Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt 1

Go down 
+4
Noelle Morgan
Leticia Hale
Samantha Drought
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 6:52 pm

- Sam! - pisnęłam za nią, ale już wyszła. Wybuchłam płaczem, pomogła mi, pocieszyła, przejęła się mną, a ja? A co ja zrobiłam? Schowałam twarz w dłoniach. Wstałam i pobiegłam do swojego kufra. Gdzieś powinien być eliksir nasenny... Gdzieś powinien... Znalazłam go. Odkręciłam i wypiłam do dna, potem wzięłam drugi, kolejny i wypiłam. Potem jeszcze trzeci i czwarty, butelki upuszczałam jedną po drugiej na podłogę, nie zależało mi już na niczym. Napisałam na kartce "Przepraszam. Tak będzie lepiej, Sam." i położyłam na łóżku krukonki. Po chwili mnie zamroczyło i upadłam na podłogę, z zapłakaną twarzą, załamana. - Żegnaj... świecie - wyszeptałam i zamknęłam oczy. Zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 10:50 pm

Weszłam do dormitorium, nawet nie wiem dlaczego. Gdy otworzyłam drzwi zobaczyłam leżącą na ziemi Letycję, a obok były porozbijane buteleczki. O nie. Zauważyłam kartkę i odczytałam co było na niej napisane. Przerażona spojrzałam na dziewczynę po czym wybiegłam w poszukiwaniu pomocy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:02 pm

Wbiegłam do dormitorium i uklęknęłam przy dziewczynie raniąc sobie kolana. Otworzyłam buteleczkę i wlałam jej zawartość do ust Letycji, które były lekko rozchylone. Bałam się. Cholernie się bałam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:03 pm

Mniej więcej pół godziny minęło, jak otworzyłam w końcu oczy. - Tak... Powinno wyglądać piekło?... - cicho zapytałam samą siebie, jeszcze będąc trochę zaspana. Oczy miałam przymrużone, więc mało widziałam. Jedynie dormitorium. - Trafiłam... Do piekła? Tam gdzie zasłużyłam?...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:15 pm

Odetchnęłam z ulgą i usiadłam na łóżku. Wciąż obawiałam się Letycji, po tym, co się stało.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:17 pm

W końcu odzyskałam w miarę normalny wzrok, zaskoczona, że żyję. Spojrzałam na Sam. Znów mi napłynęły łzy do oczu. - Czemu to zrobiłaś?... - wyszeptałam do niej. - Nie byłoby lepiej dla Ciebie, gdybym odeszła?...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:22 pm

Nie odpowiedziałam jej i wpatrywałam się w ścianę zaciskając usta.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:24 pm

- Po co ma żyć śmieć, który rani innych, jest niepotrzebny i dziwi się, że nikt go nie chce znać? - zapytałam przez łzy. - Nie chcę ranić, ale to robię. Nie chciałam Ci tego - załamał mi się głos. - Zrobić - dodałam piskliwie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:38 pm

-Ale to zrobiłaś-powiedziałam pusto wpatrując się w ścianę-I nieważne co byś zrobiła, ja nadal będę mieć to przed oczami. Wiem, że nie chciałaś, ale to zrobiłaś. Przez to, szczerze? Boję się. Boję się zostawać w tym dormitorium. Zasnąć.-objęłam się rękoma- Życie i tak jest krótkie więc po co je skracać jeszcze bardziej?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:39 pm

- Ja... Naprawdę, będę spała w swoim łóżku. Wątpię, bym podeszła do Ciebie. Jeśli chcesz to możesz mnie związać nawet - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:47 pm

Chwilę siedziałam w milczeniu, ale potem się odezwałam- Zaufam ci i dam drugą, ale i ostatnią szansę- powiedziałam po czym wzięłam piżamę i poszłam pod prysznic.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:54 pm

Naszedł mnie idealny pomysł, ale zanim przeszłam do niego, posprzątałam dokładnie szkło. Przebrałam się szybko w piżamę, ze skrzyni wzięłam krótki łańcuch i dwie kłódki. Zapięłam go sobie na szyi i przykułam się do łóżka, kluczyki rzuciłam na łóżko Sam. Dzięki temu była stuprocentowa pewność, że nic jej nie zrobię. Położyłam się, byłam senna więc zamknęłam oczy. W kilka sekund odpłynęłam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPią Lip 15, 2016 11:59 pm

Gdy wróciłam z łazienki zauważyłam, że Letycja śpi. Widząc co zrobiła pokręciłam głową. Wyglądała jak pies, co nie było dobre. Zauważyłam na swoim łóżku klucz. Wzięłam go i rozpięłam kłódki, a łańcuchy położyłam na ziemi. Wróciłam do swojego łóżka i wgramoliłam się pod kołdrę po czym od razu zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySob Lip 16, 2016 12:00 am

Spałam głęboko, ruszałam się niespokojnie, mając koszmary. Jednak nie budziłam się od nich.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySob Lip 16, 2016 12:06 am

Gdy spałam cicho pomrukiwałam. Jedna z poduszek z innego łóżka zaczęła się unosić. Wtuliłam się bardziej w swoją poduszkę jakby była jakaś osoba.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySob Lip 16, 2016 1:22 pm

Obudziłam się, zaskoczona, że nie mam łańcucha na sobie. Zauważyłam go na podłodze, nogą delikatnie wsunęłam pod łóżko, by jego brzęk nie obudził Sam. Usiadłam z powrotem na łóżku, podkulając nogi pod brodę i owijając się kołdrą. Siedziałam cicho zamyślona, patrząc przed siebie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySob Lip 16, 2016 2:41 pm

-Zostań... nie musisz iść...-mamrotałam i przewróciłam się na drugi bok. Miałam sen z moim ojcem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySob Lip 16, 2016 3:03 pm

Słuchałam tego, co mamrotała przez sen. Schowałam twarz pod włosami, totalnie wstrząśnięta tym co jej zrobiłam śpiąc. Siedziałam bez ruchu, szukałam jakiegoś wyjścia. Przypomniałam sobie coś, o czym czytałam w podręczniku od zielarstwa. Zioła uspokajające... Właśnie... Przypomniałam sobie, że jedno z nich miałam w kufrze. Było to jedno z tych, które się podpalało i ich dym miał działanie uspokajające, plus ładnie pachniał. Wstałam i otworzyłam swoją skrzynię, wzięłam to zioło, jakąś ceramiczną podstawkę, położyłam na szafce nocnej obok jej łóżka. Wyjęłam różdżkę. - Incendio - szepnęłam podpalając i pozwoliłam uspokajającej przyjemnej woni ogarnąć dormitorium. Wróciłam na łóżko, zajmując pozycję i stosunek wobec kołdry tak samo, jak przed swoim pomysłem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySob Lip 16, 2016 6:51 pm

Stwierdziłam, że muszę coś porobić, przejść się gdzieś. Wstałam, ubrałam się i wyszłam z dormitorium.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 11:20 am

Gdy się obudziłam, Letycji nie było. Uhm, może gdzieś poszła? No nieważne. Wyjęłam z kufra ciemne spodnie i niebieską bluzkę. Przebrałam się i splotłam włosy w warkocza. Podwinęłam rękawy i wyszłam z dormitorium.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Lip 20, 2016 6:44 pm

Wbiegłam szczęśliwa do dormitorium i skoczyłam na łóżko kładąc się wygodnie. Wciąż było mi gorąco po naszym spotkaniu, cały czas przypominałam sobie jej ręce na sobie. Rozmarzona zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:17 pm

Weszłam do dormitorium totalnie schlana i spizgana, ale chociaż tym razem na swoich nogach. Rozebrałam się znów do bielizny i położyłam się na łóżku. Kołdrę zostawiłam w spokoju. Nie chciałam by było mi za gorąco. Zasnęłam momentalnie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Lip 26, 2016 10:42 pm

Weszłam do pokoju z swoimi zakupami. Zaczęłam układać książki w kufrze, a te które miałam zamiar przeczytać tej nocy zostawiłam na łóżku. Poszłam szybko się umyć. Zapomniałam o tym, że moje spodenki od piżamy są w praniu. Cicho westchnęłam i ubrałam za dużą na mnie koszulkę, która sięgała do połowy ud. Umyłam włosy i z wilgotnymi powróciłam na łóżko. Oparłam się wygodnie o poduszkę i zaczęłam czytać pierwszą książkę, która była na samej górze stosiku. Po chwili poczułam jak zimno mi w nogi więc nakryłam je częściowo kocem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Lip 27, 2016 10:07 am

Nie zauważyłam kiedy, ale zasnęłam. Otworzyłam oczy i zerknęłam na łóżko Letycji. Trochę dziwne, że nie wróciła do dormitorium na noc... -No niee-powiedziałam do siebie widząc, że książka, którą czytałam była zamknięta. Otworzyłam kufer i wzięłam z niego szatę. Szybko się ubrałam i związałam włosy. Cicho nuciłam idąc w stronę drzwi, po czym wyszłam z dormitorium.

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyPon Sie 01, 2016 10:56 pm

Weszłam do dormitorium, usiadłam wygodnie na łóżku i zaczęłam grać. Dając się ponieść muzyce, zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 02, 2016 1:20 pm

Po jakimś czasie odłożyłam skrzypce, rozebrałam się do swojej czarnej koronkowej bielizny i położyłam się spać. Było mi ciepło, więc nawet nie przykrywałam się kołdrą.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 9:55 pm

Weszłam z Noelle do dormitorium i położyłam na swoim łóżku. Usiadłam obok niej.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 11:22 pm

-Dlaczego mnie tu przyniosłaś? Idź się połóż albo coś. -powiedziałam wstając z łóżka.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 11:27 pm

- Zostań - znów mi napłynęły łzy do oczu, spojrzałam na nią błagalnie.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 11:29 pm

-Dlaczego ty płaczesz? -zapytałam biorąc jej twarz w dłonie. -Nic się nie stało. -powiedziałam I w końcu nie wytrzymałam, zaczęłam płakać.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 11:32 pm

- Bo to zrobiłam i Cię zraniłam... Nic się nie stało? A płaczesz - szepnęłam i wybuchnęłam płaczem.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptyWto Sie 09, 2016 11:47 pm

-Nie płacz. ..-przytuliłam ją do piersi. -Ja płacze bo czasami musze. Naprawdę nie mam ci tego za złe.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 11:17 am

- Wiem, że i tak cierpisz. Noelle, nie zamykaj się przede mną - powiedziałam zdławionym głosem, obejmując ją.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:21 pm

-Nie zamykam głuptasie, no co ty! Wszystko jest dobrze
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:27 pm

- Zostań ze mną... Nie idź... - szepnęłam patrząc w jej oczy. Bałam się ją stracić, ukrywała coś, widziałam to po niej.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:30 pm

-Przecież nigdzie nie idę. -pogłaskałam ją po policzku. -Jestem tu
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:33 pm

- Zostań ze mną - pociągnęłam ją między swoje nogi i objęłam mocno. - Boję się Cię stracić, nawet nie wiesz jak jesteś dla mnie ważna.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:36 pm

-Letycja... Powtarzam Ci ostatni raz. Jestem tu. - powiedziałam. Nigdy jej tego nie wybacze ale nie potrafię jej zostawić. Wole być przy niej i cierpieć niż być daleko od niej, a i tak cierpieć
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:37 pm

- Wybacz mi to, co zrobiłam. Ty jesteś najważniejsza i tylko Ciebie kocham - szepnęłam i oparłam brodę o jej ramię. Zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:39 pm

-Wiem. -pogłaskałam ją po włosach i przytuliłam. -Wiem przecież
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:41 pm

- Wybaczysz? Tylko błagam, szczerze - zapytałam cicho. Drżałam.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:43 pm

-Szczerze? -powtórzyłam patrząc jej w oczy. Widziałam jej reakcje. I dokonale ją znałam. Zbyt doskonale. -Tak. - skłamałam cicho. Nie chce żeby przeze mnie cierpiała. -Wybacze
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:44 pm

- Nie była to szczera odpowiedź, nie umiesz kłamać - zacisnęłam usta w wąską linię, wstałam i podeszłam do okna. Walczyłam z kolejnymi łzami. - Rozumiem to. To była moja wina...
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:46 pm

-Letycja przestań. -podeszłam do niej i przytuliłam od tyłu. -Powiedziałam ze wybaczam. Temat jest zamknięty
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 EmptySro Sie 10, 2016 12:48 pm

- Kłamałaś, widziałam to - powiedziałam cicho patrząc na widok za oknem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt 1   Dormitorium Dziewcząt 1 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt 1
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: