Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa transmutacji

Go down 
+18
Nathan Collins
Edward Butler
Cynthia Chase
Leticia Hale
Mortimer Ivory
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Charlie Caufield
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Samantha Drought
Matt Claws
Christine Stephens
Miyafuji Rina
SooAh Kwon
Danika White
Admin
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:16 pm

-To fajnie akurat.. Tylko dlaczego ty mnie o to pytasz na lekcji transmutacji? ! Ahh.. Sobota. Quidditch. O ile będziemy mogli skorzystać z boiska
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:18 pm

Unoszę głowę znad łokci. Przysnąłem. Nikt nie zauważył, a ta Sam nawet mnie nie obudziła. Kręcę głową z uśmiechem. Opuszczam prawie pustą klasę, rzucając jeszcze spojrzenie na dziewczynę przy biurku. Widoczna obsesja na punkcie Quidditcha. Znowu się śmieję i zamykam drzwi.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:24 pm

A, okej? Podążyłam wzrokiem za nim, a potem gdy zniknął w drzwiach zrobiłam podobnie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:25 pm

-Bo nie było okazji...dlatego...-Powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:30 pm

Potarłam czoło dłonią. -Przepraszam... Po prostu pogadamy o tym w sobotę. Poza tym... Nie jestem pewna czy powinnam ci zdradzać takie rzeczy..
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:49 pm

Eeee - Mruknęła. Ale...jak to...-Zapytała. lepiej latam niż radzę sobie z transmutacją. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:54 pm

-Taak... A dlaczego ostatnio nie latasz?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 21, 2016 7:57 pm

-Lekarka kazała mi nie latać po upadku, a później tereny wokół szkoły były zabronione.-Odpowiedziała. A po korytarz nei wolno..-Mruknęła. Potem gdzieś wyszła.


Ostatnio zmieniony przez Miyafuji Rina dnia Czw Lip 28, 2016 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 8:54 pm

Wszedłem do klasy i spojrzałem na nauczycielkę. Coś mi kazało zrobić teraz inaczej, wręcz się teraz ukłoniłem. - Dzień dobry bardzo, szanowna pani profesor - przywitałem się i usiadłem w ławce, na samym tyle w kącie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 8:57 pm

Weszła do klasy nieco poobijana z miotłą w ręku. Usiadła na swoim miejscu, oparła miotle o ławkę i wyciągnęła szkicownik. Zaczęła coś szkicować, lecz po chwili nagle usnęła.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 8:58 pm

Weszłam niepewnie na swoją pierwszą lekcję w Hogwarcie. Przywitałam najserdeczniej jak potrafiłam nauczycielkę i skierowałam się na tyły klasy.
- Przepraszam, nie będzie pan miał nic przeciwko, jeżeli onok pana usiądę? - zapytałam Azazela, opierając się rękoma o ławkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 8:59 pm

- Ależ skąd, siadaj - zaśmiałem się i wskazałem na ławkę obok swojej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:05 pm

Przysiadłam się, stykając się ramionami z Azazelem. Te ptasie klatki przyczepione do sufitu mnie przerażały.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:29 pm

Wszedłem do klasy i usiadłem w pustej ławce z przodu. Wyjąłem podręcznik, a różdżkę położyłem na ławce blisko mojej ręki.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:32 pm

Odchyliłem głowę do tyłu i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:35 pm

Weszłam do klasy i usiadłam w pierwszej ławce w kącie , patrząc w okno. Nawet nie przywitałam się z nauczycielka.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:39 pm

Złapałam go za ramiona słysząc lekkie chrapanie. Potrząsnełam go aż do skutku.
- Jeszcze raz zaśniesz, a to. - jednym, sprawnym ruchem wyciągnęłam różdżkę i przystawiłam mu do podbródka, sprawiając uniesienie lekko jego głowy - Będzie Twoim najgorszym koszmarem. - uśmiechnęłam się sarkastycznie na koniec, odstawiając różdżkę spokojnie na ławkę.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:39 pm

-Dzień dobry-przywitalam się z Azazelem lekko zdziwiona. -Dzień dobry.-powiedziałam do reszty uczniów po czym usiadłam za biurkiem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:41 pm

Przetarłem zaspane oczy i spojrzałem na nią i zaskoczony na różdżkę. - Mówiłaś coś? - ziewnąłem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:43 pm

Weszłam do klasy i zajęłam miejsce obok jakiegoś chłopaka, któremu dziewczyna groziła różdżką. Wzruszyłam ramionami, co kot lubi. Obok mnie było inne wolne miejsce, które rezerwowałam dla Cynthii i nie dałabym nikomu usiąść.
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:44 pm

Na pierwszym piętrze zwolniłam. Na co ja się spieszę? Przecież to transmutacja, synonim tortur. Zeszłam na parter i zaczęłam się rozglądać za odpowiednią klasą. W końcu ją znalazłam, więc weszłam do środka.
- Dzień dobry - przywitałam nauczycielkę. - I cześć - rzuciłam do reszty nieco ciszej. Mam nadzieję, że uda mi się dziś jeszcze kogoś poznać. Zaczęłam się rozglądać za jakimś miejscem.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:45 pm

Przebudziła się i podniosła głowę z nad szkicownika.
- Bry...sensei..- Powiedziała i ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:45 pm

Pomachałam do niej ręką i wskazałam miejsce obok siebie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:45 pm

- Nie każ mi się powtarzać. - patrzyłam tępo w stronę nauczycielki - Jeszcze raz zaśniesz, a po lekcji nie będzie fajnie. - uśmiechnęłam się sadystycznie i obracałam różdżkę.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:46 pm

-Witaj.-powiedziałam do nowo przybyłej. Znowu nowa..? -Jak się nazywasz i z jakiego domu jesteś? -zapytałam uśmiechając sie
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:49 pm

Zauważyłam Letycję, uśmiechnęłam się do niej.
- Cynthia Chase, z Gryffindoru - przedstawiłam się. - I jestem absolutnie beznadziejna z transmutacji - dodałam.
Poszłam w stronę ławki, w której siedziała Letycja i usiadłam obok.
- No hej - walnęłam swoją torbę na ławkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:49 pm

- Aż się boję - zaśmiałem się i rozejrzałem się kto jest w klasie. Zastanowiło mnie gdzie jest Isobel i jej biała miłość. Ziewnąłem znów.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:52 pm

- Masz czego. - wybełkotałam w złości pod nosem, przyglądając się każdemu z osobna.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:52 pm

- Oj no nie dygaj kochanie - westchnąłem. - Czym się tak denerwujesz?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:54 pm

- Tobą. - dalej patrzyłam wszędzie tylko nie na niego i uśmiechnęłam się tak jak przed chwilą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:57 pm

- Co ja zrobiłem? - zmarszczyłem brwi zaskoczony.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 9:57 pm

-Azazel. Weź się w końcu zamknij.-rzuciłam do chłopaka uśmiechając się. -Wbrew pozorom transmutacja nie jest taka zła - dodałam do Gryfonki. -Ja nazywam się Danika White. Oprócz transmutacji trenuje również Quidditcha. Zwracaj się do mnie po imieniu, tak ja reszta.-powiodłam wzrokiem po uczniach. -A teraz powiedzcie mi co chcecie dzisiaj robić
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:00 pm

Parsknęłam pod nosem, siedząc cicho, czekając na czyjeś pomysły. Czego mogłabym się nauczyć na transmutacji?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:00 pm

Wzdrygnęłam się, gdy walnęła torbą w ławkę. - Hej - uśmiechnęłam się. Nie wiedziałam zbytnio, co zaproponować.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:04 pm

Nie byłem jeszcze na lekcji Daniki, ale wydawała się w porządku. Chociaż jak tak dalej pójdzie, to nie będziemy nic robić na tej lekcji. Nawet gdybym miał konkretny pomysł, to pewnie bym się nie wychylił, nie lubię za bardzo zwracać na siebie uwagi. Rozejrzałem się po sali, Może ktoś zgłosi jakiś pomysł?
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:06 pm

- Wyczuwam las rąk - szepnęłam do Letycji.
Ja i transmutacja to decydowanie słaba para. Zazwyczaj, gdy próbowałam zrobić coś w tej dziedzinie, to albo nie działo się nic, albo uzyskiwałam skutek odwrotny od zamierzonego. Potrzebowałam ogromnego skupienia i sporo ćwiczeń aby efekt był zadowalający.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:08 pm

-Ja mam zajebisty pomysł!-powiedziałam prostujac się na krześle. -Nauczmy się jak zamienić kogoś w ślimaka, zdeptac go a potem.... Ukryć ślady. -powiedziałam patrząc na nią i próbując zachować powagę.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:09 pm

- Dokładnie - zaśmiałam się do Cynthii i zmarszczyłam zaskoczona brwi na pomysł Koreanki, której imienia wciąż nie znałam.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:09 pm

-O! Idea...-dopiero po chwili dotarł do mnie sens słów dziewczyny. Wyszłam zza biurka, rozglądając się po klasie. Chwila...-SooAh... Gdzie jest Carl? -zapytałam ostrożnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:12 pm

-A bo ja wiem gdzie ta plaga egipska się szlaja. .-mruknęłam wzruszajac ramieniem. Aaa... -Nie mogę pani powiedzieć pani profesor. ..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:13 pm

- Życiowe problemy - rzuciłem z rozbawieniem do Annabelle, słuchając koreańskiej ślizgonki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:15 pm

-Az weź się zamknij i mnie nie wkurwiaj.-rzuciłam patrząc na nauczycielke. -A tak serio to nie wiem.. Nie widziałam go.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:15 pm

Pokiwalam głową. -Nie żebym jej nie ufała.. Ale niech jakiś Gryfon powie mi jutro czy widział Carla..
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:16 pm

- Nie wiem o co chodzi, ale ten dialog może być całkiem ciekawy - powiedziałam cicho
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:17 pm

- Biedny Carl... Ale i biedna ta tutaj - westchnęłam cicho. - Mogłam nie przychodzić na tą lekcję w sumie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa transmutacji - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa transmutacji
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Nieużywana klasa
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: