Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+9
Maddie Miller
Noah Carter
Sarah Shadows
Aiden West
Viktoria Evans
Luke McCartney
Max Brotherhood
Leticia Hale
Kath Black
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 5:57 pm

— A czy ja się denerwuje? — zapytałam unoszac brew.
— Skoro nie chcesz sie ze mna zadawać to po co to robisz?
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 6:01 pm

- Może nie denerwujesz, ale unosisz niepotrzebnie - odparłem.
- Bo chcę sobie poleżeć - mruknąłem - i to ty nie chcesz mnie znać i życzysz śmierci - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 6:23 pm

— Ty próbowałeś mnie zabic. — odparlam.
— I zle potraktowałeś mojego psa ktory tylko cie zaczepiał. Ciekawe jakbys sie poczuł gdybym odepchnęła tak Rica.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 6:29 pm

- O ile byś mu nic nie złamała, to było by wszystko dobrze, sam potrafi sobie radzić - mruknąłem.
- Próbowałem Cię nastraszyć nie zabić - odparłem spokojnie.
- Twój pies tylko mnie zaczepiał? No ciekawe jak ty byś zareagiwała, jak wielki psiak się na Ciebie rzuca, a ty nie wiesz co Ci zrobi - wyjaśniłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 6:38 pm

— Rzuca sie?! Za nogawkę cie złapała! Chciała cie tylko... Rozebrać i położyć sie na twoich spodniach!— powiedziałam i wyrwałam mu włosa z tego głupiego łba.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 6:56 pm

- Mogła to... - i w tym momencie zerwałem się z sofy.
Kurwa co za pojebana laska.
Stałem blisko sofy, na której jeszcze siedziałem, i zaciskałem pięści. Czułem, że kły zaczęły mi się wyostrzać, dlatego oddaliłem się do dziewczyny i położyłem na sofie blisko okna.
Leżąc na niej, zamknąłem oczy, próbując nie wstać i nie rozszarpać dziewczyny na strzępy.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 7:18 pm

— No i po co wbrew mojej woli zanosisz mnie na kanape skoro dosłownie dwie minuty pozniej zrywasz sie i walisz jakiegoś focha?!— krzyknęłam na niego, stając na równe nogi.
— Jestes jakis popierdolony!— powiedziałam i rzuciłam w niego książka.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 7:53 pm

- Nie wiem po co...Sam żałuję - powiedziałem przez zęby.
- To był najgorszy pomysł z możliwych - dodałem.
Gdy rzuciła we mnie książką zamiast ją złapać, zakryłem tylko twarz dłonią, jednak książka walnęła prosto między żebra, przez co się lekko skuliłem.
- Dobrze, że chociaż ty jesteś normalna - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:01 pm

— Jestes idiota. Kretynem. Debilem. Ignorantem. — warknelam.
— Wrednym, niewychowanym dupkiem
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:09 pm

- Jak chcesz wymieniaj dalej - odparłem obojętnie.
- Tylko nie wiem przed kim chcesz się popisać - mruknąłem, zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:14 pm

— Popisać?!— prychnelam zaciskajac pieści z nerwow. Słyszałam swoj przyspieszony puls ktory rozsadzał mi głowę.
Wypuscilam gwałtownie powietrze z ust i opadłam tyłkiem na sofę, zasłaniając uszy dłońmi i zamykajac oczy.
Ten facet doprowadzi do mojej przedwczesnej śmierci. Naprawde.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:20 pm

- A co kurwa niewyraźnie mówię? - spytałem z sarkazmem.
A mogłem ją zostawić na tej jebanej podłodze, przynajmniej wtedy była na swoim miejscu.
To nie po co, chciałem być miły, ale dla niej nie można.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:29 pm

— Nie... Nie odzywaj sie do mnie. Masz zakaz odzywania sie i zbliżania. Straszny fiut z ciebie. — powiedziałam mocniej przyciskając dłonie do uszu zeby go nie słyszeć.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:31 pm

Zacząłem się śmiać gdy tylko wypowiedziała pierwsze słowa.
- Jeszcze będziesz o to błagała, a jak na razie, nie widzę żadnego papierka na to, że nie mogę się zbliżać - odparłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:37 pm

Zacisnelam zeby i otworzyłam oczy, łapiąc za kolejna książkę i rzucając nia w jego stronę.
— Masz!— krzyknęłam i rzuciłam kolejna książkę.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:41 pm

Złapałem książkę w locie i udawałem że szukam informacji, a następnie odrzuciłem książkę w jej stronę.
- Tu nic nie ma - odparłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 8:49 pm

Ruch jakim wypuścił książkę z dłoni, wygladal na lekki. Byłam pewna ze nawet nie doleci do mnie. Jednak kiedy jej tytuł odcisnął sie na moim czole (prawie), tym samym zwalając mnie z nog, utwierdziło mnie to w przekonaniu ze chłopak nie jest normalny. Podniosłam sie do siadu na podłodze i odłożyłam książkę na fotel. Znowu chciał mnie zabic.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 9:10 pm

- Naprawdę, nawet książki złapać nie umiesz ofermo? - spytałem.
Wystarczyło bym do niej podszedł a ta już by powiedziała że chcę ją zabić.
Co za nienormalna...
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 9:14 pm

— Jak widać nie umiem...— powiedziałam cicho, starając powstrzymac sie od płaczu.
No i dobrze. Jestem oferma. Zawsze byłam.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 9:23 pm

- W czymś wgl jesteś dobra czy tylko we wkurwianiu ludzi i użalaniu się nad sobą? - spytałem.
Miałem jej już dość, co oznacza że mówię, wszystko co mi ślina na język przyniesie.
Chujowo, ale no cóż, sama do tego doprowadziła.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 9:30 pm

Przytaknelam głowa w ciszy, zaciskajac usta i wycierając łzy z policzków.
Zmarszczyłam lekko bolące czoło i wygładzilam sukienkę na ktorej krawędzi Zacisnelam dłonie.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 10:23 pm

- Serio będziesz teraz ryczeć? Lepiej znajdź swojego psa i idźcie stąd w cholerę. Nikt was tu nie chce - mruknąłem.
Sam nie wierzyłem, że to mówię i pewnie będę tego później strasznie żałował, ale trudno...Miałem dosyć jej ciągłych docinków. Dlaczego niby ja nie mam robić tego samego?
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 10:30 pm

Zdusiłam w sobie szloch slyszac jego słowa.
Czyli nie tylko ja uważam ze tu nie pasuje.
— Dobrze..— powiedziałam nie podnoszac głowy.
— Przepraszam
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 10:32 pm

- Przestań powtarzać to słowo, bo pewnie nawet nie znasz jego znaczenia. Tylko używasz go w kółko - mruknąłem, nawet na nią nie patrząc.
- Radzę Ci zawołać tego psa, bo sama raczej nie dojdziesz - prychnąłem.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 10:34 pm

— Prz.. Dobrze. — powiedziałam.
Siedziałam tak przez chwile az w koncu wyciągnęłam drżącą dlon w stronę kanapy i podpierając sie na niej wstałam z podłogi, wycierając tyłek z kurzu.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 10:41 pm

Czekałem tylko, aż dziewczyna wyjdzie.
Już wcale mnie nie bawiło to co robiłem.
Teraz dopiero ochłonąłem i pierwsze co bym zrobił to podszedł i ją przeprosił, przytulił...cokolwiek byle by nie płakała. Tyle, że facet, który szybko zmienia decyzję, jest uważany, za nieogarniętego i kobiecego, a każdy wie jak ważne jest dla nas ego.
Pierwszy raz doprowadziłem dziewczynę do płaczu I wcale nie jest to przyjemne uczucie, wręcz beznadziejne i mało męskie.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 10:57 pm

Chrząknęłam krótko i ruszyłam do drzwi, wydając z siebie krotki dźwięk ktory zwiastował kolejna fale płaczu. Zaczelam zastanawiać sie szybko gdzie moze byc moj pies. Chciałam ja zgarnąć i jak najszybciej wrócić do pokoju. Byłam pewna ze znowu siedzi w drzwiach sali wejściowej i patrzy na tereny zamku tęskniąc za domem.
— Znam znaczenie słowa "przepraszam". I dobrze je rozumiem. — powiedziałam nie patrząc na niego i szybko wychodząc z pomieszczenia, jakimś cudem nie mieszcząc sie w drzwiach i uderzając ramieniem w jedna stronę futryny.


Next: Sala wejściowa
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptySob Paź 14, 2017 11:46 pm

Gdy tylko wyszła, usiadłem na kanapie i przejechałem dłonią po twarzy.
Co ja najlepszego zrobiłem? Ale może wcale to nie były najgorsze posunięcia, dziewczyna wróci teraz do domu i będzie żyła jak normalny szary mugol. Miała rację...nie pasowała tu w ogóle.
Po jakimś czasie spędzonym na siedzeniu tutaj, postanowiłem udać się na wieże zegarową, ponieważ wiedziałem że dziewczyna zostanie przez kilka dni w pokoju.

Next > Wieża zegarowa
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:08 pm

Sprawdziłam czy pokoj jest pusty, a gdy okazało sie ze tak, wciągnęłam chłopaka do srodka, zamyakajc drzwi zaklęciami zeby nikt tu nie wszedł i zaczelam go całować, jedna dlon wsuwając w jego włosy by nachylić go ku sobie a druga zaczynajac sie rozbierać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:16 pm

Gdy poczułem jej usta na swoich nie było możliwości bym nie odwzajemnił pocałunku.
Czując jednak, że zaczyna się rozbierać, odsunąłem się od niej.
- Stój - sapnąłem.
- Rian nie znasz mnie i niech tak zostanie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:26 pm

Spojrzałam na niego gdy sie odsunął, starając sie uspokoić mocno przyspieszony oddech.
— A jakie to ma znaczenie czy cie znam czy nie? Chce sie z toba pieprzyć a nie pic herbatkę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:30 pm

Ja też chcę - pomyślałem, ale jednak nic nie powiedziałem, tylko patrzyłem się na nią.
To powinna być odwrotna sytuacja, a nie, że ja muszę ją od siebie odpychać.
- Uwierzysz mi jeśli powiem, że nie chcę się z Tobą pieprzyć? - spytałem, przechylając głowę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:34 pm

Poczułam sie jakbym dostała w twarz.
— No tak.. Tego nie wzięłam pod uwage. — powiedziałam parskajac wymuszonym uśmiechem czujac jak twarz zaczyna mi płonąć. Przez moment stałam jak idiotka bez ruchu az w koncu zaczelam zapinać ubranie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:45 pm

- Skoro uwierzyłaś to oznacza, że jestem cholernie zajebistym aktorem - odparłem i przeczesałem dłonią włosy.
- Poza tym wiem jak to się skończy. I może nie będziesz żałować, ale będziesz smutna, a nie jak teraz uśmiechnięta i radosna - stwierdziłem i pociągnąłem ją na kanapę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:53 pm

Nie patrzyłam na niego. Nie potrafiłam znieść czegoś takiego.
— Ta. No. Dokładnie. — powiedziałam zakładając czesc włosów za ucho.
— Muszę juz isc. — dodałam opierając sie mu troche gdy ciągnął mnie w kierunku mebla. O ile kilka sekund temu byłam napalona jak diabli, teraz nie miałam ochoty na cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 8:59 pm

- Nigdzie nie musisz iść - odparłem i pociągnąłem ją tak, że wylądowała na moich kolanach.
- Proszę Cię nie zniechęcaj się - mruknąłem, widząc jej twarz - ale może nie próbuj ze mną, bo tylko Cię zranię - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:01 pm

Niechetnie powstrzymałam sie od tego zeby zejść z jego kolan.
Denerwowało i niepokoiło mnie to ze tak sie przy nim czułam. Tak reagowałam.
— Oczywiscie. Masz racje. — odparlam. — Po prostu obrałam cie sobie za cel, ale kazdy sie myli prawda? No.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:04 pm

- Wiesz jak brzmią twoje słowa? - spytałem.
- Skończ pierdolić, już nie zamierzam Cię przelecieć. Spieprzyłeś sytuację - mruknąłem, lekko się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:07 pm

— Domyślny jestes. — odparlam. Nie chciało mi sie tego nawet precyzować. Podniosłam głowę i spojrzałam na niego.
— Chciałam sprawdzić czy to co słyszałam jest prawda. Ale albo juz kogos masz albo nie jestem w twoim typie. Chociaz słyszałam ze każda jest w twoim typie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:11 pm

- Nawet nie wiedziałem, że można się tak szybko o kimś tak dużo dowiedzieć - zaśmiałem się w głos na jej słowa.
- Ale nie musisz się martwić, jesteś w moim typie, choć ktoś dał Ci błędną informację. Nie każda w nim jest - odparłem.
- I uwierz mi nie potrzebujesz faceta, tylko na jedną noc - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:19 pm

— Mozna. Ślizgoni to straszni plotkarze. — powiedzialam przekrzywiajac głowę.
— Martwić? Nie martwię sie o takie rzeczy. W szkole jest mnóstwo facetów z którymi nie spałam. — dodałam i zsunelam sie z jego kolan by podejść do dużego lutra wiszącego na ścianie.
Poprawiłam kosmyki włosów jak i cała resztę zeby wyglądać jako tako.
— Na całe zycie tez nie. — dodałam wyjmując z kieszonki bluzy bezbarwny błyszczyk.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:28 pm

- To prawda - zaśmiałem się.
- W sumie wszyscy oprócz jednego - mruknąłem, nie mogąc się przestać śmiać. Czułem się jakbym coś brał, w tym momencie dziewczyna mogła albo mnie zgasić, albo bardziej rozbawić.
- Może i nie na całe...Ale na więcej niż noc - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:29 pm

Spojrzałam na jego rozbawione odbicie w lustrze, zatrzymując sie z pędzelkiem w powietrzu.
— Co masz na mysli?— zapytałam prostując sie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:33 pm

- Wiesz myślę, że już niedługo razem się z tego pośmiejemy - odparłem z uśmiechem.
- Radzę Ci się przyśpieszyć, chłopcy z siłowni niedługo wyjdą - dodałem, po chwili, spoglądając na zegarek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 EmptyWto Sty 09, 2018 9:38 pm

— Nie mam zamiaru sie wiecej z toba widywać. — odparlam.
— Słońce. Nie mam zamiaru uganiać sie za kims. Zanim dojdę do dormitorium, bede mogła przebierać w propozycjach na wieczór. A nie zamierzam sie nudzić. — prychnęłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 23 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy
» Pokój dwuosobowy
» Pokój jednoosobowy #2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: