Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+19
Ray Firewood
Lexy Tuan
Sophie Neveu
Leticia Hale
Noelle Morgan
Charlie Caufield
Cynthia Chase
Diana Blake
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
SooAh Kwon
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:20 pm

Wziałem kawałek lusterka i wsunąłem do kieszeni szaty. Póki co zostawię to na potem. Przyda sie gdybym chciał rozmawiać z Lyrosem. Przyda się też w nocy, jakbym chciał z nim pogadać poza kontrolą nauczycieli i kolegów z szkoły.
- Jasne zgadamy się na pewno - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:22 pm

-Mogę iść z tobą.-Szepnęła. Też chcę iść. Chcę zobatrzyć tego stwora. -Powiedziała. Nalegała wciąż. Widać było, że bardzo chce iść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:25 pm

- Chyba mnie coś ominęło - skrzywiłam się i westchnęłam cicho. - I tak nie jestem fanką wszelkiego rodzaju zwierząt - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:27 pm

- Ta brew... Ten śmiech... Przepięknaaaaaaaaa - westchnęłam rozmarzona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:27 pm

Spojrzałem na Taylora i raz jeszcze się wesoło uśmiechnąłem. - To do później? Musimy tak dziwnie wyglądać. Jeszcze pani Diana będzie przechodziła i nas pozabija. - Zaśmiałem się i wstałem. - Podałbym ci rękę...a w sumie.- Wyciągnąłem łapkę aby pomóc mu wstać. Gdy już wstał to pożegnałem się z panem Dexterem i poszedłem w kierunku Hogwartu.


Next Gdzieś w Hogwarcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:29 pm

Chwyciłem dłoń Lyrosa i podniosłem sie z ziemi po czym poszedłem za nim, zauważyłem że wypadła mu buteleczka z jakimś eliksirem. Nie wiedziałem co to jest, wzruszyłem ramionami i bez żadnego pomysłu dokąd idę ruszyłem w stronę gmachu szkoły.

Next post: Gdzieś w Hogwarcie (może)


Ostatnio zmieniony przez Taylor Blackwood dnia Czw Cze 16, 2016 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:29 pm

-Coś. .. coś ty powiedziała? -zapytałam słysząc ton którym wypowiedziała słowa. Zrobiłam krok w jej stronę. -Możesz powtórzyć?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:31 pm

- Proszę... Jeszcze... Jeszcze... Jesteś przepiękna... - spojrzałam na nią maślanymi oczami.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:32 pm

- Jakaż ona piękna. Ten anielski głos - powiedziałam do Is.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:34 pm

Pokiwałam głową szybko potwierdzająco, czułam że po tym widoku mogę umierać.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:35 pm

Zaczęłam się śmiać. Soo była czerwona ze złości, a Is nareszcie się uśmiechała.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:35 pm

-Jesteście chore..-przełożyłam włosy na jedną stronę i odeszła w stronę zamku. No nie wierze. .! Po co ja się tak wściekam. .. spokojnie...


Następny post w bibliotece
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:43 pm

Nikt nie zwracał na nią zbytnio uwagi, więc poszła sobie. Uprzednio chowając szkicownik. Przechodząc obok nauczyciela powiedziała tylko, że idzie. I tak też zrobiła. Poszła gdzieś w kierunku szkoły.


Ostatnio zmieniony przez Miyafuji dnia Czw Cze 16, 2016 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:47 pm

-Idziemy?-zapytałam patrząc na Krukonów i pogłaskałam Nelsa.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:47 pm

Usiadłam i oddychałam głęboko, chciałam się w ten sposób uspokoić. Wstałam. - Dziękuję - powiedziałam do Chris i poszłam do Wielkiej Sali.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:57 pm

Zostałam praktycznie sama, więc po prostu sobie poszłam.

Następny post: gdziekolwiek
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 7:03 pm

- Tak, chodźmy. Im mniej na ONMS, tym lepiej - odparłem i zwróciłem się w stronę zamku.

*następny post tam gdzie Samantha/Krukoni*
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Cze 16, 2016 10:51 pm

Obserwowałem przez cały czas uczniów. Dostrzegałem w ich relacjach spory i zauroczenia. Westchnąłem i spojrzałem w stronę zamku, gdy oni się już tam rozeszli. Nie chciałem wracać nało noc tam. Pokręciłem lekko głową, ułożyłem się trochę dalej od wody i usnąłem.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:42 pm

Słyszy wzdłuż jeziora bez słowa. Nie było potrzeby rozmowy. Nie chciałam juz słuchać jej opowieści o wskrzeszaniu. .. Usiadłam nad brzegiem gdzie wcześniej mieliśmy Opiekę.
-No... wyłaź. .. póki tu jestem... potworku. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:44 pm

Przyszłam nad jezioro za SooAh. Nie chciałam nawet myśleć już o naszym poprzednim temacie, za bardzo się rozgadałam. Stałam w miarę w bezpiecznej odległości od jeziora, tak by w razie czego... Towarzyszka nie mogła mnie wrzucić do wody. Usiadłam i patrzyłam co robić, jej uroda wciąż zapierała mi dech w piersiach, poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:48 pm

-Teraz jak na złość nie chce wyjść. Poczekam aż po mnie przyleziesz wstręciuchu. ..-powiedziałam kładąc się na trawie.-Tęsknię za tatą... I mamą...-powiedziałam cicho. Nawet nie wiem czemu to w ogóle powiedziałam. Teraz juz za późno.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:50 pm

- Niedługo weekend, a później jakaś przerwa świąteczna, wrócisz przecież do domu i się z nimi zobaczysz - powiedziałam, spojrzałam na nią. Urwałam kępkę trawy i zaczęłam rwać na mniejsze części.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:52 pm

-Mój tata nie żyje. Od sześciu lat. -powiedziałam jeszcze ciszej.-Nie mam powodu wracać do domu na święta. ..-rozłożyłam ręce po bokach i spojrzałam w pną gwiazdy. -Nie mam..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:57 pm

Zamarłam. Czy to dlatego SooAh była taka? Sześć lat i wciąż są efekty tego? Musiała go naprawdę kochać... Pojawiła się w mojej głowie myśl - przecież mogę go wskrzesić. Dlatego tak się tym interesowała... Zamknęłam oczy w rozmyślaniach. Tej nocy przeczytam co mogę, co tylko się da. Dla niej, tak! Poczułam w sobie motywację i siłę do osiągania swojego celu. Spojrzałam na nią, miałam ogromną ochotę ją ciepło przytulić, pocieszyć, ale zabroniła mi tego. Nie chciałam jej znów doprowadzić do łez. - Ja... Bardzo mi przykro... Nie jesteś sama, wiem jak to jest. Po części nie mam ojca, po części mam, ale... Wiem jakie to jest uczucie - odpowiedziałam wzrok wbijając w ziemię, musiałam dać jej wsparcie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 2:59 pm

-Gówno wiesz.. Właśnie nic nie wiesz... Ani ty ani całą resztą. .. Myślą że jestem taka bo lubię. .. Zaczynasz szukać innych sposobów na życie kiedy nagle orientujesz się 24 godziny na dobę myślisz tylko o tym żeby umrzeć. -powiedziałam podnosząc się do siadu.-Jesteś głupia. .
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:03 pm

- Też straciłam ojca! Ratował nas przed wilkołakami! Teraz mam tylko jego imitację! - powiedziałam. - Z tym można sobie poradzić, może nawet ja będę mogła pomóc Ci poradzić sobie z tym! Może i jestem głupia, ale swoje wiem. Nikt nie zachowuje się tak jak Ty, bo lubi, wiedziałam że jest jakiś powód tego, dlatego nigdy Cię nie skreśliłam, nawet gdy inni coś o Tobie mówili, chciałam dać Ci szansę, poznać Cię.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:06 pm

-Ja nie chce twojej szansy. I twojego lubienia. Wsadz se je w dupe. -powiedziałam wstając z ziemi.-Tylko wiesz jaki jest problem? Ja nie chce sobie z tym radzić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:07 pm

Przyszedłem na błonia przy szkole i powąchałem powietrze tropiąc tego idiotę Dextera. Po chwili złapałem jego zapach i ruszyłem w jego stronę, dotknąłem jego polika i spojrzałem na niego.
- Dexter wstawaj - powiedziałem budząc go.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:11 pm

Mój blogi sen przerwano. Gdy uniosłem powieki ujrzałem Devona.
- Jeszcze trochę... - mruknąłem, przekrecajac się na bok. Lezalbym tak dalej gdyby nie przeszedł mnie ogromny dreszcz z zimna. Wendigo nigdy nie jest chłodno, chyba, że w ludzkiej wersji.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:12 pm

- Ruszysz się albo wezmę Cię na ręce i przeniosę Cie do swojego pokoju - powiedziałem i spojrzałem na niego z lekkim uśmiechem. Naprawdę ten Dexter jest takim kretynem, ale jednak jest całkiem całkiem porządny.
- to jak będzie? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:13 pm

- Nie bez powodu chciałaś zwrócić na siebie moją uwagę w Wielkiej Sali. Tak naprawdę chcesz sobie poradzić z tym, masz dość samotności. Tak się tylko wydaje, 4 lata temu po śmierci ojca i przeprowadzce na Okinawę też tak się zachowywałam, potem przemyślałam swoje zachowanie i zdecydowałam się zmienić, ale było już za późno, za ciężko było mi wrócić do społeczeństwa. Myślę, że dla Ciebie nie jest za późno - powiedziałam. Obserwowałam wodę, zauważyłam jak macka się poruszyła pod powierzchnią wody. - Masz swoją druzgotkę. Mam nadzieję, że nie wrzucisz mnie tam - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:15 pm

-Siebie chce tam wrzucić. .-szepnelam do siebie patrząc w wodę. -Nic o mnie nie wiesz. Bierzesz jakieś teorie z dupy i filozofujesz. Nie bądź taka mądra. Nie chciałam twojej uwagi. Szczerze mówiąc to chciałam się zabawić twoim kosztem i ośmieszyć przed szkołą
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:16 pm

Rozejrzałem się ukradkiem, a gdy nikogo nie zauważyłem przyciągnąłem Devona do siebie i pocalowalem namiętnie. Dłoń gwałtownie zacisnalem na jego penisie. Chwilę później nagle przestałem i podnioslem się jakby nigdy nic, kierując do zamku.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:18 pm

Mruknięcie wydobyło się z moich ust i po chwili oderwałem się od niego z lekkim zaskoczeniem. Naprawdę musiał być pewny swego by to zrobić. SKierowałem swe kroki za nim.

Następny Post: Pokój Devona Westa.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:25 pm

- Proszę, nie wchodź tam - powiedziałam cicho, w oczach stanęły mi łzy. - Błagam - powiedziałam i wstałam. - Jeśli... Naprawdę tak Ci przeszkadzam, nie będę stała Ci na drodze do "szczęścia" - powiedziałam, drżałam na całym ciele. - Nigdy Ci nie życzyłam źle i nie będę. Dam rękę uciąć, że jestem najbardziej przyjaźnie nastawioną do Ciebie osobą w szkole - dodałam, drżałam coraz bardziej i poszłam w stronę szkoły, coraz szybciej szłam, aż w końcu biegłam. Nie miałam już sił, nie wierzyłam już, że zmieni się jej nastawienie do mnie.
NP: Wieża Astronomiczna.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Cze 17, 2016 3:37 pm

Zrobiło mi się przykro. Że sprawiłam jej przykrość. .. Naprawdę mnie to nie bawiło. .. no.. może czasem. .. Przez jakiś czas stałam nad jeziorem i gapiłam się w tafle. Juz późno. .. Odwrocilam się I powolnym krokiem ruszyłam do zamku.

NP: najprawdopodobniej pokój wspólny Ślizgonów
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:05 pm

Przechodząc przez korytarz na parterze nawet nie spojrzałam w stronę Isobel. Dotarłam nad jezioro i usiadłam tuż nad brzegiem. Ostatnio często tu bywam... Za często? Być może. .. ale nie wiadomo czemu ciągnie mnie do wody... Przynajmniej dopóki jest spokojna... Podciagnelam kolana do piersi i oparlam na nich ramiona i brode, patrząc na łonie horyzontu. Było cicho... Jak na Hogwart bardzo cicho. .. Po chwili poczułam na swoich policzkach coś mokrego. Wytarlam łzy w rękaw szaty i dalej patrzyłam się w jeden punkt, gdzieś daleko przede mną.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:18 pm

Wyszedłem z Hogwartu i skierowałem się w stronę jeziora. Słyszałem, że to piękne miejsce... Pomimo, że byłem w sporej odległości od wody dostrzegłem zarys jakieś osoby. Postanowiłem tam pójść i to sprawdzić. Gdy byłem blisko wody zobaczyłem uczennicę, widać było, że płakała. Usiadłem na trawie-Piękne miejsce, prawda?-zapytałem zerkając na nią przez ramię. Nie chciałem zaczynać rozmowy od "coś się stało?", to oczywiste, że coś się stało, przecież nie bez powodu płakała. Sprawdziłem kieszenie spodni. Akurat dzisiaj nie miałem paczki chusteczek.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:22 pm

-Mhm... -mruknęłam do chłopaka nie odwracając wzroku od jeziora. Teoretycznie mogłabym na niego fuknąć i nakrzyczeć chociażby za to ze istnieje... Ale nie chciało mi się. Po co... Jedyna rzeczą o której teraz naprawdę myślałam były słowa brata Isobel. "Hańba dla Slytherinu. ..."
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:32 pm

Pomimo tego, że bardzo ciekawiło mnie, co ją trapiło, powstrzymałem się.-Jestem Carl-powiedziałem patrząc na nią. W końcu jakoś trzeba zacząć, prawda?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:34 pm

-SooAh.-powiedziałam nie wiedząc po co z nim rozmawiam. To wszystko przez Isobel. -Chciałeś czegoś?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:39 pm

-Nie-odparłem lekko zdziwiony.-Niczego od ciebie nie chcę...Chociaż, chciałbym abyś się uśmiechnęła-powiedziałem przechylając głowę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:46 pm

-Nie mam powodów żeby się uśmiechać. -warknęłam mruga jąć powiekami, bo kolejna porcja łez napłynęła mi do oczu.-A tobie radzę się do mnie nie zbliżać. Jestem wredna, podła i chamska. Kwon SooAh. Slytherin. Drugi rok. Zapamietaj i omijaj.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:56 pm

-Nie może być aż tak źle-powiedziałem. Naprawdę żałuję, że nie mam chusteczek.-Nie musisz mi mówić, dlaczego płaczesz i czemu twoim zdaniem jest źle. Sama sobie nie poradzisz.-wyznałem po chwili. Nawet nie wiem, dlaczego to powiedziałem. Spojrzałem w dół i zacząłem wyrywać trawę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPon Cze 20, 2016 2:59 pm

-Poradzę. Zawsze sobie radzę. -powiedziałam odwracając głowę w druga stronę. Zobaczysz.. kilka lekcji w szkole i sam powiesz ze suka ze mnie... No cóż. . Bywa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: