Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa transmutacji

Go down 
+18
Nathan Collins
Edward Butler
Cynthia Chase
Leticia Hale
Mortimer Ivory
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Charlie Caufield
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Samantha Drought
Matt Claws
Christine Stephens
Miyafuji Rina
SooAh Kwon
Danika White
Admin
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:19 pm

Przytaknęłam głową nauczycielce, nie znałam żadnego Carla, ale przecież mogę poznać.
- Uhh, cięty język. - szepnęłam do Azazela na temat... SooAh? Tak jej szlo?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:20 pm

- Niewyparzony. Dziwne, że nikt jej jeszcze nie przytemperował - dodałem ciszej nie chcąc przeszkadzać dwóm Azjatkom. Ciekaw byłem dalszego przebiegu rozmowy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:23 pm

Lekko potarłam swoim palcem o dłoń Azazela pod ławką, patrząc na konwersację i wymianę zdań innych uczniów i Daniki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:24 pm

-Aish.. Nic mu nie zrobiłam przecież.-powiedziałam po koreańsku. -Naprawdę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:25 pm

Złapałem dyskretnie jej dłoń. Nie chciałem nic poważniejszego robić tutaj z nią na oczach wszystkich. Trzeba się szanować - Zła byłaś, bo zasnąłem?
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:25 pm

-Mam nadzieje.-odpowiedziałam w tym samym języku. -Nie pakuj się w kłopoty
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:26 pm

-Nią pakuje.-powiedziałam nadal w swoim ojczystym języku po czym wstałam I wyszlam z klasy.
Next: PW Ślizgonów
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:28 pm

Westchnęłam tylko. -No dobra... -powiedziałam głośno. -Odpuscimy sobie dzisiaj.. Na następnej lekcji będziemy zamieniać zwierzęta w przedmioty. Możecie sobie iść. -dodałam siadając na fotelu i składając ręce na biurku.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:29 pm

- Bo miałeś nie zasypiać a to zrobiłeś! - szeptałam, ale coś wewnątrz mnie dziwnie kazało mi unosić głos.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:30 pm

- Wybacz - przeciągnąłem się i wstałem. - Idę do dormitorium, jestem wyjątkowo śpiący. Jutro poświęcę Ci dużo czasu - przytuliłem ją z uśmiechem i wyszedłem.
NP: Dormitorium Chłopaków (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:33 pm

- Taka transmutacja mi się podoba. - Z uśmiechem wstałam i zarzuciłam torbę na ramię. Podeszłam do nauczycielki. - Mówiłaś o quidditchu. Kiedy można przyjść na zajęcia? - zapytałam. Szkoła bez quidditcha to słaba szkoła. A przynajmniej taką wyznawałam zasadę.
Powrót do góry Go down
Danika White

Danika White


Liczba postów : 88
Join date : 29/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:35 pm

-Mam nadzieje że w sobotę. . O ile dożyje. ..-powiedziałam uśmiechając się do uczennicy.-Jeszcze nie wiem o której godzinie ale dam wam znać.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:35 pm

Wystawiłam mu język na pożegnanie, wydaje mi się, że chciał uniknąć mojego torturowania. No cóż! Odłożę to w terminie.
Wyszłam z sali, daje obracając różdżkę między dłońmi.
NP: Dormitorium dziewczyn (Gryffindor)
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:37 pm

Wziąłem swoje rzeczy i wyszedłem z sali. Oby następna lekcja była bardziej wymagająca, bo jak tak dalej pójdzie, to nikt z nas nie zda egzaminów. Zdecydowałem, że sam się dziś czegoś pouczę, skoro i tak nikt nic ode mnie nie wymaga.

*NP biblioteka*
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:38 pm

- Umm... Już idziesz? - zapytałam Cynthii i ziewnęłam. - W sumie to też idę. Dobranoc - uśmiechnęłam się i wyszłam.
NP: Dormitorium dziewczyn (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Cynthia Chase

Cynthia Chase


Liczba postów : 117
Join date : 15/07/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:41 pm

- Dobrze, dzięki - uśmiechnąłem się do nauczycielki, a potem odwróciłam się do Letycji. - Tak, myślę, że pójdę do dormitorium. Chcę poznać ludzi z Gryffindoru.

*NP dormitorium dziewczyn w Gryffie*
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPią Lip 29, 2016 11:15 pm

Skora lekcji nei było wzięła miotłę i wyszła z klasy.

NP:Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:00 pm

Wszedłem do klasy szybkim krokiem. Za mną wleciała moja sowa, po czym usiadła na skraju biurka. Westchnąłem i położyłem książki na blacie - Mam nadzieję, że ktoś przyjdzie... - Mruknąłem sam do siebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:09 pm

-Dobry.-rzuciłam wchodząc do sali wraz z psem. Ukłoniłam sie i zajęłam miejsce w ławce po środku. Poglaskalam psa który usiadł obok mnie i położył mi łapę na udzie.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:13 pm

Uśmiechnąłem się do uczennicy i odpowiedziałem na przywitanie. "Chociaż jedna przyszła..." pomyślałem i pogłaskałem moją sowę Genowefę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:14 pm

- Dzień dobry psorze - przywitałem się wchodząc do sali i usiadłem na samym tyle.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:14 pm

Dzisiaj miałem nawet dobry humor. Nie taki by skakać i tańczyć, ale byłem w stanie się uśmiechać, nie? Postęp! Powoli przestałem zwracać uwagę na Soo. Czuję się...Lepiej? Tak bym powiedział. Po prostu zdałem sobie sprawę, że nie nadaję się na związki. Wszedłem do klasy-Dzień dobry- rzuciłem w stronę nauczyciela i usiadłem na jakimś miejscu. Oparłem nogi o krzesło przede mną i zacząłem przyglądać się ławce
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:16 pm

- Dzień dobry - mruknąłem wchodząc i jakby obojętnie usiadłem za SooAh.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:17 pm

Kiedy sala zaczęła się zapełniać, mój humor od razu się poprawił. Odpowiadałem uczniom i uśmiechałem się szeroko.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:20 pm

- Dzień... Dobry... - przywitałam się z nauczycielem, nieco zaskoczona, że to nie Danika i usiadłam na samym tyle obok brata. - Mi fratello, stęskniłam się!
Powrót do góry Go down
Christopher Allen

Christopher Allen


Liczba postów : 29
Join date : 01/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:23 pm

Razem z Sam wbiegłem do klasy, przywitałem się z nauczycielem i zająłem miejsce.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:24 pm

W drodze do klasy chwilę rozmawialiśmy z Chrisem. Tematy nie były zbytnio ambitne, bo chodziło o pogodę. Stojąc przed drzwiami umilkłam i przede wszystkim puściłam jego rękę. Weszłam do klasy mówiąc dzień dobry i usiadłam na jakimś miejscu, jak się okazało obok Chrisa. Dostrzegłam kątem oka Vala. A więc jest. Byłam zawiedziona, że się do mnie nie odzywa.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:26 pm

Gdy ostatni uczniowie weszli, wstałem - Witam wszystkich, nazywam się Edward Butler i jestem nowym nauczycielem transmutacji. Proszę, abyście mi się przedstawili - Uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:27 pm

Zmierzyłem Samanthę obojętnym spojrzeniem, nie chciało mi się przedstawiać, więc siedziałem w ciszy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:28 pm

- Ciao, sorella - odpowiedziałem siostrze i wstałem. - Azazel Tokisaki, postrach dziewic - ukłoniłem się i usiadłem.
Powrót do góry Go down
Christopher Allen

Christopher Allen


Liczba postów : 29
Join date : 01/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:30 pm

- Christopher Allen. - Rzuciłem z uśmiechem, wstając. Spodobał mi się ten nauczyciel.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:32 pm

Spojrzałam na Nathana kiedy wszedł do klasy. Przez chwile zatrzymałam na nim wzrok po czym przeniosłam go na nauczyciela.
-Kwon SooAn. Prefekt i wiedźma Slytherinu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:35 pm

- Isobel Tokisaki - odezwałam się głosno gdy wstałam - siostra tego gamonia Azazela - usiadłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:35 pm

Podniosłam się z miejsca- Samantha Drought-usiadłam, zastanawiało mnie czy na każdej lekcji będziemy się przedstawiać?
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:37 pm

- Dobrze, dziękuję. Ty tam, za panną Kwon, wstań i przedstaw się. - Posłałem chłopakowi lekko wredny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:38 pm

- Pff - prychnąłem wstając. - Donald Trump - odpowiedziałem na odczepne i usiadłem. Co za cyrk. Żeby mi się chciało przedstawiać w ogóle...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:42 pm

-Weź sie przedstaw wieśniaku i nie marnuj lekcji kretynie.-powiedziałam słysząc głos tego kretyna z Ravu.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:42 pm

- Minus pięć punktów dla Ravenclaw. A teraz, zanim zaczniemy ćwiczenia, czy ktoś może wymienić mi dwa podstawowe prawa transmutacji? - Oparłem się o biurko.
Powrót do góry Go down
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:43 pm

Przed wejściem do sali postawiłem chłopaka na podłodze. Wszedłem do sali, puszczając chłopaka przodem. -Dzień dobry, przepraszamy za spóźnienie, jesteśmy nowi i trochę się zagubiliśmy.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:43 pm

- Ciiicho, bo znów zgubisz psa - odpowiedziałem Koreance i się oparłem o krzesło.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:45 pm

-Za moment ty zgubisz zęby.-warknelam. -A mój pies zje cię na kolacje
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:46 pm

- Powiało grozą - wzruszyłem obojętnie ramionami i oparłem głowę na ręce znudzony.
Powrót do góry Go down
Edward Butler

Edward Butler


Liczba postów : 17
Join date : 07/11/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:46 pm

- Dobrze, usiądźcie. - Wskazałem ręką jakąś pustą ławkę. - Panno Kwon, proszę nie przejmować się tym niezbyt inteligentnym osobnikiem - Popatrzyłem na nich - A teraz wracamy do lekcji, czy ktoś wymieni mi dwa podstawowe prawa transmutacji?
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:48 pm

Usiadłem w ławce obok Alesandra. Potrafiłem odpowiedzieć na pytanie nauczyciela, jednak nie byłem w stanie podnieść ręki. Niektóre osoby trochę mnie przerażały,
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 EmptyPon Lis 07, 2016 7:48 pm

- Nie działa ona na metale szlachetne i uczucia ludzi - odpowiedziałem od razu. Ciekawe czy teraz będę niezbyt inteligentny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa transmutacji - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa transmutacji   Klasa transmutacji - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa transmutacji
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Klasa eliksirów
» Nieużywana klasa
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: