Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+16
Luke McCartney
Sophie Neveu
Alessia Tokisaki
Cynthia Chase
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
Gabriela Harrison
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Leticia Hale
SooAh Kwon
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:33 am

-Nie, raczej nie- unoszę wzrok.
Ruda dziewczyna. Ładna. Jest dosc podobna do chłopaka ze Slytherinu i pewnie o niego pyta. Nie wygląda na Ślizgonkę
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:35 am

- Okej, dzięki - odpowiedziałam z uśmiechem i usiadłam obok Nelly. Miałam ochotę wziąć łyżkę i zapolować nią na Azazela.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:37 am

Czemu oni wszyscy ciągle się uśmiechają? Założę się, że to puchonka. Pewnie jeszcze szlama.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:44 am

Wychwyciłam nieprzyjazne spojrzenie ślizgonki. Druga Soo czy jeszcze gorzej? Pomyślałam z niezadowoleniem i wzięłam łyk kawy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 2:07 pm

W końcu znudzona, stwierdziłam, że lekcji z Dianą już zapewne nie będę miała i będę musiała wrócić do nauki na własną rękę. Akurat wleciała sowa i zrzuciła mi paczkę. Nie spodziewałam się nowości, więc z zaskoczeniem rozpakowałam przesyłkę i zobaczyłam kolejną ze znalezionych przez przyjaciela ksiąg o nekromancji znad Morza Martwego. Zafascynowana wzięłam ją i zaczęłam przeglądać. Dużo nowych, jeszcze ciekawszych rzeczy niż już wiedziałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 3:06 pm

Weszłam do Wielkiej Sali powolnym krokiem trzymając sztywno głowę. Trochę zaczęłam drętwieć juz. Aigoo... Na przyszłość juz wiem ze nie śpi się z głową na twardej księdze. . O mamo... Usiadłam przy stole Ślizgonów i leniwie zabrałam się za jedzenie kurczaka, którego sobie nałożyłam na talerz. Jedną dłoń położyłam na karku, próbując go trochę rozmasowac ale to nic nie dawało bo bolało jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 6:52 pm

Wszedłem do Wielkiej Sali i przeczesałem włosy palcami, przeciągnąłem się i rozejrzałem. Jakaś dziwnie wyglądająca Koreanka, jakaś wychudzona ślizgonka, oraz siostra i jakaś białogłowa przy niej. Czy to ta Nelly? Mogłaby być siostrą Annabelle, zaśmiałem się w myślach, też zasypia w różnych miejscach. Usiadłem obok Isobel. - Hej kanapko, jak tam? - zapytałem rudą.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 7:01 pm

Gwałtownie wstałam kiedy usłyszałam głos Azazela, który był taki beztroski i niczym nie przejęty. Szukałam wzrokiem Annabelle, ale po niej ani śladu.
Zakręciło mi się w głowie i nieco poszarzało przed oczami... Standard. Złapałam się stołu i chwilę odczekałam, nic nie mówiąc.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 7:03 pm

- Nelly? - spojrzałam na nią zmartwiona, zignorowałam tamtego wichajstra, ona była ważniejsza, przysunęłam się. - Wszystko dobrze?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 7:12 pm

Pociągnęłam za klamkę od drzwi najciszej jak tylko się dało. Weszłam bezszelestnie do pomieszczenia, zamykając za sobą pancerne drzwi, które w ostatnim momencie zaskrzypiały na tyle mocno, by każdy zwrócił na mnie uwagę. Grrrr...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 7:14 pm

- O, Annabelle! - zawołałem na całą salę. - Chodź do nas - machnąłem ręką do siebie, patrząc na gryfonkę. - Tęskniłem śpiochu!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 7:20 pm

- Emm, tak. W porządku. - powiedziałam do niej z uśmiechem, gdy tylko potrafiłam coś z siebie wydukać.
Kiedy po sali rozniósł się zgrzyt zawiasów, mój wzrok podążył na drzwi wejściowe. Stanęła w nich Annabelle, która wyglądała na dosyć zaspaną.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 7:31 pm

Promiennie uśmiechnęłam się w stronę stołu, przy którym siedział mój ukochany, jego siostra i białowłosa. Przeciągnęłam się, rozluźniając wszystkie swoje mięśnie.
- Ja też tęskniłam. - rozczochrałam mu włosy, które ułożyłam w tak zwany artystyczny nieład - Wypraszam to sobie, jaki śpioch. - ziewnęłam na samą myśl o śnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:08 pm

- To dobrze, wracam na swoje krzesło - odpowiedziałam jej z zawadiackim uśmiechem i znów usiadłam na jej kolanach. Nagle poczułam obawę, że znów będzie się drażnić z moim libido. Byłam przecież ubrana w to samo co wczoraj. Spojrzałam na wchodzącą siostrę Nelly. - Hej Ann!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:13 pm

- Jaki śpioch? Kogo Ty próbujesz oszukać synek? - zaśmiałem się i delikatnie dźgnąłem ją palcem w bok. - Właśnie ziewałaś - dodałem i objąłem ją, przyciągnąłem do siebie. Zauważyłem co robiła Isobel, jak widać była szczęśliwa, a to uszczęśliwiało również i mnie. Cieszyłem się, że znalazła sobie kogoś.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:21 pm

Usadowiłam wygodniej Isobel na kolanach. Skoro Annabelle nic nie pamięta, to znowu będziemy warczeć na siebie, kiedy okaże się, że jesteśmy siostrami? Postaram się łagodniej podejść do sprawy...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:25 pm

Oparłam swoją głowę o Nelly. Obserwowałam Azazela i Annabelle.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:28 pm

- Za każdym razem jak pomyślę o łóżku... kocyku... śnie... - mówiłam rozmarzonym tonem - Brakowało mi tylko Ciebie. - szepnęłam mu to do ucha, następnie zagłębiając się w zieleń jego oczu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:36 pm

Uśmiechnąłem się do niej. - Hmmm... Niedługo jest wycieczka, więc od razu mamy wspólny pokój, chyba, że będzie jednodniowa, to już nie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:39 pm

- Ponoć ma być jednodniowa, tak słyszałam. - westchnęłam ciężko - Szkoda, może moglibyśmy zrobić strajk, aby jednak się przenocować. - spojrzałam porozumiewawczo na Isobel, a następnie na parę obok.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:40 pm

- Tylko zależy, kto byłby opiekunem. Ale fajnie by było... Tak jak w Londynie byłoby idealnie... Byleby nie mieć takiego kaca jak wtedy - westchnęłam i uśmiechnęłam się do Nelly.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:43 pm

- Chętnie bym się czegoś napiła, jakiegoś drineczka, mojito i zapaliła. - popatrzyłam w górę na Azazela - Pierdolę, chce się schlać i tyle. - mówiłam przekonywującym i poważnym tonem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 8:50 pm

- Ale wiesz, że nie będę w stanie Cię wtedy zanieść nigdzie? - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:10 pm

- Hmm... Czyli tylko ja nigdy nie piłam? - rozejrzałam się po wszystkich, lekko zawstydzona położyłam ręce na udach Isobel.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:14 pm

Spojrzałam na Nelly jakby była kosmitą. - Nie? Az! Musimy to zmienić! - zwróciłam się do brata.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:19 pm

- Nikt Ci nie każe mnie zanosić, zresztą, po wypiciu paru kieliszków wszystko wydaje się bardziej możliwe niż przed. - zaśmiałam się i wtuliłam się w jego rozbudowane ciało.
Jakaś taka nagła potrzeba posiadania go w objęciach. Może inaczej. Potrzeba jego objęć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:20 pm

Jezu jak oni mnie denerwują... Wstrętne dzieciaki...-Ya! -krzyknęłam do czwórki nadzwyczaj wesołych Hogwartczyków. -Możecie się trochę przymknąć? ! -wybuchnelam i natychmiast tego pozalowalam. Aish...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:28 pm

- O, racja, Is - powiedziałem do niej i usłyszałem jak ktoś się drze. Ah, ta Koreanka. - Ciebie Twój ding dong boli, że tak wydzierasz japę? Sama mogłabyś się przymknąć! - zawołałem do niej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:30 pm

-Za moment sama cie przymkne -powiedziałam I rzuciłam w niego pomarańczą. -Jak Boga kocham...
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:36 pm

Spojrzałam na Azazela dumnym wzrokiem. On pewnie nie pamięta co jej zrobił i dlaczego...
Odwracanąc uwagę Isobel, przejechałam rękami nieco w górę zatrzymując się w połowie spódniczki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:40 pm

Zamknęłam oczy nie zauważając spięcia Azazela z Soo. - Nelly... Tu przy wszystkich? - zapytałam z zaskoczeniem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:47 pm

Złapałam Azazela za rękę, przejeżdżając po jego skórze kciukiem. Moja drobna rączka ledwo co obejmowała jego, ale liczy się gest... prawda? Jego ciało było tak idealnie zbudowane. Szerokie ramiona, umięśniony brzuch, wystające kości policzkowe, cudna żuchwa i ten przenikliwy, zielony kolor jego oczu...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:50 pm

Złapałem w locie pomarańczę i wstałem, z idealnym celem rzuciłem ją w miskę z sałatką, która od mocy uderzenia rozprysła się dookoła, w tym na twarz i ubranie "Pani Ważnej". Za daleko by prysło i na nas. - Coś jeszcze szczekasz do nas? - zawołałem i spojrzałem na nich. - Więc na czym skończyliśmy temat?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 9:55 pm

-Tak.-powiedziałam zdejmując z twarzy odrobinę sałatki. -Jesteś takim samym dupkiem jak wcześniej. -powiedziałam uśmiechając się i wstając z miejsca. -Niezły cel skarbie.-powiedziałam zabierając księgę i wychodząc z sali.

Next:Sala transmutacji
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:01 pm

- Niezły cel skarbie. - prychnęłam pod nosem, przedrzeźniając ślizgonkę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:04 pm

Dopiero jak przestała ogarnęłam co się stało i czemu to zrobiła, przygryzłam wargę. Znów się zaczynało... Musiałam tylko pilnować teraz Azazela, by nie powtórzył tego co wcześniej, o czym nie pamiętał. - Przypilnujesz go? Wiesz co jej kiedyś zrobił... - szepnęłam do Nelly.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:15 pm

Kiedy wyrwał rękę z mojej, poczułam jaka jestem "silna". Westchnęłam i wlepiłam swój wzrok w koszyk z owocami, następnie biorąc najbardziej czerwone jabłko, powoli się nim delektując.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:18 pm

Objąłem ciepło Annabelle. - Wybacz, musiałem - mruknąłem i wziąłem kawałki ananasa. Zacząłem jeść jedne po drugim po czym mój wzrok poszedł na lasagnę na środku stołu. - Is, czy widzisz to co ja?..
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:28 pm

- Słyszałam co nie co na ten temat. Jak JA mam go przypilnować? - zmierzałam w górę po udzie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:33 pm

- Aaaaaa... Nelly - jęknęłam cicho. - Wiesz, jesteś w Slytherinie, a ja niestety nie... Więc tam zerkaj czasem na niego - odpowiedziałam rumieniąc się z zawstydzenia.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:43 pm

Mimowolnie wtuliłam się do Azazela.
- Chcesz? - uniosłam trzy czwarte jabłka - Ja już nie mogę. - spojrzałam na niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:45 pm

- Pewnie - odpowiedziałem i wziąłem je, ugryzłem. - To jak pośredni pocałunek - skomentowałem i ziewnąłem.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:55 pm

- No dobrze, zrobię jak mówisz. Ale nie jęcz już tak! - skarciłam ją z łobuzerskim uśmiechem, masując miejsce na udzie, gdzie zatrzymałam się przed chwilą.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 10:57 pm

- Wredna jesteś - odpowiedziałam z wyrzutem i zakryłam sobie ręką usta by znów nie jęknąć. Robiło mi się znów przez nią gorąco. - Ale i tak Cię kocham - dodałam i się wtuliłam. Zamknęłam oczy skupiając myśli na swoich doznaniach. Oddychałam szybciej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Lip 20, 2016 11:10 pm

- Każdy interpretuje to jak chce. - zaśmiałam się.
Wspięłam się delikatnie i zostawiłam odcisk czerwonej szminki na jego policzku. Niczym nie przejęta skomentowałam moje wczorajsze arcydzieło.
- Ja jednak umiem robić perfekcyjne malinki. - przejechałam po niej kciukiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 12 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: