Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+17
Noah Carter
Sarah Shadows
James Shadows
Phoebe Caulfield
Annabelle de Violine
Jason Smith
Samantha Drought
Mathew McCourney
Gregory Martin
Nathan Collins
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Isobel Tokisaki
SooAh Kwon
Dajen McCourtney
Alessia Tokisaki
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyPią Paź 14, 2016 8:13 pm

- Ale mnie swojego czasu nie przekonałaś - odpowiedziałem rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyPią Paź 14, 2016 9:55 pm

-Nie dało się!-zauważyła uspakajając się nieco-ale jak słyszę to ktoś dał rade-wyszczerzyla się pokazując ząbki
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:05 pm

- Wszystko się da przecież - zaśmiałem się i poczochrałem ją po głowie.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:22 pm

-wcale nie!..albo byłam słaba-zamyslila się-ale teraz urosłam w siłę i dam rade!!!-powiedziała z teatralną minką
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:23 pm

- Urosłaś w siłę? Niby jak? - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:33 pm

-nooooo zdobyłam doświadczenie...i tak dalej-lekko się zarumieniła, a róż przykryła kilkoma kosmykami włosów
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:36 pm

- Teraz Twoje włosy nie różnią się barwą od policzków - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:40 pm

-miały je zasłonić-uroczo zmarszczyła nosek i nadymała policzki-nigdy mi się to nie udaje ech..-westchnęła zrezygnowana
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Paź 15, 2016 9:41 pm

- Wykapany strażak po prostu... No i moja żona też tak czasami ma - przewróciłem oczami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyNie Paź 16, 2016 3:32 pm

Po powrocie do szkoły poszłam bad jezioro. Nad pomost. Z jednej strony coś mnie tu ciągnęło ale z drugiej coś poqstrzymywało. Mimo wszystko usiadłam na krawędzi drewnianego pomostu i wyciągnęłam papierosy.
-Zamknij się. -rzucilam ostrzegawczo do psa który warknął na mnie. Odpaliłam jednego i zaciagnelam się patrząc na gładką tafle wody. Od alkoholu kręciło mi się w głowie i ciągle było mi niedobrze.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Paź 26, 2016 2:47 pm

Znudziło mi się siedzenie na pomoście. Zdążyłam się tam nawet przespać i wytrzeźwieć przez co w końcu zaczęłam odczuwać warunki pogodowe. Zmarzłam wiec podniosłam się i ruszyłam do zamku. Cong Cong ruszył za mną. O matko... Przeze mnie siedział tu tyle czasu. .. Cholera.
Next: Idk
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 4:42 pm

Przyszłam nad jezioro z Evie i usiadłam na trawie. - Ślicznie tu, nie?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 4:49 pm

-Tak jest spokojnie i można podziwiać cały ten piękny krajobraz - powiedziała z uśmiechem i usiadła obok niej
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 4:54 pm

- Szkoda, że nie ma jak się kąpać w tym jeziorze. Brakuje mi pływania nooo - westchnęłam ciężko.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:05 pm

-Może trzeba by było jakoś zagadać z Dyrkiem albo nauczycielem od ONMS, może oni potrafią sprawić że jakiś odręb jeziora będzie bezpieczny - powiedziała z uśmiechem obejmując swoje nogi
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:06 pm

- O, to dobry pomysł! Można by się w sumie przejść do pokoju dyrka - zamyśliłam się na chwilę.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:21 pm

-Jasne możemy się przejść tylko teraz czy później - spytała jej z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:35 pm

- Później - machnęłam ręką. - Trochę wyszłyśmy, więc czas odpocząć - położyłam się wygodnie na trawie.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:38 pm

-W sumie tak, dyrek i tak pewnie jest narazie zajęty czy coś - powiedziała z uśmiechem na twarzy i położyła się na trawie
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:39 pm

- Albo mi się wydaje, albo ta chmura wygląda jak sowa - wskazałam na jedną z chmur na niebie.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 5:41 pm

-Mi bardziej przypomina jakiegoś jastrzębia - powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:09 pm

- Hmmm... Mi ta głowa bardziej wygląda na sowią... O MORGANO TAM JEST KOT! - zawołałam wskazując na inną chmurę.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:23 pm

-A tam jest nieśmiałek - powiedziała wskazując inną chmurę
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:48 pm

- Nieśmiałek? - zmarszczyłam brwi i spojrzałam na nią.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:53 pm

-To są opiekunowie drzew które występują napewno w Skandynawii ale nie wiem gdzie jeszcze. Tutaj ich odpowiednikiem są patyczaki
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:55 pm

- Aaaaaaaaaa! Ciekawa nazwa - uśmiechnęłam się i wbiłam wzrok niebo. - A tam jest smooook!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:57 pm

-Jak myślisz który? Ja obstawiam że to krótkopyski a może walijski zielony - powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySro Lis 02, 2016 6:59 pm

- Hmmm... Rogogon węgierski, zdecydowanie.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyCzw Lis 03, 2016 7:00 am

Zaśmiała się - chyba żadna z nas nie ma racji, wydaje mi się że to mieszanka kilku na raz - powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:26 pm

- Jeju... Mutant jakiś, zaraz się okaże, że przylecą tu X-meni i co będzie? Zagłada, apokalipsa, nieeeee! - zawołałam z udawaną paniką.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:27 pm

-Uważaj bo jeszcze Magneto cię ukradnie i co ja wtedy zrobię? Nie dam mu rady-powiedziała z lekkim rozbawieniem patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:29 pm

- Aż tak Ci potrzebna do życia jestem? - spojrzałam na nią i uniosłam brew.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:30 pm

-A nie? Kto będzie mnie zadręczał coraz to grubszymi książkami i rozkazywał iść się myć. No i kto będzie mi kradł włosy- powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:33 pm

- Zdecydowanie coś w tym jest - stwierdziłam. - Powinnam się wyposażyć więc w całą armię imperiusów! - dodałam z "natchnieniem". - Będę nowym superzłoczyńcą... Pfu, superbohaterką, superbohaterką! Stojącą na czele armii ułomnych! Znaczy, pfu, umarłych!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:36 pm

-Ja będę twoim pierwszym ułomnym w tym stadzie- powiedziała z uśmiechem i po chwili roześmiała się siadając w pionie- Nie mogę się doczekać tej współpracy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:40 pm

- Ja się nie mogę zdecydowanie doczekać czegoś innego - wstałam i się wyprostowałam, przeciągnęłam się jeszcze. - Naszego pójścia do Hogsmeade!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:43 pm

-Do Hogsmeade? Jakoś nigdy nie miałam okazji żeby tam pójść więc możemy ruszać w tamtą stronę- powiedziała z uśmiechem i stanęła na równe nogi-To prowadź
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:48 pm

- A więc, oddział, za mną! W prawo, zwrot! - zawołałam. - Tylko jeszcze skoczę się przebrać w coś. Idziesz ze mną?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 12:50 pm

-W sumie przydało by się w coś wygodniejszego przebrać. A więc prowadź generale- powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 1:10 pm

- Pewnie! - poszłam w stronę zamku.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptySob Lis 05, 2016 1:12 pm

Zaśmiała się tylko i poleciała za nią
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyNie Lis 06, 2016 9:09 pm

Przyszłam nad jezioro z Marceline. - Jakie piękne widoki - westchnęłam patrząc na krajobraz.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyNie Lis 06, 2016 9:11 pm

Dotarłam razem z sophie nad jezioro. - Pięknie... - Zapatrzyłam się w błyszczącą taflę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyNie Lis 06, 2016 9:24 pm

- Tak - usiadłam po turecku na trawie. - Aż sobie wyobrażam naszą sesję tu - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu EmptyNie Lis 06, 2016 9:28 pm

- Tu też możemy zrobić jakieś zdjęcia, jeśli masz tylko ochotę. - Usiadłam obok niej. Chyba trochę za blisko, ale nie przejęłam się tym, tylko napawałam się chwilą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: