Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+20
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Lexy Tuan
James Shadows
Noelle Morgan
Cynthia Chase
Christine Stephens
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Annabelle de Violine
Diana Blake
Nelly de Violine
SooAh Kwon
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 13, 2016 2:00 am

Spojrzałam na nią, gdy mnie przysunęła, uśmiechnęłam się i lekko się podniosłam. Pocałowałam ją namiętnie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 13, 2016 7:50 am

- A panienki co tutaj robią, o tak później porze? - powiedziałam, przerywając im. Wracałam już do Hogwartu z jedną parką. Teraz muszę wracać z kolejną... Westchnęłam cicho. - Raz, dwa. Za mną. Do swoich pokoi. Koniec schadzek.
Spojrzałam na nie, dając ich chwilę czasu na to, aby wstały, po czym po raz kolejny obrałam kierunek "wejście do Hogwartu".
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 13, 2016 10:53 am

Wstałam. Widziałam nastrój Diany oraz Azazela z jakąś dziewczyną, którą widziałam pierwszy raz w życiu. Założyłam szybko bluzkę, przełknęłam ślinę. Już drugi raz nauczyciel, czemu do jasnej cholery? Czułam się mocno wnerwiona. Brat nie był Sam, a jego dziewczyna była wściekła, plus była z nim jakaś inna. Zdradził Dianę, ale jak do tego doszło? Nigdy nikogo nie zdradzał, potrafił się oprzeć każdej będąc z kimś w związku. Kim ona była dla niego?
- Chodź na eliksiry - powiedziałam cicho do Nelly i poszłam za nauczycielką, piorunując brata spojrzeniem.
NP: Klasa Eliskirów
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:50 am

Wbiegłam na błonia z miotłą w ręku. O Merlinie, jak ja tęskniłam za zapachem trawy i za wiatrem we włosach. Usiadłam na miotłę i pierwszy raz od bardzo dawna mogłam trochę polatać.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:44 am

Przyszłam na błonia, nie zauważyłam, że nie byłam tu pierwsza. Usiadłam i znów założyłam okulary do czytania, duże kujonki. Zaczęłam czytać.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:13 am

Podniosłam wzrok i zobaczyłam Chris, przygryzłam wargę przypominając sobie ostatnie zdarzenia na wieży. Nie zamierzałam przebywać z kimś, kto mnie dobił w nieszczęściu. Zdjęłam okulary, wzięłam książkę i poszłam do Wielkiej Sali.
NP: WS
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:22 am

Latałam nad błoniami, gdy nagle zobaczyłam Is idącą do zamku. Kiedy ona tu przyszła? Nieważne. Nie chciałam mieć z nią nic wspólnego. Na łące zauważyłam ludzi. Zazwyczaj nikt tam nie przebywał. Poleciałam zobaczyć co się tam dzieje.

NP łąka
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 4:21 pm

Z łąki szedłem na pieszo. Mruknąłem zaklęcie, a obok mnie przyleciała miotła. Moja cudowna! Wsiadłem na nią bez problemu i zacząłem unosić się nad ziemią. Zaciągnąłem się zapachem świeżej trawy. Tego mi brakowało. Szybowałem w górze. Czułem jak wiatr rozwiewa mi włosy na różne strony, a jedyne co słyszałem to szum. Nie miałem żadnych myśli. Zaśmiałem się. Czułem się tu naprawdę świetnie. Zacząłem robić okrążenia.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyCzw Lip 21, 2016 3:56 pm

Gdy skończyłem i zeskoczyłem z miotły. Przy użyciu zaklęcia miotła poleciała, a ja skierowałem się do sali transmutacji.

NP Sala transmutacji
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 10:35 am

Przyszedłem na błonia i się przeciągnąłem, wciągnąłem powietrze. Takie świeże i przyjemne.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 10:54 am

Dogoniłam Azazela, który zdecydowanie wyprzedził mnie swoim szybkim krokiem. Obróciłam się wokół własnej osi, napawając się czystym powietrzem. Wydawało mi się, że nie byłam poza Hogwartem miesiące...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 10:58 am

Odwróciłem się do Annabelle i objąłem ją oburącz w pasie, przysunąłem do siebie. - Masz mi coś... Do powiedzenia? - zapytałem patrząc w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:11 am

Nie wiedziałam co powiedzieć. Tyle słów cisnęło mi się do ust, ale brakował mi odwagi by je wymówić. Spojrzałam w górę, napotykając jego wzrok.
- Nie sądzisz, że znamy się... za krótko? - mówiłam z lekką gulą w gardle - Jest mi tak dobrze, ale boję się, że po prostu będę tego żałować. - powiedziałam to wszystko na jednym wydechu, nie tracąc kontaktu wzrokowego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:14 am

- Czemu miałabyś tego żałować? - zapytałem marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:21 am

- Rina wspominała coś o haremie, pamiętasz? - mrugnęłam kilka razy, zanim ponownie spojrzałam w jego oczy - Nie wiem czy nie jestem lub nie będę tylko jego częścią, nie znam Cię. - mówiłam te słowa z żalem w głosie - A mam problem ze sobą, niestety, boję się o siebie. - wymruczałam to pod nosem, zdecydowanie ciszej niż mówiłam wcześniej.
Potarłam palcem wnętrze swoich dłoni, zahaczając nimi o zaschniętą krew.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:24 am

- Gadała głupoty, nie pamiętam bym cokolwiek takiego mówił. Nawet nie wiem, czy nie jest jakoś wiesz, uchybiona. Ann... Dla mnie liczysz się tylko Ty. A jeśli masz problemy ze sobą, to jestem od tego, by Cię wesprzeć i żebyś razem ze mną sobie z nimi poradziła. Nie znasz mnie ani ja Ciebie, ale wciąż się poznajemy coraz bardziej - odpowiedziałem jej, obejmując ją ciepło.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:29 am

- Nawet jeżeli chciałabym sobie z nimi poradzić to byłoby mi ciężko. - westchnęłam - Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ciężko. - mówiłam cicho, wtulona w jego tors. - Powiedz mi coś o sobie, chcę Cię poznać. - nie ruszałam się ze swojego miejsca.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:31 am

- Pytaj, co chcesz wiedzieć - zacząłem głaskać ją po włosach. - Jestem tu od tego, by nie było już Ci ciężko. Jedynie muszę wiedzieć, o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:51 am

- Masz jakieś nawyki? - usiadłam na trawie, ciągnąc go ze sobą aby usiadł na przeciwko - Albo uzależnienie, cokolwiek?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 11:53 am

- Byłem uzależniony od nikotyny. Przez Hogwart musiałem jakoś dać radę to rzucić - odpowiedziałem patrząc na nią.- Teraz nie mam uzależnień. No dobra, z jednym wyjątkiem - rękami oparłem się o ziemię, patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 12:10 pm

- Sugerujesz coś? - zaśmiałam się, patrząc mu prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 12:14 pm

- Ja? Skądże, moja kokaino - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 5:46 pm

- Oj, no weź. - trafiłam pięścią w jego obojczyk - Brałeś kiedyś narkotyki? - spojrzałam na niego przenikliwie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:04 pm

- Tak. Ale przed tym dyskretnie rzuciłem zaklęcie, którego nauczył mnie ojciec. Dzięki temu się nie uzależniłem i było to... No, jeden raz - zaśmiałem się. - Czekam na kolejne pytania.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:11 pm

Zamyśliłam się, kierując wzrok ku górze.
- Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? - ponownie spojrzałam na niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:12 pm

- Dzięki Tobie w nią uwierzyłem - odpowiedziałem patrząc poważnym wzrokiem na nią.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:22 pm

Uśmiechnęłam się w odpowiedzi.
- Aty? Chcesz coś o mnie wiedzieć? - położyłam dłonie na swoje kolana, lekko się kołysząc.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:27 pm

- Opowiedz mi skąd jesteś i jak się dowiedziałaś o swojej mocy - zapytałem kładąc się na trawie i patrząc w niebo.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:44 pm

- Jestem z Irlandii, dokładnie z Dublinu. W domu dziecka jako jedyna czytałam książki. - westchnęłam - Dużo czytałam o magii, czarodziejach, o mitologii, pociągało mnie to, gdy jeszcze nie wiedziałam co to papieros. - zaśmiałam się krótko - Wkurzona weszłam do pokoju. Hmm, w sumie to wkurzona to mało powiedziane. - przewróciłam oczami - Drzwi same się za mną zatrzasnęły, ale zrzuciłam to na przeciąg. Upadłam na środku pokoju, płacząc i krzycząc. W tej samej chwili wszystkie książki zaczęły spadać z regałów. Przestraszyłam się. - opowiadałam zawzięcie swoją historię życia - Byłam wściekła, wszystko latało w pokoju, łacznie z obrazami, poduszkami i ubraniami. Podziałało to na mnie uspokojąco, wszystko opadło z grzmotem na podłogę, a przede mną spadła wyrwana kartka. "Hogwart - szkoła dla takich jak Ty". - zacytowałam - Nie wiem z jakiej książki to było, ale było to bardzo creepy. - skończyłam swój monolog, który mógł całkowicie zanudzić mojego ukochanego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:49 pm

- Ciekawie - powiedziałem i usiadłem obok niej. Objąłem ją. - Wiesz, ja wiedziałem o swojej mocy od dzieciństwa. Rodzina czarodziejów w końcu - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 7:59 pm

- Ja swoich nawet nie poznałam. - mówiłam to spokojnie i z lekkim uśmiechem - Ale jestem szlamą, tylko mugole mogliby zrobić takie świństwo noworodkowi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:02 pm

- Szlama czy nie szlama, to bez różnicy - wtuliłem ją w siebie, by czuła moją obecność. Nie było to dla niej łatwe, więc chciałem ją wesprzeć jak mogłem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:19 pm

Uśmiechnęłam się lekko i wtuliłam się w chłopaka. Brakowało w moim życiu osoby, której mogę powiedzieć wszystko. I o to jest, Azazel Tokisaki, chodząca perfekcyjność.
Oddychałam głeboko, tak aby do moich nozdrzy dostało się jak najwięcej jego perfum.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:22 pm

- I widzisz, Annabelle Tokisaki, zaczyna się wszystko układać. Skądkolwiek byś nie była, mnie interesuje to jaka jesteś dla mnie - zamruczałem jej do ucha z łobuzerskim uśmiechem. - Więc się niczym nie martw totalnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:27 pm

- Annabelle Tokisaki, wow. - otworzyłam usta ze zdziwienia - Annabelle. Tokisaki. - powtórzyłam sobie to jeszcze raz, wolniej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:35 pm

- Chcesz takie nazwisko? - uniosłem pytająco brew. Nie mówiłem na poważnie, czysto by zobaczyć jak zareaguje. Wyglądało na to, że jej się spodobało. - Annabelle Kokaina Tokisaki.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:39 pm

- No przestań, jaka kokaina. - zaśmiałam się - Annabelle Tokisaki, zdecydowanie wystarczy. - posłałam mu pełen miłości uśmiech.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:41 pm

- Więc... Postanowione? - zaśmiałem się razem z nią i wyczochrałem włosy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:44 pm

- Ej ale od włosów won. - skarciłam jego ręce i pokiwałam groźnie palcem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:47 pm

- Powiało grozą, łooooooooo - zaśmiałem się na widok palca. - Są takie zadbane i piękne. Ahhh - westchąłem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:49 pm

- Nienawidzę Cię. - udawałam naprawdę oburzoną.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:52 pm

- Nie wydaje mi się. Dopiero co słodziłaś się perspektywą posiadania mojego nazwiska - uśmiechnąłem się bezczelnie i znów położyłem na trawie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 8:58 pm

Burknęłam pod nosem, kładąc się obok Azazela a głowę opierając o splecione ze sobą dłonie.
- Masz jakieś marzenia? - kontynuowałam poznawanie mojego wybranka.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 9:00 pm

- Ja? Mieć dużo sera i chomików - wzruszyłem ramionami. - A Ty?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 EmptyPią Lip 22, 2016 9:10 pm

- Jakoś szczerze nad tym nie myślałam. - zamilkłam na chwilę, a usta zacisnęłam, tworząc z nich prostą linię - Jedyne co przychodzi mi na myśl to nigdy więcej nie być ofiarą przemocy, hmm i odnaleźć swoją siostrę. - lekko uniosłam swoje kąciki ust.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 12 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: