Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:07 pm

- Ja już mam kawę, więc podziękuję - odpowiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:36 pm

juz juz -zasmiala sie i tulnęła ją-już robie-usmiechneła sie
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:39 pm

- Dzięki - odsunęłam się lekko i uśmiechnęłam do dziewczyny promiennie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:42 pm

zaczęła pleść pierwszą bransoletkę w kolorach domu nowopoznanej-pokaż rękę-wyciągnęła swoją w jej stronę
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:43 pm

Wyciągnęłam dłoń przed siebie, było na niej jeszcze kilka siniaków, na co przygryzłam po prostu wargę i spojrzałam gdzieś indziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:48 pm

-co ci się stało?-uniosła brew i w tym czase zmierzyła obwód nadgarstka
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:49 pm

- Na lataniu spadłam z miotły, totalnie straciłam nad nią panowanie - odpowiedziałam niepewnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:54 pm

-mhmm-odmierzyła dokładnie i zabrała muline kończąc bransoletkę-mam malutką rączkę-zachichotała
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:56 pm

- Widzę - zaśmiałam się lekko i patrzyłam jak działa. - Od dawna tu jesteś? - zdecydowałam zacząć jakiś temat, poznać ją lepiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:58 pm

-mniej więcej od trzech dni-kontynuowała -a ty?-zainteresowała się
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:59 pm

- Ja dołączyłam na krótko przed drugim semestrem w tamtym roku. Jak Ci się tu podoba? - zapytałam i oparłam brodę na rękach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:01 pm

-jak na razie jest całkiem fajnie, ale niektórzy są troszkę irytujący-zachichotała i założyła dziewczynie bransoletkę-prosze bardzo
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:02 pm

- Kto jest taki irytujący? - zmarszczyłam brwi i z wdzięcznością wzięłam bransoletkę. - Jeju! Świetna! - spojrzałam zachwycona na ozdobę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:07 pm

-nie wiem -wzruszyła ramionkami-nie znam tej osoby-zaśmiała się-ale jej zachowanie irytowało-robi koleją-w tych samych kolorach ?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:09 pm

- Tak, dla niej się przeniosłam - uśmiechnęłam się i założyłam na nadgarstek bransoletkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:11 pm

-okej!-to zaczęła robić koleją-ma taką rączkę ja ty czy większą?-spojrzała na dziewczynę
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:12 pm

- Nieco większą - odwzajemniłam spojrzenie, mimo jej początkowej niechęci była fajną osobą. Cieszyłam się, że zagadałam do niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:15 pm

-okej!-to zwiększyła nieco obwód i plecie-ciesz się ze podeszłaś i przepraszam za moją wcześniejszą niechęć-usmiechnela sie przepraszająco-po prostu nie jestem przyzwyczajona do tego że ludzie chcą ze mną rozmawiać
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:17 pm

- Czemu ktoś miałby nie chcieć z Tobą rozmawiać? - zmarszczyłam brwi i usiadłam przodem do niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:18 pm

-jestem typem samotnika, a ludzie o tym wiedzą wiec się nie zbliżają -zaśmiaąłs ie
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:20 pm

- Ale mimo to fajnie się z Tobą gada - uśmiechnęłam się szeroko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:23 pm

-mi też sie miło rozmawia-odwzajemniła uśmiech-to dziwne ale jest naprawdę miło!-plecie
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:27 pm

- To się cieszę - kiwnęłam głową i napiłam się łyka kawy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:28 pm

-już kończę taka jest dobra?-uniosa brew i pokazała dzieło
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:29 pm

- Tak, będzie świetna! - zawołałam radośnie. - Masz talent, serio.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:31 pm

-to proste, mogę cię nauczyć-zaśmiaął się koncząc kolejną bransoletkę
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 9:33 pm

- Bardzo chętnie - wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 10:03 pm

-okej to trzymaj-podała jej cztery kawałki muliny do łapki a sama zakonczyła bransoletkę i wzieła następne kawałki-gotowa?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 10:04 pm

- Tak - pokiwałam głową patrząc na jej dłonie.
Powrót do góry Go down
Katie Marow

Katie Marow


Wiek : 24
Skąd : Anglia
Liczba postów : 58
Join date : 20/09/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 10:07 pm

Pięknie wyszła Smile
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyCzw Paź 13, 2016 11:16 pm

Wszedłem do Wielkiej Sali. Szokujące, Nathan Collins jednak żyje. Spędził ostatni tydzień leżąc w łóżku kompletnie się opierdzielając. Nieźle. Skierowałem się do stołu Ślizgonów. Usiadłem w miejscu, gdzie nie było za wiele osób. Miałem ich wszystkich właściwie gdzieś. Rany, co się ze mną ostatnio dzieje? Nalałem sobie do kubka herbaty z cytryną i upiłem łyka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 12:43 pm

Do sali wszedł Collins. Patrzyłam na niego przez chwile, przypominając sobie zdjęcie które pokazała mi dziewczyna z Huffu. Nie... To nonsens. Ehh.. Mogłoby wymyślić coś innego. Ukradkiem wyjelam różdżkę i sprawiłam że kubek z herbatą który odstawił na stół, przewrócił się i oblał chłopakowi spodnie. Po chwili dzbanek zrobił to samo. Schowalam różdżkę i udawałam ze to nie ja.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 12:44 pm

- Hej Nathan - przywitałam się z uśmiechem i od razu poderwałam się z miejsca wyciągając chusteczki. Podbiegłam do niego i zaczęłam pomagać wycierać mu spodnie, kątem oka zerknęłam na SooAh.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 12:46 pm

Uchwyciłam wzrok Puchonki. Uśmiechnęłam się do niej uroczo i pomachalam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 12:47 pm

Szybko odwróciłam wzrok i wróciłam do pomagania chłopakowi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 12:49 pm

Uśmiechnęłam się pod nosem i odchyliłam się na krześle, patrząc w sufit.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 2:31 pm

Słysząc Sophie uniosłem wzrok znad kubka. Widzę, że przy stole robótki. Zanim zdążyłem coś jej odpowiedzieć, zawartość mojego kubka oraz dzbanka wylała się na moje spodnie. Oczywiście była zdolna do tego tylko jedna osoba-Kwon-mruknąłem podnosząc się. Złapałem przy okazji za dzban wody. Sophie chyba nic się nie stało. Podszedłem do Koreanki i wylałem na nią zawartość dzbana unosząc lekko kąciki ust. Chce wojny? To ją ma.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 2:33 pm

- Eee... - wycofałam się powoli do tyłu i usiadłam z powrotem obok Skai. - Już jestem, wybacz - westchnęłam ciężko. - Więc co dalej? - zerknęłam to na nią to na bransoletki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 2:35 pm

Usłyszałam że ktoś wypowiada moje nazwisko. Po chwili Collins wylał na mnie zawartość jednego z dzbanow z wodą. Całego papierosa mi zmoczyl... Rzuciłam niedopałek na stół po czym wyjelam różdżkę i osuszyłam się. -Cong Cong. -powiedziałam odpalajac kolejnego papierosa. Pies powalił Ślizgona na ziemię. Zeszłam z krzesła i ukucnelam obok nich. Wydmuchałam dym w twarz Collinsa.
-Powiedz gdzie.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 2:44 pm

-Co ci tak zależy?- prychnąłem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 2:46 pm

-Na czym? -zdziwiłam się.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 2:46 pm

Weszłam z hukiem do sali, w towarzystwie dwóch inferiusów. Ktoś zapyta, co się odwala? Cóż, to że James mianował mnie nadzorczynią porządku w szkole. - Co tu się wyprawia? - zapytałam i machnięciem różdżki zgasiłam papierosa dziewczyny, pies na kontakt wzrokowy ze mną zaskomlał i się odsunął gwałtownie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 3:06 pm

-Nic takiego. -powiedziałam kiedy nauczycielka weszła do sali, pozbawiając mnie papierosa. Wstałam z kucek i spojrzałam na Collinsa. Cong Cong wsunął się pod moją rękę. Pogłaskałam psa, unosząc dłoń. -A co ma się dziać? Pani profesor.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 3:43 pm

Podniosłem się z podłogi i uśmiechnąłem się do profesorki-Nic się nie dzieje-powiedziałem poprawiając włosy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Paź 14, 2016 3:45 pm

- Mam nadzieję, ale na wszelki wypadek tu zostanę - mruknęłam i odwołałam inferiusy, ruszyłam w stronę stołu nauczycielskiego. Po drodze zatrzymałam się na chwilę przy Soo. - Przypominam, regulamin zabrania palenia - odezwałam się i kontynuowałam swoją drogą. Siadając przy stole nałożyłam sobie trochę mięsa z sałatką i nalałam sobie kieliszek wina.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: