Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+20
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Lexy Tuan
James Shadows
Noelle Morgan
Cynthia Chase
Christine Stephens
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Annabelle de Violine
Diana Blake
Nelly de Violine
SooAh Kwon
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:17 pm

- Zgadywałam. Tak, Ravenclaw - westchnęłam i przekręciłam się na plecy. - Bo nie mam siły na nic, trochę się zawiodłam i w sumie tyle...
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:20 pm

-Chcesz o tym pogadać? Albo może chcesz zostać sama to ja sobie pójdę, bo w sumie ci chyba przeszkodziłam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:26 pm

- Nie nie nie - pokręciłam szybko głową. Nie chciałam żeby odchodziła, usiadłam. - Nie przeszkodziłaś, dobrze jest mieć do kogo się odezwać i takie tam. Niestety... Jest to temat - zaczęłam wolno - o którym nie mogę rozmawiać z innymi. Ale... Jeśli nie będziesz miała nic przeciwko to... - wtuliłam się nią. - Dzięki temu zrobi mi się lepiej - wyglądała dla mnie tak niewinnie i wręcz ufałam jej od razu.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:28 pm

-Eee... Dobra...-powiedziałam tuląc ja i głaszcząc po włosach. -Jeśli to ci pomoże to nie ma sprawy..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:29 pm

- Dziękuję - uśmiechnęłam się. - Dawno tu przybyłaś?
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:31 pm

-Dzisiaj nad ranem... Musiałam opuścić rok szkoły ale już teraz wszystko pójdzie jak po maśle. Chyba. Nie jest ci zimno?-zapytałam dotykajac jej zimnych dłoni. -Może chcesz iść do zamku co?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:32 pm

- Nie wiem gdzie by pójść - przygryzłam wargę w zamyśleniu. - Chociaż... Może wielka sala? - zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:33 pm

-No to chodź. -powiedziałam wstając I chwytając jej rękę. -Lepiej się nie przeziębiać.-powiedziałam ciagnac ją do zamku.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyNie Lip 31, 2016 6:35 pm

- Racja - wstałam i poszłam za prześliczną blondynką.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:57 pm

Przyszedłem na błonia i się odwróciłem w stronę, z której przybędą uczniowie. Dłonie położyłem na biodrach czekając na nich, specjalnie stanąłem daleko od drzew.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 5:58 pm

Podeszłam do nauczyciela i stanęłam w bezpieczniej odległości. -Dlaczego pan tak krzyczy ciągle? -zapytałam ostrożnie.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:00 pm

Spojrzałem na nią z rozbawieniem. - Krzyczę? To mój normalny ton .
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:01 pm

-A..Aha.. aha. -powiedziałam patrząc na niego i próbując sobie wyobrazić jak głośno się drze. Chyba nie chce tego doświadczać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:04 pm

Westchnęłam i spojrzałam na nauczyciela. Byłam ciekawa lekcji, aczkolwiek część mnie była gdzieś indziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:05 pm

Przyszła na błonie i osiadła na trawie. Po drodze gdzieś zgubiła Rinę. Westchnęła.
- Ile razy się jeszcze będzie gubić. - Mruknęła do siebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:06 pm

-Kurwa przeraża mnie ten ziomek. -powiedziałam cicho do Carla kiedy przyszliśmy na błonia.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:07 pm

Przyszedłem na błonia i stanąłem obok strażaka. - Chyba jako fachowiec w swojej dziedzinie, zauważyłaś, że  jesteśmy sto metrów od drzew? Zapowiada się coś... Gorącego - zacząłem do niej.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:07 pm

Przyszła na błonie z miotła w drugiej ręce. Usiadła obok Sakury.
-Jestem, zabłociłam, znowu. - Zachichotała.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:08 pm

Podałem jej kubek i objąłem w pasie-Nie przebije nauczycielki od chemii z mojej mugolskiej szkoły-mruknąłem i zerknąłem na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:08 pm

Stanąłem gdzieś z tyłu pocierając zmarznięte ramiona. Mimo przeszywającego chłodu cieszyłem się, że nie siedzimy w szkole. Może ten nowy nauczyciel będzie w stanie nauczyć mnie czegoś, czego jeszcze nie potrafię i, mam nadzieję, w ciekawy sposób.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:11 pm

Moje przemyślenia przerwał głos. Należący do Azazela. Zadarłam głowę i spojrzałam na niego-Mówiłeś coś ważnego? Umh, nie słuchałam cię-powiedziałam po chwili z uśmiechem i przeniosłam wzrok na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:12 pm

Przewróciłem oczami i powtórzyłem. - Chyba jako fachowiec w swojej dziedzinie, zauważyłaś, że  jesteśmy sto metrów od drzew? Zapowiada się coś... Gorącego, nie? 
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:15 pm

-Az tak źle? -zapytałam opierając się o ie go plecami.-Chcesz? -zapytałam unosząc kubek do góry. -Popatrzyłam sobie język i mnie boli a to wszystko przez Aza! -powiedziałam głośno tak, żeby tamten usłyszał po czym uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:15 pm

Przyszłam na błonia i stanęłam niepewnie za jakąś krukonką oraz ślizgonem. Starałam się znów wtopić w otoczenie.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:17 pm

Przyszłam na błonia. Stanęłam gdzieś między uczniami i upiłam łyk kawy. Spojrzałam na nauczyciela i czekałam na... cokolwiek. Odgarnęłam włosy, które wpadły mi w oczy i zagryzłam wargę.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:20 pm

-Czy ja wiem-wzruszyłam ramionami i podciągnęłam rękawy szaty.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:20 pm

Dobra, to już prawie wszyscy. Nie będę kazał im czekać tylko dlatego, że dwie czy trzy osoby nie wyszły z sali. Wyszedłem bardziej, kilka kroków, na środek terenu i wyjąłem różdżkę. - Jak już mówiłem - nawet po pytaniu uczennicy, nie zmieniałem tonu. - Lekcja jest dziś luźna. Zaklęcie jakiego was nauczę, to Periculum. Ma działanie takie - wyciagnąłem różdżkę do góry, ku niebu. - Periculum! - spojrzałem, jak fajerwerki wylatują z niej i lecą w przestworza, gdzie wybuchały i robiły najwymyślniejsze kombinacje. - To jak będą wyglądać i jaki mają kolor, zależy od tego, nad jakim pomyślicie. Teraz jeszcze raz, patrzcie uważnie. Periculum! - kolejne poleciały w niebo i zrobiły na górze logo AC/DC.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Austin O'Neill

Austin O'Neill


Wiek : 24
Liczba postów : 16
Join date : 04/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:21 pm

Austin biegł przez szkolne korytarze, by tylko zdążyć na lekcje z zaklęć. Oczywiście, nie pomyślał i musiał się zdrzemnąć przed lekcją. No musiał.
Westchnął, a jego wzrok powędrował do okna. Gdy zobaczył, że ludzie z klasy stoją sobie z nauczycielem przy Błoni, trafił go, delikatnie mówiąc, szlag. To on biegł po całej szkole, tylko po to, by się napocić?!
Zadrgała mu w złości powieka oka i ruszył w stronę Błoni. Miał ochotę nakrzyczeć na nauczyciela, ale jako że chciał udawać ,,słodkiego oraz poukładanego chłopca'', to wystarczyło jedynie pięknie przeprosić za spóźnienie.
Pobiegł znowu, przeklinając pod nosem siarczyście.
Gdy dobiegł na miejsce, od razu podbiegł w stronę swojego nauczyciela.
- Przepraszam za spóźnienie!- wykrztusił z siebie w końcu, jako że cały czas brał głębokie wdechy.
Oczywiście, udawane. Przecież nikt nie wiedział, że Austin jest zwolennikiem biegania i każdego rodzaju sportu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:22 pm

Stanęłam z tyłu i obserwowałam przebieg lekcji. Periculum to super łatwe zaklęcie, które opanowałam już w pierwszej klasie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:23 pm

-O mój Boże Carl! Tak! Czaruj no mi tu moje imię! -krzyknęłam śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:24 pm

- Ta, tak sobie tłumacz! - zawołałem do Soo i patrzyłem na fajerwerki. Zagwizdałem z uznaniem widząc logo na niebie. Dobry gust.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:26 pm

- Teraz wasza kolej. Stójcie w miarę daleko od siebie, żeby nikogo nic nie zahaczyło, zrozumiano? - wróciłem do uczniów i spojrzałem na nich. Różdżkę schowałem do kieszeni.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:27 pm

Obserwowałam co się działo. Jak zwykle obawiałam się pierwsza zacząć. Stanęłam obok Chris, typowo dla siebie chwytając się w takich sytuacjach osób, które znam. Chwytając oczywiście nie dosłownie. Czekałam, aż ktoś inny wyczaruje fajerwerki.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:30 pm

Patrząc przed siebie i ziewając uniosłam różdżkę do góry.
- Periculum - mruknęłam i z różdżki wystrzelił ogrom czarnych iskierek odbijających tęczę pod promieniami słońca. Uśmiechnęłam się gdy przypomniałam sobie, jak w sylwestra wyczarowywałam małe fajerwerki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:35 pm

- Banał - prychnąłem cicho pod nosem i uniosłem różdżkę w niebo.
- Periculum! - krzyknąłem, a na niebie pojawił się wielki, migoczący smok. Na pierwszy rzut oka zaklęcie wydawało się być bezbłędnie rzucone, ale od razu zanotowałem w myślach kilka niedociągnięć. Na przykład to, że kilka zagubionych iskier podpaliło mi skórzaną kurtkę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:37 pm

Uniosłam różdżkę do góry i wypowiedziałam zaklecie. Wyleciały z niej spore iskry które natychmiast zniknęły. Cóż. Zawsze coś.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:39 pm

-Periculum! -powiedziałam wyciągając różdżkę w górę. To jedno z moich ulubionych zaklęć. Można było bawić się w nieskończoność. Na niebie utworzyła się róża w różnych kolorach. Łatwizna. Zadowolona opuściłam różdżkę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:43 pm

Uwielbiałam to zaklęcie, więc co chwila wysyłałam w niebo iskierki, które tuż nad głową tworzyły moje ulubione zwierzęta : kiwi, leniwce, pandy i puszki pigmejskie.


Ostatnio zmieniony przez Christine Stephens dnia Czw Sie 04, 2016 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Austin O'Neill

Austin O'Neill


Wiek : 24
Liczba postów : 16
Join date : 04/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:43 pm

Zignorowany przez nauczyciela, podniósł tylko brew i poszedł w jakieś odosobnione miejsce od innych. Wyjął różdżkę i wypowiedział zaklęcie, jak wszyscy inni wokół niego. Z różdżki wydobyły się iskry, a każda układała się w kształt zielonego węża, podobnego do tego z herbu Slytherinu.
Westchnął, patrząc na swoje dzieło.
Stać było go na więcej. Ojciec nie byłby dumny.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:43 pm

Poszedłem kilka kroków dalej, wyciągnąłem różdżkę i skierowałem w górę. - Periculum - światło błysnęło z różdżki i poleciało ku niebu. Skoro nauczyciel zrobił logo, to czemu nie ja? W wybuchu powstało logo Motorhead. - Dla Lemmy'ego - wróciłem tam, gdzie wstałem wcześniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:48 pm

-Periculum!-Powiedziała i wystrzeliła fajerwerki z różdżki. Utworzyła swoje imię z fajerwerków, po czym się zaśmiała.
-Łatwizna.-Zawołała.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:49 pm

Dobra... Inni to zrobili, mogę i ja. Wysunęłam różdżkę ku górze. - Periculum - kończąc inkantację, spanikowałam przypominając sobie, że trzeba pomyśleć nad kształtem i kolorem. Pomyślałam o czymś losowym i spojrzałam w niebo. Logo zespołu Metallica. Jestem już trzecia... Jeszcze trochę i ludzie pomyślę, że to Wacken albo Hellfest...
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 6:56 pm

- Widzę, że niektórzy już znają to zaklęcie. Dobrze wam poszło, koniec lekcji na dzisiaj - uśmiechnąłem się do uczniów i podszedłem na chwilę do blondwłosego ucznia, który oddalił się trochę. Położyłem mu rękę na ramieniu. - Nie ma sprawy, ważne, że byłeś na lekcji. Do widzenia wszystkim - poszedłem do zamku.
NP: Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 7:00 pm

-Nawet jak się uśmiecha to i tak brzmi jakby miał wkurwa. -powiedziałam kiedy poszedł. Spojrzałam na zielonego węża który nadal utrzymywał się na niebie, obok mojej róży. Hmm.. Wyciągnęłam różdżkę w górę i wypowiedziałam w myślach zaklęcie. Zamiast mojej kolorowej róży, na niebie pojawiła się taka sama czarna, wokół której wił się srebrny wąż którego również wyczarowałam. O tak. Moje ulubione kolory. Pięknie.
Powrót do góry Go down
Austin O'Neill

Austin O'Neill


Wiek : 24
Liczba postów : 16
Join date : 04/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 EmptyCzw Sie 04, 2016 7:08 pm

Skinął nauczycielowi głową, trochę wdzięczny za jego wyrozumiałość, ale jednocześnie trochę zawiedziony. Spodziewał się jakiejś gorszej reakcji...
Przyjrzał się nowemu obrazowi, który pojawił się na niebie. Podobał mu się. Miał w sobie to coś. Zerknął na dziewczynę, która to wyczarowała i się delikatnie uśmiechnął.
Podniósł rękę z różdżką i po raz kolejny wypowiedział zaklęcie. Tym razem pojawiły się złote iskry wokół tego obrazu, tak jakby podkreślały piękno tamtego.
Zrobiwszy to, poszedł sobie, trzymając dłonie w kieszeniach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 17 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: