Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+17
Noah Carter
Sarah Shadows
James Shadows
Phoebe Caulfield
Annabelle de Violine
Jason Smith
Samantha Drought
Mathew McCourney
Gregory Martin
Nathan Collins
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Isobel Tokisaki
SooAh Kwon
Dajen McCourtney
Alessia Tokisaki
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyCzw Lis 10, 2016 5:25 pm

Krew dosłownie we mnie zawrzała. Zgniotłam papierosa w dłoni i rzuciłam go na ziemię.  Szybkim krokiem ruszyłam za chłopakiem. 
Next: Idę po Vala żeby zamknąć go w lochach.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyWto Lis 15, 2016 7:34 pm

W ogóle nie przemyślałam tego, co robię. Rękami oplotłam jej kark i pogłębiłam pocałunek.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyWto Lis 15, 2016 7:39 pm

Ucieszyłam się na pogłębiony pocałunek, czułam motyle w brzuchu, radość, euforię. Jej usta były takie miękkie... Ta chwila mogłaby nie kończyć się nigdy. Przywarłam do niej i się zachwiałam z nią, przez co się przewróciłam na bok razem z Puchonką.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyWto Lis 15, 2016 8:02 pm

Oderwałam się od niej na chwilę, bo zabrakło mi powietrza. Oddychałam ciężko, tak jak ona. W sumie, nie zorientowałam się nawet, kiedy wylądowałyśmy na trawie. Bez zastanowienia znowu złączyłam nasze usta i zamknęłam oczy. Byłam szczęśliwa i... Nie umiałam za bardzo określić tego uczucia, ale było wspaniałe.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyWto Lis 15, 2016 8:33 pm

Uśmiechnęłam się do niej szeroko, jak głupia, ale szczerze i od ucha do ucha w przerwie. Wpatrzyłam się w jej oczy, czując ten sam zachwyt co wcześniej i przypływ uczucia, któremu dałam upust w kolejnym pocałunku. Świat ograniczał się już tylko do jednego metra w okół, mnie, Marceline i szczęścia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 7:53 pm

*Po ugryzieniu mnie prawie w dupe przez wilkołaka idk*
Wyszłam na błonia, nad jezioro ubrana w swoja ciepła, biała kurtke.
Śnieg zaczął padać tym samym sprawiając ze chociaz na chwile zapomniałam o tym co sie stało.
Zaczelam spacerować wzdłuż jeziora.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 7:58 pm

*po rozmowie w SS*
-Kim były czerwone płaszcze.....Co od nas chcą? I dlaczego właśnie od naszej dwójki?!- Dajen nie miała pojęcia o kolejnej trojce zaatakowanych. Szła brzegiem jeziora myśląc jak można odkręcić całą tę sytuację.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:08 pm

— Co? — zapytałam słysząc znajomy opis. Odwróciłam się widząc różowowłosą dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:13 pm

-um? Jest tu ktoś?-podskoczyła z przerażenia. Kto tu może być o tej porze, w takim miejscu ?-Haloo?-pokrążyła jeszcze po miejscu, w którym słyszałam głos i zauważyłam ciemnowłosą dziewczynę-um...cześć?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:17 pm

— Cześć? — wyglądała trochę jakby zobaczyła ducha.
— O czym mówiłaś przed chwilą?
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:27 pm

-Ja? Nie..o niczym takim-uśmiechnęłam się tuszując całą sprawę. Nie mogłam jej powiedzieć o wydarzeniach z herbaciarni. Mam nadzieję, że nie będzie nalegać i dopytywać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:30 pm

— Kto od was czegoś chce? — zapytałam podchodząc bliżej.
— Słyszałaś o tym co się stało w Hogsmeade?
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:31 pm

-Um...Słyszałam ale to...tylko pogłoski-mruknęłam okłamując dziewczynę. Może ona tam była? Może wie co się stało? Może zna szczegóły-Ty coś wiesz? Byłaś tam?- mówiłam lekko przerażona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 8:59 pm

— Byłam. I nawet poczułam co sie dzieje. — powiedziałam.
— A ty nie kłam.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 9:02 pm

-Nie kłam?-Kurde...wpadłam... Dobrze muszę jej chyba wszystko powiedzieć-widziałaś...em wilkołaki i wampiry? No te.. czerwone płaszcze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 9:15 pm

—Widziałam... Jeden mnie ugryzł. — powiedziałam. Dziewczyna cos wiedziała.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 9:22 pm

-Na prawdę? Było więcej osób? -zainteresowałam się, może wie coś więcej? -Mnie też.....Wiesz może coś więcej ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 9:24 pm

—Tak. Wiem że podczas pełni będę się zajebiście bawić.— mruknęłam zdejmując kaptur. — Jestem Mia.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 9:31 pm

-Ja tak samo-mruknęła cicho i podała jej dłoń-Dajen-uśmiechnęła się wesoło, no chociaż próbowała się uśmiechnąć, wyszedł jej bardziej zabawny grymas.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyPią Lut 03, 2017 9:51 pm

Przyjęłam jej dłoń.
— To siedzimy w tym razem... Ktoś jeszcze?— zapytałam chowając zmarznięte dłonie z powrotem do kieszeni kurtki. Niby powinno mi to troche pomóc. To że wiem że nie jestem z tym sama. Tylko dlaczego tak nie było? Dlaczego nie czułam się lepiej? Dlaczego nadal miałam wrażenie że jestem z tym sama i że sobie nie poradze przy najbliższej pełni?
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:25 pm

-Alessandro został ugryziony przez wampira.....i więcej o nikim nie wiem, a ty?-cały czas mówiłam ściszonym głosem, nie chciałam, żeby ktoś nas usłyszał.- Wie jeszcze pani Illaria i mamy się do niej zgłosić po eliksir.... A i ani słowa nikomu.-musiałam się upewnić, że nie rozpowie tego w szkole.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:28 pm

— Naprawdę? Mówisz mi ze mam nikomu nie mowić o ty co sie stało? — zaśmiałam sie.
— Zabawne... Kim jest Ilaria?
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:42 pm

-Nikomu kto nic o tym nie wie, wiesz chodzi o to, że potem po Hogwarcie będą chodzić plotki, a uczniowie będą przerażeni.-wyjaśniłam spokojnie- To nauczycielka od eliksirów-powiedziałam na jednym wdechu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:45 pm

— Uczniowie juz sa przerażeni... Po tym przez jakis czas pewnie nie bedzie wycieczek do Hogsmeade. — powiedziałam.
— Eliksiry? Wiec pewnie chodzi o tojad...— powiedziałam bardziej do siebie.
— Pechowa jestem...
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:47 pm

-Nic nie mów.....-mruknęłam cicho-tak wycieczki są teraz zabronione, a my musimy się trzymać razem.-spojrzałam na nią z wielką powagą-Szczególnie w czasie pełni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:52 pm

— Wiesz... Mam zamiar niedożyć pełni. Jeszcze nie wiem jak.. Ale cos wymyślę. — westchnęłam.
— Bedzie cieżko.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:54 pm

-Nawet o tym nie myśl!-powiedziałam szybko. Zależało mi na czyimś życiu czy może nie chciałam być sama? Teraz to chyba nie ważne-nie możesz tego zrobić! Musimy iść po te eliksiry...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 7:55 pm

— Myślisz ze one cos dadzą? Opoźnia troche. Nadal będziemy bestiami które beda chciały wszystkich rozszarpać.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:05 pm

-Tak wiem to.....ale nie da się odwrócić efektu ugryzienia-powiedziałam zaciskając wargi. Też bym chciała cofnąć czas..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:11 pm

— Chyba że..— zastanowiłam się.Pod moją koszulką spoczywał zmieniacz czasu który kiedyś działał. — A w sumie to już nieważne...— powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:14 pm

-Jeśli masz jakikolwiek sposób na odwrócenie tego to mów!-nakazałam będąc śmiertelnie poważną.-prosze....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:16 pm

— Nie mam. Gdybym miała i była pewna że to zadziała to nie rozmawiałabym tutaj z Tobą tylko już bym to naprawiała. — powiedziałam najbardziej oczywistą rzecz na świecie.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:22 pm

-Na pewno?-nie umiem wykrywać kłamstw u innych ludzi, właśnie się dowiedziałam, że to bardzo przydatne. No cóż, już trudno, muszę się jakoś z tym pogodzić-W porządku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:24 pm

— Tak jak mówiłam. Jeśli na coś wpadne, a wpadne to dam ci znać. - powiedziałam.— Nie martw się
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:30 pm

-Też będę myśleć, od razu cię powiadomię. Kogoś jeszcze ugryzł wilkołak?-zapytałam z nadzieją w głosie. Oczywiście miałam nadzieję na odpowiedź typu "na szczęście nie".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:33 pm

— nie mam pojęcia. Nie wiem co się tam wydarzyło..Wiem tylko że mnie ugryzł... Tym samym uroczo urozmaicając mi żywot...
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:35 pm

-Rozumiem....-nie wiedza jest gorsza od okropnej prawdy. Będę musiała się dowiedzieć czy są inne ofiary tego wypadku. -Doprawdy uroczo-mruknęłam niezadowolona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:38 pm

—Tak.— powiedziałam. Lzy pojawiły się w moich oczach. Znikąd. Odwróciłam się w stronę jeziora.
—Nikt nie powiedział że życie jest sprawiedliwe
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 8:40 pm

-Tylko nie płacz......Mia-położyłam dłoń na ramieniu dziewczyny i odgarnęłam jej włosy z twarzy-musisz być silna. Nie poddawaj się-uśmiechnęłam się pocieszająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 04, 2017 9:21 pm

— nie płacze przecież. To przez to zimno. — skłamałam.
— Jest dobrze. Serio serio. — zaśmiałam sie

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptyNie Lut 05, 2017 2:04 pm

— Wiesz.. W sumie to chyba muszę odpocząć.. Ewentualnie nie wiem. Wroce juz do zamku. — powiedziałam nakładając kaptur.
— Miło było poznać Dajen. — uśmiechnęłam sie ciepło i odeszłam w stronę zamku.
Z/t
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 11, 2017 10:15 pm

Przyszłam nad jezioro rozmawiając w tym samym czasie z Mathew. Próbowałam mu przybliżyć to, jacy nauczyciele aktualnie są i jacy byli. Wspomniałam, również, że jeśli chciałby przejrzeć notatki z wcześniejszych lekcji to może zgłosić się do mnie.-Więc jesteśmy-powiedziałam poprawiając szatę.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 11, 2017 10:58 pm

-Uroczo tu, pasujesz do tego miejsca. Mała, niewinna krukonka-Uśmiechnąłem się lekko rozbawiony.
-A i z propozycji chętnie skorzystam, nie chciałoby mi się ganiać za nauczycielami i tłumaczyć dalczego czegoś nie rozumiem .
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 11, 2017 11:17 pm

-Ile razy będziesz zaznaczać, że jestem mała?-spytałam patrząc na niego z uniesionymi brwiami. Skąd możesz wiedzieć, czy na pewno jestem aż taka niewinna?-Może dam ci te notatki-powiedziałam wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
Mathew McCourney

Mathew McCourney


Liczba postów : 64
Join date : 04/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 EmptySob Lut 11, 2017 11:35 pm

-ouć wkurzona krukonka-Dotknąłem jej ramienia palcem i udałem, że się oparzyłem.
-Auć! Może?-Zaśmiałem się i spojrzałem na nią noo tak lekko z góry bo jednak serio była malutka. Uśmiechnąłem się jak najbardziej uroczo jak umiałem.
-Proooooosze?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Kuchnia Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: