Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 10:51 pm

— No tak...— odparlam starając sie zachowywać normalnie.
— Wiem. — powiedziałam cicho, pamiętając o tym ze to zastąpienie slow "kocham cie" z jego strony.
— Ja ciebie tez. Dziwie sie ze sam o tym nie pomyślałeś...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 10:56 pm

Popatrzyłem na nią, a mój szeroki uśmiech zniknął z twarzy. Wcale się nie cieszyła, że na niego wpadła.
- Ja też nie wiem, dlaczego na to nie wpadłem - odparłem - ale to chyba nie najlepszy pomysł - mruknąłem, patrząc za okno.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:02 pm

— Co? D-dlaczego?— zapytałam mając wrazenie ze najważniejszy organ w moim organizmie zaraz wyskoczy z piersi i rzuci sie z okna ze strachu.
— Co znowu zrobiłam zle...? Myślałam ze sie ucieszysz skoro tez nie chciałeś sie rozdzielać...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:05 pm

- Bo się bardzo ucieszyłem - odparłem spokojnie, przymykając oczy - ale ty jakoś wcale się nie ucieszyłaś, że to wymyśliłaś - dodałem - Może jednak ten miesiąc przerwy nie jest taki zły - mruknąłem, opierając się głową o zagłówek łóżka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:10 pm

— Ale...— zaczelam patrzac na niego zaskoczona.
— Nie ucieszyłam?— powtorzylam drżącym głosem, czujac jak łzy zbierają mi sie w oczach.
— Nie ucieszyłam wie. — powiedziałam łapiąc jego dlon i gwałtownie przyciskając do swojej lewej piersi.
– Tak sie nie ucieszyłam. W ogole sie nie ucieszyłam. – warknelam odsuwając jego dlon gwałtownie.
— Ale masz racje. Ten miesiąc beze mnie dobrze ci zrobi. — powiedziałam z lekkim uśmiechem, schodząc z niego i kładąc sie obok, tyłem do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:21 pm

Gdy przycisnęła moją dłoń do swoich piersi, poczułem, jak szybko bije jej serce. Zaskoczyło mnie jednak, jak gwałtownie odepchnęła się ode mnie.
- Obojgu, dobrze zrobi - mruknąłem.
- My się kompletnie nie rozumiemy Rian - odparłem spokojnie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:25 pm

— Ja sie z toba rozumiem Tyler. To ty duzo rzeczy odbierasz nie tak. — powiedziałam.
— Czasami trzeba chwile pomysleć nad czyms. To ze zamiast skakać z radości, zaczelam myślec o tym ze zobaczę cie juz jutro i pojutrze i po pojutrze nie znaczy ze mnie to nie cieszy. Dobija mnie to ze masz o mnie takie zdanie. Jakbym była jakas głupia paniusia. Moze i jestem głupia ale zalezy mi na tobie i to nie jest głupie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:30 pm

- Teraz to ty mnie Rian nie rozumiesz - odparłem, załamując się lekko.
- Ale jeżeli będziesz chciała być ze mną kazdej nocy, byłbym wdzięczny - mruknąłem, pochylajac się i całując ją w policzek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:32 pm

— Oczywiscie ze bede chciała ośle. — mruknelam.
— Chcje byc z toba zawsze. — dodałam odwracając sie do niego.
— Tylko zastanów sie czy aby na pewno nie chcesz przerwy. — powiedziałam. — Zastanów sie porządnie. Nie chce sie juz kłócić. Juz mowilam. Jesli jeszcze raz dojdzie do tego ze każesz mi odejsc albo sam bedziesz tego chciał, to nie bede juz prosić. Tylko sie usune.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:42 pm

- Już Ci mówiłem, nie chcę przerwy - odparłem.
- Chcę spędzać z Tobą każdą noc, nie ważne na czym - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
Słysząc jej kolejne słowa, zacząłem się zastanawiać, ale nic mi nie przychodziło do głowy, więc wolałem spytać.
- Usuniesz się - powtórzyłem - Jak? - spytałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyCzw Lis 02, 2017 11:56 pm

— Normalnie. — powiedziałam nie patrzac na niego.
— Zbyt wiele razy cie zatrzymywałam. I boje sie zeby to nie było tak ze... Wcale nie chcesz ze mna byc ale jestes bo podświadomie cie zmusiłam...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:02 am

- Teraz to już pierdolisz głupoty - mruknąłem i odwróciłem ją tak by leżała na plecach, a następnie musnąłem jej usta delikatnie.
- Myślisz, że robię to wszystko bo się zmuszam? - spytałem, składając na jej ustach nieśmiałe pocałunki.
- Myślisz, że gdybym Cię nie chciał, dalej bym tu był? - zadałem kolejne pytanie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:04 am

Nie odrywałam od niego wzroku kiedy muskał moje usta swoimi.
— No..— zaczelam ostrożnie.
– Słyszałam ze ponoć "poruchac mozna"...— odparlam. — Tak twierdzą Twoi koledzy z Huffu...— mruknelam.
— Ja juz nic nie wiem... Wiem ze nie chce żadnych kłótni i chce ciebie na zawsze. Tyle.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:19 am

Odsunąłem się od niej, słysząc jej słowa. Przymknąłem powoli oczy, wziąłem kilka wdechów i już trochę spokojniejszy je otworzyłem.
- Masz rację, tak też można - odparłem, siadając obok niej.
- Ja też ich nie chcę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:27 am

— No co... Mowie tylko to co słyszę. — burknelam. — Masz tez wiele fanek które z chęcią wskoczyły ci do lozka. Mam szczescie ze niektóre dziewczyny z naszej szkoły nie sa wybitnie zdolne z eliksirów... Masz ochotę na czekoladki z Wywarem Żywej Smierci? Nie? No ja tez nie a byłam w posiadaniu całego pudełka...— odparlam. Wcześniej nie mowilam mu do czego zdolne sa uczennice Hogwartu jesli chodzi o jego osobę i likwidacje mojej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:42 am

- A ty myślisz, że twoi fani nic nie robią, by mnie zlikwidować? - spytałem, unosząc brew.
- Naprawdę myślisz, że ile razy, gdy stałem przed twoimi drzwiami wyrzucałem czekoladki z Eliksirem Miłości, hmm? A ile razy miałem dolewanych różnych substancji do napoju, nawet sobie nie wyobrażasz. Myślisz, że mniej masz fanów ode mnie, no powiem Ci że nie. To nie ja jestem pieprzonym ideałem, każdego faceta w tej szkole - mruknąłem. Miałem już dość udawania, że tylko ona przeze mnie dostaje różne niezbyt miłe rzeczy.
- W Ciebie też ciskają zaklęciami? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 8:29 am

— Dlaczego mi o tym nie powiedziałeś?— zapytałam wpatrując sie w niego.
— Nawet tego nie mogłeś mi powiedziec. Nawet w tym nie mogłeś byc szczery?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:12 pm

- Rian, a dlaczego teraz mi o tym mówisz? - spytałem - dlaczego nie wcześniej? - dopytałem.
- A co byś z tym zrobiła? Nic, bo nie możesz, więc po co miałem Cię denerwować - mruknąłem.
- Powiedz mi jedno, nadgarstek też przez nie? - zadałem pytanie, które chciałem zadać od chwili gdy mi o nim powiedziała.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:25 pm

— Zrobiłabym. — odparlam pewnie.
— Jaki nadgarstek?— zapytałam mrugając kilkakrotnie.
— Nie chce zeby działa ci sie krzywda przeze mnie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:33 pm

- Ten nadgarstek - odparłem, wskazując na rękę.
- Rian, a ja nie chcę by przy mnie działa Ci się krzywda. I co odejdziesz? Tylko po to by mnie nie atakowali? Bo wiesz póki się mogę obronić to mam ich w dupie. Ważne, że mam Ciebie to się dla mnie liczy - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 12:36 pm

— Jesli trzeba bedzie...— powiedziałam wahając sie.
— Nie... Raczej nie. — dodałam po chwili. Popatrzyłam na niego przez chwile po czym skreślam szybki pocałunek z jego ust.
— To dobrze...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:00 pm

- Możemy tak zrobić - mruknąłem chwilę się zastanawiając.
- W sensie moglibyśmy zerwać - odparłem - publicznie - dodałem szybko, by źle mnie nie zrozumiała.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:02 pm

Rozchylilam zaskoczona usta kiedy wspomniał o rozstaniu.
— Ale ale ale..— zaczelam cicho ale urwałam gdy sprostował.
— A... I co? Jak masz zamiar to zrobic?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:07 pm

- Wyjdziesz stąd trzaskając drzwiami, a w WS usiądziemy przy swoich stołach - odparłem.
- Bo robienie kłótni na całą WS nie ma sensu, skapną się - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:11 pm

— Powiem ci... ze nasza ostatnia akcja w WS była dosyc autentyczna...— chrząknęłam.
— Opłaca nam sie robic to teraz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:19 pm

- Nie rozumiem - odparłem.
- Chodzi Ci o to, że jutro i tak nas tu nie będzie? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:35 pm

— No tak...— powiedziałam unoszac brew.
— Wszystko w porządku z toba...?— zapytałam na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 1:58 pm

- A dlaczego miałoby nie być? - spytałem z uśmiechem.
- Już sam nie wiem co możemy zrobić - jęknąłem niezadowolony.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 2:16 pm

— Sobie dobrze. — powiedziałam pod nosem po czym spojrzałam na niego.
— Kocham Cie. — powiedziałam wpatrujac sie w niego.
— I chce żebyś był kims komu moge powiedziec wszystko..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 2:19 pm

- Sobie dobrze też możemy zrobić - zaśmiałem się.
- Też chcę tym kimś być - mruknąłem
- Ufam Ci Rian i chcę byś ty mi też zaufała - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 2:22 pm

— Przeciez ci ufam. — odparlam wtulajac sie w niego.
– Mam wrazenie ze wraz z naszym czasem, ucieka mi zycie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 2:32 pm

- No bo ucieka, skarbie - zaśmiałem się, obejmując ją w talii.
- Jesteś z każdą sekundą coraz starsza - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 2:38 pm

— Wypominasz mi wiek?— zapytałam zaczepnie.
— Ze niby je..— zaczelam urywajac w połowie. Miałam z nim nie żartować. Muszę sie bardziej hamować.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 3:44 pm

- No żebyś wiedziała, wypominam - odparłem z uśmiechem - młoda już nie jesteś - dodałem.
- Dokończ Rian, proszę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 4:33 pm

— Nie nie... Juz nic. Nawet nie wiem co chciałam powiedziec. — zasmialam sie.
— Zastanawiam sie... czy to dobry pomysł zebysmy widywali sie podczas twoich rodzinnych spotkań...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 4:41 pm

- Powiedz mi o co chodzi bo zaczynasz mnie przerażać - odparłem odsuwając się od niej.
- Co chciałaś powiedzieć? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 4:56 pm

— No nic. Serio juz nic. — powiedziałam prostując sie.
— Poważnie. — dodałam.
— To co robimy?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:01 pm

- Dokończ - mruknąłem.
- Proszę Cię nie wyprowadzaj mnie z równowagi - dodałem.
- Dokończ zdanie i dlaczego zastanawiasz się czy to dobry pomysł żebyśmy widywali się podczas moich rodzinnych spotkań?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:03 pm

— Nie wyprowadzam przeciez. — mruknelam pod nosem.
— No... Nie chce cie rozpraszać. — powiedziałam zerkając na niego.
— Czy cos...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:08 pm

- Mhm, super - odparłem
- Zastanów się, czego chcesz a później pytaj się drugiej osoby czy tego chce czy nie - mruknąłem.
Miałem już dosyć takiej rozmowy, niby o czymś a jednak nie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:13 pm

— Przepraszam. — powiedziałam zagryzając wargę i spuszczając wzrok. Chyba znowu go zirytowałam.
Pociągnęłam nosem, chowajac kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:22 pm

- Skończ z tym słowem, przestań go używać - mruknąłem.
- Im częściej go używasz tym zmniejszasz jego znaczenie - odparłem.
- Za co tym razem przepraszasz? - spytałem, kładąc się brzuchem do góry.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:34 pm

Przełknęlam ślinę z trudem na jego słowa.
Przepraszać mi nie wolno. Żartować tez nie. Oddychać ma razie moge.
— Za nic. — wymamrotalam cicho.
Siedziałam na lozku po turecku, wbijając wzrok w kawałek koronki mojej koszuli nocnej.
— Mam... Mam sobie isc?— zapytałam na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 5:50 pm

- Chcesz to idź - mruknąłem, patrząc w baldachim.
Już nawet nie komentowałem jej wypowiedzi. Przeprasza za nic. Mówi i nie kończy. No szlag człowieka może trafić.
Akurat w jednym miałem rację im dłużej ze sobą przebywamy tym szybciej się kłócimy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 EmptyPią Lis 03, 2017 6:24 pm

— A... A okej...— powiedziałam cicho, na moment podnoszac wzrok.
— To... No..— mruknęłam zsuwając sie z lozka. Nim sie odsunęłam, pochyliłam sie nad łóżkiem, podpierając dłońmi o materac i pocałowałam chłopaka w policzek i w ramie, następnie szybko sie odsuwając i idąc do łazienki gdzie cicho zamknęłam drzwi i podeszłam do parapetu na którym usiadłam bokiem, podciągając kolana do piersi.
Poszłam sobie ale tak zeby w razie czego byc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: