Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+20
Emily Black
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Lyss Bane
Kath Black
Charlie Caufield
Noelle Morgan
Lexy Tuan
SooAh Kwon
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Leticia Hale
Danika White
Christine Stephens
Matt Claws
Miyafuji Rina
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyWto Sie 02, 2016 9:58 pm

-Wiem jak to wygląda. Zrobiło ci się mnie żal po prostu tak? To oto chodzi?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 8:38 am

-Nie o to chodzi-pokręciłem głową- Przez ten czas gdy nie byliśmy razem zrozumiałem swój błąd i to, co straciłem. Byłem cholernie głupi. Ale chcę to naprawić, naprawdę. Chcę widzieć u ciebie uśmiech. Chcę być blisko ciebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 9:57 am

-Okej. W porządku. -powiedziałam krótko bo nic innego nie było potrzebne.-Tylko przysięgam ci, że jeśli zranisz mnie jeszcze raz, to nie będzie tak jak tym razem. Chce żebyś o tym wiedział
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 10:52 am

Skinąłem głową i posłałem Soo uśmiech- Nie chcę zrobić tego ponownie- powiedziałem z powagą wymalowaną na twarzy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 11:32 am

Przytaknęłam głową i popatrzyłam na dzieło które przygotował. -Nie musiałeś tego robić. Naprawdę. O matko i zdejmij te muchę blagam
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 11:49 am

-No jak chcesz-powiedziałem i zdjąłem muchę po czym położyłem ją na stoliku-Ale chciałem to zrobić
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 11:52 am

-Doceniam. -uśmiechnęłam się do niego. -Między nami już wszystko okej
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 12:10 pm

-Cieszę się z tego powodu-powiedziałem uśmiechając się i spojrzałem jej w oczy-Naprawdę lubię patrzeć na to jak się uśmiechasz-dodałem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 12:12 pm

-Nie przyzwyczajaj się. -powiedziałam I mimowolnie uśmiechnęłam się znowu. Cmoknelam po chwili i wstałam podchodząc do niego. Stanęłam za nim, pochyliłam się i przytuliłam.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 12:43 pm

Odchyliłem głowę i spojrzałem na Soo. Po chwili usłyszałem drapanie w drzwi. Zmarszczyłem brwi. Odsunąłem się od dziewczyny i podszedłem do drzwi. Otworzyłem je i zobaczyłem w nich...Lorda Garfielda. Podniosłem kocura i zamknąłem drzwi nogą. Wróciłem do Soo z rudzielcem na rękach-A więc Soo, poznaj mojego kocura. Lord Garfield-powiedziałem, a gdy kot zauważył jedzenie na stoliku zaczął się wyrywać. Westchnąłem odkładając go na miejsce gdzie wcześniej siedziałem. On za to niezgrabnie wskoczył na stół i uznał za cel swojego życia, zjedzenie tego, co było na talerzu. Spojrzałem na niego wrogo gdy ten zrzucił jeden z kubków-Lepiej to zgasić-powiedziałem i zdmuchnąłem świece-Nie chcielibyśmy tutaj pożaru co?-powiedziałem i zbliżyłem się do dziewczyny przyciągając ją do siebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 1:13 pm

-Matko jaki futrzak! -krzyknęłam wyciągając do niego ręce ale zaraz je cofnelam kiedy zaczął się wyrywać. Ten tez mnie nie lubi. Po chwili okazało się ze kociak po prostu chce jeść. Zaczęłam się śmiać w momencie kiedy Carl mnie do siebie przyciągnął.-Jak możesz go godzić! -powiedziałam patrząc jak kociak wcina. -Faktycznie Garfield..- zarzuciłam chłopakowi ręce na szyję i spojrzałam na niego.-Dziękuję
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 1:51 pm

-Po prostu on jest wiecznie głodny-odparłem wywracając oczami słysząc jak kocur znów coś przewrócił. Spojrzałem na nią i objąłem ją w pasie-Nie masz za co-powiedziałem z uśmiechem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptySro Sie 03, 2016 1:57 pm

Oparłam głowę o jego ramie, przytulajac się do niego. Teraz było mi ciepło i dobrze. -Mam. I ty dobrze to wiesz.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:16 pm

-Skoro tak mówisz- zaśmiałem się i ponownie usłyszałem, że kot coś przewraca. Zerknąłem na kocura, który jadł jedzenie z talerza. Szybko skończył i zeskoczył na podłogę. Przynajmniej obrusa nie zrzucił. Garfield powolnym krokiem podszedł do nas i zaczął się ocierać-Nie wiem co się stało z tym kotem, ale bardzo mnie to niepokoi- powiedziałem gdy kot zamruczał- On tak nie robił! Zawsze spał i jadł- szepnąłem do jej ucha- To jest baardzo podejrzane- mruknąłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:19 pm

-Gdyby to była kocica to stwierdziłabym że się "zakochała" ale to kocur... wiec nie wiem.-odsunęłam się od chłopaka i schylilam, biorąc zwierzę na ręce.  -O matko jakie to ciężkie! -powiedziałam tuląc kota. -Jezu.. Co tam grubasie? -zapytałam patrząc mu w pyszczek. -Nie no ciężki trochę jesteś. -powiedziałam odkładając Garfielda na krzesło i znów tuląc się do Carla. -Nie dawaj mu tyle jedzenia. -zasmialam się.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:48 pm

Westchnąłem i szturchnąłem kota w brzuch palcem- Nie wiem co jest z nim nie tak. Chyba się zepsuł- powiedziałem z powagą dalej go szturchając.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:49 pm

-No co ty mu robisz kretynie ty! -klepnęlam Carla w rękę. -Daj mu spokój!
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:54 pm

-A co jeśli Lorda Garfielda podmienili?- spytałem unosząc brew. Kot rzucił przelotne spojrzenie na Soo, a potem spojrzał na mnie zdezorientowany. Pochyliłem się nad kocurem i spojrzałem na niego. Po chwili kot złapał łapkami za moje włosy-Dobra to jednak Garfield- powiedziałem i zabrałem jego łapy z moich włosów. On za to ugryzł mnie w palec- Ta teraz jestem tego pewien- mruknąłem prostując się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 04, 2016 4:57 pm

-Dobrze ci tak! -powiedziałam głaszcząc kota. -Powinniśmy się zbierać. Zaraz zaklęcia a powinniśmy się jeszcze przebrać w szaty. -powiedziałam ciągnąc go go drzwi. -Spotkamy się w klasie.-dodałam.
Next: Dormitorium Soo, Klasa zaklęć
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 05, 2016 6:43 pm

Postanowiłam wejść na wieżę astronomiczną. Na środku zauważyłam jakieś pozostałości po..kolacji? Kubki na podłodze, świecznik...Nieważne. Podeszłam do murku i usiadłam na ziemi. Siedziałam plecami w kierunku drzwi i wpatrywałam się w niebo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyCzw Sie 18, 2016 10:58 pm

Weszłam na wieżę astronomiczna, rozglądając się. Nie było tam już stołu, ani krzeseł po naszej... randce? Nie wiem jak to nazwać. Usiadłam blisko murku wieży, tyłem do drzwi i spojrzałam w niebo. Wiał fajny, lekki ale trochę zimny wiaterek. Juz po chwili zrobiło mi się zimno, ale nie chciałam stamtąd iść. Jeszcze nie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:24 pm

Zamiast do dormitorium poszedłem na wieżę...Po co ona taka wysoka jest? Pchnąłem drzwi i zobaczyłem Soo. Podszedłem do niej i usiadłem obok-Cześć-rzuciłem w jej stronę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:26 pm

W momencie kiedy usłyszałam ze drzwi się otwierają, przeszły mnie ciarki. Po chwili poczułam zapach znajomych perfum. Nie musiałam nawet otwierać oczu. -Cześć. -powiedziałam cicho. -Czego chcesz?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:29 pm

-Jak miło-mruknąłem-Chciałem spytać o więcej...szczegółów. Z listów nie wiem dużo co się działo w Hogwarcie, a niektóre z nich twój przyjaciel zalał kawą-powiedziałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:34 pm

-Mój przyjaciel? Ah.. Azazel... Ale co ty chcesz wiedzieć. Ja juz ci wszystko powiedziałam. Nie męcz mnie już.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:38 pm

-To jest niemożliwe, aby tak mało działo się w ciągu tamtych kilku miesięcy. Jestem pewien, że coś pomijasz. Chcę wiedzieć-powiedziałem marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:42 pm

-Kurwa mać, Carl! Przez te wszystkie miesiące działo się to ze byliśmy razem! Ale skoro ty tego nie pamiętasz to nic się nie działo!
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:46 pm

-Nie mam pojęcia jak mam to pamiętać! Przykro mi, ale straciłem pamięć z twojej winy!-powiedziałem coraz bardziej irytując się-Nie mógłbym być z kimś takim jak ty. Słyszałem od jednej dziewczyny, że jesteś podła. Wątpię, że masz jakiekolwiek uczucia. Widać, że Ślizgonka-parsknąłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:52 pm

Otworzyłam oczy i spojrzałam na niego.-To.. nie była moja wina. Przestań na mnie krzyczeć..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:55 pm

-Niee to była bozia-zacmokałem-Dobrze wiesz, że to twoja wina. Przez ciebie straciłem pamięć. Za to najbardziej cię nienawidzę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 7:58 pm

-Co? -zapytałam. Jego słowa wprawiły mnie w osłupienie. -Jak to mnie nienawidzisz? Nie. To nie była moja wina.-potrząsnęłam głową. -To nie moja wina. ..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:08 pm

-To twoja wina-powtórzyłem- Ty spowodowałaś ten wypadek. Tak nienawidzę cię. Mam powtórzyć jeszcze raz? Nie znam chińskiego, soreczka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:14 pm

-Przestań. -powiedziałam ze łzami w oczach. -I mówię po koreańsku debilu!!!
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:24 pm

-Debilem byłem wtedy, gdy z tobą byłem. Uwierz, nie popełnię więcej tego błędu-powiedziałem zaciskając pięści. To wszystko jej wina.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:29 pm

Podniosłam się z ziemi i spojrzałam na niego z góry. -Powiedziałeś ze mnie kochasz. .. Ciągle to mówiłeś. Mówiłeś ze mnie nie zostawisz. A teraz mówisz ze mnie nienawidzisz?!
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:34 pm

Również się podniosłem i spojrzałem jej w oczy-Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek to powiedział, a gdybym to zrobił to walnął sam siebie w twarz, za powiedzenie takiej głupoty. Nie mógłbym kochać kogoś takiego jak ty-powiedziałem dalej na nią patrząc.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:39 pm

-Mówiłeś tak..Naprawdę. Dlaczego teraz mówisz coś takiego? Przecież. . Ja ci nic nie zrobiłam. ..-powiedziałam przysuwajac się do niego i dotykajac dłonią jego policzka.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:41 pm

Dlaczego to uczucie...Wydało mi się znajome?-Nie dotykaj mnie-warknąłem i zabrałem jej rękę z mojego policzka
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:46 pm

-Nie zachowuj się tak. Wiem ze nic nie pamiętasz ale.. ale jeśli mnie kochales to twoje serce powinno pamiętać. .-powiedziałam wiercąc nadgarstkiem. -Puść mnie..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:49 pm

Od razu puściłem ją-Nie kocham cię i nie będę. Czuję do ciebie odrazę. Jedynie odrazę-powiedziałem marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:51 pm

-Carl przestań. ... Proszę cię. .-Wyciągnęłam dłoń chcą go znowu dotknąć ale rozmyslilam się. Najprawdopodobniej nic by mi nie zrobił, uderzyć by mnie nie uderzył, bo to w końcu slowmo ale.. Nie chciałam juz słyszeć ze mnie nienawidzi. -Nie bądź taki dla mnie. .
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:54 pm

-A jaki mam być? Dla okropnej Ślizonki przez, którą straciłem część moich wspomnień?-parsknąłem-Naprawdę jeśli byłem z tobą musiałem być cholernie głupi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 8:55 pm

Nie wytrzymałam. Uderzyłam go otwartą dłonią w twarz. -Powiedziałam ze masz przestać. .
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 9:03 pm

Spojrzałem na nią zaskoczony-A kim ty niby jesteś aby mówić mi co mam robić?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 EmptyPią Sie 19, 2016 9:12 pm

-Ja... Ja.. Jestem twoją dziewczyna.. My.. Po prostu się uspokoj..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 13 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: