Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa transmutacji

Go down 
+18
Nathan Collins
Edward Butler
Cynthia Chase
Leticia Hale
Mortimer Ivory
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Charlie Caufield
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Samantha Drought
Matt Claws
Christine Stephens
Miyafuji Rina
SooAh Kwon
Danika White
Admin
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 7:50 pm

Lekko sie usmiechnalem gdy Marcel usiadl obok mnie. Słuchałem uważnie
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 7:54 pm

- Nie o to mi chodziło, aczkolwiek tak, masz rację - Uśmiechnąłem się - Podstawowe prawa transmutacji brzmią następująco: I prawo: Transmutacja jest tymbardziej złożona, im bardziej złożony jest subprodukt i produkt transmutacji, II prawo: Wszystko na świecie jest czymś- a zatem można to transmutować, jedyną rzeczą jaką nie możemy transmutować jest próżnia kosmiczna. - Zapisałem na tablicy, po czym ponownie się odwróciłem.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 7:59 pm

Zapisałem sobie owe prawa na jakieś kartce. Nie znosiłem czegoś nie wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:00 pm

-Psorze, mozna do toalety?
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:01 pm

Zapisałem wszystko w zeszycie mimo, że znałem temat. Oparłem głowę na rękach i poprosiłem w myślach, żebyśmy przeszli już do praktyki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:02 pm

Zmarszczyłam brwi słysząc profesora. Valentine niezbyt inteligentny? Zaskoczyło mnie to. Był on inteligentny, ale zimny i zamknięty w sobie przecież. Zapisałam te prawa, powtarzając sobie, że transmutacja to jeden z najtrudniejszych przedmiotów.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:05 pm

- Tak, idź. Tylko nie zabij się po drodze. - Odpowiedziałem chłopakowi, który nazywał się chyba Alesandro - Zanim przejdziemy do praktyki, poznamy jeszcze wzór na transmutację, który myślę, że większość powinna znać. To jest: Transmutant, czyli rzecz, którą chcemy przetransmitować, plus transmulacja, równa się produkt transmutacji. - Znowu odwróciłem się do tablicy i szybko zapisałem wzór.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:10 pm

To raczej logiczne, ale nic nie skomentowałem więcej. Wbiłem swój wzrok w Samanthę.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:20 pm

Gdy tylko nauczyciel się obrócił i zaczął zapisywać wzór otworzyłam notatnik i strannie go przepisałam. Nie lubiłam mieć niechlujnych i nieczytelnych notatek, a to mi się przyda. Prawa znam, dlatego ich nie zapisałam wcześniej. Gdy skończyłam oparłam dłoń o policzek i przyjechałam wzrokiem po całej klasie. Gdy zatrzymał on się na Valu, coś mnie ukłuło w środku. Najwidoczniej to przez ten chłodny wzrok. Zaraz potem przeniosłam wzrok na swój notatnik, gdzie z tyłu zaczęłam coś kreślić. Po chwili przestałam i spojrzałam na tablicę.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:21 pm

- Skoro znacie podstawy, możemy zaczynać z praktyką - Jednym machnięciem różdżki sprawiłem, że z kuferka stojącego na moim biurku wyleciały łyżki - Dzisiaj transmutujecie łyżkę w widelec. - Powiedziałem, spacerując po klasie. Kiedy każdy już miał swój sztuciec na ławce, kontynuowałem - Zaklęcie to Priependo, bez akcentu. Ruch różdżką zaczynamy od trójkąta równobocznego, zaczynając od prawego boku, potem linia pozioma w lewo, zdecydowany ruch w górę, półkole zgodnie z ruchem wskazówek zegara i ruch w przód. - Gdy mówiłem, wykonywałem też ruchy, co zakończyło się tym, że moja łyżka zmieniła się widelec.
Powrót do góry Go down
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:22 pm

Wrócił do sali i usiadł na miejsce.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:23 pm

Po zapisaniu wszystkich notatek drobnym, kaligraficznym pismem spojrzałem na łyżkę, która wylądowała na mojej ławce. Wyciągnąłem różdżkę i słuchałem nauczyciela.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:23 pm

Dopiero po chwili ocknęłam się z zamyślenia i w trybie przyśpieszonym zaczęłam zapisywać wszystko co pojawiło się na tablicy. Spiesząc się zrobiłam kleksa w połowie zdania.
-Ja jebe...-mruknęłam pisząc dalej. Ugh..
Spojrzałam na łyżeczkę i wyjelam różdżkę. Zrobiłam to co kazał i po chwili na mojej ławce leżał juz widelec. Zadowolona z siebie wzięłam go do ręki i przyjrzałam mu się.
Powrót do góry Go down
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:25 pm

Gdy usłyszał co ma robić wykonał zadanie. Z tego przedmiotu zawsze całkiem dobrze mu szło, więc udało się za pierwszym razem
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:28 pm

Dokładnie odwzorowałem ruchy nauczyciela. Z mojej łyżki powstał całkiem ładny, srebrzysty widelec. Przyjrzałem się mu, po czym zerknąłem na to, co udało się transmutować Alesandro. Też mu się udało, więc uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Christopher Allen

Christopher Allen


Liczba postów : 29
Join date : 01/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:28 pm

Gdy skończyłem pisać, a nauczyciel przestał mówić, wyjąłem różdżkę. Szybko wykonałem ruchy i wymówiłem zaklęcie... Zamiast widelca na mojej ławce pojawiło się coś, co wyglądało jak zdeformowany widelec. Zachichotałem cicho, biorąc do ręki to coś.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:30 pm

Serio? Wziąłem łyżkę i zgodnie z instrukcjami zrobiłem to co kazał nauczyciel. - Priependo - mruknąłem i wykonałem owe ruchu, łyżka zmieniła się w widelec, który odłożyłem.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:32 pm

- Bardzo dobrze, Ci, którym udało się już transmutować swoje łyżki, mogą wyjść. Zostawcie wyniki transmutacji na moim biurku, ocenię je. - Z powrotem usiadłem za biurkiem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:33 pm

Hmmm... Dokładnie słuchałem nauczyciela i robiłem co kazał. Na szczęście mi się udało, transmutacja nie była specjalnie moim ulubionym przedmiotem. Wstałem i wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:34 pm

- No to żegnam - wstałem i wyszedłem z twarzą wyzutą z emocji.
NP: Pokój Wspólny (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:34 pm

Machnęłam różdżką powtarzając każdy ruch nauczyciela, jednak moja łyżeczka zmieniła się w nóż. Co się stało? Spróbowałam ponownie i tym razem nóż zmienił się w widelec. Schowałam różdżkę i zaczęłam bazgrać ponownie po tyle zeszytu. Nie zdarzały mi się takie pomyłki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:36 pm

Okej, dobra, Is, dasz radę... Zaczęłam wykonywać instrukcje, jednak łyżka się wygięła, po czym jej górna połowa zaczęła się obracać wokół własnej osi i się oderwała od drugiej połowy, wbiła się w sufit.
- Cóż... Trzeba w końcu widzieć plusy na tym cmentarzu... Będę pionierem transmutacji bitewnej - skomentowałam sytuację, patrząc jak debil na część łyżki w suficie.
Powrót do góry Go down
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:38 pm

Położył widelec na biurku nauczyciela i wyszedł razem z Marcelem.
NP. WIEŻA ASTRONOMICZNA
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:42 pm

Nie zapisałem ani jednego słowa z tej lekcji. Nawet nauczyciel mnie nie zauważył. To dobrze. Bardzo. Zmieniłem łyżkę w widelec, bo to raczej trudne nie jest, a słysząc to, że ci co skończyli mogą wyjść, wstałem, dałem przedmiot na biurko i wyszedłem z klasy.
NP: a kij wie
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:42 pm

-Zanieś. -podałam psu widelec. Chwycił go zębami i wyplul na biurko nauczyciela, kładąc na nim przednie łapy. Wrócił do mnie w momencie kiedy się spakowałam.
-Do widzenia.
Wyszłam z klasy.
Next: Jezioro Hogwartu
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 EmptyPon Lis 07, 2016 8:52 pm

Spojrzałam na nauczyciela, potajemnie wyjęłam ze swojej torby widelec i położyłam go na stole. - Udało mi się! - zawołałam ucieszona i wyszłam pospiesznie.
NP: Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa transmutacji - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa transmutacji
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Nieużywana klasa
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: