Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+19
Ray Firewood
Lexy Tuan
Sophie Neveu
Leticia Hale
Noelle Morgan
Charlie Caufield
Cynthia Chase
Diana Blake
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
SooAh Kwon
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:04 pm

-Właśnie widzę jak sobie radzisz-mruknąłem. Przestałem wyrywać trawę i spojrzałem na wodę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:07 pm

-Radzę. .. -mruknęłam zakrywajac usta dłonią żeby wyciszyć szloch. Czy on musiał akurat teraz tu przyjść? ! Nie mógł później? !
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:17 pm

-Spokojnie. Wszystko będzie dobrze, okej?-chciałem ją objąć, ale przez umysł przemknęło mi abym tego nie robił-Chciałbym ci jakoś pomóc, ale nie mam chusteczek-powiedziałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:22 pm

Parsknelam smiechem wycierajac łzy rękawem. -Taaak.... Chusteczki są najlepszym lekarstwem na wszystko. ...-powiedziałam patrząc na niego. -Nie gap się. Ładnej Azjatki nie widziałeś czy co..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:33 pm

-Oh, przepraszam, już nie będę-powiedziałem zakrywając oczy dłońmi i zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:36 pm

Przewróciłam oczami i wstałam. Musze komuś coś oddać. .. -O kurwa... -mruknelam kiedy noga lekko mi się zeslizgnela i zamoczylam sobie buta.-Moje... Buty... -jęknelam
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:40 pm

Opuściłem ręce.-Wszystko okej?-zapytałem wstając z trawy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:43 pm

-Nie... Mój kochany but....-powiedziałam jakby to była największa tragedia na świecie. -Aish... Tak w ogóle to... co ty tu jeszcze robisz?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 3:57 pm

Zmieszałem się trochę.-W sumie racja..To do zobaczenia na zajęciach-powiedziałem i ruszyłem do Hogwartu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 4:08 pm

Przewróciłam oczami i ruszyłam w stronę zamku przeklina jąć buta.

Next: Dormitorium dziewcząt (Slytherin)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 7:54 pm

Jak zwykle poszlam nad jezioro. Położyłam się na plecach , na trawie, i zamknęłam oczy. Wiał lekki wiatr...Nawet nie wiem która godzina jest... Cholera... Zostawiłam różdżkę w szacie w WS... trudno. .. Błagam. .. Niech spadnie jakąś magiczna kometa na mnie., Boom... nikt nawet nie zapłacze hahaha
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:08 pm

Poleciałem nad jezioro. Zauważyłem kogoś leżącego na trawie. Poleciałem w dół i zobaczyłem Soo.-Cześć-powiedziałem lądując. Usiadłem i odłożyłem miotłę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:14 pm

-Czego? -warknelam otwierając oczy. -A.. To ty....
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:16 pm

-Tak, to ja we własnej osobie-powiedziałem uderzając się w klatkę piersiową-Bardzo lubisz przebywać nad tym jeziorem-stwierdziłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:20 pm

-No to nie przeszkadzam. -powiedziałam wstając I otrzepując spódniczkę. -Miłego siedzenia
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:22 pm

-No, ale gdzie ty idziesz-jęknąłem patrząc jak wstaje-Znowu zostawiasz mnie samego-zrobiłem smutną minę
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:30 pm

-Ee... a jak inaczej? Teraz ty się dowaliłeś. .. co mam ci zrobić żebyś się odwalil?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:33 pm

-Nie rozumiem, dlaczego mam się od ciebie odwalić?-wstałem i spojrzałem jej prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:35 pm

-A dlaczego nie? -spojrzałam na niego leniwym wzrokiem i uniosłam brew. -Jeden argument. Podaj jeden argument który zaakceptuje
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 8:48 pm

-Co chcesz właściwie zdziałać odpychając od siebie innych, co?-po dłuższym milczeniu odezwałem się.-Po co ja się zamartwiam. Tak jak sobie życzysz, księżniczko-powiedziałem mówiąc ostatnie słowo z kpiną. Wyminąłem ją i schyliłem się po miotłę.-Niepotrzebnie marnuję swój czas-mruknąłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 9:03 pm

-Nikt ci nie kazał się do mnie odzywać! -krzyknęłam do niego. -Sam do mnie przyszedłeś! Schowaj sobie ten swój cenny czas w .. w kieszeń i odwal sie!-przeszłam obok niego kierując się do zamku
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 9:08 pm

Zacisnąłem usta i wskoczyłem na miotłę. Poszybowałem w stronę Hogwartu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyPon Cze 20, 2016 9:12 pm

Next : Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 6:43 pm

Poszedłem nad jezioro. Usiadłem na trawie i zacząłem ją skubać. Wpatrywałem się w wodę.
Chwilę potem przypomniałem sobie obietnicę, którą złożyłem Soo. Prędko zerwałem się i pobiegłem do Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 8:33 pm

Miałam ochotę się przespacerować, przyszłam więc tu i usiadłam, obserwując wodę. Kiedyś muszę wybrać się do Zakazanego Lasu, sprawdzić nową wiedzę w praktyce, postanowiłam sobie w myślach.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:25 pm

Nadleciałem miotłą nad jezioro. Wylądowałem i usiadłem kładąc miotłę obok. Tępo wpatrywałem się w wodę przekładając palce, robiłem to gdy byłem zestresowany, taki tik. Nie dostrzegłem nikogo oprócz mnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:28 pm

Spojrzałam tylko na niego, nie zdradzałam swojej obecności. Dawny stylu życia, witaj z powrotem, pomyślałam. Zamknęłam oczy rozkoszując się uczuciem wiatru, który zawiał.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:35 pm

-Isobel. -powiedziałam cicho zająć za nią. -Dwie minuty.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:37 pm

Wzdrygnęłam się na ułamek sekundy, zebrałam się na siły. - Poszczuć Cię inferiusami? Na pewno w Zakazanym Lesie są jakieś zwłoki - mruknęłam. - Znów chcesz się mną pobawić?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:39 pm

-Poszczuj. ... Torturuj. . Zabij.... mam to gdzieś. Przeprosze, ty mnie zbluzgasz i sobie pójdę. -powiedziałam klejąc na trawie tak samo jak chwile temu na błoniach. Oparłam dłonie o uda i pochylilam głowę,
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:42 pm

Kątem oka, z ciekawości, na nią spojrzałam i odskoczyłam zaskoczona. Dobrze rozumiałam ten ukłon, wątpiłam by w ramach oszustwa kolejnego dopuszczała się aż do tego... Zrobiłam identycznie jak ona. - A ja Cię przepraszam za Azazela. Gdybym tylko wiedziała, że on tak... się zemści... Nie doszłoby do tego - odpowiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:45 pm

-Nie.... Należało mi się.  A nawet gorzej. Wystarczy ze go sprowokuje jeszcze raz.-podnioslam glowe. -Co ty robisz? Wstań.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:46 pm

- Domyślam Cię jak to Cię zraniło - usiadłam. - Wiesz jak to coś w Zakazanym Lesie zabolało? Zależało mi na naszej relacji! - podniosłam głos, patrzyłam na nią sama nie wiedząc już co czuję. Współczucie, żal, wyrzuty sumienia? Wściekłość? Miałam jeden wielki mętlik w głowie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:48 pm

-Owszem. Wiem. -powiedziałam znowu pochylajac głowę. -Uwierz mi ze nie chcesz tej relacji... Mogę cię bardziej zranić. .. sama widzisz...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:48 pm

Rina nadleciała nad jezioro. Wyhamowała koło nich.
- Nie przeszkadzam?- Zapytała.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:50 pm

Słysząc czyiś uniesiony głos odwróciłem głowę. Oh, czyli jednak nie jestem sam. No cóż nie mieszam się. Oparłem się o splecione dłonie na karku i położyłem się prostując nogi. Wdychałem chłodne powietrze.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:51 pm

Nie zauważyłam Miyafuji-san, zajęta rozmową z SooAh. - Wystarczyłoby, że dałabyś sobie pomóc - powiedziałam patrząc w jej oczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:54 pm

Już chciałam coś odwarknąć do Miyafuji ale się powstrzymałam. -Nie... -uklonilam się jeszcze niżej , prawie dotykajac czołem ziemi. -Mi juz sie nie da pomoc. Przepraszam. -powtorzyłam i wstałam z ziemi obciągając lekko koszulkę w dół i odwracając sie na pięcie. Jestem juz zmęczona. .. Poczułam ze coś spływa mi po ustach. Dotknęłam ich i spojrzałam na dłoń. Krew. Krew z nosa.... O nie.. odchyliłam głowę do tyłu. Nie to nie tak... Pochylilam w dół.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:54 pm

Spojrzała na Carla, jednak zaraz na Is i Soo. Jej oczy mówiły "Też tu jestem!". Nie wiedziała czy nie przeszkadza. Położyła się na trawie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 9:57 pm

Westchnęłam, wstałam i poszłam do pokoju wspólnego.
NP: Pokój Wspólny (Hufflepuff)
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 10:00 pm

-Nic tu po mnie-pomyślałem i wskoczyłem, po raz kolejny, na miotłę. Poszybowałem w górę i pognałem w stronę Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 10:00 pm

Soo...może powinnaś iść do pielęgniarki? - Zapytała. Czasami czyjaś pomoc nie jest zła.- Dodała. Wstała i wsiadła na miotłę.
- To ja lecę. - Kiwnęła do niej głową.

NP: Dormitarium


Ostatnio zmieniony przez Miyafuji dnia Wto Cze 21, 2016 10:09 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyWto Cze 21, 2016 10:13 pm

Ruszyłam w stronę zamku.

Next : Pokój spotkań.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptyCzw Cze 23, 2016 6:28 pm

Poszedłem nad jezioro. Nie mogłem tu przylecieć, ze względu na to, że moja miotła jest...w niedyspozycji. Usiadłem w cieniu opierając się o pień drzewa. Skrzyżowałem ręce na wysokości klatki piersiowej i wpatrywałem się w wodę. Wziąłem głęboki wdech i poczułem zapach świerku, na co mimowolnie uśmiechnąłem się. To miejsce jest takie relaksujące.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 EmptySro Cze 29, 2016 4:38 pm

Wzięłam głęboki wdech i napawałam się pięknym widokiem jeziora. Usiadłam po drzewem opierając się o nie. Poluzowałam krawat, czując jak mnie ściska i wyprostowałam nogi. Próbowałam myśleć o czymś innym niż doskwierający ból głowy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: