Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 12:30 pm

Odchyliłam sie i spojrzałam na niego.
— Nie? Mowilam o tobie...Bałwanku. — mruknelam.
— Nie mam do siebie słabości. I nie jestem malutka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 12:45 pm

- Znowu ten bałwanek? - uniosłem brew przechylając głowę w bok, by lepiej widzieć twarz dziewczyny.
- No ja malutki też nie jestem - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 12:47 pm

— "Bałwanek"... Z ciebie to bałwan nad bałwanami!— fuknelam.
— Dlaczego juz mnie nie głaszczesz nooo...— jeknelam wiercąc tyłkiem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 12:57 pm

- Odezwała się najmądrzejsza - mruknąłem.
- Bo się uspokoiłaś - odparłem.
- I przestań się wiercić dziecko drogie - westchnąłem, kładąc dłonie na jej biodrach, by zablokować jej ruchy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 1:00 pm

— Dziecko? Nazywasz dzieckiem laske ktora jeszcze godzinę temu robiła ci... laske w potem pieprzyla sie z toba jak króliczek?— zapytałam kręcąc głowa.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 1:10 pm

- To było godzinę temu, a ja nazywam Cię teraz dzieckiem - mruknąłem.
- A co nie podoba Ci się to? - spytałem z udawanym przejęciem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 1:30 pm

— A chcesz kopa w dupe czy w jajka?— zapytałam niewinnie.
— Nazwij mnie jeszcze raz dzieckiem a nie odezwę sie przez dwa dni.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 1:57 pm

- Ale jesteś dzieciakiem, a przynajmniej nim byłaś przy naszym pierwszym spotkaniu - odparłem i zacząłem całować jej szyję, nie zostawiając na niej, jak na razie, żadnego śladu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 1:59 pm

No i koniec. Przestałam go przytulać i skrzyzowalam rece na piersi, przechylając głowę tak, by nie mógł mnie całować po szyi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:10 pm

Westchnąłem głośno, widząc jak się obraża.
- Jeżeli myślisz, że zmienię zdanie, to się mylisz, a przez kolejne dni będę Cię tak nazywać - mruknąłem, zabierając dłonie z jej bioder.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:13 pm

Cudownie. Jestem dzieckiem w oczach mojego faceta. Yay! No posram sie ze szczęścia zaraz. Zsunelam sie z jego kolan i przeszłam na fotel stojący przy biurku. No to sobie nie pogadamy. Nachylilam sie i zwinelam ostatnia babeczkę z talerzyka po czym zaczelam ja jeść małymi kęsami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:24 pm

- Rian - mruknąłem, gdy tylko zeszła mi z kolan i poszła usiąść na fotel.
- Nie obrażaj się - dodałem, podchodząc do niej.
Gdy byłem już przy fotelu na którym siedziała, ukucnąłem przy jej nogach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:28 pm

Za pozno. Baw sie teraz sam. Albo badz sobie dorosły...
Na głos jednak nie powiedziałam nic.
Spojrzałam tylko na niego krótko gdy ukucnal po czym zwróciłam wzrok na babeczkę, zjadając krem z wierzchu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:41 pm

- Jak wolisz - mruknąłem i wstałem z kucek.
Podszedłem do biurka i rozsunąłem książki wyjmując schowane tam pudełko.
Wraz z nim udałem się na łóżko, na którym się położyłem na boku, a pudełko postawiłem przed sobą.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:45 pm

Miałam ochotę pokazać mu jezyk ale sie powstrzymałam. Idz... Nie bede za toba latać przeciez... Moze pozniej.
Wędrowałam za nim wzrokiem kiedy szedł z pudełkiem w stronę lozka a następnie na nim usiadł. No i co? Bedzie sie teraz modlił do tego pudełka?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:55 pm

Otworzyłem pudełko i od razu wyjąłem z niej pewne pudełko.
Rozerwałem pudełko i szybko złapałem w palce czekoladową żabę, którą wsadziłem do ust.
Zacząłem się się rozkoszować jej smakiem i chwyciłem za drugie opakowanie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 2:59 pm

Czekoladowe żaby? Serio? I kto tu jest dzieckiem?!
— Sam jestes dzieciak!— wrzasnęłam po chwili, pakując babeczkę do ust i patrzac na chłopaka spod byka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 3:03 pm

Tym razem postanowiłem się zachowywać tak jak ona i nie zareagowałem na jej uwagę, tylko otworzyłem kolejną żabę.
Później z dna pudełka wyjąłem najlepsze - według mnie - słodycze na świecie. Co dziwne były to mugolskie słodycze, ale jak widać w tym mają gust.
Chwyciłem za pomarańczowe opakowanie i otworzyłem je, wyciągając małe ciasteczko, a mianowicie reese's.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 3:05 pm

Jedz jedz tyle cukru...
— Jak sie roztyjesz to cie zostawię. — ostrzegłam i założyłam nogi na biurko, zsuwając sie na fotelu.
To on jest dzieckiem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 3:29 pm

Gdy wypowiedziała kolejne słowa, popatrzyłem się na nią.
Naprawdę miałem zamiar w tym momencie powiedzieć o wielu rzeczach, ale na szczęście ugryzłem się w język, a raczej wgryzłem się w ciastko, które trzymałem. Połączenie masła orzechowego i czekolady było jak strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 4:24 pm

— No co? No powiedz. Smialo. Chętnie posłucham. — powiedziałam widzac ze sie zawahał na moment.
— I tak raczej nie mam nic do roboty a jako dziecko lubie sluchac historyjek
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 4:32 pm

Przewróciłem oczami na jej kolejną wypowiedź.
Teraz to ja nie mam zamiaru z nią rozmawiać.
Położyłem się na plecach, a pudełko ze słodyczami postawiłem sobie na brzuchu, zastanawiając się na co mam jeszcze ochotę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 4:37 pm

— Chyba nic nam nie wyjdzie juz z dzisiejszych zabaw. — odparlam wzdychając i podnoszac sie z fotela.
Podeszłam do niego i pocałowałam go w policzek, następnie zgarniając swoje ciuchy i resztę rzeczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 4:40 pm

- Chyba nie - mruknąłem, w końcu się odzywając.
Gdy do mnie podeszła, liczyłem, na coś innego niż tylko pocałunek w policzek, no ale cóż...
Podniosłem na nią wzrok, gdy zaczęła zbierać swoje rzeczy i musiałem przyznać, że było ich sporo.
- Idziesz już? - spytałem, zamykając pudełko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 4:50 pm

— No... Bezsensu jak mam tu siedzieć i mamy sie do siebie nie odzywać. To lepiej zobaczymy sie jutro i moze nam przejdzie. — odparlam z lekkim uśmiechem.
— Myślałam ze chociaz dzisiaj bedzie normalnie skoro to ostatni dzien przed czyms dużym. — dodałam schylając sie po jednego z kilku butów.
— Kurwa pół dormitorium tu wyniosłam...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 4:56 pm

- Przecież się odzywamy - odparłem, odstawiając pudełko na bok i podnosząc się do siadu.
- Jak na nas Rian, to jest normalnie. Powinnaś się cieszyć z tego, że się nie pokłóciliśmy - mruknąłem, wpatrując się jak zbiera swoje ciuchy po całym pokoju.
- Lepiej wezwij jakąś torbę - doradziłem, widząc jak wiele rzeczy ma do zabrania.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 5:01 pm

— Cieszę sie bardzo.— odparlam beznamiętnie.
— Poradze sobie. Ostatnio ciagle muszę sobie ze wszystkim radzić sama. — odparlam rzucając wszystko na kanape i zmniejszając odrobine do wielkości torebkę szkolnej. Poszłam do łazienki zeby i stamtąd wszystko zabrac.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 5:06 pm

- Widać - mruknąłem.
Wstałem z łóżka, dopiero gdy weszła do łazienki.
- Możesz przestać być zła, nie wiadomo za co - odparłem, gdy tylko wyszła z łazienki.
- I co to miało znaczyć, to twoje ostatnie zdanie? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 5:29 pm

— Nie jestem zła. Widzisz? Nie potrafisz odczytywać nawet najprostszych reakcji. — odparlam smutno, kiedy wyszłam z łazienki.
— Nie nazywaj mnie dzieckiem bo dzieckiem kurwa nie jestem. Kiedy ty ruchales pół świata, ja juz pracowałam na własne konto. — mruknelam.
— Wiec zastanów sie czasami nad tym co mówisz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 5:45 pm

- No właśnie potrafię - odparłem - Jesteś zła - dodałem.
- To ty się Rian zastanów co robisz. Gdy nazwałaś mnie bałwanem, neandertalczykiem jakoś nie robiłem Ci takich akcji - mruknąłem, opierając się o kolumnę łóżka.
- A jeżeli masz jakiś problem z tym co robiłem przed Tobą, to trudno - stwierdziłem - Ale o ile dobrze pamiętam, to wcale lepsza nie byłaś - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 5:59 pm

— To przypomnij sobie kiedy to mowilam. Bałwanem nazywam cie kiedy nie kumasz najprostszych rzeczy.— odparlam. — Neandertalczykiem nazwałam cie dla żartu kiedy rozmawialiśmy o zdaje sie moich cyckach? Nie wiem. Nie zwróciłam na to uwagi nawet. — powiedziałam kręcąc głowa.
— Tak... Masz racje. — dodałam zatrzymując sie na chwile ze zbieraniem rzeczy.
— Najgorsze jest to ze nawet nie byłam na równi. Nie chodzi o to zebym była lepsza. Ale chociaz na równi. Najgorsza jest świadomość ze byłam gorsza. I nadal jestem. Czesc. — rzuciłam zgarniając wszystko w ramiona
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 6:06 pm

- Nie Rian - zaśmiałem się, bez cienia radości - Nie rozmawialiśmy o twoich cyckach, tylko o tym jak nazwałaś mnie misiem, a ja Ci powiedziałem jaki miś jest, i że raczej nic mnie z nim nie łączy. Wtedy nazwałaś mnie Neandertalczykiem - mruknąłem.
- Już dawno przestałaś być tą gorszą - odparłem, nie ruszając się z miejsca.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 6:11 pm

— O. No widzisz. To była taka głupota ze nawet nie zapamiętałam. O misia tez był foszek. Od dzisiaj bede mowic do ciebie po nazwisku, ewentualnie uwzględniając twoj dom. — odparlam.
— Nie Tyler. Ja ciagle jestem ta gorsza. I z dnia na dzien jestem jeszcze gorsza. Baw sie dobrze. — powiedziałam otwierając drzwi noga.
— Pa Puchonie. — rzuciłam, wychodząc z dormitorium.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 6:20 pm

- Nie było żadnego focha - odparłem - I nie mów do mnie poprzez te kategorie - dodałem.
- Nie wiem w jakim sensie ty możesz być ta gorsza. Nie wiem jak się oceniasz, ale powinnaś to zmienić. Bo już nie jesteś tą samą osobą - mruknąłem.
Gdy usłyszałem, jak się ze mną żegna, przypomniało mi się gdy mnie tak nazywała i z jak wielką niechęcią to mówiła.
- Mam też imię - szepnąłem, nadal nie mogąc uwierzyć w to co usłyszałem, a może nawet nie chcąc w to uwierzyć.
- Pa Rian - powiedziałem już głośniej.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 7:13 pm

Gdy tylko drzwi sie za mna zamknęły, rozpłakałam sie. Jak cholerne dziecko. Za każdym razem kiedy sie tak sprzeczalismy a ja mowilam mu wszystkie okropne rzeczy, czułam sie podle. Jak cholera. Przycisnelam mocniej rzeczy do ciała i schowałam w nich twarz zeby nie było mnie słychać po czym zwiałam do siebie.


Next: Dorm Slizgonek
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 7:19 pm

Teraz nie wiedziałem co mam z sobą zrobić.
Miałem dwie opcje, tak by nie wpaść na Rian. Siłownia albo dwór.
Wybrałem to drugie mając nadzieję, że znajdę tam psa.
Wychodząc z pokoju, zabrałem frisbee i patyk owinięty miękkim materiałem.

Next > Łąka niedaleko szkoły
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 8:29 pm

Wchodząc do pokoju od razu zdjąłem bluzę, w której zaczęło mi być gorąco.
Damon od razu skierował się na łóżko, ale odwiodłem go od tego pomysłu i zaprowadziłem do łazienki, by go umyć.
Wsadziłem go do wanny, a następnie zacząłem go myć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 9:44 pm

Po długiej kąpieli, wyciągnąłem psa z wanny, na rozłożony na podłodze ręcznik. Chwyciłem za kolejny ręcznik, który znajdował się na półce i zacząłem wycierać Damona.
Wiedziałem, że i tak się otrzepie, ale wtedy będzie już suchy, a moja łazienka nie będzie całą w wodzie.
Gdy tylko go wytarłem i odłożyłem ręcznik, psiak od razu się otrzepał, przez co jego sierść stała się puszysta.
Wiedząc, ze jak na razie nie ma sensu go czesać wypuściłem go z łazienki, a sam zdjąłem wszystkie ubrania i wszedłem pod prysznic.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 9:53 pm

Gdy już spłukałem się z całej piany będącej na moim ciele, zacząłem myć włosy.
Po maksimum 10 minutach od czasu kiedy wszedłem do prysznica, owinąłem się ręcznikiem i zacząłem się cały wycierać, wychodząc z kabiny.
Kiedy całe moje ciało było już suche owinąłem ręcznik w okół bioder i wyszedłem z łazienki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Gru 10, 2017 10:05 pm

Gdzieś grubo po północy widząc, że Damon już śpi na łóżku, otulony kocem, który sam sobie przyniósł i się nim owinął, wskoczyłem do łóżka, uprzednio zdejmując ręcznik.
Położyłem się pod kołdrą i opatulając w kołdrę, natychmiast zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Gru 11, 2017 1:53 pm

Obudziłem się kilka minut po dziewiątej. Choć nie wiem czy można to nazwać "obudzeniem się", bo jedyne co zrobiłem to otworzyłem oczy.
W sumie miałem nadzieję, że prześpię cały dzień, a nie tylko 9 godzin.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Gru 11, 2017 2:22 pm

Gdzieś około dziesiątej zwlekłem się z łóżka. Od razu podszedłem do szafy i wyciągnąłem wszystko co najważniejsze. Dziś postawiłem na białą bluzę z kapturem i czarne spodnie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Gru 11, 2017 3:06 pm

Gdy już się ubrałem, poczekałem aż Damon się obudzi i razem zanim, ruszyłem do Wielkiej Sali by coś zjeść.
Dormitorium Chłopców 1 Hermia10

Next > WS
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Gru 11, 2017 9:40 pm

Wszedłem do pokoju i zacząłem się rozbierać z dzisiejszych ubrań, by założyć bardziej luźne, nadające się do ćwiczeń. Założyłem 3/4 spodenki i bokserkę, a następnie glebnąłem na łózko czekając na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Gru 11, 2017 9:50 pm

Gdy stanęłam pod drzwiami Tylera, poprawiłam bluzę i wydobylam rękę z długiego rękawa by następnie zapukać do drzwi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: