Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+20
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Lexy Tuan
James Shadows
Noelle Morgan
Cynthia Chase
Christine Stephens
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Annabelle de Violine
Diana Blake
Nelly de Violine
SooAh Kwon
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:05 pm

- W poniedziałek mamy zielarstwo - odpowiedziałam starając się nie patrzeć mu w oczy.
Nie patrz tak, błagam - pomyślałam.
Znowu się uśmiechnęłam. Nawet nie wiem dlaczego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:06 pm

- No nie! Tylko nie zielarstwo no! - położyłem się na trawie zrezygnowany. - A we wtorek co będzie?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:08 pm

- Jak nie ogarniasz zielarstwa, to mogę i pomóc - powiedziałam - A we wtorek są zaklęcia.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:10 pm

- Chętnie skorzystam - uśmiechnąłem się znów patrząc w jej oczy. Miałem doświadczenie, więc zauważyłem jej reakcję. Jest wesoła, zabawna, ciekawie też reaguje... Czuję że coraz bardziej ją lubię.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:16 pm

Gdy szkicowałam usłyszałam coś co nie bardzo zrozumiałam. Usłyszałam świst, a obok mnie pojawił się notatnik. Przekartkowałam go, ale nic w nim było. Domyśliłam się, że był od tego chłopaka. nie wiem po co on mi go tu rzucił. Chciał się popisać, czy jak? Wyrwałam z zeszytu dwie kartki i włożyłam do swojego notatnika. Wstałam prostując się i skierowałam się w ich stronę-Naprawdę dobry rzut-skomentowałam patrząc na nich-ale nie był zbytnio trafiony-wzruszyłam ramionami i z uśmiechem opuściłam jego notatnik nad głową-Ups?-nie wiem co właściwie mnie poniosło do takiego czynu, odwróciłam się na pięcie i poszłam w stronę Hogwartu.

*np pewnie na któreś z wieży, albo w bibliotece :v*
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:26 pm

- Był dla Ciebie za tamto popsucie rysunku! - zawołałem za nią zanim wyszła. - No to jesteśmy... Prawie sami - odezwałem się do Chris. Podniosłem notatnik i włożyłem do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:29 pm

- I co w związku z tym - powiedziałam gapiąc się na niego ze zdziwieniem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:32 pm

- Nic, tylko taka uwaga - wygodniej leżało mi się na ziemi, dłonie położyłem pod głową patrząc w niebo. - Czemu taka zdziwiona? - przeczesałem włosy palcami znów, przyzwyczajenie takie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:34 pm

- Nie wiem - odparłam - Jakoś tak wyszło.
Kurde, ale się wygłupiłam. Ale to wszystko jego wina. Gdyby nie te włosy i oczy i uśmiech....Stop, Chris, Stop.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:37 pm

Zaśmiałem się. - W porządku - uśmiechnąłem się łobuzersko. Westchnąłem. - Ten pod drzewem też krukon?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:41 pm

- Tak. Też całkiem miły - powiedziałam - Tak w ogóle, to jak się tu znalazłeś? Bo wiesz, nie pamiętam, żebyś kiedykolwiek u nas był.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 5:45 pm

- Przeniosłem się tu ze szkoły w Japonii, nie miałem wyjścia po tym jak mnie wyrzucono, Bułgaria mi się nie uśmiecha, Francja... Ich język łatwo zacząłby mi się mylić z włoskim, więc padło na Anglię i tym samym Hogwart. Z kolei fajnie jest podenerwować Isobel - wzruszyłem ramionami. Cieszyło mnie też to, że nie pojedynkowałem się co przerwę z kimś. Nie żebym nie wygrywał, rdzeń różdżki i opanowanie magii iluzorycznej dawało mi wielką przewagę, ale było to już męczące i nudne.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:03 pm

Dobra Sam, skup się. Gdzie ostatnio byłaś?- pomyślałam i rzuciłam okiem na zieloną trawę w poszukiwaniu zguby. Nie zauważyłam go tutaj...Może jest pod tym drzewem, przy którym rysowałam? Zaczęłam biec w tamtą stronę. Muszę znaleźć ten naszyjnik..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:05 pm

Zauważyłem tą Krukonkę. - Czegoś szukasz? - zapytałem i wstałem. Jeśli postanowiłem dać jej ten szkicownik, to go dam i koniec. Przy okazji lepiej ją poznam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:09 pm

Odwróciłam się w jego stronę-Tak-odparłam niepewnie, po czym chrząknęłam-Tak, szukam naszyjnika. Był na rzemyku i miał kamień przypominający serce-powiedziałam dosyć szybko-Ogółem to chcę jak najszybciej go znaleźć-dodałam to ciszej drapiąc się po policzku.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:11 pm

Przeprosiłem na chwilę Chris i wstałem, podszedłem do Sam i od razu dałem jej szkicownik. - Miałaś go wziąć, zauważyłem że tamten Ci się kończy i przypadkowo sobie popsułaś rysunek więc... No - rozłożyłem bezradnie ręce i zacząłem go szukać. Zauważyłem błyszczący kształt za drzewem, przyniosłem go Krukonce.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:18 pm

Wzięłam od niego szkicownik, gdy miałam już się sprzeciwiać on odszedł i znalazł moją zgubę, po czym wrócił-Dzięki-powiedziałam z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:23 pm

- Nic trudnego - odpowiedziałem z uśmiechem. Miała ładne oczy, ale czy była lepsza od Chris? Trudne do określenia, odwróciłem się i usiadłem z powrotem obok puchonki.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:23 pm

- Mocno pomocny, jak widzę - zaśmiałam się patrząc na siadającego obok mnie chłopaka.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:27 pm

-To ja lepiej zostawię was samych-uśmiechnęłam się w stronę Chris. To takie urocze w jaki sposób na niego patrzy-Ah i dzięki wielkie za pomoc. Ja bym pewnie jeszcze spędziła tutaj godzinę-powiedziałam w stronę chłopaka i powoli zaczęłam się oddalać
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:32 pm

- Nie ma sprawy! - zawołałem za nią, położyłem się znów. - Wiesz - zacząłem do Chris. - Wydawało mi się wcześniej, że coś tam widziałem za drzewem, pomyślałem że może to o to chodzi - wzruszyłem ramionami. - Tutaj też ludzie świrują jak widzą różdżkę z wiśni czy normalne to jest?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:33 pm

- Różdżka z wiśni nie jest niczym niezwykłym - odpowiedziałam patrząc w niebo - Taka sama, jak każda inna.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:36 pm

- Chociaż tyle... Mimo tego, że mam taką różdżkę, część osób z którymi żyłem w wojnie chciała wciąż pojedynków. Niektórzy, którzy się dowiedzieli, że z tego drzewa mam różdżkę, chciało się pogodzić i się podlizywało... Chociaż teraz będę miał spokój - westchnąłem. - Niedługo będzie zmierzch, będzie widać gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:40 pm

- Zrobi się też zimno, więc możemy wracać do zamku - powiedziałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:43 pm

- Okej. Lecisz od razu do dormitorium czy gdzieś jeszcze? - zapytałem. Miałem jeszcze przed sobą ciekawe wyzwanie: znaleźć swoje dormitorium. Ciekawe czy jest tam w ogóle telewizja? Pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:45 pm

- Może pójdę do Wielkiej Sali, żeby się napić. To latanie trochę mnie zmęczyło - powiedziałam, a potem zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:49 pm

- Tak jak o tym wspomniałaś, to też chętnie bym się napił. Poprowadzisz? Wciąż się jeszcze kiepsko tu orientuję - odpowiedziałem z uśmiechem, patrząc w jej oczy. Lubiłem działanie tego na nią, wyglądała wtedy uroczo, taka... Zawstydzona?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:55 pm

Azazel spojrzał mi prosto w oczy. Czy on mógłby przestać to robić? W takich momentach czułam, że chciałabym się zapaść pod ziemię. Zaczerwieniłam się i kiwnęłam głową.
- Chodź za mną.

NP w Wielkiej Sali
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptySob Cze 18, 2016 6:57 pm

Wstałem rozbawiony i poszedłem za Chris, jeszcze uważniej przyglądając się jej.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 2:31 pm

Usiadłam przy tym samym drzewie, co wczoraj i wyciągnęłam na brudno napisany list. Zaczęłam go przepisywać na czystej kartce. Moja skupiona mina musiała wyglądać komicznie-ściągnięte brwi, usta zaciśnięte w wąską linie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 2:37 pm

Po drodze zmieniłam zdanie, nie byłam jeszcze aż tak głodna. Poza tym mógł tam siedzieć mój brat, pffff... Samo utrapienie. Weszłam na błonia, nie zauważyłam ani dziewczyny ani chłopaka, usiadłam wyjmując jedną ze swoich mrocznych ksiąg, którą wzięłam ze sobą, położyłam się i zaczęłam czytać ją.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 2:42 pm

Po kilku minutach czytania z kieszeni wypadło mi pudełko z chomikiem, już nie było zespawane, bo mi przeszła złość na Janusza. Nie zauważyłam tego pochłonięta lekturą, jak i nie zauważyłam że chomik poleciał do Krukonki i wbiegł jej pod spódnicę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 2:48 pm

Nie wiadomo skąd przyleciała Rina na miotle. Krążyła w powietrzu. Zniżyła lekko lot, po czym znów się wzniosła. Przy takiej prędkości nie zauważyła czy jest jeszcze ktoś przy Błoni. Trenowała latanie w najlepsze.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 2:59 pm

Byłam skupiona na przepisywaniu listu gdy nagle poczułam jak coś szorstkiego przemyka mi pod spódnicą. To nie był Nels. Pisnęłam rzucając zeszyt jak i list i prędko wstałam. Na trawę spadł chomik. Powstrzymałam się od kopnięcia go. Wzięłam kilka głębokich wdechów i zaczęłam szukać wzrokiem właściciela, albo właścicielki tego cholernego gryzonia.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:01 pm

Usłyszałam pisk, tylko on odwrócił moją uwagę, podniosłam wzrok i zauważyłam Sam. I coś pod jej nogami. Proszę Cię... - Janusz! Co Ty do jasnej cholery! Revena noxitte aruge arumetta! - rzuciłam zaklęcie na chomika i jakaś niewidzialna siła pociągnęła go po trawie aż do pudełka, przeszłam od razu do spawania pudełko. - Dziś wieczorem albo Cię odeślę tam skąd Cię ściągnęłam albo spędzisz wieczność w brzuchu Himari - warknęłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:05 pm

Przyszedłem na miejsce razem z Chris, od razu zerknąłem co się dzieje. Krukonka stała spanikowana, Isobel obok siebie miała pudełko, zespawane. - ohhh... Janusz znowu szaleje? - roześmiałem się. - Wiedziałem że ma coś wspólnego ze mną. Po co je zespawałaś? Niech polata ten mały wariat - powiedziałem do siostry, ledwo powstrzymując się od leżenia na ziemi i śmiania się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:10 pm

Gdy zobaczyłam przerażoną Sam natychmiast zaczęłam się śmiać. Wokół niej biegał mały chomik.
- Hej Sam! Chomika się boisz? - krzyknęłam nadal się śmiejąc.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:13 pm

-Potwornie zabawne-parsknęłam poirytowana. Cholerny chomik. Dobra, nie przyszłam tutaj aby się denerwować tylko przepisać ten list, a potem go wysłać...To do roboty. Ponownie usiadłam i zebrałam papiery, po czym szybko je posegregowałam. Oparłam się o drzewo i wróciłam do przepisywania.


Ostatnio zmieniony przez Samantha Drought dnia Nie Cze 19, 2016 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:15 pm

Rina z wysokości wypatrzyła znajome osoby. Zleciała gwałtownie w dół. Przy samej ziemi poderwała się znów do góry. Latanie szło jej coraz to lepiej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:25 pm

- Zaraz z Tobą polatam, tylko na chwilę pójdę do Is - powiedziałem do Chris i usiadłem obok rudej. Zobaczyłem księgę i jej wnętrze, spojrzałem na siostrę. - Nie powinnaś tutaj tego przynosić bądź gdziekolwiek poza dormitorium, wiesz? Pamiętasz co było w Mahoutokoro? - powiedziałem do niej po włosku. Rozmowa miała być między nami i dla nikogo innego. Ton był poważny, nie chciałem powtarzać tego co robiłem w Japonii.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:28 pm

Spiorunowałam wzrokiem brata, pudełko schowałam do kieszeni. Spojrzałam na brata. - Ma lo so... - odpowiedziałam mu również po włosku. Rozumiałam czemu nie japoński, bo Miyafuji-san. Chciał dyskretnie o tym porozmawiać. - Specjalnie dałam inną okładkę, myślałam że jestem tu sama - kontynuowałam również w drugim ojczystym języku, zamknęłam księgę. - Zaraz ją odniosę. Nie musisz się tak martwić, umiem już sobie dać radę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:34 pm

Zatrzymała się w powietrzu i spojrzała na rodzeństwo Tokisaki.
Włoski...-Szepnęła do siebie.
Spojrzała na nich pytająco. Chwilę później wróciła do latania. Nabrała niezłej prędkości lecąc jeszcze wyżej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:38 pm

Nareszcie skończyłam. Wstałam wygładzając spódnicę i wzięłam swój zeszyt, w którym schowałam list. Poprawiłam włosy i sprawdziłam czy mam naszyjnik, mam. W takim razie nic tu po mnie.

*NP nie wiem gdzie, gdzieś*
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:41 pm

Nie chciałam zbyt długo czekać. Wsiadłam na miotłę i obróciłam się do góry nogami. W ten sposób podleciałam do Isobel i Azazela.
- Lecisz? - zapytałam i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 EmptyNie Cze 19, 2016 3:44 pm

- Certo! Wróć, pewnie! - wsiadłem w sekundę na miotłę i wystrzeliłem z największą prędkością, osiągniętą w krótkim czasie. To się nazywa porządna, innowacyjna miotła! Minąłem Chris psując jej fryzurę wiatrem, który zawiał gdy przeleciałem obok. Zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: