Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+11
SooAh Kwon
Nathan Collins
Sarah Miles
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Luke McCartney
Nelly de Violine
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Diana Blake
Admin
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPią Cze 10, 2016 9:23 pm

Pokój Wspólny A988e210
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 12, 2016 8:55 pm

- Witajcie – rzuciłam, po raz pierwszy dziś uśmiechając się radośnie. Przy „swoich” nie musiałam udawać bezwzględnej suki. W końcu musieli mnie traktować jak kogoś, do kogo zawsze można przyjść i pogadać. – Oczywiście doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że po ciszy nocnej każdy jest w swoim pokoju, a przynajmniej nie uprawia seksu bez zabezpieczeń, jasne? – zapytałam, siląc się na coś, co pomogłoby rozluźnić atmosferę. Pierwszaki od razu odetchnęły z ulgą, że nie jestem aż taka straszna, za jaką początkowo mogli mnie uważać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 12, 2016 9:06 pm

Hmm, tak, to jest zdecydowanie bezpośrednia nauczycielka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 12, 2016 9:32 pm

Sarah weszła do pomieszczenia chwilę po całej reszcie i zajęła miejsce na skórzanej kanapie. Wydawała się być niezainteresowana całym zbiorowiskiem. Obojętnym wzrokiem muskała karty niewielkiej.książeczki, którą trzymała w bladych dłoniach. Tworzyła mylne wrażenie, że nie słucha nauczycielki, jednak w pewnym momencie oparła tomik na kolanie. Analizowała każde słowo kobiety.
- A nie mamy czasem wspólnych sypialni? - zapytała, zerkając kątem oka na Aeris.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 12, 2016 9:48 pm

- Cóż, niby nie, ale patrząc na to, że w dormitorium męskim nie ma tłoków… cóż, kto was tam wie. Hormony w tym wieku są bardzo zdradliwe. Pamiętajcie jednak, że musimy uchodzić za takich, których one nie dotyczą. Ślizgoni muszą być wyniośli i najlepsi, a wy macie się postarać, żeby dalej utrzymywać ten wizerunek, jasne? Wszystkie sekrety zostają między Ślizgonami i nie wychodzą poza nasz teren. Nawet, jeśli się nienawidzicie, to poza sypialniami macie udawać najlepszych przyjaciół. W końcu nic dziwnego, że porównują nas do węży.
Uśmiechnęłam się i usiadłam na jednym z foteli, dając znać całej reszcie, aby również znalazła gdzieś swoje miejsce.
- Macie jakieś pytania albo problemy?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 13, 2016 4:43 am

Kiedy szliśmy do naszego pokoju wspólnego, wraz z nową opiekunką, po drodze wstąpiłam do toalety. To nic takiego , w końcu znam drogę do Kamiennej Ściany. Weszłam do środka w momencie kiedy Blake zadała pytanie. Nikt nie zwrócił na mnie jakiejś szczególnej uwagi. To dobrze. Weszłam dalej i oparlam się o ścianę, krzyżując ręce na piersi *
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 13, 2016 9:54 am

Uśmiechnęłam się szeroko, patrząc na dziewczynę, która próbowała udawać, że była tu od początku. Gdyby nie to, że byłam tak czujna, pewnie bym nawet tego nie wyłapała. Dobra Ślizgonka. Nie skomentowałam więc jej postępowania – bardziej bowiem na usta cisnęły mi się słowa pochwały niż reprymendy. No i może kilka podpowiedzi „na następy raz”…
- Czy macie jeszcze jakieś pytania albo problemy? – powtórzyłam po raz kolejny, przebiegając wzrokiem po twarzach wszystkich tu zebranych.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 13, 2016 11:03 am

Westchnęłam.
- Skoro nikt nie ma pytań i każdy jest taki bezproblemowy, to idę do siebie. Moje łózko potrzebuję mnie najwidoczniej bardziej niż wasza gromadka. Pomyślcie jednak nad tym pytaniem. Jutro zadam je po raz kolejny. Tym razem oczekuję jednak odpowiedzi. Wyśpijcie się. W końcu jutro zaczynacie zielarstwem z panią Harrison...


Następny post w pokoju Diany Blake
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyWto Cze 14, 2016 11:55 am

Wszedłem do pokoju wspólnego ledwie obudzony, miałem na sobie szatę Ślizgonów, jakoś tak mi pasowała w tymże miejscu. Uśmiechnąłem się do siebie zamyślony, planowałem dziś poćwiczyć parę zaklęć jednak nie na kimś. Chciałem po prostu przygotować się do lekcji. Uwielbiałem zaklęcia, byłem po prostu jednym z najlepszych uczniów zaklęć. Gorzej zaś przedstawiała się sprawa z zielarstwem. Nie byłem zdolny w tym przedmiocie. Wolałem zaklęcia. Usiadłem w fotelu i zamknąłem oczy rozkoszując się ciszą jaka panowała obecnie w tym miejscu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyWto Cze 14, 2016 4:51 pm

Skoro nikogo nie było Taylor wstał i opuścił pokój wspólny Ślizgonów.

Następny post w Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPią Cze 17, 2016 3:42 pm

Weszłam do pokoju Ślizgonów i od razu usiadłam po turecku przed kominkiem. Zaczęłam wręcz bić się z myślami zastanawiając się czy przep roszczeń jutro Isobel... Chciała dobrze... Nie jej wina że jestem pojebana... a gdyby spróbować chociaż raz się z kimś zakolegowac? Może trochę by mi to pomogło. .. coś jak.. terapia? Tylko z nią. .. reszta bez zmian...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPią Cze 17, 2016 4:19 pm

Cholera... Zasnęłam przed kominkiem... Mam nadzieje ze nikt mnie nie widział. ...Szybko wstałam z podłogi o pobiegłam do dormitorium wykąpać się i przebrać.

Next. Sami wiecie gdzie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 7:48 pm

Przyszedłem do pokoju, westchnąłem i stwierdziłem, że nie zwracałem uwagi na to jak się wybrudziłem po szaleństwach na miotle. Poszedłem pod prysznic, jako że nie miałem pomysłu w co się ubrać, po prostu zakryłem się ręcznikiem. Cóż, nie chcę by inni dostali zawału, kiedy coś nie zmieści im się optycznie w oczach, zaśmiałem się na tą myśl. Wyjąłem tylko swoją gitarę elektryczną i piecyk i wróciłem do pokoju. Usiadłem, mruknąłem zaklęcie i położyłem różdżkę, która zaczęła dostarczać prąd. Najpierw zacząłem grać rocka, potem metal. Bullet for my Valentine najlepszy zespół, stwierdziłem w myślach gdy grałem jedną ich piosenkę za drugą.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 7:58 pm

Weszłam do pokoju wspólnego Ślizgonów, chcąc sprawdzić, czy znajdują się tu wszyscy ci, których nie widziałam w innych częściach szkoły. Moim oczom ukazał się jednak widok prawie nagiego Azazela, który nic sobie z tego nie robił i grał na gitarze.
- Czy mogę wiedzieć, co ty tu właściwie robisz? Mógłbyś chociaż iść do swojej sypialni. Jestem pewna, że Ślizgonki będą szczęśliwe, że ten widok został im oszczędzony.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:03 pm

Przestałem grać, uniosłem głowę. A to kto? Nauczycielka? Hmmmm... Za młodo wyglądała. - Hmmm... Ślizgonka? Bo osoby z innych domów nawet nie wiedzą gdzie się wchodzi jeśli chodzi o nasze dormitoria - Powiedziała "Ślizgonki", a nie "my" czy coś w ten deseń. Kim ona była? Nie brałem opcji pod uwagę, że jest nauczycielką, to może być moja zguba.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:11 pm

Weszłam do pokoju wspólnego Ślizgonów i dosłownie wpadłam na naszą opiekunkę. -Sorry...-mruknelam po czym usiadłam na jednym z foteli w rogu. Rękawem szaty wytarłam strużkę krwi cieknacej po policzku. Właśnie. . Miałam zapytać o coś nauczycielkę. ..
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:18 pm

- Ty jesteś tym nowym, ta? Także... nic dziwnego, że nie wiesz, że jestem opiekunką waszego domu, a także nauczycielką eliksirów. Więc zmykaj do swojej sypialni, zanim wsadzę ci różdżkę w jakieś nieodpowiednie miejsce na ciele i wypowiem kilka złych zaklęć.
Kurczę. Nie spodziewałam się, że Azazel przyjedzie tak szybko - znałam jego kartotekę i wiedziałam, że spóźnił się z powodów rodzinnych, ale Dyrektorka nie mówiła mi, że jest już na miejscu. Zanotowałam w pamięci, żeby ponarzekać jej o tym przy naszej następnej rozmowie.
- Panna Kwon? Nie miałaś iść przypadkiem do pielęgniarki? Najlepiej bardzo szybko, zanim zabrudzisz krwią pół szkoły? Chyba wyraziłam się jasno, kiedy ostatnio się widziałyśmy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:23 pm

-Nie zabrudze. -warknęłam. -Spokojna głowa. -przewróciłam oczami, tak żeby to widziała. -Mam pytanie.-przylozylam w końcu rękaw do policzka. -Czy jest jakiś. .. nie wiem... Magiczny (?) Sposób żeby takie urządzenia jak telefon albo mp3?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:27 pm

Rozszerzyłem oczy, wstałem szybko. - A... Nie wiedziałem! Przepraszam Pani profesor - odpowiedziałem szybko zaskoczony całą tą sytuacją, po fakcie dopiero zauważyłem, że spadł mi ręcznik, a ja stałem przed dziewczynami w stroju Adama. - O kurwa... - zasłoniłem się szybko gitarą. - Odwróci się Pani na chwilę? - zapytałem zakłopotany. Nigdy mi się jeszcze taka sytuacja nie zdarzyła, oj nie...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:34 pm

Nie mogłam się powstrzymać i wybuchnelam śmiechem omal nie dusząc się własną śliną. -Prze...Przepraszam. ..-wydukałam nie przestając się śmiać. Hahhahah brawo Nowy hahhahaha -O kurwa.. hahha sorry..-powiedziałam widząc minę nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:47 pm

- Oczywiście, że jest na to sposób. Wydaje mi się jednak, że powinnyśmy pogadać o tym później. Wolałabym, żebyś szła jednak do pielęgniarki teraz. Wilkołaki i wampiry wychodzą dziś ze szczególnym apetytem. Nawet Hogwart nie jest bezpieczny. Lepiej nie mieć nieopatrzonych ran. Jeśli będziesz chciała do kogoś kiedykolwiek zadzwonić, to w tym momencie biegniesz tam, gdzie ja cię chcę widzieć. Rozumiemy się? Co do pana, panie Tokisaki, proszę udać się do swojego dormitorium. Dam panu kilka chwil, później będziemy musieli porozmawiać, korzystając z tego, że nie ma tu żadnych pana towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:50 pm

- Ehhh... Dobrze - westchnąłem drapiąc się za głową. Poszedłem do dormitorium się ubrać.
NP: Dormitorium chłopaków (Slytherin)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 8:54 pm

-Ale ja nie chce nigdzie dzwonić. .. Nawet nie mam do kogo.. a do samej siebie to trochę chujowo...Myślałam raczej o muzyce.. -powiedziałam wstając I siadając przy stole przodem do niej.-Dlaczego mam iść do skrzydła szpitalnego, jeśli nic mi nie jest? Siedzę? Siedzę. Oddycham? Oddycham. Czyli żyje.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 9:00 pm

- Tak, ale jest pełnia. Masz więc wybór - idziesz do swojej sypialni, albo idziesz do skrzydła medycznego. Jeśli jeszcze coś powiesz, to upewnię się, że będziesz miała sporo dodatkowych zajęć z eliksirów oraz, że nie będziesz mogła jechać na żadną wycieczkę w tym semestrze. Chciałaś jeszcze coś dodać, czy w końcu zaczniesz spełniać polecenia?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 9:02 pm

Zrobiłam minę po czym wstałam I poszłam do wyjścia. -Jejku... jak ja się cieszę że moja opiekunką jest taka wstręta baba. -uśmiechnęłam się do niej uroczo.-A na dodatkowe zajęcia i tak nie będę chodzić. . Tak jak i na te obowiązkowe -poklepałam ja po ramieniu i wyszlam z pokoju.


Next : Skrzydło Szpitalne
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyNie Cze 19, 2016 9:07 pm

Przewróciłam oczami.
- Eh, te głupiutkie Ślizgonki, które zawsze próbują mieć własne zdanie, ale jeszcze nikt nie respektuje ich opinii - rzuciłam na tyle głośno, że wiedziałam, że dziewczyna mnie usłyszy. Mimo wszystko... lubiłam swój dom. Ludzie w nim byli dziwni, ale zawsze najlepsi.
Następny post: męskie dormitorium.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 20, 2016 11:46 am

Weszłam do pokoju wspólnego i położyłam się na sofie zakrywajac oczy przedramieniem. Coś jej było.. Ale nie chciałam się w to zagłębiać. .. znowu... nie. Koniec.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 20, 2016 12:39 pm

Wszedłem gwałtownie do pokoju, usiadłem na przeciwko sofy na drugiej sofie i walnąłem pięścią w stół.
- To Twoja wina - odezwałem się do winowajczyni, patrzyłem na nią z lodowatą wściekłością.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 20, 2016 12:41 pm

-O co ci chodzi? -powiedziałam zdejmując rękę i przekręcić głowę w bok żeby na niego spojrzeć. -Uważaj bo zepsuje stół.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 20, 2016 12:44 pm

- Zepsuję Ciebie, jeśli nie odkręcisz tego co zrobiłaś mojej siostrze. Nie traktuj tego jako zwykłej groźby, nie chciałabyś wiedzieć za co mnie wyrzucono dwa razy ze szkoły w Japonii - wycedziłem. Zmrużyłem oczy patrząc na nią morderczo i wyszedłem z pokoju. - Ktoś taki jak Ty... To hańba dla Slytherinu - warknąłem za siebie w drzwiach.
NP: Korytarz na parterze
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyPon Cze 20, 2016 1:59 pm

Hańba dla Slytherinu... Hańba. .. Hańba nie tylko dla domu Tokisaki. .. Uwierz mi.. Jestem hańbą dla samej siebie... Nie będę tu wyć. Jeszcze ktoś wejdzie i jeszcze się rozejdzie po szkole... A na to nie pozwolę. .. Nie odkręce tego. Nie ma mowy. Jeśli tego teraz nie przerwe, później może być za późno i będzie gorzej niż jest. Podnioslam się z sofy i wybiegłam z pokoju.

Next: Jezioro
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyWto Cze 21, 2016 10:14 pm

Usiadłem w fotelu. Czekałem na SooAh. Isobel nie okłamałaby mnie nigdy, jeśli chodziło o taki ukłon. Zdawała sobie sprawę z tego, co myślę o tym. Chciałem tylko jej oznajmić, że wojna zakończona i może być spokojna.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:03 pm

Przyszedłem do pokoju, wziąłem gitarę z dormitorium i znów jakieś źródło prądu. Musiałem to jakoś odreagować. Czemu do cholery nie miałem kogo się poradzić? Kogoś o kim by wiedział, że dochowa sekretu?... Zacząłem grać, najcięższy metal, by odreagować.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:12 pm

-Az! -Rzuciłam się na miejsce obok niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:13 pm

Przestałem grać, zerknąłem na nią zaskoczony. - O co chodzi?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:19 pm

-Pogadasz ze mną? -zapytałam rozkładając się na kanapie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:20 pm

- Oczywiście, tylko o czym chcesz porozmawiać? - zapytałem odchylając głowę do tyłu. Za dużo miałem już wrażeń dziś, miałem ochotę po prostu się rozpłynąć w powietrzu, zniknąć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:21 pm

Położyłam się na plecach, kładąc mu głowę na kolanach. -Co jest z tobą, Diana i Chris?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:23 pm

Zacisnąłem zęby. Naprawdę o to pyta? - To... Moja sprawa i sam ją rozwiążę. To ja sobie nalałem piwa i to ja je muszę wypić - powiedziałem, długo dobierałem odpowiednie słowa. - Nie chcę okłamywać Chris, dlatego zatrzymuję to na siebie. Proszę, nie pytajcie o to, sam się z tym uporam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptySro Cze 29, 2016 11:40 pm

-Jeśli potrzebujesz pomocy to powiedz... Lubie Chris i Lubie Diane.. Nie chciałabym żeby któraś z nich cierpiała no ale... To chyba nie fair ze Chris jako jedyna nie wie.. nawet ja wiem..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyCzw Cze 30, 2016 12:03 am

- Słowo, że nie powiesz? - zapytałem patrząc na nią ze śmiertelną powagą. Czy była warta zaufania? Jeśli komuś wygada, to chomiki i szczury będą niczym w porównaniu z tym co zgotuję.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyCzw Cze 30, 2016 12:12 am

-A czy wyglądam na taką? Idiota.. Ufaj trochę swoim..-przewróciłam oczami. -To co z tym robimy?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyCzw Cze 30, 2016 5:51 am

Spojrzałem przez chwilę w jej oczy. - Mam sytuację - zacząłem po krótkim namyśle. - W której jedna osoba liczyła ze mną na coś więcej, i o tym nie widziałem, a z drugą osobą mam już zobowiązania. Nie chcę nikogo ranić, nie mogę znaleźć wyjścia z tej sytuacji. Możliwe że to nieuniknione, ale jeśli się da, to chcę tego uniknąć - powiedziałem patrząc w bok, byłem cały spięty.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyCzw Cze 30, 2016 8:58 am

-Wiesz... Zgaduje ze osoba wobec której masz zobowiązania jest Chris...Może. ..-pomyślałam chwile. -To co powiem nie będzie zbyt mądre. .. ale chociaż logiczne. Wiesz że Chris traktuje to trochę poważniej niż ty... I skoro ty nie czujesz do niej nic więcej niż zobowiązanie to powinieneś jej to, po pierwsze, powiedzieć a po drugie... Związek nie powinien opierać się na zobowiazaniu. . Tylko na miłości. Co do Diany...Zastanów się... Do końca Hogwartu będziecie musieli się ukrywać. Ty w ogóle wiesz chociaż czy ona coś do ciebie czuje, czy chodzi tylko o sex?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny EmptyCzw Cze 30, 2016 9:02 am

- Raczej o to co czuje. Sam nie wiem do kogo coś czuję... - odezwałem się zaciskając pięść. Byłem wściekły na siebie. - Wiem, że ona traktuje to na poważnie, dlatego jej nie mówię. Sam muszę sobie z tym poradzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 1 z 16Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój Wspólny
» Pokój dwuosobowy #3
» Pokój dwuosobowy #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: