Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Krukonek 2

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 8:45 pm



Dormitorium Krukonek 2 071a2610
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 8:51 pm

Wszedłem z dziewczyną na rękach i położyłem ją na jej łóżku. Popatrzyłem na dziewczynę, która dalej krwawiła, a następnie na jej pupila.
- Leć po jakiegoś lekarza - mruknąłem i ruszyłem w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 9:31 pm

Gdy chłopak chciał wyjsć, księżna rzuciła sie w jego stronę i zastawila mu drogę warczac na niego. Podskoczyła i uderzyła go łapami w piers, popychając go do tylu i szczakając wysoko. Oblizała sie i znow szczeknela. Zaczela ciagnąc go za rekaw, prawie sie na nim wieszając.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 9:38 pm

Ten pies naprawdę zaraz mnie zmęczy i wyczerpie całą cierpliwość.
Chyba nie muszę przypominać, że to była koszula, czyli już dawno miałem porwane rękawy.
Popatrzyłem na psa i westchnąłem.
- Co ty jeszcze chcesz? Przyniosłem ją tu, a teraz idź po pomoc - dodałem, stojąc tuż nad dziewczyną.
Dopiero teraz przyjrzałem się dziewczynie i stwierdziłem że jest naprawdę ładna, jednak gdy tylko otworzy te usta czar pryśnie.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 9:40 pm

Na pytanie chłopaka Księżna znow podskoczyła i zaszczekała. Podbiegła do swojej pani i wskoczyła na lozko, trącając dziewczyna w rękę a potem wpychajac łeb pod jej ramie i kładąc go na jej brzuchu. Jednocześnie spoglądała na Salvatore, skomląc co jakis czas.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 9:45 pm

Może jednak przydałaby się pomoc, bo nie rozumiałem w ogóle psa. Użył bym jakiegoś zaklęcia no właśnie tylko jakiego, nie znam żadnego który by mi ułatwił porozumienie się z psem.
Usiadłem na łóżku bokiem i z uniesioną brwią patrzyłem na psa.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:01 pm

Księżna, widzac że Salvatore nic nie robi, wyprostowała sie i warknela na niego. Zeskoczyła z lozka i zaczela drapać za szafka nocna gdzie znajdowało sie pudełko z małymi strzykawkami. Pies zaczął wyc, chcac zeby Gryfon sie pospieszył.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:12 pm

No tak, ani chwili spokoju, mogłem się spodziewać. Ukucnąłem przy szafce i wyjąłem pudełko ze strzykawkami, które jak widać były naszykowane na takie okazje. Chwyciłem za jedną z nich i nie patrząc na psa, chwyciłem za rękę Krukonki. Odwróciłem ją, by następnie wstrzyknąć substancje w żyły dziewczyny. Po zrobieniu tego powoli wyciągnąłem strzykawkę i odłożyłem ją na stolik.
Szarpnąłem za rękaw bluzy, który natychmiast się urwał od reszty i zawiązałem w miejscu, gdzie wstrzyknąłem substancje.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:16 pm

Księżna przyglądała sie Salvatore gdy ten wbiłam igle w rękę jego pani. Siedziała grzecznie nie wydając z siebie żadnych dźwięków. Gdy skończył, skoczyła na niego i liznela go w ucho i policzek, następnie wskakując na lozko. Po chwili krew przestała lecieć. Ale Księżna znow zaczela budzić właścicielkę dodatkowo skomląc.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:23 pm

Uroczy był ten pies, jednak nie musiał mnie obśliniać. Rękawem, który jako tako miałem wytarłem swoją twarz i patrzyłem jak Księżna wybudza Dasom. Spojrzałam na Alarica, który zdezorientowany siedział na rogu łóżka. Postanowiłem, że poczekam do chwili aż dziewczyna się wybudzi. W trakcie zawołałem kociaka i powoli zacząłem go głaskać.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:40 pm

Gdy Księżna zobaczyła ze kot sie zbliżył, powoli sie przysunela i położyła, machając ogonem radośnie. Zaczela obwachiwac kota, lekko wystawiając jezyk.
Otworzyłam oczy czujac jak cos uderza mnie w rękę. Zorientowałam sie ze to cudny ogon mojej psiny ktora zainteresowala sie kotem. Przez na wpół otwarte powieki zobaczyłam jak Księżna wywala jęzor i liże kota z takim impetem ze az sie przewrócił, szybko wstając i otrzepując sie. Ciezko mi sie oddychało.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:47 pm

Patrzyłem na psa i kota, którzy zaczęli się bawić. Jednak wystarczyłoby, że Księżna by go dla zabawy przydusiła, a ten naprawdę by się udusił. Jednak jak na młodego, radził sobie nieźle z dużym psem. Alaric stwierdził, że będzie mu lepiej na głowie psiny i właśnie tam się wdrapał.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:51 pm

Księżna położyła sie spokojnie gdy kot usadził sie na jej łbie. Pies zorientował sie ze jego pani juz wstała wiec powoli do niej podszedł, starając sie nie zrzucić kota. Położyła łeb na udzie Dasom i znow zaczela machać ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 10:58 pm

Alaric chodź był maluchem umiał się utrzymać na sierści psa, więc gdy Księżna wstała, on zaczął się jej mocno trzymać za sierść.
Gdy tylko zorientowałem się co jest grane, podniosłem się na równe nogi i wycofałem. Mimo, że nie miałem dobrych relacji z dziewczyną, nie zamierzałem jej mocniej denerwować i postanowiłem wyjść, gdy tylko mała puchata kulka zejdzie z głowy psa.
- Alaric - mruknąłem cicho i zobaczyłem jak kot odwraca się do mnie, a później z powrotem do dziewczyny.
Chciałem stąd wyjść jak najszybciej się dało, ale jak widać mój kot miał inne intencje.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 11:08 pm

Starałam sie ignorować chłopaka. Zrobił mi krzywdę x premedytacja. Wiedział co sie mogło stać. Zauwazylam na stoliku igle... Wiec Księżna musiała mu... wypaplać... Próbowałam sie podniesc, jednak miałam wrazenie jakbym nie posiadala miescni brzucha. Wyciagnelam rękę do psa zeby mi pomógł ale zamiast tego poczułam pod dłonią miękkie futerko.
Uśmiechnelam sie lekko widzac jak Ric wpycha malutki łepek pod moja dlon a Księżna mu w tym pomaga. Podrapałam kota miedzy uszami, slyszac jego cudowne mruczenie.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 11:20 pm

- Alaric - mruknąłem głośniej, będąc przy drzwiach. Dopiero wtedy kot zszedł z psa, a następnie spadł z łóżka, jednak szybko się podniósł i przydreptał do mnie.
Otworzyłem drzwi przez które przeszedł Alaric, a następnie odwróciłem się do dziewczyny.
- Po pierwsze przepraszam, bo nie powinienem był tego robić, ale mnie wkurzyłaś - odparłem.
- Po drugie nie wypieraj prawdy, bo to było najgorsze co mogłaś zrobić, pewnie gdyby nie Księżna już byś nie żyła - dodałem.
- I po trzecie, pomyśl zanim coś powiesz. Bo mimo iż ta osoba może być dla ciebie niemiła, nie powinnaś naśmiewać się z jej rodziny, która nie żyje. Mimo tego, że minęło 18 lat, to nadal boli i mam nadzieje, że ciebie nigdy takie rzeczy nie spotkają - powiedziałem, patrząc jej w oczy, a następnie wyszedłem idąc w miejsce, gdzie niedawno siedziałem.

Next > Wieża zegarowa
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyWto Wrz 26, 2017 11:26 pm

Nie miałam zamiaru przyjmować jego przeprosin. Jak sam zauwazyl, mogłam juz nie zyc gdyby nie pies ktorego nieładnie potraktował. Byłam na nia troche zła za to ze go tu przyprowadziła ale no nic. Pies miał działac w takich momentach wiec działała.
Nigdy nie mialalam zamiaru urazić jego rodziców. Mowilam to wszystko dlatego bo widziałam Żr to na niego działa. Chyba tylko na mnie takie cos nie działało. Moze gdybym znała swoich prawdziwych rodziców... I ktos by ich obraził. Ale tak... Nie zależało mi na tym. Rodzice owszem, kochali mnie i dbali o mnie. Ale... Odkąd sie dowiedziałam, wszystko sie zmieniło... Do tego Hogwart... Wszystko co dziwne, na raz.
Czy miałam zamiar go przeprosić? Oczywiscie. Po moim trupie.
Gdy wyszedł, jedynie z trudem odwrocilam sie na drugi bok, wpatrując w psinę ktora tez sie położyła, kładąc mi pysk na szyi jakby chcac przytulić.
Jak wrócą mi siły, bede musiała wstać i zrobic ze sobą porządek. Wyglądałam jak po jakiejs masakrze...
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptySro Wrz 27, 2017 11:37 am

Alaric stanął przed drzwiami Krukonki i zaczął w nie drapać, czekając na dziewczynę.
Liczył, że szybko wejdzie do pokoju, a następnie popędzi do swojego pana.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptySro Wrz 27, 2017 1:15 pm

Usłyszałam ciche drapanie w drzwi. Zdziwiłam sie nieco bo Księżna leżała obok mnie wiec.. zreszta ona nie drapie... ona sie rzuca na drzwi. A spróbuj nie otworzyć...
Wstałam i otworzyłam je widzac Alarica ktory wpatrywał sie we mnie.
— Eee... wejdź?— powiedziałam odsuwając sie. Kot wszedł i powoli obszedł dookoła moja osobę.
Ukucnelam do niego i przyjrzałam mu sie.
— No co tam? Twoj pan ci pozwolił tu przyjść? Czy zorganizowałeś sobie ucieczkę i oberwie sie nam jak cie znajdzie? — zapytałam po chwili jednak siadając na podłodze. Czułam sie słabo przez utratę krwi. Nadal sie nie przebralam ani nie umyłam.
Powrót do góry Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Liczba postów : 404
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptySro Wrz 27, 2017 2:11 pm

Gdy tylko drzwi się otworzyły, kotek wślizgnął się do pokoju Krukonki i zaczął krążyć wokół niej, ocierając się o nią, dopóki nie ukucnęła przy nim. Nic nie odpowiedział na jej pytania. Wiedział, że dziewczyna jeśli będzie chciała zrozumie, że nie przyszedł do końca z własnej woli. Gdy dziewczyna usiadła, Alaric wskoczył na jej nogi.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptySro Wrz 27, 2017 2:35 pm

Głaskałam kociaka mrucząc tak samo jak on.
– On cie tu przysłał prawda. — prychnelam i uniosłam kota by mu sie przyjrzeć.
— Niech sam sie dowie jesli chce a nie wysługuje sie toba. — odparlam i powoli wstałam z podłogi. — Iczywiscie ze nie pozwoliłby ci przyjść do mnie ot tak... Księżna zostań. — rzuciłam i trzymajac kota jedna teka blisko ciała a druga podpierając sie co jakis czas o ścianę. Wyszłam z dormitorium w samych skarpetkach w gwiazdki.

Next: Dormitorium Gryfonow
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyPią Wrz 29, 2017 12:06 am

Wróciłam do siebie, od razy zrzucajac ręcznik i i wyciągając z szuflady różowa bielizne. Wciągnęłam na siebie dresy oraz duży T-Shirt. Założyłam sportowe buty i zgarnęlam kołdrę oraz poduszke po czym wyszłam kierując sie na wieże wraz z psem.


Next: Wieża zegarowa.
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptySob Paź 14, 2017 11:22 pm

Po wejściu do pokoju podeszłam do komody i wyjęłam z niej piżamę. Poszłam z nia do łazienki i wzięłam szybka, zimna kąpiel, ponownie wracając do pokoju ubrana juz w ciemnoniebieska piżamę i szlafrok. Wslizgnelam sie pod kołdrę i zawołałam Księżną która ułożyła sie obok mnie, kładąc pysk na moim brzuchu.
— Musimy stad spadać mała. — odparlam. Nie zamierzałam juz dzisiaj wychodzić z pokoju. Ani jutro.
Dormitorium Krukonek 2 Img_8611
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyNie Paź 15, 2017 12:05 am

Nie mogłam zasnąc. Choćbym starala sie niewiadomo jak. W koncu poddałam sie i zabrałam poduszke, kołdrę oraz psa i wyszłam z dormitorium, zakładając jeszcze puchate, czarne kapcie.

Next: Wieża zegarowa
Powrót do góry Go down
Dasom Choi

Dasom Choi


Liczba postów : 409
Join date : 21/09/2017

Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 EmptyPon Paź 16, 2017 10:43 pm

Wróciłam do dormitorium ze zwierzakami, ostrożnie odkladajac Alarica na lozko po czym zaczelam sie ubierać. W tym czasie zajęła sie nim Księżna ktora trącała go nosem.
Założyłam czarne spodnie oraz podkoszulkę i duża, lekka bluzę mojego juz teraz byłego chłopaka. Jeszcze nim pachniała. Nieważne. Nie chce teraz o tym myślec. Przełożyłam włosy na jedna stronę i usiadłam przy lozku, bawiąc sie z kociakiem ktory zaczął szaleć po lozku.
Dormitorium Krukonek 2 Img_8612
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Krukonek 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Krukonek 2   Dormitorium Krukonek 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Krukonek 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: