Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+20
Emily Black
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Lyss Bane
Kath Black
Charlie Caufield
Noelle Morgan
Lexy Tuan
SooAh Kwon
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Leticia Hale
Danika White
Christine Stephens
Matt Claws
Miyafuji Rina
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 10:50 pm

-Wiem- powiedziałam uśmiechając się- Dobrze, że jesteś
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 10:50 pm

- No widzisz! I co, jestem takim zboczonym potworem? - z rozbawieniem uniosłam brew.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 10:53 pm

-Tylko więcej nie zasypiaj obok mnie w samej bieliźnie, to nie będziesz potworem- zaśmiałam się
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 10:54 pm

- Czyli... Mogę spać z Tobą jeśli założę coś więcej? Jeju, naprawdę jestem takim pasztetem? - zaśmiałam się razem z nią.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 11:06 pm

-Nie mi to oceniać- powiedziałam- Chodzi mi bardziej o to, że nawet jeśli chciałabyś spać ze mną to czułabym się bardziej komfortowo, jeśli miałabyś coś ubrane więcej niż koronkowa bielizna.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 11:15 pm

- Tak więc będzie - odpowiedziałam z uśmiechem i pocałowałam ją krótko w policzek.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyNie Lip 10, 2016 11:17 pm

Pokiwałam głową czując, że ponownie na mojej twarzy pojawił się rumieniec.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 12:22 am

- Czemu wyglądasz tak słodko kiedy jesteś zawstydzona? Chcesz żebym się zakochała? - powiedziałam do niej oskarżycielsko po czym się zaśmiałam. Ziewnęłam. - Spać mi się chce... - wyciągnęłam z torby płaszcz i przykryłam nas nim. - Jeśli nie masz nic przeciwko, to już dziś nie będę spać z Tobą w samej bieliźnie - powiedziałam cicho i zasnęłam na niej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:36 am

Ostrożnie wyciągnęłam szkicownik i zaczęłam konturować obrazek z Azazelem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:41 am

Obudziłam się po jakimś czasie, spojrzałam na jej rysunek. - Kto to?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:46 am

Prawie skończyłam kolorować. Usłyszałam pytanie Letycji- To jest Azazel. Ślizgon, bardzo go lubię- powiedziałam i poprawiałam kota- Tutaj jest jego kot, Itachi.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:52 am

- Ah... Okej - powiedziałam i usiadłam tak, by się na niej już nie opierać. Patrzyłam jak rysuje.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:56 am

-Będziesz wiedziała jak wrócić do dormitorium? Po tym jak skończę rysować to chcę mu to zanieść. -spytałam kolorując tło.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:58 am

- Wiesz, to z tej wieży trafiłam później do dormitorium - zaśmiałam się. - Spokojnie, będę na Ciebie czekać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 10:59 am

-Okej, dzięki- powiedziałam z uśmiechem dalej kończąc tło.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 11:04 am

- W porządku... Bez Ciebie nie mogłabym zasnąć - powiedziałam i ze szkicownika przeniosłam wzrok na nią, uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPon Lip 11, 2016 11:40 am


-Dobra ii koniec- powiedziałam i wstałam z miejsca. Pomachałam brunetce i zeszłam z wieży.

NP gdzieś
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyWto Lip 12, 2016 10:44 pm

Po dłuższym czasie wchodzenia po schodach udałam się na wieżę astronomiczną. Usiadłam na kamiennej podłodze i wpatrywałam się w niebo.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyWto Lip 12, 2016 11:24 pm

Pod koniec wspinaczki przeklinałem się w myślach za pomysł włażenia na najwyższą wieżę w tej szkole. Stanowczo za dużo schodów. Stanowczo.
Gdy dotarłem na szczyt lekko się uśmiechnąłem, przynajmniej widoki były zacne. I nie miałem na myśli tylko krajobrazu. Na środku podłogi siedziała Samantha i wpatrywała się w niebo. Podszedłem do niej i usiadłem obok.
- Hej - rzuciłem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyWto Lip 12, 2016 11:30 pm

Po raz kolejny włosy przesłoniły mi twarz. Westchnęłam poprawiając je i odrzucając je na bok. Po dłuższym czasie wpatrywania się w niebo usłyszałam głos Morta. Odwróciłam głowę i spojrzałam na niego- Cześć- powiedziałam uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyWto Lip 12, 2016 11:35 pm

Odchyliłem głowę spoglądając na płynące leniwie chmury. Zanosiło się na deszcz.
- Często tu przychodzisz?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyWto Lip 12, 2016 11:39 pm

-Okropnie męczy wchodzenie po tych schodach, ale dla tych widoków. To miejsce mnie uspokaja- powiedziałam odwracając wzrok i wpatrując się w niebo
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyWto Lip 12, 2016 11:44 pm

- Coś cię zdenerwowało? - zapytałem, przenosząc wzrok na jej profil. - I zgadzam się, te schody są okropne. Jeszcze stopnie pułapki... Prawie sobie wybiłem zęby po drodze.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptySro Lip 13, 2016 12:03 am

-Chyba byłam lekko zestresowana, ale to nic takiego...Tak myślę- powiedziałam wzruszając ramionami
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 10:01 pm

- Skoro tak mówisz... - na chwilę odwróciłem wzrok w stronę nieba. Chmury zgęstniały zabierając światło. - Chyba będzie padać - mruknąłem.
"Brawo, Mort! Rozmowa o pogodzie, co za świetny temat..." zganiłem w myślach sam siebie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 10:12 pm

-Lubię deszcz-wyznałam po chwili i ponownie poprawiłam włosy. Nienawidzę mieć ich rozpuszczonych.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 10:19 pm

Zwróciłem uwagę na powtarzany przez nią ruch.
- Nie musisz ich poprawiać. Dobrze wyglądasz w rozpuszczonych - powiedziałem i lekko się uśmiechnąłem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 10:25 pm

-Po prostu, one wpadają na oczy, co jest dosyć irytujące-westchnęłam czując jak na mojej twarzy pojawia się delikatny rumieniec. Zerknęłam na Morta, odwzajemniłam uśmiech, a potem spojrzałam ponownie w chmury.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 10:47 pm

Przez chwilę milczałem i po prostu obserwowałem dziewczynę.
- Właściwie to skąd jesteś? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:01 pm

-Chyba to nie będzie wielkim zaskoczeniem, jak powiem, że jestem z Londynu?-powiedziałam i wyprostowałam nogi.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:04 pm

- To by wyjaśniało zamiłowanie do deszczu - zaśmiałem się krótko. - Można albo przywyknąć i to polubić, albo się wyprowadzić. Ewentualnie strzelić sobie w łeb.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:05 pm

-A co z tobą?-spytałam i spojrzałam na niego-Skąd ty jesteś?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:08 pm

Szukałam jakiegoś dobrego miejsca, nigdzie nie mogłam wysiedzieć długo. Po drodze przegrałam walkę ze łzami, nie szlochałam, ale łzy powoli spływały z oczu. Otworzyłam drzwi i zrobiłam krok w przód, ale kiedy zauważyłam kto tu jest, odwróciłam się energicznie i poszłam z powrotem, nieco szybszym krokiem.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Ravenclaw)


Ostatnio zmieniony przez Letycja Nyxesse dnia Czw Lip 14, 2016 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:10 pm

- Też Lon... - Urwałem, bo zauważyłem, że drzwi się otworzyły, ktoś wszedł i natychmiast wyszedł. - Kto to był? - zapytałem, marszcząc brwi.


Ostatnio zmieniony przez Mortimer Ivory dnia Czw Lip 14, 2016 11:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:13 pm

Słysząc skrzyp drzwi odwróciłam się. Zobaczyłam Letycję, która była w okropnym stanie. Od razu gdy nas zauważyła wycofała się, co uważałam za dziwne. Zrobiło mi się jej okropnie żal. Chwilę myślałam o Krukonce. Gdy usłyszałam pytanie Morta spojrzałam na niego i zamrugałam kilkakrotnie-To była Letycja, tak mi się zdaje.-powiedziałam i zerknęłam ponownie na drzwi
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:29 pm

- Powiesz mi w końcu o co z nią chodzi? - zapytałem spokojnie, chociaż ktoś, kto dobrze mnie znał, mógł w moim głosie dosłyszeć lekkie zniecierpliwienie. - Nie jestem głupi. Ona unika mnie, a ty unikasz jej tematu. Jakiś powód musi być.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:37 pm

Westchnęłam patrząc dalej na drzwi-Więc, gdy byłeś na tamtej wycieczce w Egipcie dołączyła Letycja. Akurat gdy wchodziła to wpadła na mnie i byłam w dość niekomfortowej sytuacji-powiedziałam i zaczęłam bawić się palcami-Nie wiem jak to powiedzieć, ale wydaje mi się, że interesuje się dziewczynami i chyba jest zainteresowana mną, ale nie wiem, nie powiedziała mi tego wprost i ugh-westchnęłam i oparłam dłonie o policzki-To głupie-mruknęłam patrząc się w ziemię.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:48 pm

Klasnąłem językiem o zęby i krótko rzuciłem okiem na drzwi.
- I co, jest o mnie zazdrosna? - Pokręciłem głową. Dość abstrakcyjna myśl. - Rozmawiałaś z nią o tym? Czy tylko się unikacie? Ostatnio spałyście razem na kanapie, więc chyba aż tak źle między wami nie jest...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:59 pm

-Na kanapie zasnęła ze mną bez mojej wiedzy...I nie tylko na kanapie, ale przynajmniej w ubraniu- wymamrotałam i patrzyłam się na swoje dłonie- Zanim to się stało to ummh, jakby to powiedzieć- powiedziałam i przełknęłam ślinę- Ja ją zastałam w pokoju bez ubrań, a potem gdy poszłam pod prysznic, ona poszła za mną...- objęłam się i potarłam lekko ramiona. Robiło się chłodno, ale ja na twarzy czułam jak jest gorąco. Głupio się to mówi, nawet Mortowi... Cholera.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 12:15 am

Objąłem ją ramieniem.
- Porozmawiajcie na spokojnie - powiedziałem cicho. Poczułem jak na głowę spada mi kropla deszczu. A potem kolejna. - Chodźmy stąd, robi się zimno.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 12:19 am

-I gdzie mielibyśmy iść?- spytałam niepewnie podnosząc głowę. Od razu na twarz spadło kilka chłodnych kropel. W sumie mogłabym tu zostać...
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 12:29 am

Deszcz zaczynał przybierać na sile. Zimne, jesienne krople uderzały w moją twarz i wsiąkały we włosy.
- A gdzie być poszła? - odpowiedziałem pytaniem na pytanie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 8:58 am

Deszcz padał coraz mocniej. Lekko zadrżałam i wtuliłam się w chłopaka. -Na pewno gdzieś, gdzie będzie sucho i ciepło- powiedziałam
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 9:29 am

- No to zacznijmy od zejścia stąd. - Wstałem i podałem jej rękę. - A potem możemy iść na przykład do pokoju spotkań albo wspólnego. Tam jest kominek.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 EmptyPią Lip 15, 2016 9:31 am

Pokiwałam głową i podniosłam się trzymając go za rękę. Nie puściłam jej i ostrożnie zaczęłam się kierować do drzwi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: