Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 1:54 pm

- No powiem Ci, że sobie nie radzisz - odparłem.
Słysząc jej kolejne słowa spiąłem się lekko, a następnie zabrałem dłoń z jej polkczka.
- Skaczę z radości - mruknąłem z sarkazmem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 2:02 pm

— Radzę. — powiedziałam. — No właśnie widze. — burknelam.
— O czym chciałeś ze mna porozmawiać?— zapytałam po długiej ciszy w trakcie ktorej jedyne co robiłam to gapiłam sie na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 3:43 pm

- I dlatego pozwalasz matce się bić? - spytałem.
- W sumie o tym co jej powiedziałaś, gdy jeszcze ja byłem - mruknąłem.
- O to całe zaklęcie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 3:46 pm

— Jakie zaklęcie? — zapytałam.
— Ale wczoraj przyszedłeś tu po cos. — powiedziałam. — Powiedziałeś jej ze chcesz ze mna porozmawiać. O czym?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 3:49 pm

- Które nałożyłaś na siebie wczoraj - mruknąłem.
- Nie chodziło o to, że chciałem, po prostu poczułem twój strach i chciałem się dowiedzieć co się dzieje - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 3:52 pm

— Nie wiem o czym mówisz.— powiedziałam łapiąc po omacku kołdrę by zarzucić ją na plecy i zakryc rany.
— Nie pozwalam jej sie bić. — dodałam po chwili, nawiazując do jego wcześniejszego zdania.
— Rozumiem... No cóż. Nic takiego sie nie stało wiec... Jest okej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 3:58 pm

- Wiesz - mruknąłem bez zastanowienia - Chodzi o zaklęcie, które ma działać po naszym rozstaniu - dodałem.
- Widzę twoje plecy i twarz - odparłem.
- Nic takiego? Wcale tak nie wyglądało - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:00 pm

— Co z moją twarzą jest nie tak?— zapytałam.
— Jakis wcześniej ci nie przeszkadzała. — powiedziałam.
— Po prostu się zdenerwowała. — dodałam.
— Zasłużyłam sobie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:04 pm

- Jezu dziewczyno czy ty siebie widzisz? Rany masz na całym ciele - mruknąłem - Na twarzy też - dodałem, mając nadzieję, że wie o co mi chodzi.
- Przestań ją bronić - odparłem, nie mogąc zrozumieć dziewczynę.
- Czym niby sobie zasłużyłaś? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:13 pm

— No właśnie nie widze. Moze to i lepiej. — odparlam.
— Tym że Cię pokochałam. Że jestem dla ciebie takim utrapieniem. Wiedziałam ze kiedys mi sie za to dostanie. Ale nie wiedziałam ze dosłownie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:20 pm

- Nie jesteś i nigdy nie byłaś utrapieniem - mruknąłem.
- Przepraszam, ale to ja powinienem zaprzestać spotkania się z Tobą, gdy tylko dowiedziałem się jak masz na nazwisko. Gdybym wtedy trochę pomyślał, tego by nie było - odparłem, wskazując na jej rany.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:23 pm

— Ale to nie zmienia faktu ze to ja pokochałam ciebie. — przypomniałam mu.
— Nie musiałeś. Jest duzo osob o takim nazwisku jak moje. Zeby nie powiedziec setki. — odparlam.
— Nie ma w tym twojej winy. Sama to zaczelam wiec ponoszę tego konsekwencje. — dodałam. — Nie musisz sie mna przejmować.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:27 pm

- Gdybym nie naciskał na spotkania, byś mnie nie pokochała - mruknąłem.
- Nie Rian, są ludzie o podobnym nazwisku co twoje, ale nie takim samym - odparłem.
- Muszę Rian, bo gdybym nie był tym kim jestem tak to by się nie skończyło - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 4:45 pm

— Uwierz mi słoneczko. Gdybym nie chciała sie z toba spotykać to nawet byś mnie nie zauwazyl w szkole. — odparlam.
— No to chyba nigdy nie byłeś w Azji...— burknelam.
— Nie. Nie musisz. Nie chce twojej litości. Skoro "musisz" to ja ci mowie ze nie chce. Juz nic nie musisz. Poradze sobie sama. W koncu dla ciebie to i tak bez różnicy czy jestem czy nie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 5:00 pm

- No masz rację nie byłem - stwierdziłem, patrząc jej w oczy.
- Jak możesz tak mówić? - spytałem, przekręcając się na bok, by lepiej ją widzieć.
- Naprawdę nie widzisz jak potrzebna mi jesteś do funkcjonowania. Normalnego funkcjonowania - odparłem.
- Całkowicie zajmujesz mój umysł. Nadal tego nie widzisz skarbie? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 5:05 pm

— Jak? Pytasz "jak"? Normalnie sam to powiedziałeś Tyler. I to mnie zabolało. — odparlam.
— Nie widze Tyler. Nie widze. — powiedziałam. — Bedziesz musiał nauczyć sie funkcjonować beze mnie. Ze swoją kobieta. Z dzieckiem. Ze swoją rodziną. Ja ci juz nie jestem potrzebna. Oboje to wiemy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 5:20 pm

- Kiedy Ci powiedziałem? Kiedy powiedziałem, że nie jesteś mi potrzebna? - spytałem.
- To powinnaś otworzyć oczy i zobaczyć, że nie jestem z Tobą tylko by się pieprzyć - mruknąłem.
- Swoją kobietę mam teraz przy sobie, a bachor nie jest mi potrzebny - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 5:24 pm

— Na łące. Powiedziałeś że tobie nasze rozstanie nie robi różnicy bo dla ciebie to nic nie zmieni. Najwyzej nie bedziesz miał dziewczyny. — powiedziałam.
— Wiem ze nie jestes ze mna dlatego. W ogole ze mna nie jestes. Jestes tu bo musisz. Tak twierdzisz. A ja ci tłumacze ze wcale nie musisz. — odparlam.
— Teraz masz. I co z tego skoro nie możemy byc i nie będziemy nigdy razem? Gowno. Całe moje zycie to gowno. Ale za cholerę nie żałuje tego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 5:46 pm

- I widzisz tu jest problem - odparłem - Nie o to mi Rian chodziło. Nie o to, że jest mi to bez różnicy. Nie umiem się wysłowić tak jakbym chciał byś mnie zrozumiała - mruknąłem.
- Tak jestem tu, bo muszę - stwierdziłem - Bo muszę Cię zobaczyć, żeby nie zwariować. Muszę być przy Tobie, bo wtedy wiem, że jak jestem z Tobą, nie muszę się niczym przejmować. Kompletnie niczym, bo mam Ciebie, a ty jesteś dla mnie wszystkim. Mogę nie jeść, nie spać, nie chodzić na siłownie, nie widywać Damona, byle by mieć Cię przy sobie - powiedziałem, patrząc na nią.
- Nie mów tak skarbie, bo ja tak nie uważam. Cieszę się, że mnie zmieniłaś i że dzięki Tobie czuję się kochany. A to że Cię spotkałem było najlepszą rzeczą w moim życiu - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 5:56 pm

Wpatrywałam się w niego bez mrugnięcia okiem, słuchając jego slow uważnie.
— Od kiedy to moje uczucia przestały ci przeszkadzac? Ba. Mam wrazenie ze nawet chcesz mojej miłości. — odparlam po chwili.
— To wszystko co mówisz jest piękne. Ale boje sie. Boje sie ze mówisz to z litości. — powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:03 pm

- Od dawna przestały mi przeszkadzać, choć nadal twierdzę, że zakochanie się we mnie to jest błąd, dobrze wiesz dlaczego - mruknąłem - ale skoro tego nie żałujesz to ja nie mam nic do gadania - dodałem z lekkim uśmiechem.
- Wiesz w tym momencie nie czuje żadnej litości - stwierdziłem.
- Mogę przekazać Ci swoje uczucia - dodałem.
- W sumie sam bym Cię zlał za to co powiedziałaś swojej mamie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:06 pm

— Niby za co?— zapytałam. — To była jedyna okazja zeby powiedziec jej to co mysle wiec ja wykorzystałam. — odparlam. — Sama nie miała okazji do decydowania o swoim losie. Ja nie pozwolę dyrygować swoim zeby potem zyc z mężczyzna ktorego mi wcisnęli i mieć z nim trójkę dzieci. To że teraz go kocha nie znaczy ze wszystko jest super okej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:11 pm

- Za to, że mogłaś powiedzieć to w inny sposób - mruknąłem.
- Serio Rian, mówić matce, że się pieprzyliśmy w każdym możliwym miejscu, gdy i tak była już wkurzona? Skarbie mogłaś inaczej to powiedzieć - mruknąłem - Może opowiedziałaś jej wszystkie nasze przygody? - spytałem.
- Jeśli twoja rodzina będzie chciała to zrobić to i tak to zrobi. Ale widzisz twoja mama pokochała twojego tatę. I nigdy nie będzie super - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:15 pm

— Tak. Mogłam powiedziec ze sie ruchalismy. — odparlam.
— Nie. Powiedziałam jej tylko co jest miedzy nami i co do ciebie czuje. — wyjaśniłam. — Uwierz mi że nie zrobią. Moze i jestem głupia i nawina.. Nie. Nawet na pewno taka jestem, ale ja juz znalazłam swojego mężczyznę. A ze jest juz zajęty no to... Cóż. Moze następnym razem. Ale wole zostac kulturalnie wyjebana z rodziny niz mam byc z kims kogo nie chce kto chche mieć mnie jako swoja zabawkę do lozka i do pokazania w towarzystwie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:22 pm

- Nie jesteś ani głupia ani naiwna - odparłem, patrząc na nią.
- Skarbie mam do Ciebie pytanie - mruknąłem.
- A kim byłaś dla mnie na początku znajomości? - spytałem, unosząc brew.
- Pomyśl misiek i pamiętaj wtedy jeszcze nie byłaś we mnie zakochana - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:23 pm

— A ile to trwało? Tydzień? Dwa? Po jakim czasie zacząłeś czuć ze nie chcesz mnie tylko jako zabawki ale... nie wiem... byc moze jeszcze jako przyjaciółkę?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:26 pm

- Może i tyle - odparłem.
- Ale byłaś odbierana przeze mnie po prostu jako erotyczna kobieta - mruknąłem - No wiesz szczupła, niższa, duże cycki, niezła dupa - zacząłem wymieniać, uśmiechając się przy tym.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:30 pm

— No widzisz...— odparlam. Delikatnie wysunęłam dlon, krzywiąc sie nieco przy tym, i dotknęłam jego dłoni.
— To dodaj do tego "laleczka", "trofeum", "głupia baba którą i tak bede zdradzać". Tak byłabym postrzegana. Przez przyszłego małżonka. I dobrze. Mogłabym sie na to zgodzić. Gdyby nie to że wiem ze tobie i tak to nie pomoże.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:35 pm

- Oj zdecydowanie nie - odparłem.
- Wolałabym byś do końca była moją laleczką - mruknąłem, łącząc nasze dłonie.
- W sumie jeżeli nie uda mi się to co chcę zrobić i o ile ty nikogo nie będziesz miała - co raczej jest bardziej niż pewne - to już wiem kim w moim życiu będzie "baba którą i tak będę zdradzać" i kim bedzie seksowna dziewczyna, z którą będę to robił - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:46 pm

— Chcesz zdradzać ją ze mna?— zapytałam kręcąc lekko głowa.
— To nie przejdzie Tyler. Jak ktos sie o tym dowie, bedziesz miał duże problemy. — odparlam.
— Poza tym... Nie wiem czy bym to zniosła. Tak czy siak, zawsze na koniec musiałbyś wracać do niej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 6:51 pm

- Już Ci mówiłem, gdzie mam problemy - odparłem.
Słysząc jednak jej następne słowa zrozumiałem o co jej chodzi i wyrzuciłem ten obraz z głowy. Bo to było moje ostatnie koło ratunkowe by mieć ją przy sobie.
- Rozumiem - mruknąłem, zaciskając palce na jej dłoni. Ale nie byłoby możliwe.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 7:02 pm

— Zrozum... Dałabym wszystko żeby być z tobą. Wczoraj... a w zasadzie to dzisiaj matka zagroziła mi ze jesli dziadkowie sie o tobie dowiedzą, bede miała poważne problemy. I że nie wybaczy mi tego. — zaczelam. — Więc odpowiedziałam jej ze nie musi bo nie żałuje tego co zrobiłam. I ze gdyby ci odbiło i poprosilbys mnie o rękę to zgodziłabym sie bez wahania, nawet jesli zostałabym bez rodziny. — powiedziałam cicho, nie patrzac na niego.
– Jesli bedziesz chciał, to... Nie wiem. Chciałabym sie z toba widywać ale nie chce ci robic problemów. Poza tym... Jak matka mnie wywiezie to juz sie nie zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 7:28 pm

Słuchałem jej jak zaczarowany. Tak jakby mówiła o sytuacji kompletnie nie realnej.
- Lepiej żebyś przy rodzinie o mnie nie wspominała skarbie - mruknąłem.
- Nie wywiezie - odparłem - a jeśli nawet...
- Skarbie ja Cię znajdę. Nie bez powodu jestem Rhodes - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 7:30 pm

— Bede. Bede o tobie mowic tak często ze w koncu sami cie pokochają. — burknelam.
— Nie znajdziesz kochanie. Nie bedziesz szukał. — odparlam. — Bo nie bedziesz juz pamiętał czego miałeś szukac.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 7:47 pm

- Raczej to nie jest skarbie możliwe - odparłem.
- Zamierzasz wykasować mi pamięć ze wszystkimi chwilami z Tobą? - spytałem, coś sobie uzmysławiając.
- To to jest ten czar, który nałożyłaś? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 7:53 pm

— Nie... Nie zamierzam wykasowywać...— powiedziałam powoli.
— W pewnym momencie, gdy juz będziemy kawałek od siebie, wraz ze wzrostem odległości, wspominania o mnie zaczną zanikać. — odparlam.
— Nie znaczy to ze jak postanowię wyjechać na wakacje do Rio to nagle zniknę z twojej pamięci. To ma związek z relacja miedzy nami i mentalnym postrzeganiem wzajemnych uczuć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:00 pm

- Rian - westchnąłem.
- Bez mojej zgody narzuciłaś czar bym o Tobie zapomniał. Na siebie też nałożyłaś czy tylko na mnie? - spytałem, patrząc na nią i wyswobadzając rękę z jej uścisku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:04 pm

— Na ciebie...— odparlam.
— Tyler... Tak bedzie dobrze. — powiedziałam zabierając rękę gdy ten wysunął z niej swoja.
— Jestes na mnie zły?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:10 pm

- Będzie dobrze bo ty tak zadecydowałaś - odparłem, patrząc w baldachim łóżka.
- Teraz się zastanawiam po co w ogóle tu siedzę skoro i tak o tym zapomnę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:14 pm

— A ty co byś zrobił na moim miejscu?— zapytałam. – Nie masz pojęcia jak sie czuje ze świadomością że bedziesz z inna. Naprawde nie masz pojęcia. Twoja zazdrosc o Woo Bina przy tym to nic. Uwierz mi. To boli tak bardzo ze niszczy mnie od srodka. Jesli chcesz to je cofnę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:20 pm

- Skoro tak Cię boli to wymarz sobie pamięć - odparłem.
- A nie czekaj może ja to zrobię i Ci nic nie powiem. Tak to dobry pomysł - mruknąłem, wstając z łóżka.
- Nie, niech zostanie, przecież tak będzie lepiej - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:30 pm

— Tyler błagam cie...— jeknelam gwałtownie podnoszac sie do siadu i piszcząc w tym samym czasie gdy zsuwająca sie kołdra, przejechała mi po plecach.
— Zrozum mnie troche... Cofnę zaklęcie... Ale ja nie dam rady zyc ze świadomością ze jestes z inna. Nie zniosę tego Tyler. I wiem ze przez to bede robic rzeczy ktorych w innych okolicznościach bym nie zrobiła. — dodałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:36 pm

Słysząc jej pisk, zatrzymałem się w miejscu.
- Rian, połóż się proszę - mruknąłem siadając z powrotem na łóżku.
- To rozumiem, ale czy czyszczenie mi pamięci da Ci spokój, albo inaczej. Czy to Ci trochę pomoże? - spytałem, patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:38 pm

Nie posłuchałam go, jedynie podparłam sie ręka by nie spinać mięśni i łopatek.
— Nie wiem... Liczę ze powstrzyma mnie to od tego żeby nagle znaleźć sie pod twoimi drzwiami...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 EmptyPon Sty 01, 2018 8:41 pm

- Świadomość, że nie będę Cię znał? - spytałem.
- Rian to zaklęcie zostaw - odparłem po chwili zastanowienia, kładąc się przy dziewczynie - ale to Ty musisz o mnie zapomnieć - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 10 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: