Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa transmutacji

Go down 
+18
Nathan Collins
Edward Butler
Cynthia Chase
Leticia Hale
Mortimer Ivory
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Charlie Caufield
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Samantha Drought
Matt Claws
Christine Stephens
Miyafuji Rina
SooAh Kwon
Danika White
Admin
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:22 pm

-Zdążyłaś. Jestem z Ciebie dumna, za WEJŚCIE do klasy, Rina - powiedziałam uśmiechając się do uczennicy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:22 pm

Weszłam do sali.-Dzień dobry-powiedziałam rozglądając się. Nie było zbyt wielu osób. Usiadłam gdzieś z przodu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:22 pm

-A nie mówiłam? -powiedziałam przekładając różdżkę między palcami.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:25 pm

-"A nie mówiłam"? -przedrzeznilam Ślizgonkę.-Zawsze się tak mądrzysz? -zapytałam po przywitaniu się z Sam.-Nieźle. . Ślizgonka, Gryfon, Puchonka i Krukonka. Czekamy jeszcze chwilę i jak nikt nie przyjdzie to zaczniemy
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:26 pm

Podniosłem się z miejsca i usiadłem obok Soo. Wpatrywałem się w ścianę.


Ostatnio zmieniony przez Carl Claws dnia Czw Lip 21, 2016 4:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:26 pm

Zamyśliła się.
-Yyy, że bez miotły? I żadnego latania? W sumie dawno nei latałam przez mały wypadek..-Zaśmiała się. Po chwili usiadła z przodu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:34 pm

Kątem oka zobaczyłam jak Carl siada obok mnie.  Prychnelam kręcąc głową. Mógł usiąść gdziekolwiek, ale po co? -Nie, nie zawsze. Tylko wtedy kiedy mam okazję. Możemy już zaczynać?
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:38 pm

Dosłownie wtoczyłem się do sali.
-Em... tu są lekcje?
Bardzo inteligentnie, Xav.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:39 pm

Wbiegłem do sali. Nie wiedziałem czy nawet dobrze trafiłem.-Dzień dobry-powiedziałem i usiadłem obok Riny-Cześć Rina-rzuciłem w stronę dziewczyny i uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:41 pm

-Yo - Odpowiedziała. Wreszcie ktoś z Puchonów. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:42 pm

-No że bez miotły -przytaknęłam i spojrzałam na SooAh. - Nie, nie możemy.-Jak przystało na porządnego nauczyciela, pokazałam jej język.-Od kiedy jesteś taka chętna do lekcji? Z tego co wiem przez kilka dni nie było Cię na żadnej. -powiedziałam unosząc brew.-Dzień dobry.. Kolejny! -powiedziałam kiedy jakiś uczeń wszedł, o ile tak można to nazwać, do klasy. -Gdybym nie wiedziała że byłaś tu całą noc to pomyślałabym że piliście razem - powiedziałam do SooAh wskazując na jednego z chłopaków. -Nie znam was jeszcze. Jak się nazywacie i z jakiego domu jesteście?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:45 pm

-Ja nie pije jakbyś chciała wiedzieć wiedźmo. -powiedziałam I również pokazałam jej język. Walić to.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:46 pm

-Charlie Caufield, Hufflepuff-powiedziałem podnosząc głowę i spojrzałem na nauczycielkę. Ona jest nauczycielką?
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:49 pm

-Xavier Devers ze Slytherinu- ukłoniłem się teatralnie.
Usiadłem koło dziewczyny, której nie znałem, na pewno nie była Ślizgonką (Sam)
- Jak się nazywasz? -szepnąłem cicho
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:52 pm

-Jeśli ja jestem wiedźmą to ty jesteś paskudą - powiedziałam I uśmiechnęłam się. Podobały mi się takie luźne relacje z uczniami. Często dyrektorzy mnie za nie besztali ale nie przejmowałam się tym.-Charlie i Xavier. Wszyscy Ślizgoni mają w zwyczaju wpadać do sali? -zaśmiałam się. - Ja nazywam się Danika White i uczę was transmutacji oraz będę waszym trenerem Quidditcha o ile ktoś się zgłosi i w końcu będziemy mogli korzystać z boiska. No dobrze... Może już zaczniemy bo nasza biedna SooAh nie może się doczekać, prawda?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:54 pm

Podniosłam głowę-Hm? Jestem Sam-powiedziałam cicho
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:55 pm

-Ja! ja chcę na boisko trenować! -Podniosła rękę. Tak wiem w sobotę dopiero..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:56 pm

-No jasne że tak, o niczym innym nie marze..-powiedziałam przewracajac oczami i niechcący tracajac Carla łokciem. Odruchowo chciałam przeprosić ale się rozmyślilam patrząc na nauczycielke.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 4:57 pm

-Wiem Rina..-westchnęłam po czym przysiadłam na biurku.-No dobrze, na początek. Czy ktoś z was już coś kiedyś transmutował? Chleb w grzanki się nie liczy
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:03 pm

-Chętnie się zgło...-nie dokończyłem, bo poczułem jak dziewczyna potrąciła mnie łokciem. Nie pozostałem jej dłużny i przeciągnąłem się "przypadkiem" trącając ręką Soo. Odwróciłem głowę-Ups, przepraszam, nie zauważyłem-powiedziałem wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:05 pm

Związek we wspomnienie się liczy? Bo jak coś to znam eksperta, pomyślałam kiedy mnie trącił. Machnelam różdżką uderzając go nią w czoło. -Ojejku. . Ja również...
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:09 pm

Transmutowałem, ale nie zgłaszam się. Po co? Jeszcze kazalaby mi coś opowiadać. Skupiam się na dziewczynie obok mnie. Z którego jest domu? Krawat,
-Jesteś z Ravenclawu, prawda?
W stwierdzaniu oczywistości jestem naprawdę mistrzem
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:12 pm

Spojrzałam na chłopaka. To nie jest oczywiste?-Tak, jestem-powiedziałam cicho tak aby nie zwrócić uwagi nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:18 pm

-No dobrze..-powiedziała kiedy nikt się nie zgłosił. -Wiem że to nie pierwsza wasza transmutacji, nie wiem czego uczyli was w poprzednich latach ale dzisiaj zaczniemy od rzeczy najłatwiejszej czyli zamiany zapałki w igłę i odwrotnie. To rzecz prosta ale może się komuś nie udać. -machnelam różdżką a przed każdym na ławce, pojawiły się zapałki.-Pierwsza rzecz. Skupienie. Druga rzecz. Akcent. Trzecia rzecz. Nie pomylić się w wymawianiu. Jak "w" jest po "o" to to tak ma być. Bo powychodza wam dziwne rzeczy. Czy ktoś z was zna zaklecie zamieniajace zapałke w igłę?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:24 pm

-Ja jestem dziecinna?! To ty zacząłeś! Wiem ze nie zrobiłeś tego przypadkiem. Jaki masz problem? Masz te ławek wolnych, dlaczego usiadles ze mną? Hm?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:27 pm

Wywróciłem oczami słysząc Soo. -To jakie to zaklęcie?-zwróciłem się do nauczycielki patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:32 pm

Popatrzyłam na Carla i SooAh.-Może chcecie wyjść i porozmawiać co? -zapytałam unosząc brew. Wszystko fajnie na luzie, ale jak ktoś zaczyna mi rozwalac lekcje to może być nieprzyjemnie. Westchnęłam. -Zaklecie brzmi "Oowolda"-powiedziałam idealnie wszystko akcentujac. Wzięłam zapałke w dwa palce i uniosłam ją. Machnelam różdżką wypowiadając zaklecie, i po chwili trzymałam juz błyszczącą i ostra igłę. -Widzicie? To tyle. Spróbujcie
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:37 pm

Napisałam na kartce z notatnika zaklęcie. Wyciągnęłam różdżkę i machnęłam nią wypowiadając zaklęcie, jednak nic się nie stało. Westchnęłam i spróbowałam po raz kolejny. Za czwartym razem mi się udało i ucieszona obracałam w palcach igłę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:39 pm

Zaczęłam przeklinać pod nosem, po koreańsku. Ciesz sie ze cie kocham bo inaczej juz dawno dostalbyś niewybaczalnym.. Za samo to ze mnie denerwujesz. -Mogę wiedzieć po co to robimy? -zapytałam na głos kiedy za pierwszym razem machnelam różdżką i zmienilam zapałke w igłę.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:41 pm

-Po to żebyś się pytała. Nie mówiłaś że transmutowałaś wcześniej.-powiedziałam do SooAh. -Brawo Sam! No transmutujcie! Zaraz będziemy transmutowac w drugą stronę.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:43 pm

-Przepraszam, to się nie powtórzy-powiedziałem patrząc na nauczycielkę. Po chwili wyciągnąłem różdżkę i wziąłem zapałkę. Skupienie. Wziąłem wdech i skupiony patrzyłem się w zapałkę. Machnąłem różdżką wypowiadając zaklęcie. Coś zrobiłem źle. Spróbowałem jeszcze raz. Zapałka zmieniła się w igłę. To wszystko?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:53 pm

Wszedłem z mokrą głową do sali - przepraszam za spóźnienie... Irytek - zaklęciem osuszyłem sobie głowę i usiadlem z tyłu
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 5:59 pm

Skupiła się. Próby nie przynosiły efektu. Kiedy miała już się poddać, zapałka zamieniła się w igłę. W połowie, ale jest już bliżej jak dalej.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:05 pm

O dziwo poszło mi za pierwszym razem. Zdziwiony obracałem igłę dopóki ta nie wbiła mi się w palec wskazujący. Prędko ją wyjąłem i zerknąłem na Rinę. Jakoś jej szło. Przybliżyłem palec do ust i zassałem go. Spojrzałem czy jest krew. O dziwo nie wbiła się aż tak głęboko.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:06 pm

-Zakleciem odwrotnym jest " Pinepa " - powiedziałam po czym zademonstrowałam działanie, zamieniając igłę z powrotem w zapałkę.-Mm? Trudne? -zapytałam uśmiechając się. Do klasy wszedł kolejny uczeń. -Znowu? Zajmę się nim później. ..-westchnęłam. -A ty to...? Jak się nazywasz i z jakiego domu jesteś?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:09 pm

Zaczęłam obracać igłę i palcach, przyglądając się jej. Po chwili dziabnęłam się nią w wierzch dłoni. -Aa!-nie chciałam tak mocno. Kątem oka spojrzałam na Carla I zastanowiłam się. Potarłam dłoń po czym zmienilam igłę w zapałkę żeby mnie nie kusiła. -To tyle?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:18 pm

Machnąłem różdżką wypowiadając zaklęcie. Igła zmieniła się w zapałkę. Usatysfakcjonowany tym, że wyszło za pierwszym razem uśmiechnięty odłożyłem ją i zacząłem się rozglądać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:22 pm

Ponownie napisałam na kartce zaklęcie i zrobiłam to co wcześniej. Udało mi się za pierwszym razem. Odłożyłam różdżkę i zerknęłam na chłopaka siedzącego obok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:23 pm

Simon Esperl z Hufflepuffu - stałem wyjmując różdżkę z torby i kładąc ją na ławce?
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:31 pm

-Simon.. Ominęła cie lekcja... Nazywam sie Danika White. Zapraszam po kolacji ewentualnie w sobotę rano do mnie. -uśmiechnęłam się. -No cóż moi drodzy. .. Możecie już zmykac.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:39 pm

Po słowach nauczycielki wstałam I zabrałam swoje rzeczy. Mimowolnie spojrzałam po raz ostatni na Carla I wyszlam z klasy a następnie z zamku, kierując się na łąkę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 6:59 pm

Podeszła do nauczycielki.
- jest jakiś fajny zwód na miotle albo sztuczka? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:08 pm

-Tak. Kilka. A dlaczego pytasz? -zapytałam patrząc na dziewczynę
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:13 pm

-Chcę się nauczyć.-Odpowiedziała z przekonaniem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:14 pm

Podniosłam się z miejsca i zebrałam swoje rzeczy-Idziesz?-spytałam patrząc na Xaviera. Ciekawiła mnie jego osoba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa transmutacji - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa transmutacji
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Nieużywana klasa
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: