Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
+7
Kim Elizabeth Rose
Evie Lodbrok
Willow Harrison
Isobel Tokisaki
Nelly de Violine
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:27 pm

- Tak, tak. To oczywiste! - zaśmiałam się, ujmując jej policzki w moje dłonie.
Rozszerzyłam wargi, delikatnie zahaczając o jej. Nagle odsunęłam się, zostawiając po prostu delikatnego buziaka na jej ustach.
Zaśmiałam się krótko.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:28 pm

- Lubisz się drażnić, co? - uniosłam brew. - Wiesz, że ta poduszka bardzo Cię lubi? - uśmiechnęłam się rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:32 pm

- Uwielbiam się drażnić. - uniosłam prawą brew - Nie lubię tej poduszki, ok?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:39 pm

- Ale ta poduszka Cię koooocha, uwielbia, traktuje jak idola! - podniosłam ją i trzymałam chwilę metr od jej twarzą. - Patrz jaka jest smutnaaaaa!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:47 pm

- Won mi z tą poduszką! - sprzedałam jej sierpowego, a ona poleciała linią prostą na inne łózko - Nie przeciwko poduszkom!!!!!
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Wrz 09, 2016 11:06 pm

- Złamałaś jej serce! Ona miała nadzieje, marzenia, cele w życiu! - zrobiłam smutną minę jakbym miała zaraz płakać. Byłam dobrą aktorką.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Wrz 10, 2016 4:22 pm

- No, Nelly, chodźmy do Londynu! - wstałam, szybko przebrałam się w czarną długą suknię i wyszłam.
NP: Zwykły Klub.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyCzw Paź 27, 2016 8:21 pm

Westchnęłam głośno wchodząc do pokoju. O boże nie możliwe, znalazłam. Uśmiechnęłam się kątem ust widząc swoją walizkę przy pościelonym łóżku. Walnęłam swoją torbę na łóżko i sama na nie opadłam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 7:22 pm

Weszłam do dormitorium i od razu skoczyłam na łóżko. - o, hej! - przywitałam nową ślizgonkę i założyłam ręce za głowę, wbiłam wzrok w sufit.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 7:31 pm

Bawiąc się z moja kotką...Która raczej nie była zbyt szczęśliwa że trzymam ją za łapki i udaję że tańczę. Po chwili usłyszałam kobiecy głos. Zerwałam się szybko, a kotka usiadła obok.-H-Hej.-Mruknęłam trochę jakaś wystraszona..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 8:07 pm

- Czego się boisz? - spojrzałam na nią marszcząc brwi. - Nie gryzę, no chyba że podczas seksu. Chociaż... - zamyśliłam się chwilę - swojej byłej aż tak też nie gryzłam.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 8:10 pm

Walnęłam pokerface wpatrując się w dziewczynę... OK.
-Jestem, uhm Willow.-Mruknęłam uśmiechając się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 8:10 pm

- Isobel, miło poznać - uśmiechnęłam się i podałam jej dłoń. - Hm, nowa? Od dawna tu jesteś?
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 8:12 pm

Ucisnęłam dłoń dziewczyny.-Nie, właściwie dopiero znalazłam pokój iiii leże.-Wzruszyłam ramionami.-Za bardzo nie wiem co mam z sobą zrobić..-
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyPią Paź 28, 2016 8:18 pm

- Aaaa... - pokiwałam głową i się zamyśliłam. - Zazwyczaj w Wielkiej Sali zawsze ktoś jest.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 7:16 pm

Spojrzałam na zegarek.-Będę leciała na lekcję, mam nadzieję że tam nie zginę.. A ty nie wyskakuj przez okno.-Mruknęłam klepiąc po głowię moją kotkę.

NP:Klasa zaklęć i uroków
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:14 pm

Weszłam do dormitorium z Evie i skoczyłam na łóżko od razu. - Opowiedz mi coś o sobie!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:17 pm

Weszła za nią ale nie usiadła na łózku tylko stała patrząc na dziewczynę- A co chcesz wiedzieć? - spytała ją z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:19 pm

- Zainteresowania, historię, pasje... Takie tam różne - usiadłam na łóżku i spojrzałam na nią z zaciekawieniem. - Naturalna ruda?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:28 pm

-Cóż pochodzenie moje nie jest zbyt dobre. Jestem poczekaj jak wy to mówicie? Szlamą dobrze to powiedziałam? Mój ojciec jest botanikiem a matka bibliotekarką czyli w sumie nic ciekawego- powiedziała do niej z uśmiechem na twarz- Ależ oczywiście, całe moje rodzeństwo jest rude jak moja matka- powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:29 pm

- Cóż, nie jestem typową ślizgonką, krew nie ma dla mnie znaczenia - machnęłam ręką. - Jeju! Też jestem naturalnie ruda! - zawołałam. - Mogę? - zapytałam chcąc wziąć kosmyk jej włosów w dłoń.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:32 pm

- Dobrze wiedzieć bo już bałam się że zaczniesz we mnie rzucać tymi poduszkami co tam masz- powiedziała do niej z uśmiechem i przytaknęła- jasne baw się nimi ile chcesz- powiedziała z uśmiechem do dziewczyny dając jej się bawić rudymi kłakami
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:40 pm

Wzięłam kosmyk i zachwycona zaczęłam się nim bawić. - Jeju... One są genialne!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:42 pm

-Dzięki staram się o nie dbać żeby ten kolor jak najlepiej wyglądał- powiedziała z uśmiechem dając jej do zabawy włosy- Ten chłopak którego wykopali to twój brat?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:44 pm

- Tak, mój brat, choć często się do niego nie przyznaję - kiwnęłam głową. - Zakochałam się w nich no!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:47 pm

-Czemu wydaje się być całkiem spoko gościem może trochę zbyt narwany- powiedziała ze spokojem i się roześmiała cicho- To mam zgolić się teraz i dać ci te włosy na pamiątkę?- spytała ją z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:48 pm

- Nieeeee! Nie rób tego! - zawołałam od razu. - Cóż, nie jest najgorszy, da sie go lubić.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:51 pm

-Dlaczego? Miałabyś je wtedy na każde wyciągnięcie ręki- powiedziała z rozbawieniem- Może kiedyś będę miała okazję poznać go lepiej żeby ci przytaknąć
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 9:56 pm

- Ale w połączeniu z Tobą wyglądają bosko! O to chodzi noooo! - jęknęłam i poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 10:15 pm

-No dobrze powiedzmy że ci wierzę. Jak będę je podcinać to zbiorę kilka kosmyków dla ciebie powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 10:17 pm

- Yay! - zawołałam szczęśliwa.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 10:22 pm

Uśmiechnęła się delikatnie do niej- To teraz ja zadaje pytanie. Co lubisz robić?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 11:15 pm

- Hmmm... - pomyślałam chwilę. - Kocham grać na gitarze elektrycznej, nekromancję, podróże, czytanie książek... - podrapałam się po podbródku w zamyśleniu. - I chyba tyle. A Ty?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 11:20 pm

-Ja uwielbiam zielarstwo, zwierzęta, fotografię oraz taniec. To chyba tyle z tych największych miłości- powiedziała z uśmiechem na twarzy- o a zagrasz kiedyś?- spytała ją z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptySob Paź 29, 2016 11:25 pm

- Musiałabym od Azazela pożyczyć, swojej nie brałam - odparłam z przekąsem. - Zwierzętami się interesujesz? Ciekawie... Fotografia, taniec... - dziewczyna mnie ciekawiła coraz bardziej.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 9:15 am

-Napewno ci pożyczy jeśli ładnie poprosisz-powiedziała z uśmiechem zakładając nogę na nogę a po jej ręce wspinał się biały szczurek- No tak tego jest trochę. Zwierzęta uwielbiam ponieważ jak byłam dzieckiem chciałam być zoologiem albo weterynarzem a poza tym zwierzęta zawsze były obecne w domu. Zielarstwem zaraziłam się od ojca a taniec i fotografia przyszły z czasem- powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 9:42 am

- Kiedyś rozważałam behawioryzm oraz zootechnikę, coś wiem o tej fascynacji - kiwnęłam głową z uśmiechem i zawołałam swoją kocicę. - Weź ściągnij tu gitarę Azazela - powiedziałam do niej i obserwowałam jak wybiega. - Kot Azazela nie powinien robić jej przeszkód.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 9:56 am

-O to widzę że coś nas łączy w takim razie - powiedziała z uśmiechem głaszcząc szczura na swoim ramieniu. Spojrzała z uniesioną brwią na kotkę - No nie wiem czy taka kotka przyniesie taką gitarę, chociaż w sumie ja się nie znam- powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 9:58 am

- Przyniesie na spokojnie, jest silniejsza niż wygląda - machnęłam ręką ze śmiechem. - Jak ja uwielbiam koty... Chociaż pająki też mnie fascynują.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 10:07 am

-Wierzę ci na słowo - powiedziała z uśmiechem na twarzy - Wolę chyba jednak węże i psy chociaż koty i pająki też są fajne. Nie przepadam za to za rybami
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 10:10 am

- Rybki nie są takie złe w sumie. Piranie, rekiny... O, zwłaszcza te ostatnie! A zwłaszcza prehistoryczne. Szalenie mnie intryguje Megalodon - odparłam ożywiona.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 10:13 am

-Może i tak ale mnie jakoś obrzydzają, są takie śliskie kiedy je się trzyma i tak się rzucają. Nie zdecydowanie nie dla mnie- powiedziała z lekkim uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 10:15 am

- Cóż... Właściwie to nie myślę o tym, że są śliskie. Bardziej o ich szczękach, ale zgadzam się z Tobą co do tamtego - zaśmiałam się lekko i zarzuciłam włosami.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 10:18 am

Zaśmiała się cicho na jej słowa- Będę to miała na uwadze w takim razie. A jakie zajęcia lubisz najbardziej?- spytała ją z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 EmptyNie Paź 30, 2016 10:20 am

- W sumie to kiedyś lubiłam bardzo eliksiry, szalałam za nauczycielką, która je prowadziła - westchnęłam, na koniec mój wzrok pociemniał przez nieprzyjemne wspomnienia. - O mało nie doprowadziło to do tragedii, ale cóż. A Twój?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: