Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+20
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Lexy Tuan
James Shadows
Noelle Morgan
Cynthia Chase
Christine Stephens
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Annabelle de Violine
Diana Blake
Nelly de Violine
SooAh Kwon
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySob Cze 11, 2016 12:09 am

Błonia otaczające Hogwart.Błonia Hogwartu Blog_cr_4413874_7277765_sz_hogwart3nnn
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:06 pm

Usiadłam sobie na trawie, kontynuowałam tutaj to, co robiłam w pustej klasie. Tu jakby czułam się bezpieczniej, spokojniej. Przyglądałam się wielu rzeczom, wciąż obrażając samą siebie w myślach i wypominając sobie wszystko. Jak ja się pokażę teraz komukolwiek? Wstyd mi było tego co zrobiłam. Siedziałam wbijając wzrok w trawę pod moimi nogami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:14 pm

Brunet zauważył gdzie dziewczyna siedzi, odetchnął i poszedł do niej. Usiadł na trawie obok rudowlosej, niezbyt blisko by ją nie przestraszyć."Hej, wszystko ok?"
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:17 pm

- Nic nie jest okej, nie wiem czy kiedykolwiek będzie ze mną okej - odpowiedziałam temu chłopakowi z Gryffindoru, co się użerał z tym rudym. Twarz chowałam w kolanach, nie zadałam sobie trudu by na niego spojrzeć, po samym głosie spokojnie rozpoznałam go. Słyszałam go czasami w Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:22 pm

"Heh, spokojnie, że mną też nie." Kurt powiedział, widać było że coś ją martwiło, w końcu czasem zachowywała się dziwnie."Jestem Kurt, a ty?" Spytał się jej, podając rękę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:26 pm

- I... Isobel - odpowiedziałam jakby obrzydzona wymawianiem swojego imienia. Nie widziałam jego ręki, wciąż powracały do mojej pamięci poprzednie wydarzenia, Dianę ochrzaniającą mnie, odejmującą 10 pkt, cały czas to słyszałam w swojej głowie, potem Chris i jej słowa. Nie zauważyłam że paznokciami rozcięłam sobie skórę na wnętrzach dłoni. Złapałam się za głowę mając dość.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:41 pm

Chłopak posmutniał gdy zobaczył jak się dziewczyna zachowywała."Hej, Isobel. Spójrz na mnie." Kurt położył ręce na jej ramieniu i dłoni, by zwrócić uwagę."Nie wiem o co chodzi, ale nie chce cię widzieć w takim stanie." Wziął oddech, było trudne dla niego uspakajanie inny."To znaczy, pewnie jesteś zdenerwowana i chcę ci pomóc jeżeli mogę."
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:46 pm

Podniosłam głowę, trzęsłam się, a oczy miałam szeroko otwarte. Spojrzałam na niego, nie dało się odgadnąć moich emocji, a tak naprawdę czułam się załamana. - Nie da się mi pomóc, no chyba że zdejmując mnie z kadru. Mam takie wielkie marzenie, a już tutaj nawet nie daję sobie rady. Co ja myślę o spełnieniu tego marzenia, to chore! - powiedziałam głośniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:51 pm

"Nie każde marzenie łatwo spełnić." Farbowany brunet zaczął."Nie każdy da sobie radę że wszystkim, ja mam problemy z rzucaniem zaklęć, nie mówiąc o tym że magiczne istoty mnie przerażają jeszcze." Pogłaskał ją delikatnie po plecach uspokajająco."Musisz po prostu podtrenować i dasz radę."
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 7:55 pm

- Ale też chodzi o to jaka jestem... Nie mogłam się powstrzymać by zerknąć na naszą nauczycielkę! Tak samo na zielarstwie! Jestem nienormalna, SooAh miała w stu procentach rację, nie tylko ona nawet... - odpowiedziałam coraz bardziej nakręcona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 8:04 pm

"I co z tego! Mi też..." Spojrzał w bok z rumieńcem."Podobają się nauczyciele, nawet dwóch..." Wiedział że nie powinien o tym zbytnio mówić, ale w końcu próbował ją pocieszyć."To że podoba ci się ktoś to nie problem, zauroczenia są normalne."
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 8:06 pm

- Sama nie wiem już, która mi się podoba... Wystarczy że zacznie lekko dominować i od razu wariuję ze szczęścia... - złapałam się za usta. Jasna cholera! Powiedziałam za dużo! Znów złapałam się za głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 8:09 pm

Kurt spojrzał się na nią i po chwili zaśmiał się trochę."W-wybacz, n-nie sądziłem że jesteś w 'to'." Dobra, to było niespodziewane, ale nie takie złe."Nie bój się, nikomu nie powiem. Ale jeżeli mówisz że zaczynasz wariować, może podtrenuj swoją sile woli?"
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 8:16 pm

- Siłę woli mam wyćwiczoną, ale wszystko diabli biorą w takich sytuacjach... Nigdy tak nie miałam, tylko tu coś takiego zaczęło się... - zamroczyło mi przed oczami, przypomniałam sobie że bolał mnie pusty brzuch. Straciłam przytomność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptySro Cze 15, 2016 8:23 pm

Kurt wystraszył się i potrząsnął dziewczyną."Isobel?! Isobel!" Gdy nie odpowiadała, przeklął i wziął ją za ramię, próbując zanieść ją do pielęgniarki. Starał się jak najszybciej dostać tam, by nic jej się nie stało.

Następny post w pokoju pielęgniarki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 4:57 pm

Przyszedłem wprost ze swojego dormitorium. Usiadłem na trawce i czekałem na przyjście nauczycielki od latania na miotle. Szczerze jeszcze nie miałem swojej miotły. Gdy próbowałem wyczuć miotłe zawsze nie szło mi. Cieżka sprawa jak dla mnie. Może będę mógł siedzieć i nic nie robić? Pragnę tego jak... wygranej ze schodami - bardzo. Mam wielką nadzieję że babka mnie nie zauważy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:01 pm

Przyszłam wprost z Skrzydła szpitalnego. Stanęłam na środku i spoglądałam się ile jest osób. Nie spodziewałam się dużej ilości. Nie były to jakieś wyjątkowe zajęcia. Uczniowie albo chcieli latać albo mieli to gdzieś. Ważne aby siedzieli cicho albo dość daleko. Lekcja miała zacząć się zaraz. Powinni oczywiście mieć swoje miotły ze sobą. Dużo trudu nie przewidywałam w tej sztuce. Wsiadało się. Ogarniało miotłę i wio. Medycyna ! TO było coś pięknego i coś czego powinni się uczyć, a nie latanie... Na dodatek ten rudzielec który zawsze siedział w miejscu i nic absolutnie nie robił. Ważne, że wyglądał jak okaz zdrowia.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:09 pm

Udałam się na zajęcia z latania. W dłoni trzymałam miotłę. Przeszłam obok..chyba pielęgniarki?-Dzień dobry-powiedziałam i uśmiechnęłam się. Usiadłam na trawie niedaleko od jakiegoś chłopaka. Nie znałam go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:15 pm

Spojrzałam po uczniach po czym na czas. No jeśli w takim okresie czasu przychodzą dwie osoby to chyba coś jest nie tak. Nie pamiętałam wszystkich nazwisk aby dać im szlabany. No co poradzić. Zdarzają się i takie lata. Podeszłam do dwójki uczniów siedzących niedaleko siebie. - Gryffindor i Ravenclaw tak? Dostajecie po 10 punktów za zajęcia i to by było na tyle. Poproś kolegów aby nauczyli cię latać a ty... - Spojrzałam się na Lyrosa.- Możesz już iść. Odparłam i zaczęłam powoli kierować się do Skrzydła Szpitalnego.

Skrzydło Szpitalne jeśli nikt mnie nie zatrzyma
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:19 pm

Kiedy kobieta chciała pójść, wpadła na Kurta."B-bardzo przepraszam za spóźnienie, coś mnie zatrzymało."
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:22 pm

Rina przybiegła. Znowu spóźniona. Spojrzała na nauczycielkę.
- Bry...Um...Zdążyłam?-Zapytała.
To chyba jest jej ulubiony przedmiot i nie chciała go przegapić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:24 pm

Odeszłam na krok odbijając się od chłopaka. Ohhh jeszcze ktoś? - Nie wiem jak wy to robicie, że trzeba tyle czekać. ZA MOICH CZASÓW... nie no to strasznie brzmi. Jeśli już idziecie to poczekam. O następna. - Szybko ujrzałam dziewczynę. - Usiądź sobie. Poczekamy na innych. Może przyjdą. I pamiętajcie o miotle. Hogwart nie rozdaje. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:25 pm

-Dzień dobry. -mruknelam wychodząc na blonia. - A pani gdzie? -zapytałam widząc ze nauczycielka idzie w przeciwnym kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:25 pm

Spojrzałem się do wokoło. Nigdy nie miała większej cierpliwości, ale żeby aż tak? Przynajmniej zarobiłem punkciki. Westchnąłem głośno i pożegnałem się z panią pielęgniarką. Oby nie kazali nam przyjść w sobotę na zajęcia... To by było naprawdę straszne. Chyba bym umarł w ten dzień. Soboty to był mój czas na nic nie robienie. Poklepałem Kurta po ramieniu. - I tak nic tutaj po mnie. Ważne, że widziała moją obecność. - Jednak się powoli zbierali, a ona czeka.

Dormitorium pokój wspólny - Gryffindor
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:26 pm

Przyszłam razem z Azjatką na błonia, w ręce miałam jedną z najnowszych mioteł, czarną, zdobioną na czerwono. Rozejrzałam się. - Przyszłyśmy na medycynę czy latanie? - zapytałam zaskoczona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:27 pm

Spojrzałam na młodą dziewczynę. - Nigdy nie miałam dużej cierpliwości, ale jak już idziecie powoli to poczekam. Ważne jest tylko aby was poinstruować. Reszta już w waszych rękach. I jeszcze zapewnienie pomocy medycznej oczywiście. - Spojrzałam się chwilę później na drugą dziewczynę. - Bardzo ładna miotła. Latanie moja droga i mam nadzieje, że już wszystko z tobą dobrze.- Pamiętałam bardzo dobrze każdego pacjenta.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:29 pm

- Tak, wszystko okej - powiedziałam. - Dziękuję. Długo odkładałam kasę na nią - dodałam z dumą, pierwszy raz ktoś pochwalił moją miotłę, rozejrzałam się kto jest. Znałam tylko jedną osobę, Miyafuji. - Konnichiwa, Miyafuji-san - powiedziałam serdecznie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:31 pm

- Dobry - rzuciłam podbiegając do klasy.
Trochę ludzi już tam siedziało, a ja po raz pierwszy się spóźniłam. Żebym tylko się nie zabiła w czasie latania. Co ja gadam. Latam świetnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:33 pm

Spojrzałam na Isobel i mlasnęłam. I weź powiedz tu komuś "dzień dobry " . Odwróciłam sie i rozejrzalam po błoniach. Głupio przyznać ale... Naprawdę kochałam to miejsce. .. Nie lubiłam wracać stąd do wielkiego, ponurego i strasznego domu... I do matki... która ma w dupie to czy żyję czy nie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:35 pm

Rozejrzałam się po uczniach i dostrzegłam nową uczennice na zajęciach. - Pamiętam cię z zeszłego roku. Świetnie latasz czyż nie? Chciała byś poinstruować resztę uczniów ? - Miłym tonem zwróciłam się do niedawno przybyłej dziewczyny z HufflePuff.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:36 pm

Spojrzałam na Chris zaskoczona. Tego o niej nie wiedziałam, ciekawie. Zaraz zobaczę jak działa w akcji, zerkałam na SooAh, mimo że nasza relacja była krok dalej, wciąż czułam zobowiązanie by o nią dbać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:36 pm

Kurt miał na plecach swoją miotłę, zobaczył że jest Isobel i podszedł do niej."Hej, Isobel-"Kiedy powiedział jej imię, chomik zachowywał się jakby chciał uciec. Kurt wyciągnął gryzonia, na szczęście byli w cieniu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:40 pm

Kątem oka zobaczyłam że ktoś podchodzi do Isobel. Spojrzałam na nią a potem na chłopaka. Zaraz...-Kurwa mać czy wy możecie zabrać ode mnie tego gryzonia?! -wydarłam się odsuwajac kawałek od nich. Jezus Maria... Jak nie ona to ten koleś!
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:41 pm

- Że ja? - powiedziałam ze zdziwieniem - Ale ja się nie nadaję do instruowania innych....nie umiem...nie dam rady.
Latać, latałam. Ale z nauką innych trochę gorzej. Pewnie by się ze mną pozabijali, czy coś. Czułam na sobie spojrzenia innych. Nie za bardzo chciałam, żeby im się coś stało.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:42 pm

- O, hej - powiedziałam do Kurta, zauważyłam jak coś uciekło mu z ręki, w mgnieniu oka rozpoznałam to coś. - Janusz! Tu Maledito criceto! - warknęłam do niego, uciekło mojej uwadze że odezwałam się po włosku. Skoczyłam za nim na ziemię, nie udało mi się go skutecznie złapać, wstałam szybko i znów się rzuciłam, złapałam go tym razem i zamknęłam w pudełku. - Dopiero co świeżo założona szata! - syknęłam do niego zanim go schowałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:43 pm

-Spróbuj. W razie czego ci pomogę. Jest to naprawdę łatwe. - Poklepałam dziewczynę po ramieniu. Wsparcie jest bardzo ważne. Musi też znaleźć w sobie tą odwagę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:44 pm

- Nie, pani profesor, nie poinstruuję ich, ale mogę pomagać - powiedziałam trochę pewniej - Pani powie im co robić, a ja ewentualnie ich poprawię.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:47 pm

Spojrzałam na SooAh, była zdenerwowana. Westchnęłam, Janusz, coś Ty narobił... Wyjęłam pudełko i różdżką rzuciłam zaklęcie, teraz pudełko było jakby zespawane. - Spokojnie, sytuacja opanowana, nie masz już czego się obawiać - odpowiedziałam przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:49 pm

"Więc to twój. Sowy próbowały go zjeść." Kurt powiedział, przyglądając się sytuacji."I nie przejmuj się szatą, to ubranie w końcu."
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:51 pm

- Prędzej on zjadłby sowy - odpowiedziałam z rozbawieniem w oczach. - Tak, ale świeżo założone, a to nie byle co już. Dziękuję że go znalazłeś, teraz ma szlaban na wychodzenie poza dormitorium, w sumie to poza pudełko też, bo znajdzie się w brzuchu Himari.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 5:55 pm

-Bel... -podeszłam do dziewczyny. -Źle się czuje. Wracam do dormitorium. Zobaczymy się na obiedzie albo kolacji... Miłej lekcji.-powiedziałam szczerze się do niej uśmiechając. Wyminelam ja ciagnac za sobą miotłę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 6:03 pm

Dobrze. No to czas zacząć. - Łapcie za miotły. Standardowo między nogi tak aby dobrze je wyczuć. Postarajcie się następnie poczuć własne miotły. To trochę jak z różdżkami. One w podobny sposób reagują na was. Później spróbujcie delikatnie wzlecieć. Z miotłą pod sobą powinniście zrozumieć jak wzlecieć. Robi się to intuicyjne jak z machaniem różdżką. - Delikatnie usiadłam obserwując uczniów. - O odczucia do Christine. Może wam powiedzieć jak to powinno być mniej więcej.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 6:06 pm

Usiadłam na swojej miotle i pomknęłam ku górze. Nie za wysoko, żeby wszystkich widzieć, ale też nie za nisko, żeby nie wyjść na ofiarę. Wisiałam w powietrzu i czekałam, aż będę mogła komuś pomóc.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 6:11 pm

Spojrzała na Is. Cześć senpai. - Odpowiedziała. Usiadła na miotle i skupiła się na magii, żeby wzlecieć. To było dziwne uczucie kiedy na niej usiadła. Trochę niekomfortowe. Skoncentrowała się.
-Um...tego.. Jak później wylądować? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu EmptyPią Cze 17, 2016 6:12 pm

Uśmiechnęła się do mnie! I to szczerze! - Okej, już masz zarezerwowane miejsce obok mnie - powiedziałam do niej, odwzajemniałam uśmiech i pomachałam jej. Wzięłam miotłę i wsiadłam. Okej, miałam trochę przerwy, ale wciąż raczej pamiętam co i jak. Wsiadłam na miotłę. Okej, a teraz czas poszaleć, znasz mnie miotło a ja znam Ciebie, obie wiemy co lubimy, nie? Wystrzeliłam nagle w górę, wzniosłam się do góry na wysokość wieży astronomicznej, poszybowałam ku dołowi robiąc jeden obrót wokół siebie i tuż przy ziemi wzbiłam się do góry, zaczęłam się unosić w powietrzu, na tej samej wysokości, robiłam kółka patrząc na dół na resztę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: