechnąłem się i przełożyłem dłoń przez jej ramię - ale póki możesz to się powstrzymuj - powiedziałem, cały czas się uśmiechając i pocałowałem ją w czoło
- Gdzieś konkretnie zmierzamy? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:06 pm

Nie odezwałam się na jego słowa. No co miałam powiedziec? Najchętniej to wykleilabym cie naklejkami "kocham cie", mówiłabym ci to na. Dzien dobry, dobranoc i w ogole pięćset razy dziennie? Nie. Wiec nic nie powiedziałam.
Nabrałam powietrza by odpowiedziec na jego pytanie.
— Nie... Po prostu... Przez błonia. Sa duże. Jest gdzie chodzic...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:09 pm

- Okej to chodźmy - odparłem i pociągnąłem dziewczynę za sobą
- Czyli co mieszkasz we Włoszech tak? - dopytałem, przerywając ciszę - A co roku we wrześniu przyjezdzasz do Londynu tak?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:11 pm

Pokręciłam głowa.
— Nie byłam jeszcze w nowym domu... Od razu z Korei przyjechałam tu... Jestem w Hogwarcie po raz pierwszy. — wyjaśniłam. — I po raz pierwszy byłam w Londynie po to by dostać sie na Pokątną.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:14 pm

- A twoje rodzeństwo? - spytałem - Nie chodzi do żadnej szkoły? - popatrzyłem na nią i zdjąłem rękę z jej ramienia - W sumie o ile oni są od ciebie starsi albo młodsi?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:15 pm

— Nie chodzą. — powiedziałam. Spojrzałam na jego rękę gdy ja zdjął z mojego ramienia. Odsunęłam się lekko by dać mu przestrzeń.
— O pięć lat. — odparlam. — Starsi
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:17 pm

- Czyli już pracują, tak? - dopytałem - W sumie zazdroszcze ci, że masz rodzeństwo, nigdy nie chciałem byc jedynakiem, ale dobrze, że starzy nie mają kolejnego dziecka, za bardzo zostało by skrzywdzone
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:21 pm

— Tak. — przytaknelam. — Oboje w świecie mugoli. — dodałam.
— Dlaczego? Z takim bratem to chyba byłoby dobrze..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:23 pm

- Byłby pewnie ode mnie młodszy o kilka lat, ale moi rodzice to buce więc by się nim nie opiekowali, a ja też pewnie bym się nim nie zajmował. Poza tym wolał bym siostrę - odparłem
- Myślałem że twoja rodzina pracuje w świecie czarodzieju - powiedziałem zdziwiony
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:24 pm

— Siostre? Dlaczego siostre? Dziewczyny to większy problem..— powiedziałam.
— Nie... W branży muzycznej łatwiej w świecie mugoli. — zasmialam się.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:26 pm

- Może i większy, ale są bardziej urocze od chłopców - zaśmiałem się
- W branży muzycznej? Już coś osiągnęli? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:30 pm

— No... Oboje sa juz po debiucie. — powiedziałam. — Daj spokoj. Dziewczyna.. Do tego młodsza.. fuj fuj
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:32 pm

- Mówisz tak bo jesteś młodsza - zaśmiałem się
- Jakoś nigdy o nich nie słyszałem - odparłem zgodnie z prawdą, nie kojarzyłem nikogo z nazwiskiem Shin
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:34 pm

— Nie dlatego... Po prostu..— wzruszyłam ramieniem.
— Bo po pierwsze, karierę robia w Korei, a pp drugie, tam nie ma czegoś takiego jak imię i nazwisko... To znaczy nie debiutowali solo tylko w zespołach po kilku latach trenowania. Tam kazdy, albo większość maja pseudonimy zeby ludzie spoza Azji mogli sobie z nimi poradzic.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:36 pm

- Rozumiem - odparłem - też zamierzasz iść w ich ślady? - spytałem
- Dam sobie rękę uciąć że żadne z nich nie ma stałego związku
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:38 pm

Zaśmiałam się i nic nie odpowiedziałam. Nie poszłam w ich ślady. Ale juz dawno poszłam "w świat". A raczej w Azje i niektóre czesci świata.
— Nie mogą byc w związku. — odparlam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:40 pm

- Bo są w trasie - odparłem - Długo już tak są poza szkołą w sensie wiesz rozwijają swoją karierę? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:44 pm

— Nie dlatego ze sa w trasie...— przewróciłam oczami. No dobra, wiem ze ludzie spoza Azji ciezko to łapią...
— No... Odkąd skończyli 17 lat... Czyli 6 lat juz. — odpowiedziałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:49 pm

Złapałem ją w talii i przeciągnąłem do siebie
- Wiedziałem, że nie masz 15 lat - odparłem, uśmiechając się i złaczyłem gwałtownie nasze usta. Smakując jej cudnych ust, po raz kolejny. Następnie odchyliłem się i położyłem swoje czoło na jej
- Jesteś tylko o rok ode mnie młodsza - stwierdziłem, uśmiechając się łobuzersko. Zjechałem dłońmi na jej tyłek i ścisnąłem go.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:54 pm

Spojrzałam na niego zaskoczona gdy mnie do siebie przyciągnął. Ułożyłam dłonie na jego policzkach gdy gwałtownie i boleśnie wpil się w moje wargi.
Oddychałam szybciej gdy się odsunął odrobine
— Nieprawda...— mruknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 10:57 pm

- Skarbie, zdradziłaś mi wszystko - pocałowałem ją przelotnie
- Przeleciałbym cię...- odchrząknąłem - przeleciałbym się miotłą - odparłem, uśmiechając się
- Już nie musisz udawać - zaśmiałem się - jestem dość sprytny
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 11:00 pm

— Dałabym się przelecieć.. Na swojej miotle. — powiedziałam rowniez się uśmiechając.
— Nie jestes. Mam PRAWIE 18 lat..— prychnelam. Przeniosłam dłonie na jego kark i ramiona.
— Jeszcze kilka dni... Dasz radę..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyPon Sie 21, 2017 11:04 pm

- A kiedy kończysz 18 lat? - spytałem
- Nie wiem czy twoja miotła byłaby dobrym miejscem do tego typu rzeczy - powiedziałem,cały czas się uśmiechając
- Z czym mam dać radę przez kilka dni? - spytałem jej
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:05 am

– Kiedys... Niedługo..– mruknelam.
— Z nie uprawianiem seksu ze mna. — przewróciłam oczami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 11:46 am

- Coś ty taka tajemnicza, co do swojego wieku? - zapytałem
- Ale ja już nie chce - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 1:21 pm

— Czego nie chcesz? Wytrzymywać? Sam to ustaliłeś..— mruknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 2:06 pm

- Sam ustaliłem i sam to zakańczam - odparłem
- Po tym jak ukończysz szkołę, gdzie chcesz mieszkać? - spytałem, puszczając jej talie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 4:48 pm

Gdy tylko zdjął dłonie z mojego pasa, odsunęłam się szybko.
— Szczerze? Dobrze mi było w Korei... Zarabiałam własne pieniadze, czułam się dobrze wsród ludzi... Tutaj jestem po prostu Rian... — wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 4:53 pm

- To po co tu przyjeżdżałaś? - spytałem - Jeżeli mi byłoby dobrze z rodzicami to bym nadal z nimi mieszkał - odparłem
- Czyli w Korei zarabiacie na siebie od 17 roku życia, tak? Większość z was idzie w karierę muzyczną?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:02 pm

Spojrzałam na Tylera jak na debila. Znow.
— Tyler. Przyjechałam tutaj... Bo rodzice się przeprowadzili... Rozumiesz? Chcieli zebym była blizej domu...— mowilam powoli i dosadnie.
— Nie... W Korei jesli chcesz zostac piosenkarzem czy piosenkarką to najlepiej isc do wytworni, chyba ze sama cie znajdzie, przejść przesłuchanie i jak cie przyjmą to trenujesz potem przez kilka lat. Niektórzy zostają trainee juz wieku 12 lat. I nie większość. Koreańczycy to tacy sami ludzie jak Ty... No moze nie do konca ale tez sa prawnikami, lekarzami, sprzataczami, maja sklepy i tak dalej...— wyjaśniłam. — Ja nie poszłam w stronę muzyki bo to nie dla mnie... To duzo wyrzeczeń.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:10 pm

- No wiesz skoro tam ci było lepiej, to po co się przeprowadzali? Ja bym został tam gdzie mi lepiej - odparłem
- A czy większość Koreańczyków to nie wokaliści albo członkowie zespołów muzycznych? - spytałem patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:14 pm

— Nie wiem. Tak jest i juz. — powiedziałam.
Na jego kolejne słowa uniosłam brew i nic juz nie powiedziałam, ruszając powoli dalej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:31 pm

- Mhm - mruknąłem i kierowałem się przed siebie, patrząc kątem oka czy dziewczyna też idzie w tym samym kierunku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:39 pm

Znow schowałam rece za plecami, wbijając wzrok w ziemie. Wyobrażenie niektórych ludzi o Koreańczykach jest czasami śmieszne... Lekko żałosne ale głownie śmieszne. No ale nic... Wiedza tyle na ile pozwoli im mugolski internet albo media.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:47 pm

Mimo, że rok dopiero niedawno się zaczął już miałem ochotę wracać do słonecznej i imprezowej Brazylii. Chyba jedyne czego mi brakowało w świecie czarodzieji to nielegalnych wyścigów samochodowych. Niby mamy te maszyny u nas bardziej podrasowane, ale to mugolska motoryzacja jest najlepsza.
Szliśmy wprost przed siebie a każde z nas mimo, że było blisko drugiego, było w zupełnie innym świecie*
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:49 pm

Podniosłam głowę, omiatając wzrokiem błonia i spojrzałam na Tylera. Nadal idąc przed niebie, zaczelam się lekko przysuwac. Gdy juz byłam blisko niego, zahaczyłam jego mały paluszek swoim. Nie wiedziałam czy moge go złapać za rękę normalnie ani objac wiec zrobiłam to najdelikatniej jak się dało.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 5:54 pm

Otrząsnąłem się z amoku dopiero, gdy jej ciepła ręka dotknęła mojej. Zabrałem dłoń z jej dłoni i położyłem na jej ramiona, przyciągając bliżej siebie. W sumie tal bardzo wygodnie mi się szło.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:03 pm

Na krotki moment zrobiło mi się przykro gdy zabrał rękę. Jednak potem przyjemne ciepło rozeszło się po moim sercu gdy mnie objął.
— Co robisz na codzień w Brazylii?— zapytałam ciekawa.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:07 pm

- Śpię - zaśmiałem się - zależy też jaki jest dzień, ale ogólnie uwielbiam Brazylię za nocny tryb życia, częste karnawały i najlepsze imprezy. A ty co robisz jak nie jesteś w szkole? - spytałem - Tylko nie mów mi że się uczysz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:36 pm

Zasmialam się.
— Uczę się... Rowniez. — odparlam. — Zazwyczaj pracuje. — powiedziałam. — No albo śpie. Ewentualnie ciagle jem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:39 pm

- Pracujesz? - spytałem zdziwiony - w jakiej branży?
- No w sumie moje wakacje składają się z jedzenia - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:41 pm

— No... Od jakichś 10 lat...— parsknelam śmiechem. — A moze i wcześniej... — zastanowiłam się. Nieważne.
— Modelingowej tak jakby...— podrapałam się w skroń.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 6:44 pm

- Chcesz mi wmówić że jako 8latka byłaś modelką? - spytałem zdziwiony
- Ja bym się naprawdę stamtąd nie ruszał
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 7:20 pm

— Najpierw jako 3 latka a potem 4 i 6 latka...— wyjaśniłam. — Miałam troche przerwy ale potem znowu... Wiesz co to jest ulzzang?— zapytałam podnoszac głowę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 EmptyWto Sie 22, 2017 7:26 pm

- Czyli jesteś sławna - odparłem
- Tak wiem - odparłem - wyjaśnić? - spytałem, unosząc brew
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 22 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: